ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Page 5 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:31

dawson wrote:Plenković, Picula, nema razlike, sve su to EU paraziti. Ali ono, u trenutko dok još nije sigurno šta će Trump napraviti s NATOom u Europi ovaj ide kopati sranja.
Radi po zadnjoj depeši, kako nije dobio novu jbg-a, što se tiče promjenjenih okolnosti to on nije primjetio, osim da mu u Kijevu treba duple više Tafta nego u Buzinu

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit 22/11/2016, 21:31

dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
Nisu ih pitali za misljenje, evo sad znamo sto misle i kako to vide.
heheh da Rusi su krivi jer je Plenki otišao u Ukrajinu jebat rusima mater hehehe pa mi pitamo kakavi su to komenatatori na Index a eo jednog
ti po svome, ko malo dijete
ajd zabavljaj se:)
Projeciraš, neka idi malo saće Ljubav na selu
E moj sinko, za mene ljubavi i na selu i u gradu i....
sam ti prati ratove, politiku i bori se zestoko:)
Daće čiča pa da drugu mladost doživiš hehehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:33

asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
dijagram wrote:
asilovski wrote:
heheh da Rusi su krivi jer je Plenki otišao u Ukrajinu jebat rusima mater hehehe pa mi pitamo kakavi su to komenatatori na Index a eo jednog
ti po svome, ko malo dijete
ajd zabavljaj se:)
Projeciraš, neka idi malo saće Ljubav na selu
E moj sinko, za mene ljubavi i na selu i u gradu i....
sam ti prati ratove, politiku i bori se zestoko:)
Daće čiča pa da drugu mladost doživiš hehehe
Ja je zivim jos uvijek, lako za mene B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by kic 22/11/2016, 21:34

dijagram wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:
ajme ovi komentari koje uvijek stavljaš, forum je čajanka s dekanima u poredbi..
znas, puno puta sam se upitao kako hrvatska uopce funkcionira sa takvom inteligencijom, jbte, ovi nemaju blage veze sa zivotom,
sto se tice foruma, coece pa ovaj forum je elitni, ovdje se nebi smjelo pustat svakog da nam ne ujebe prosjek, ovdje i najgluplji komentari su nedostizni za ove komentatore koje pasta asila


čuvajmo ovo bratstvo..  
jbte, ti se zajebavas, al ja sam stvarno svugdje bio u bespucima interneta i mogu mirno izjaviti da je ovdje ekipa ok, malo se svade , malo podjebavaju pa malo mir, ako je predugo mir odmah se ubaci ustasapartizancetnik tema i eto fajta, medjutim nema onijeh idiotizama koje vidis okolo,
mislim, postedjen je ovaj forum nekim cudom od svima dane mogucnosti da komuniciraju preko interneta


pa zezam, i ne zezam, meni je ovo stvarno oke mjesto, mislim, često prigovarate što nismo spojeni na portal neki, ali to bi oduzelo baš tu neovisnost koji imamo, i jedan od najvećih foruma: forum.hr, nije spojen ni na šta..
forum hr je kurac od ovce
na onim seksi temama malo se zafrkavao s nekom curom , mislim, oboje smo i stigne nam opomena da prestanemo il ce nas banirati:)
neka ugrozena adminica,koji vrag, ma more jebo te forum,mrs :kickass


haha, cockblock :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by govinda 22/11/2016, 21:37

U napadu Hrvatske na Rusiju ce se ukljuciti i HVO i citava HercegBosna?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:38

kic wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:


čuvajmo ovo bratstvo..  
jbte, ti se zajebavas, al ja sam stvarno svugdje bio u bespucima interneta i mogu mirno izjaviti da je ovdje ekipa ok, malo se svade , malo podjebavaju pa malo mir, ako je predugo mir odmah se ubaci ustasapartizancetnik tema i eto fajta, medjutim nema onijeh idiotizama koje vidis okolo,
mislim, postedjen je ovaj forum nekim cudom od svima dane mogucnosti da komuniciraju preko interneta


pa zezam, i ne zezam, meni je ovo stvarno oke mjesto, mislim, često prigovarate što nismo spojeni na portal neki, ali to bi oduzelo baš tu neovisnost koji imamo, i jedan od najvećih foruma: forum.hr, nije spojen ni na šta..
forum hr je kurac od ovce
na onim seksi temama malo se zafrkavao s nekom curom , mislim, oboje smo i stigne nam opomena da prestanemo il ce nas banirati:)
neka ugrozena adminica,koji vrag, ma more jebo te forum,mrs :kickass


haha, cockblock :D
a nista posebno,isto ko i ovdje i to na vipu, i to curi se svidjelo pa malo zacatali, kad ono prijetnja banom,hahaha
pa jebate nikad nisam baniran ,a tamo  prijete zbog niceg,obostrane igre rijecima...strava
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by govinda 22/11/2016, 21:41

Lako je rusima bilo da se kurce dok su imali JNA, sta sad kad je nema vise?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:41

deda wrote:Rusi misle da su neki faktor... :^0
Problem jest deda u napufanih malih neukih naroda,sto ne mogu shvatiti da Rusija doista jeste ne neki,nego veliki Faktor..Eto,i ameri im se ne usude direktno staviti sloi na rep...no,balkiji,eto ne vide dalje od nosa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:42

govinda wrote:U napadu Hrvatske na Rusiju ce se ukljuciti i HVO i citava HercegBosna?
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Leviathan2 22/11/2016, 21:44

hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, jebeni teklic iz brisela
htjedoh nesto drugo reci, neki puta mislim da miha rece na moj komentar da obamba i ekipa ne mogu napraviti sranja jer je obamba sad samo tehnicki predsjednik i treba urediti za predaju duznosti, u normalnim situacijama da al meni se cini da obamba ima druge planove i da ih laganini provodi u djelo, nemojte se cudit da se isprovocira neko sranje i obamba proglasi izvanredno stanje te tako odjebe trumba unedogled, a onda krene dovrsavat nerijesene racune sa rusima, sve mi se cini da je taj scenario sasma izgledan, antiruska histerija se ne stisava nego se jos i pojacala otkad je trump dobio izbore, americki angazman u siriji i ukrajini je pojacan, na vojni dio mislim, tu su jos i turci koji izgledaju kao da sve rade stihijski a erdo zanesen mogucim otomanskim imperijem, no sve je to fino kontrolirano,
ja se nadam da ovaj osjecaj koji imam vec vise od mjecec dana ne bude nikad ostvaren, al ...

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by kic 22/11/2016, 21:45

dijagram wrote:
kic wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:
Leviathan2 wrote:
kic wrote:


čuvajmo ovo bratstvo..  
jbte, ti se zajebavas, al ja sam stvarno svugdje bio u bespucima interneta i mogu mirno izjaviti da je ovdje ekipa ok, malo se svade , malo podjebavaju pa malo mir, ako je predugo mir odmah se ubaci ustasapartizancetnik tema i eto fajta, medjutim nema onijeh idiotizama koje vidis okolo,
mislim, postedjen je ovaj forum nekim cudom od svima dane mogucnosti da komuniciraju preko interneta


pa zezam, i ne zezam, meni je ovo stvarno oke mjesto, mislim, često prigovarate što nismo spojeni na portal neki, ali to bi oduzelo baš tu neovisnost koji imamo, i jedan od najvećih foruma: forum.hr, nije spojen ni na šta..
forum hr je kurac od ovce
na onim seksi temama malo se zafrkavao s nekom curom , mislim, oboje smo i stigne nam opomena da prestanemo il ce nas banirati:)
neka ugrozena adminica,koji vrag, ma more jebo te forum,mrs :kickass


haha, cockblock :D
a nista posebno,isto ko i ovdje i to na vipu, i to curi se svidjelo pa malo zacatali, kad ono prijetnja banom,hahaha
pa jebate nikad nisam baniran ,a tamo  prijete zbog niceg,obostrane igre rijecima...strava


trebo si je vamo dovuć da to đoda vaspita..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48001
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by epikur37 22/11/2016, 21:47

pPlenki dobio po nosu...jebena budala..otišao u ukrajinu huškati na rusiju i tražiti da se rusija odrekne teritorija:)

Nije prošlo dva mjeseca već objavio rat rusiji :D
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dijagram 22/11/2016, 21:48

kic wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:
dijagram wrote:
kic wrote:


pa zezam, i ne zezam, meni je ovo stvarno oke mjesto, mislim, često prigovarate što nismo spojeni na portal neki, ali to bi oduzelo baš tu neovisnost koji imamo, i jedan od najvećih foruma: forum.hr, nije spojen ni na šta..
forum hr je kurac od ovce
na onim seksi temama malo se zafrkavao s nekom curom , mislim, oboje smo i stigne nam opomena da prestanemo il ce nas banirati:)
neka ugrozena adminica,koji vrag, ma more jebo te forum,mrs :kickass


haha, cockblock :D
a nista posebno,isto ko i ovdje i to na vipu, i to curi se svidjelo pa malo zacatali, kad ono prijetnja banom,hahaha
pa jebate nikad nisam baniran ,a tamo  prijete zbog niceg,obostrane igre rijecima...strava


trebo si je vamo dovuć da to đoda vaspita..
a ne znam , mozda da je odvede u teretanu prvo i odvjezbaju ledja ruke i trbusnjake, il kako vec ide:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18663
2015-08-09


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:49

Moskva upozorila Zagreb: Bavite se svojim problemima
Moskva -- Rusija je pozvala zvanični Zagreb da Ukrajincima ne nude iskustva mirne reintegracije, već da se pozabave rešenjem sopstvenih problema.
IZVOR: TANJUG UTORAK, 22.11.2016. | 20:19Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 68968211354958c91258da193600424_v4_big

Ti problemi su, kako se navodi, vezani za prava Srba i drugih nacionalnih manjina u Hrvatskoj.
Moskva, naime, smatra da su hrvatski problemi na tom planu hronični.

To je objavljeno u saopštenju Kancelarije za informisanje i medije ruskog ministarstva spoljnih poslova, na zvaničnoj internet stranici i predstavlja reakciju Moskve na predlog premijera Hrvatske Andreja Plenkovića da Zagreb Ukrajini prenese vlastita iskustva mire reintegracije okupiranih područja. 

Plenković je taj predlog izneo tokom nedavne posete Kijevu i on bi se, prema njegovom mišljenju, mogao primeniti na područja istočne Ukrajine - Donjeck I Lugansk, gde se vodi rat i gde su stvorene paradržavne tvorevine. 

Plenkovićev predlog je izazvao ozbiljnu zabrinutost”Rusije, navodi se u saopštenju i upozorava da je osnova rešenja problema u Ukraijini mirovni sporazum iz Minska. 

Tim sporazumom je, kako se podseća precizno označeno šta se mora učiniti da bi se regulisao problem Donjecka i Luganska. 

Ovakav predlog, piše u komentaru, samo odvraća pažnju Kijeva sa njegovih obveza prema Minskom sporazumu. 

“Minski sporazum nema alternative”, stoji u saopštenju. 

Napominje se i da je cena "mirne reintegracije" u Hrvatskoj progon 250.000 Srba u vojno policijskim akcijama Bljesak” i Oluja”. 

“Mislimo da saveti stranih 'konsultanata' mogu da stvore kod kijevskih vlasti iluziju da mogu uporabiti nasilne scenarije za Donjeck, a tako nešto neće pomoći rešavanju tamošnje situacije“, poručuju iz ruskog ministarstva. 

Rusko ministarstvo negoduje jer se hrvatski predlog o “mirnoj reintegraciji” odnosi i na Krim, koji je, kako podseća Moskva, pripojen Rusiji “na osnovu slobodne volje iskazane na referendumu na Krimu”. 

Inače, hrvatska Vlada je na sednici u Vukovaru 18. novembra formirala radnu grupu za saradnju s Ukrajinom, što je, kako su preneli hrvatski mediji, bilo veliko iznenađenje za mnoge. 

Mnogi su to objasnili činjenicom da je novi hrvatski premijer Plenković evroparlamentarac koji je, kako se ocenjuje dao veliki doprinos za uspostavljanje boljih odnosa Brisela i Kijeva. 

Inače, Kijev je drugo spoljnopolitičko putovanje novog hrvatskog premijera, a kako su preneli hrvatski mediji, to ne treba da čudi jer je reč o zemlji sa velikim tržištem. 

Hrvatski mediji su preneli da bi Zagreb kroz formiranu radnu grupu mogao dati veliki doprinos stabilizovanju političkih prilika u toj zemlji. 

Hrvatska bi to, kako je rečeno, mogla da učini ponudivši primer svog modela mirne reintegracije i kada je reč o Krimu. 

“Reintegracijom Podunavlja prošli smo sve faze koje čekaju i Ukrajinu, a hrvatski model za Ukrajince može biti dragocen“, smatraju u hrvatskoj Vladi.


za hrvatsku je najbolje da prestane da glumi neki q.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by jastreb 22/11/2016, 21:50

Leviathan2 wrote:hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, .
Normalno da ne.... Al objasni ti to ovijem ustašoidima...
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:54

Leviathan2 wrote:hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, jebeni teklic iz brisela
htjedoh nesto drugo reci, neki puta mislim da miha rece na moj komentar da obamba i ekipa ne mogu napraviti sranja jer je obamba sad samo tehnicki predsjednik i treba urediti za predaju duznosti, u normalnim situacijama da al meni se cini da obamba ima druge planove i da ih laganini provodi u djelo, nemojte se cudit da se isprovocira neko sranje i obamba proglasi izvanredno stanje te tako odjebe trumba unedogled, a onda krene dovrsavat nerijesene racune sa rusima, sve mi se cini da je taj scenario sasma izgledan, antiruska histerija se ne stisava nego se jos i pojacala otkad je trump dobio izbore, americki angazman u siriji i ukrajini je pojacan, na vojni dio mislim, tu su jos i turci koji izgledaju kao da sve rade stihijski a erdo zanesen mogucim otomanskim imperijem, no sve je to fino kontrolirano,
ja se nadam da ovaj osjecaj koji imam vec vise od mjecec dana ne bude nikad ostvaren, al ...
e-bo te Irud..1!! affraid affraid affraid .. a da ti radis neke scenarije za apokalipticne filmove..mislim ebo ti ona sva zvucna imena...

Ne vjerujem cisto ,jer Ubama d Manky ne moze nes napraviti konkretno a da i njemu ne pukne glava...Posla im sa Rusijom,ne nekom 3rd class Fukoebinom...Inzvaredno stanje znaci,formalno sa nekim proglasiti rat,i ne nekim,nego Rusijom..


druga stvar je ,kolikogod nafilao Proxyije oruzjem ovim i onom,Amerika ne moze sprijeciti da Europa gori,ako Rusija odgovori na provokacije,i ne moze definitivnop sprijeciti zauzimanje zemalja bivseg istocnog bloka,ako Rusi doista krenu naprijed cistiti prijetnju..Ovo mislim na konvencionalno oruzje..njukovo nema smisla pominjati..
Dakle,nije dobro provocirati Rusiju,jer ovo jeste provokacija najgore vrste i sto poslije??Opet ce se krivica pripisarti "agresivnoj" Rusiji??

Plenki i Comp..-..niti komarac na Medvjedjoj guzici..Medo ga otrese jednim trzajem sa guzice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:54

jastreb wrote:
Leviathan2 wrote:hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, .
Normalno da ne.... Al objasni ti to ovijem ustašoidima...
Prije Idjoti i Kretenoidi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by epikur37 22/11/2016, 21:56

Još ćemo posve upropastitio asvoju geopolitičku poziciju u novoj europi s ovo dvoje američkih uguza...kolinda-plenki...

Pogle slovenaca, mađara, slovaka i novih struja u europi....odmjereni pametni...

a mi se trpamo prvi u konflikt s rusima...jebeni gubitnički mentalitet
epikur37
epikur37

Posts : 45323
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 21:58

epikur37 wrote:Još ćemo posve upropastitio asvoju geopolitičku poziciju u novoj europi s ovo dvoje američkih uguza...kolinda-plenki...

Pogle slovenaca, mađara, slovaka i novih struja u europi....odmjereni pametni...

a mi se trpamo prvi u konflikt s rusima...jebeni gubitnički mentalitet
mnenthalitet psa avlijanera..sve cini da zadivi gazdu..makar sam olaje i skace tamo vamo,bez neke svrhe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Yehudi 22/11/2016, 22:01

bogomdani wrote:
govinda wrote:U napadu Hrvatske na Rusiju ce se ukljuciti i HVO i citava HercegBosna?
lol!


 UH .......ovaj  vic  je vrhunski

 Neki očito ne pamte kako je završio zadni takav pokušaj  drunken

 Naime sramotnom  - predajom - sa  zasranim gaćama a

 nakon toga su preobukli uniforme, i okrenili oružje na do jučeranje saveznike fašiste

........................Tko ne uči iz povijesti.............morati će je ponoviti.............sa istim rezultatom  :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Leviathan2 22/11/2016, 22:07

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, jebeni teklic iz brisela
htjedoh nesto drugo reci, neki puta mislim da miha rece na moj komentar da obamba i ekipa ne mogu napraviti sranja jer je obamba sad samo tehnicki predsjednik i treba urediti za predaju duznosti, u normalnim situacijama da al meni se cini da obamba ima druge planove i da ih laganini provodi u djelo, nemojte se cudit da se isprovocira neko sranje i obamba proglasi izvanredno stanje te tako odjebe trumba unedogled, a onda krene dovrsavat nerijesene racune sa rusima, sve mi se cini da je taj scenario sasma izgledan, antiruska histerija se ne stisava nego se jos i pojacala otkad je trump dobio izbore, americki angazman u siriji i ukrajini je pojacan, na vojni dio mislim, tu su jos i turci koji izgledaju kao da sve rade stihijski a erdo zanesen mogucim otomanskim imperijem, no sve je to fino kontrolirano,
ja se nadam da ovaj osjecaj koji imam vec vise od mjecec dana ne bude nikad ostvaren, al ...
e-bo te Irud..1!! affraid affraid affraid .. a da ti radis neke scenarije za apokalipticne filmove..mislim ebo ti ona sva zvucna imena...

Ne vjerujem cisto ,jer Ubama d Manky ne moze nes napraviti konkretno a da i njemu ne pukne glava...Posla im sa Rusijom,ne nekom 3rd class Fukoebinom...Inzvaredno stanje znaci,formalno sa nekim proglasiti rat,i ne nekim,nego Rusijom..


druga stvar je ,kolikogod nafilao Proxyije oruzjem ovim i onom,Amerika ne moze sprijeciti da Europa gori,ako Rusija odgovori na provokacije,i ne moze definitivnop sprijeciti zauzimanje zemalja bivseg istocnog bloka,ako Rusi doista krenu naprijed cistiti prijetnju..Ovo mislim na konvencionalno oruzje..njukovo nema smisla pominjati..
Dakle,nije dobro provocirati Rusiju,jer ovo jeste provokacija najgore vrste i sto poslije??Opet ce se krivica pripisarti "agresivnoj" Rusiji??

Plenki i Comp..-..niti komarac na Medvjedjoj guzici..Medo ga otrese jednim trzajem sa guzice
nisi pazljivo procitao post, obamba moze isporovocirat neko sranje da proglasi izvanredno stanje u americi sto automatski odgadja inaguraciju trumpija unedogled, a onda moze radit sto zeli, e sad posljedice bi se vidjele poslije, cisto sumnjam da bi itko bio dovoljno lud bez amera da se primakne rusiji s  oruzjem, znaci ameri bi morali isporovocirat nesto da uvuku rusiji i onda krenu na agresivnu rusiju u odbranu svojih saveznika, nato doktrina, s tim automatski obvezuje i ostale clanice da je slijede, a onda ide tarapana, vjeruj mi kad mi se odnikud pojavila ta mogucnost u mozgu da su mi se dlake na potiljku najezile,  nadam se da je to samo od zivcanoce na bausteli ali, upicku materinu

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 5 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 18 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum