ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 00:08

forum.hr je hakiran, učinio je to drevni kineski general i mitološko biće Guo Ziyi, još u travnju

nisam ja majke mi

sve što napišete, i svi osobni podaci koje ste koristili na tom forumu odmah se kopiraju i idu u Kinu

tako da, bili ste upozoreni... :rain


Last edited by ostrakon on 5/8/2015, 00:18; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 00:12

http://www.forumhr.xyz/

Domain Name: FORUMHR.XYZ
Domain ID: D7805054-CNIC
WHOIS Server: whois.nawang.cn
Referral URL: 
Updated Date: 2015-05-04T08:57:10.0Z
Creation Date: 2015-04-29T00:00:00.0Z
Registry Expiry Date: 2016-04-29T23:59:59.0Z
Sponsoring Registrar: Xiamen Nawang technology Co., Ltd
Sponsoring Registrar IANA ID: 1655
Domain Status: ok https://icann.org/epp#ok
Registrant ID: 1504291652zre1
Registrant Name: GUO Ziyi
Registrant Organization: GUO Ziyi
Registrant Street: Fu Rong Qu Huang Xing Lu 589Hao
Registrant City: changsha
Registrant State/Province: hunan
Registrant Postal Code: 410000
Registrant Country: CN
Registrant Phone: +86.073178965447
Registrant Phone Ext: 
Registrant Fax: +86.073178965450
Registrant Fax Ext:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 00:15

https://en.wikipedia.org/wiki/Guo_Ziyi

Guo Ziyi is reputedly one of the greatest generals in Chinese history and was revered as the most powerful Tang general before and after the Anshi Rebellion. After his death, he was immortalized in Chinese mythology as the God of Wealth and Happiness (Lu Star of Fu Lu Shou).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 00:16

hehehehe..Deadalus...kazes svi osli za Kinu...dobro je.... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 00:19

tko? nisam ja on... pfff
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 00:48

u Kini je sigurno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 09:50

ostrakon wrote:tko? nisam ja on... pfff
ne znam..imao si u potpisu .giff koji je on imao na starom nicku na net.hajeru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by kic 5/8/2015, 09:54

dobar av :awww
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 5/8/2015, 10:05

Mala je kao jutro nakon dopa.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 14:00

Jak forum ....napišeš nešto i to najnormalniji post al moderatoru nepašeš i da ti trajni ban. Nemam namjeru radit novi nick.

Nije ni cudo zašto je forum hr u kujcu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 14:04

A inace mi taj nick nije od jucer al namjerno nisam tamo tija pisat i ostao i sad ajde malo se zaprica i u osnovi nit ikoga šalejm u tri pm nit išta nego kao neki of topoci a uopce nije jer ako je to of topic onda je sve of topic tj nema uopce smisla konstruktivno pricat i aj ca trajni ban.

Lik valjda misli da cu se ja tamo vratiti i da je meni taj forum bitan. Ajde moj forum hr .....ima foruma jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 14:05

Ma gubljenje vrimena. CIsto.

Kad je takva moderatura onda bolje da me banira ranije nego kasnije. Žali Bože izgubljenog vrimena i pisanja postova tamo. Bolje da me odma banirao tako da negubim svoje vrijeme tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 14:17

Koji glupi forum. Cudi me da tamo itko još išta i piše. Eto ja imao nick od prije pa ajde malo da napišem tui tamo nešto na teme koje me zanimaju al ono moderatura im je ludnica ....nisi po modertorovom ukusu odma trajni ban a nikoga nit vrijeđaš nit si teški of topic.

Jebalo majku ako nije blesav tko se tamo opet registira nakon takvog cina moderatora.

Doduše baniralo me i sa indeksa al tamo ipak postoji neka osnova ( jebavanje majke ostalima ) pa ajd covjek se neljuti kad zna da je s pravom baniran al ovo ....HA HA HA HA KOJI LIKOVI OD MODERATORA TAMO ....NIKAD VIŠE TAMO A I ONI NICK MI JE ZAOSTAO I NISMA BAŠ SA NJIME NEŠTO NI PISAO ....A FORUMA JBTE HA HA HA
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 7/8/2015, 14:25

forum.hr-3 puta baniran trajno... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 14:29

Ma heba ti to. ZNaš šta je tu najveca baza ? IMa taj nick godinama i imam oko 300-njak postova od kojih je više od pola napravljeno u zadnjih 20 dana. Sad znaš koliko sam tamo pisao u zadnjih par godina od kad imam taj nick. Vec me bilo baniralo jednom a ovo je sadadrugi put od toga. Ako me kad sam prvi put baniran psolije taj nick služio cisto reda radi da imam mogucnost komuniciranja a u tri godine nisma napisa 150 postova onda znaš šta ce sada biti tj nema više uopce pravljena novog nicka nego ajde brajo moj imamja i pametniejg posla od pisanja tamo a ne gubit vrijeme i cekat kad ce se kojem moderaoru kuac dignit a i ima foruma ....uostalom imam svoj vojni forum ....postat cu tamo sam za sebe i hebe me se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Guest 7/8/2015, 14:36

Deda, welcome ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 14:49

Evo iz osvete sam im napravija na svom forumu totalno isti naziv i onda još doda forum.hr u nazivu .....sad ce se to prikazivat na internetu ....ono ukucaš vojna povijest forum i doleti ovo he he he

Ma tko ih hebe.

Šta više tamo tema postam to internet tražilica više ovo baca.

Poanta je da ovdje nema moderature he he he
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 15:01

A inace vidim da je netko vec došao na tu ideju pogtovo šta su nickovi ovdje isti koji su i na forumu hr 

Forum: Vojna povijest i tehnologija

http://www.hrhb.info/forumdisplay.php?f=32

Koliko je taj forum hr dobar kad ekipa radi sama forume samo da tamo netrpi moderatora
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 15:19

I registriao se tamo i to namjerno sa nickom sa foruma hr i rekao odma odakle dolazim da sam baniran za kuac , da se tamo necu više vratiti i dase cujemo još ako bude meni zanimljvih tema.

Ta ekipa piše i na forumu hr ....koja pleska moderatoru kad mu korisnik ovo kaže al na drugom forumu i sad ga moš jebat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by RayMabus 7/8/2015, 15:23

Kako to lijepo funkcionira .....neki misle da su bitni i dasu veliki forum a kad ono ima drugih foruma  di je manje ljudi i u interesu im je imat šta više clanova i nece banirat iz pizdarije tek tako i ono sve ok ......vamo napišeš koji post i opet ok a na ovom velikom bahatom forumu samo pada broj upisa i aktivnih clanova.

Sve pet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176094
2014-04-11


Back to top Go down

Za sve koji su pobjegli na forum.hr Empty Re: Za sve koji su pobjegli na forum.hr

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum