ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasanbegović donirao FORUM TM

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 22:05

Kampanju pod nazivom ‘Neka vide da nas ima’ Forum.tm je pokrenuo jučer, a već danas su objavili da je akcija uspjela te da je u samo 24 sata prikupljeno ciljanih 5.000 dolara donacija.

Među donatorima našlo se i jedno ‘neočekivano’ ime. Bivši minsitar kulture Zlatko Hasanbegović, kojeg su upravo iz Forum.tm-a i drugih neprofitnih medija optuživali da im je u vrijeme svog kratkotrajnog mandata ‘zatvorio pipu’ i zapravo ih gurnuo k ovakvom načinu prikupljanja sredstava, potvrdio je za N1 televiziju da je uplatio 61 američki dolar,  što je otprilike 450 kuna.

“Definitivno ću podržati ovi kampanju i pozivam i ostale slične medije da pokrenu takve kampanje”, kazao je Hasanbegović.

net.hr

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 22:07

Pa sad... kad već može financirati novcem hrvatskih građana četničkog apolegetu more i one kojima je zavrnuo pipu. 

A jadan je Hase!

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Guest Wed 23 Nov - 22:11

Kako ih je izjeba u anus hase. Jedini ministar koji je od svojih ovih kurčevih HDZovih vlada nešto napravio. Skinio im desetke milijuna kuna sa državne sise, i onda im za ruganje donira 61$ :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 22:28

Milo Yiannopoulos wrote:Kako ih je izjeba u anus hase. Jedini ministar koji je od svojih ovih kurčevih HDZovih vlada nešto napravio. Skinio im desetke milijuna kuna sa državne sise, i onda im za ruganje donira 61$ :D
Desteke milijuna kuna??? Kaj si bolestan?
Da se razmemo... taj novac nije iplaćivan iz izvora oporezovanih građana već iz poreza igara na sreću. I taj porez igrama na sreću je uveden upravo zato da bi se iz tog bazena finacirali neprofitni mediji.

I što je to Hase napravio a tako je dobro? Nije uspio dokinuti te iste nedije dokinuvši im sredstva a dolaskom Plenkovića malo je popušio curčinu i bačen je zapećak.
Ali... Hase je novcem hrvatskih poreznih obveznika financirao apologetu Draže Mihajlovića. To ga nije smetalo. Što on ima mojim novcem finacirati četnike?

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Guest Wed 23 Nov - 22:39

provocator wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Kako ih je izjeba u anus hase. Jedini ministar koji je od svojih ovih kurčevih HDZovih vlada nešto napravio. Skinio im desetke milijuna kuna sa državne sise, i onda im za ruganje donira 61$ :D
Desteke milijuna kuna??? Kaj si bolestan?
Da se razmemo... taj novac nije iplaćivan iz izvora oporezovanih građana već iz poreza igara na sreću. I taj porez igrama na sreću je uveden upravo zato da bi se iz tog bazena finacirali neprofitni mediji.

I što je to Hase napravio a tako je dobro? Nije uspio dokinuti te iste nedije dokinuvši im sredstva a dolaskom Plenkovića malo je popušio curčinu i bačen je zapećak.
Ali... Hase je novcem hrvatskih poreznih obveznika financirao apologetu Draže Mihajlovića. To ga nije smetalo. Što on ima mojim novcem finacirati četnike?
pa bolje četnici nego antifašisti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 22:45

Milo Yiannopoulos wrote:
pa bolje četnici nego antifašisti
Pa da... Jako si bistar... Ko svinjski napoj... da su četnici bili jedina relevantna i jedina priznata vojna formacija u onom ratu Hrvatske danas ne bi ni bilo ili bi bila mala gubernija kojom bi zapovijedao neki Šešelj, ako ne i on osobno. A o neovisnosti bi samo mogli sanjati. Da ne spominjemo kako bi nam se majke najebali zbog NDH, ustaša i Jasenovca.

No eto pojavili se i antifašisti pa su na žalost četnika (i tvoju žalost) Hrvatsku sproveli na stranu pobjednika nad nacifašizmom.

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Guest Wed 23 Nov - 22:51

provocator wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
pa bolje četnici nego antifašisti
Pa da... Jako si bistar... Ko svinjski napoj... da su četnici bili jedina relevantna i jedina priznata vojna formacija u onom ratu Hrvatske danas ne bi ni bilo ili bi bila mala gubernija kojom bi zapovijedao neki Šešelj, ako ne i on osobno. A o neovisnosti bi samo mogli sanjati. Da ne spominjemo kako bi nam se majke najebali zbog NDH, ustaša i Jasenovca.

No eto pojavili se i antifašisti pa su na žalost četnika (i tvoju žalost) Hrvatsku sproveli na stranu pobjednika nad nacifašizmom.
kako smo pobjedili u tom ratu, kada se josipović ,mesić, antifašisti, i svi ostali ispričavaju.. 

nisam primjetio da se pobjednici u ratu, - rusi, srbi, ameri, britanci, francuzi - da se ispričavaju  ; samo gubitnici u ratu, hrvati, švabe, japanci, itd.. očito je jasno da smo izgubili taj rat,  a da su srbi bili na pobjedničkoj strani jer se nikome ne ispričavaju
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 23:04

Milo Yiannopoulos wrote:
kako smo pobjedili u tom ratu, kada se josipović ,mesić, antifašisti, i svi ostali ispričavaju.. 

nisam primjetio da se pobjednici u ratu, - rusi, srbi, ameri, britanci, francuzi - da se ispričavaju  ; samo gubitnici u ratu, hrvati, švabe, japanci, itd.. očito je jasno da smo izgubili taj rat,  a da su srbi bili na pobjedničkoj strani jer se nikome ne ispričavaju
E sad...treba imati malo mozga a ne samo mali mozak da bi se nešto shvatilo. Ispričavala se i Kolinda kada je bila u Izrelu, ali gle čuda, nju spomenuo nisi.

Dakle, nisu se oni ispričavali u ime Hrvatske koja i nije sljednica NDH već za zločine koje su počinili Hrvati u ime tzv. NDH.
Poanta je u tome da su ustaše bili Hrvati ne Slovenci, Islanđani, kurci-palci, ne vanzemaljci

Tog dijela hrvata i hrvatske povijesti kao i tih zločina se svaki normalan čovjek užasava od takvih se ograđuje i spomenutim isprikama. I svatko normalan bi tako učinio.

I predsjednica RH, kao i oni prije nje, u ime građana koji su je izabrali daje do znanja da taj dio hrvatstva ne podržava i da nam ne služi na čast taj dio hrvatske povijesti.

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by michaellcmacha Wed 23 Nov - 23:06

provocator wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Kako ih je izjeba u anus hase. Jedini ministar koji je od svojih ovih kurčevih HDZovih vlada nešto napravio. Skinio im desetke milijuna kuna sa državne sise, i onda im za ruganje donira 61$ :D
Desteke milijuna kuna??? Kaj si bolestan?
Da se razmemo... taj novac nije iplaćivan iz izvora oporezovanih građana već iz poreza igara na sreću. I taj porez igrama na sreću je uveden upravo zato da bi se iz tog bazena finacirali neprofitni mediji.

I što je to Hase napravio a tako je dobro? Nije uspio dokinuti te iste nedije dokinuvši im sredstva a dolaskom Plenkovića malo je popušio curčinu i bačen je zapećak.
Ali... Hase je novcem hrvatskih poreznih obveznika financirao apologetu Draže Mihajlovića. To ga nije smetalo. Što on ima mojim novcem finacirati četnike?
kaj si ti bolestan... do sad su se financirali iz tih sredstava razno razni gelipteri i gelipterice, moguće i ti... a sad jedno vrijeme neće... i šta ti imaš protiv financiranja tamo nekog četničkog apologete.... da ti se moguće djed u grobu ne prevrće zbog te akvizicije pa ti štucaš....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 23:10

michaellcmacha wrote:
kaj si ti bolestan... do sad su se financirali iz tih sredstava razno razni gelipteri i gelipterice, moguće i ti... a sad jedno vrijeme neće... i šta ti imaš protiv financiranja tamo nekog četničkog apologete.... da ti se moguće djed u grobu ne prevrće zbog te akvizicije pa ti štucaš....
Kaj si ti bolestan? Pa što ako su se financirali razno razni gelipteri, kak ti veliš? Ta sredstva za to i jesu namijenjena. Svi, pa i ti, imaš pravo natjecati se za ta sredstva. Javi se. Tko ti brani? Taj novac ne ide iz tvog džepa osim ako se ne kladiš i ne igraš loto. A ne moraš, nitko te na to ne tjera.

I da, imam se pravo buniti što se i mojim novcem financira četnički apologeta. Neka mu Hase da svoje novce. A možeš i ti.


Last edited by provocator on Wed 23 Nov - 23:10; edited 1 time in total

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by michaellcmacha Wed 23 Nov - 23:10

provocator wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
kako smo pobjedili u tom ratu, kada se josipović ,mesić, antifašisti, i svi ostali ispričavaju.. 

nisam primjetio da se pobjednici u ratu, - rusi, srbi, ameri, britanci, francuzi - da se ispričavaju  ; samo gubitnici u ratu, hrvati, švabe, japanci, itd.. očito je jasno da smo izgubili taj rat,  a da su srbi bili na pobjedničkoj strani jer se nikome ne ispričavaju
E sad...treba imati malo mozga a ne samo mali mozak da bi se nešto shvatilo. Ispričavala se i Kolinda kada je bila u Izrelu, ali gle čuda, nju spomenuo nisi.

Dakle, nisu se oni ispričavali u ime Hrvatske koja i nije sljednica NDH već za zločine koje su počinili Hrvati u ime tzv. NDH.
Poanta je u tome da su ustaše bili Hrvati ne Slovenci, Islanđani, kurci-palci, ne vanzemaljci

Tog dijela hrvata i hrvatske povijesti kao i tih zločina se svaki normalan čovjek užasava od takvih se ograđuje i spomenutim isprikama. I svatko normalan bi tako učinio.

I predsjednica RH, kao i oni prije nje, u ime građana koji su je izabrali daje do znanja da taj dio hrvatstva ne podržava i da nam ne služi na čast taj dio hrvatske povijesti.
aj daj ne seri.... šta jel opet na dnevnom redu genocid.... pa ispričaj se više konjino... djed ti je ljude odvlačio u smrt (po tvojoj osobno napisanoj tvrdnji) pa bi bio red da se ti također ispričaš....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by michaellcmacha Wed 23 Nov - 23:12

provocator wrote:
michaellcmacha wrote:
kaj si ti bolestan... do sad su se financirali iz tih sredstava razno razni gelipteri i gelipterice, moguće i ti... a sad jedno vrijeme neće... i šta ti imaš protiv financiranja tamo nekog četničkog apologete.... da ti se moguće djed u grobu ne prevrće zbog te akvizicije pa ti štucaš....
Kaj si ti bolestan? Pa što ako su se financirali razno razni gelipteri, kak ti veliš? Ta sredstva za to i jesu namijenjena. Svi, pa i ti, imaš pravo natjecati se za ta sredstva. Javi se. Tko ti brani? Taj novac ne ide iz tvog džepa osima ako se ne kladiš i ne igraš loto. A ne moraš, nitko te na to ne tjera.

I da, imam se pravo buniti što se i mojim novcem financira četnički apologeta. Neka mu Hase da svoje novce. A možeš i ti.
nema tu tvojih novaca sve su to naši novci.... alo komunjaro neadekvatno neuhranjena.... sve je to naše ništa tvoje....tvoja je samo munjara koju nosiš na ramenima.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by michaellcmacha Wed 23 Nov - 23:17

šta je debilu... jesul ti se prsti pomotali... neki dan si se tu pohvalio kako ti je djed bio ustaški oružnik.... a nekako se ne sjetim da si se ikada u ime svog ustaškog koljača ispričao... uglavnom si imao nagon, očito bolestan, pozivati neke druge da se oni trebaju, a svoje zločinačke povijesti se očito baš i ne želiš sjetiti i o njoj očitovati.... mislim stvarno ne da si smeće nego oberološ... po tom ali i po drugim pitanjima.... sjetim se također tvoje osobne iszjave da je tebi u svim sistemima bilo dobro i da si se ti i tvoji uvijek dobro snalazili neovisno koja vlast bila....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 23:20

michaellcmacha wrote:


aj daj ne seri.... šta jel opet na dnevnom redu genocid.... pa ispričaj se više konjino... djed ti je ljude odvlačio u smrt (po tvojoj osobno napisanoj tvrdnji) pa bi bio red da se ti također ispričaš....
A kaj tebe toliko jebe moj djed koji je već davno pokojni?
On nikog nije odvlačio u smrt jer je kao mladi oružnik bio stacioniran u Bjelovaru iz kojeg se nije micao gdje je i dočekao kraj rata. Osim toga, kako ti već rekoh, da mi je i sam Hitler bio djed kakve to veze ima sa mnom?

Ja tada niti sam bio rođen niti sam ikada bio zatočenik zločinačke ideologije pa se sukladno tome ja osobno nemam kome ni za što ispričavati. U ono vrijeme postojali su očevi i sinovi kao i braća koji su bili na različitim stranama. Tu konkretno u mom susjedstvu imam slučaj gdje je otac bio partizan a sin je bio ustaša. Oba su već pokojni. Kome bi se i zašto trebali ispričavati njihovi sinovi, kćeri, unuci i praunuci??? Kome, reci pametnjakoviću.

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by provocator Wed 23 Nov - 23:28

michaellcmacha wrote:šta je debilu... jesul ti se prsti pomotali... neki dan si se tu pohvalio kako ti je djed bio ustaški oružnik.... a nekako se ne sjetim da si se ikada u ime svog ustaškog koljača ispričao... uglavnom si imao nagon, očito bolestan, pozivati neke druge da se oni trebaju, a svoje zločinačke povijesti se očito baš i ne želiš sjetiti i o njoj očitovati.... mislim stvarno ne da si smeće nego oberološ... po tom ali i po drugim pitanjima.... sjetim se također tvoje osobne iszjave da je tebi u svim sistemima bilo dobro i da si se ti i tvoji uvijek dobro snalazili neovisno koja vlast bila....
Debil ti je onaj tko te takvog napravio i na noge junačke postavio. I da, moji su se u svakom sustavu i sistemu znali snaći. U čemu je problem?
Npr. sestru moje bake su pijane ustaše u bježaniji prema Bleiburgu silovali i to pred očima četvero djece. Nakon što su je izmrcvarili kamom su joj grkljan prerezali. I što sad? Bi li ja sad trebao tražiti da mi se unuk ili praunuk nekog od tih ustaša ispričava? Zbog čega? Idiote.

A to što su moji djedovi bili snalažljivi, radišni i poduzetni bi im trebalo uzeti za grijeh? Pa bili su... U prošlom sustavu, dakle u vrijeme ex SFRJ tu u Zagrebu izgradili su dvije kuće. Moj djed od oca je imao kuću u Dalmaciji i još postoji. Imao je vinograde i maslenike, brodicu... bavio se ribarenjem u ladim danima. Djedovi su se bavili trgovanjem, građevinom, prijevozništvom... radili su od jutra do sutra. Bilo je dana kada su grcali u dugovima i bukvalno za kruh nisu imali ali nisu sjeli i plakali već su se znali dići na noge, krenuti dalje i pokrenuti biznis.

To što si ti nesposoban nije njihov problem nego tvoj.

_________________
Hasanbegović donirao FORUM TM Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by michaellcmacha Thu 24 Nov - 0:02

provocator wrote:
michaellcmacha wrote:šta je debilu... jesul ti se prsti pomotali... neki dan si se tu pohvalio kako ti je djed bio ustaški oružnik.... a nekako se ne sjetim da si se ikada u ime svog ustaškog koljača ispričao... uglavnom si imao nagon, očito bolestan, pozivati neke druge da se oni trebaju, a svoje zločinačke povijesti se očito baš i ne želiš sjetiti i o njoj očitovati.... mislim stvarno ne da si smeće nego oberološ... po tom ali i po drugim pitanjima.... sjetim se također tvoje osobne iszjave da je tebi u svim sistemima bilo dobro i da si se ti i tvoji uvijek dobro snalazili neovisno koja vlast bila....
Debil ti je onaj tko te takvog napravio i na noge junačke postavio. I da, moji su se u svakom sustavu i sistemu znali snaći. U čemu je problem?
Npr. sestru moje bake su pijane ustaše u bježaniji prema Bleiburgu silovali i to pred očima četvero djece. Nakon što su je izmrcvarili kamom su joj grkljan prerezali. I što sad? Bi li ja sad trebao tražiti da mi se unuk ili praunuk nekog od tih ustaša ispričava? Zbog čega? Idiote.

A to što su moji djedovi bili snalažljivi, radišni i poduzetni bi im trebalo uzeti za grijeh? Pa bili su... U prošlom sustavu, dakle u vrijeme ex SFRJ tu u Zagrebu izgradili su dvije kuće. Moj djed od oca je imao kuću u Dalmaciji i još postoji. Imao je vinograde i maslenike, brodicu... bavio se ribarenjem u ladim danima. Djedovi su se bavili trgovanjem, građevinom, prijevozništvom... radili su od jutra do sutra. Bilo je dana kada su grcali u dugovima i bukvalno za kruh nisu imali ali nisu sjeli i plakali već su se znali dići na noge, krenuti dalje i pokrenuti biznis.

To što si ti nesposoban nije njihov problem nego tvoj.
pa vidim kako su bili radišni kad su tebe odgojili da se boriš za državna srdstva za tamo neke lezileboviće kakv si i sam, i kakvi su ti očito bili i odgajatelji..... naravno ne napamet nego isključivo temeljem onog što pišeš....
ma da, ja sam nesposoban, što su mi tvoji zvjezdaši u talu sa čejenima sve do temelja zapalili nakon što su sve što im je moglo koristiti opljačkali, i što ni lipe nadoknade za te njihove divljačke travestije nisam dobio, nego po treći put u zadnjih 80 godina kretali od nule... za mene se na kraju krajeva zna s čim se zanimam i oko toga nema nikakvih fama jer ne živim u oblacima, poput svetozara koji je eto sad pod zadnje otpušteni manager, ili poput tebe koji sad odjednom imaš i obiteljske biznise, valjda nešto slično todoriću, rajiću ili nekom drugom tog tipa.... gle provokatoru nebitni su tvoj djed ko i moj djed i svi drugi djeovi... bitno je licemjerje koje iz dana u dan tuda prosipaš i to je ono što smeta svakom bar donekle normalnom čovjeku.... jer eto svi su drugi bili okorjeli ustaše i koljači al samo je tvoj djed bio mladi nevini oružnik koji eto jadan ne bio nema ništa s poslom hvatanja i likvidacije stotina tisuća tamo nekih srbova ili židova ili romova kako bi reko epikur.... 
tako je moj ustaša zločinac, a koji se borio podno manjače oko Jošavke i Čelinca sa četnicima vojvode Radeta Radića koji su činili strava zločine u tom kraju, inače ako nisi znao evo malog poučka taj četnik ti je u stvari bio malo partizan pa poslije malo četnik.... ;)... al ok taki su i tvoji bili malo vaki pa malo naki.... po tvojoj izjavi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Guest Thu 24 Nov - 1:29

Milo Yiannopoulos wrote:Kako ih je izjeba u anus hase. Jedini ministar koji je od svojih ovih kurčevih HDZovih vlada nešto napravio. Skinio im desetke milijuna kuna sa državne sise, i onda im za ruganje donira 61$ :D
Neš ti veleumnog i strateškog poteza. :D  Ali no, jedan je Hase za fucktarde.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Guest Thu 24 Nov - 9:21

Milo Yiannopoulos wrote:
provocator wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
pa bolje četnici nego antifašisti
Pa da... Jako si bistar... Ko svinjski napoj... da su četnici bili jedina relevantna i jedina priznata vojna formacija u onom ratu Hrvatske danas ne bi ni bilo ili bi bila mala gubernija kojom bi zapovijedao neki Šešelj, ako ne i on osobno. A o neovisnosti bi samo mogli sanjati. Da ne spominjemo kako bi nam se majke najebali zbog NDH, ustaša i Jasenovca.

No eto pojavili se i antifašisti pa su na žalost četnika (i tvoju žalost) Hrvatsku sproveli na stranu pobjednika nad nacifašizmom.
kako smo pobjedili u tom ratu, kada se josipović ,mesić, antifašisti, i svi ostali ispričavaju.. 

nisam primjetio da se pobjednici u ratu, - rusi, srbi, ameri, britanci, francuzi - da se ispričavaju  ; samo gubitnici u ratu, hrvati, švabe, japanci, itd.. očito je jasno da smo izgubili taj rat,  a da su srbi bili na pobjedničkoj strani jer se nikome ne ispričavaju
Pobjednici ne idu ni u Haag, niti im se sudi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Guest Thu 24 Nov - 9:26

A niti ih jedna Bosna pritvara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by vuksadinare Thu 24 Nov - 9:27

Eva wrote:A niti ih jedna Bosna pritvara.
bosna je pritvorila pripadnike hvo-a a ne hv-a....pritvorili su jucer i dvojicu visokih casnika armije bh-a..tak da sami sebi sude..sto je jos smjesnije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Hasanbegović donirao FORUM TM Empty Re: Hasanbegović donirao FORUM TM

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum