ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by vuksadinare Wed 26 Oct - 9:06

http://jna-sfrj.forum-aktiv.com
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Re: Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by RayMabus Wed 26 Oct - 9:06

Znam za taj forum odawno. Wojni forum.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Re: Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by vuksadinare Wed 26 Oct - 9:07

RayMabus wrote:Znam za taj forum odawno. Wojni forum.
ma ja njega bezveze naisao..trazio nesto o karaulama jna...zbog teme o rusijii nasao ovo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Re: Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by RayMabus Wed 26 Oct - 9:11

vuksadinare wrote:..trazio nesto o karaulama jna...
Ewo :

http://www.paluba.info/smf/index.php/topic,19661.0.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Re: Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by crvenkasti Wed 26 Oct - 9:16

Kud si mene, ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Re: Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by vuksadinare Wed 26 Oct - 9:17

crvenkasti wrote:Kud si mene, ja sam Hrvat.
ma ti si..ti i ti... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99012
2015-09-08


Back to top Go down

Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma) Empty Re: Ebome irud koji forum našao..Forum bivših pripadnika nekadašnje JNA(konačno Jastreb,Crveni i Gnječ doma)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum