ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Page 4 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:18

Nista cudno da Plenkovic zastupa EU direktive, ocekivano od takvih.
No ne vidim da se itko osvrce na rusko stajaliste o srbima kao nejaci i ugrozenim ziteljima u RH:)

dijagram

Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:18

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 13912409_156621378111081_4812660515446735892_n

Camusius Cam
Rusima odgovara ovakav ton i ovakvo stanje, jer to Putinu omogućava da opstane na vlasti. Realno stanje u Rusiji sasvim je drugo. Ekonomija na koljenima, sela napuštena, posla ni za lijek, kriminal i korupcija nezamislivih razmjera itd... Nemojte molim vas samo odgovarati "ali je bolje u nas". Svi znamo da u nas nije sve bajno, ali daleko je to od Rusa.
Like · Reply · 19 mins
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:19

dijagram wrote:Nista cudno da Plenkovic zastupa EU direktive, ocekivano od takvih.
No ne vidim da se itko osvrce na rusko stajaliste o srbima kao nejaci i ugrozenim ziteljima u RH:)
Čuj kad ideš gnojiti o Krimu ovo je još i dobro, samo neće Plenki sada stati ide se na totalni rat sa ruskim pajacem
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:19

Situacija je krajnje jednostavna, u svijetu su velike tenzije između Rusije i SAD-a.
Na strani SAD-u su Njemačka, Francuska, Albanija, Hrvatska dok na strani Rusije su Kina, Japan, Srbija i ostali.

UK trenutno nije ni na jednoj strani, ali oni uvijek budu s pobjednicima tako da kad dođe do rata oni će bit s Rusima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:20

Metafizika: 

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 320025_292344530780824_1131886204_n

Ko ZECA.
Srpski modus operandi: "Ako kažete laž dovoljno veliku i održavate je ponavljanjem, ljudi će na kraju početi vjerovati u to kao da je istina".
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:20

asilovski wrote:
dijagram wrote:Nista cudno da Plenkovic zastupa EU direktive, ocekivano od takvih.
No ne vidim da se itko osvrce na rusko stajaliste o srbima kao nejaci i ugrozenim ziteljima u RH:)
Čuj kad ideš gnojiti o Krimu ovo je još i dobro, samo neće Plenki sada stati ide se na totalni rat sa ruskim pajacem
Oces reci da je bio mudar i sutio o svemu onda bi rusi imali drukciji stav:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by RayMabus 22/11/2016, 21:21

Rusija je neprijatelj.

KRAJ PRIČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175480
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:21

Konačno rješenje ruskog problema:

Dmitar Zvonimir
Ono što je silom oteto silom se vraća. 

S Rusima prekinut bilo kakve kontakte, treba zabranit izvoz lijekova u Rusiju, pomagat svim separatističkim pokretima, zaplijenit rusku imovinu na zapadu i općenito ih stiskat na sve moguće načine dok ne izbije revolucija a onda pomoć pravoj strani.

Like · Reply · 44 mins
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 14370349_178926935877655_5667228319125517278_n

Marušić Petrovi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:22

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Nista cudno da Plenkovic zastupa EU direktive, ocekivano od takvih.
No ne vidim da se itko osvrce na rusko stajaliste o srbima kao nejaci i ugrozenim ziteljima u RH:)
Čuj kad ideš gnojiti o Krimu ovo je još i dobro, samo neće Plenki sada stati ide se na totalni rat sa ruskim pajacem
Oces reci da je bio mudar i sutio o svemu onda bi rusi imali drukciji stav:)
Dok je bio Karamarko ili Tuđman nisu imali primjedbe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:22

Dijagram:

Dmitar Zvonimir
Da i kaj?

Tvoja braća putko su ista ko i vi i dobro da smo ih se riješili s njima nikada nema mira. 

A i vama se u Ukrajini sprema jedna traktorijada tako i tako su dijelovi Ukrajine gdje su Rusi nekada bili naseljavani danas samo prah i pepeo baš zbog tvoje pametne vanjske politike. 

Živjela Ukrajina. Sve se vraća sve se plaća Rusijo a od Ukrajine ste si stvorili 40 milja neprijatelja direktno na granici, to će vam se vratit prije ili poslije. 

Samo sankcije i tajne operacije do konačnog raspada Rusije.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:23

asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Nista cudno da Plenkovic zastupa EU direktive, ocekivano od takvih.
No ne vidim da se itko osvrce na rusko stajaliste o srbima kao nejaci i ugrozenim ziteljima u RH:)
Čuj kad ideš gnojiti o Krimu ovo je još i dobro, samo neće Plenki sada stati ide se na totalni rat sa ruskim pajacem
Oces reci da je bio mudar i sutio o svemu onda bi rusi imali drukciji stav:)
Dok je bio Karamarko ili Tuđman nisu imali primjedbe
Nisu ih pitali za misljenje, evo sad znamo sto misle i kako to vide.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by jastreb 22/11/2016, 21:25

Samo neka se zajebava...
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:25

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:Nista cudno da Plenkovic zastupa EU direktive, ocekivano od takvih.
No ne vidim da se itko osvrce na rusko stajaliste o srbima kao nejaci i ugrozenim ziteljima u RH:)
Čuj kad ideš gnojiti o Krimu ovo je još i dobro, samo neće Plenki sada stati ide se na totalni rat sa ruskim pajacem
Oces reci da je bio mudar i sutio o svemu onda bi rusi imali drukciji stav:)
Dok je bio Karamarko ili Tuđman nisu imali primjedbe
Nisu ih pitali za misljenje, evo sad znamo sto misle i kako to vide.
heheh da Rusi su krivi jer je Plenki otišao u Ukrajinu jebat rusima mater hehehe pa mi pitamo kakavi su to komenatatori na Index a eo jednog
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by kic 22/11/2016, 21:25

Leviathan2 wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:
ajme ovi komentari koje uvijek stavljaš, forum je čajanka s dekanima u poredbi..
znas, puno puta sam se upitao kako hrvatska uopce funkcionira sa takvom inteligencijom, jbte, ovi nemaju blage veze sa zivotom,
sto se tice foruma, coece pa ovaj forum je elitni, ovdje se nebi smjelo pustat svakog da nam ne ujebe prosjek, ovdje i najgluplji komentari su nedostizni za ove komentatore koje pasta asila


čuvajmo ovo bratstvo..  
jbte, ti se zajebavas, al ja sam stvarno svugdje bio u bespucima interneta i mogu mirno izjaviti da je ovdje ekipa ok, malo se svade , malo podjebavaju pa malo mir, ako je predugo mir odmah se ubaci ustasapartizancetnik tema i eto fajta, medjutim nema onijeh idiotizama koje vidis okolo,
mislim, postedjen je ovaj forum nekim cudom od svima dane mogucnosti da komuniciraju preko interneta


pa zezam, i ne zezam, meni je ovo stvarno oke mjesto, mislim, često prigovarate što nismo spojeni na portal neki, ali to bi oduzelo baš tu neovisnost koji imamo, i jedan od najvećih foruma: forum.hr, nije spojen ni na šta..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:26

asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
Čuj kad ideš gnojiti o Krimu ovo je još i dobro, samo neće Plenki sada stati ide se na totalni rat sa ruskim pajacem
Oces reci da je bio mudar i sutio o svemu onda bi rusi imali drukciji stav:)
Dok je bio Karamarko ili Tuđman nisu imali primjedbe
Nisu ih pitali za misljenje, evo sad znamo sto misle i kako to vide.
heheh da Rusi su krivi jer je Plenki otišao u Ukrajinu jebat rusima mater hehehe pa mi pitamo kakavi su to komenatatori na Index a eo jednog
ti po svome, ko malo dijete
ajd zabavljaj se:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:26

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
Oces reci da je bio mudar i sutio o svemu onda bi rusi imali drukciji stav:)
Dok je bio Karamarko ili Tuđman nisu imali primjedbe
Nisu ih pitali za misljenje, evo sad znamo sto misle i kako to vide.
heheh da Rusi su krivi jer je Plenki otišao u Ukrajinu jebat rusima mater hehehe pa mi pitamo kakavi su to komenatatori na Index a eo jednog
ti po svome, ko malo dijete
ajd zabavljaj se:)
Projeciraš, neka idi malo saće Ljubav na selu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Yehudi 22/11/2016, 21:28

RayMabus wrote:Nek nam zaprijete bacanjem atomske.

Ma.


          Šta - Ma - ..........kakva atomska jado


    Ma  -  seniorska udruga lovaca iz  2 sela centralnog   Sibira - bi pregazilo Hrvatsku.........kakvo crno trošenje  atomske.


   Šta ste vi iz - svemirske federacije , udruge - nejebica -  skroz poludili  :^0 :P :^0 :^0 :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:29

kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:
ajme ovi komentari koje uvijek stavljaš, forum je čajanka s dekanima u poredbi..
znas, puno puta sam se upitao kako hrvatska uopce funkcionira sa takvom inteligencijom, jbte, ovi nemaju blage veze sa zivotom,
sto se tice foruma, coece pa ovaj forum je elitni, ovdje se nebi smjelo pustat svakog da nam ne ujebe prosjek, ovdje i najgluplji komentari su nedostizni za ove komentatore koje pasta asila


čuvajmo ovo bratstvo..  
jbte, ti se zajebavas, al ja sam stvarno svugdje bio u bespucima interneta i mogu mirno izjaviti da je ovdje ekipa ok, malo se svade , malo podjebavaju pa malo mir, ako je predugo mir odmah se ubaci ustasapartizancetnik tema i eto fajta, medjutim nema onijeh idiotizama koje vidis okolo,
mislim, postedjen je ovaj forum nekim cudom od svima dane mogucnosti da komuniciraju preko interneta


pa zezam, i ne zezam, meni je ovo stvarno oke mjesto, mislim, često prigovarate što nismo spojeni na portal neki, ali to bi oduzelo baš tu neovisnost koji imamo, i jedan od najvećih foruma: forum.hr, nije spojen ni na šta..
forum hr je kurac od ovce
na onim seksi temama malo se zafrkavao s nekom curom , mislim, oboje smo i stigne nam opomena da prestanemo il ce nas banirati:)
neka ugrozena adminica,koji vrag, ma more jebo te forum,mrs :kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by catabbath 22/11/2016, 21:29

Plenković, Picula, nema razlike, sve su to EU paraziti. Ali ono, u trenutko dok još nije sigurno šta će Trump napraviti s NATOom u Europi ovaj ide kopati sranja.

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12393
2015-08-22


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:30

asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
Dok je bio Karamarko ili Tuđman nisu imali primjedbe
Nisu ih pitali za misljenje, evo sad znamo sto misle i kako to vide.
heheh da Rusi su krivi jer je Plenki otišao u Ukrajinu jebat rusima mater hehehe pa mi pitamo kakavi su to komenatatori na Index a eo jednog
ti po svome, ko malo dijete
ajd zabavljaj se:)
Projeciraš, neka idi malo saće Ljubav na selu
E moj sinko, za mene ljubavi i na selu i u gradu i....
sam ti prati ratove, politiku i bori se zestoko:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:31

dawson wrote:Plenković, Picula, nema razlike, sve su to EU paraziti. Ali ono, u trenutko dok još nije sigurno šta će Trump napraviti s NATOom u Europi ovaj ide kopati sranja.
Radi po zadnjoj depeši, kako nije dobio novu jbg-a, što se tiče promjenjenih okolnosti to on nije primjetio, osim da mu u Kijevu treba duple više Tafta nego u Buzinu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 4 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum