ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:08

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:objasnjavat ljubiteljima ruske guze malo ej tezi zadatak..vidi se da su napaljeni na nerede i probleme
U biti Plenki hoće nered jer mu nije na pameti Hrvatska nego sinekura u Bruxellu koju čuva i kad je premijer na uštrb interesa ova države, samo to tebi nije jasno još uvijek jasno a to je tužno
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-kao-lawrence-od-ukrajine-975755#axzz4QlhSkecS

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:12

..trebao si napisati marcelo..pizda vam materina vratite nam karamarka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:23

vuksadinare wrote:..trebao si napisati marcelo..pizda vam materina vratite nam karamarka...

sad kasno 

osim toga ja bi hasu

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:25

vuksadinare wrote:..ako ih je ejdan plenki uzrujao onda su definitivno u qurtzu...ispade plenki jaci i od hillary... Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1f602 ....



nije ih uzrujao nimalo, ali jasno da su odreagirali jer ne mogu si dozvolit da im pikzibneri iz zemalja četvrtog svijeta dolaze u dvorište i pametuju 

to je više ono, iš, iš

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:25

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:..trebao si napisati marcelo..pizda vam materina vratite nam karamarka...

sad kasno 

osim toga ja bi hasu
a moj marcelo....nis izgleda od velike ljubavi trumpa i putina...na odstojanju prosim lepo.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Kermit Wed 23 Nov - 10:27

marcellus wrote:
asilovski wrote:
vuksadinare wrote:objasnjavat ljubiteljima ruske guze malo ej tezi zadatak..vidi se da su napaljeni na nerede i probleme
U biti Plenki hoće nered jer mu nije na pameti Hrvatska nego sinekura u Bruxellu koju čuva i kad je premijer na uštrb interesa ova države, samo to tebi nije jasno još uvijek jasno a to je tužno
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-kao-lawrence-od-ukrajine-975755#axzz4QlhSkecS
Odlična analiza
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Stanojko Wed 23 Nov - 10:32

Hahahahahaha...Jebote, jeste li vi normalni?! Morao sam da se ustinem da poverujem sta onaj vas moron prica... Covece, kakvo potpuno odsustvo svesti o ulogama i proporcijama... Neverovatno... :cro

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by crvenkasti Wed 23 Nov - 10:35

marcellus wrote:
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/plenkovic-kao-lawrence-od-ukrajine-975755#axzz4QlhSkecS

Tekst je bez stila, metodičnosti i smislene povezanosti, ali usmjerenje nije pogrešno.
Osjeća se zbrka, ali poslije svega, ne treba se čuditi.
Poput pijanca nakon otrežnjenja.
Šteta što je prekasno.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28797
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:38

Stanojko wrote:Hahahahahaha...Jebote, jeste li vi normalni?! Morao sam da se ustinem da poverujem sta onaj vas moron prica... Covece, kakvo potpuno odsustvo svesti o ulogama i proporcijama... Neverovatno... :cro

pa napisao sam u tekstu, malo je izašao iz svoje lige.... al pazi, nas i amera trista miliona...

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:43

osobno mislim da je plenki tu odigrao malo vise na svoju ruku....malo da ispadne faca...kod nas obicno politicari vole ispasti vece face nego sto jesu pogotovo ako zajasu fotelju......neko uspije neko ne...ali kad sagledas realno daleko ostrije rijeci ej uputila kolinda nekidan rusiji nego plenki..pa je bila posteđena..ja bi tu doveo u pitanje da plenki bas dobro ne sjeda rujama kao ni picula zbog prijasnje uloge oko ukrajine u svezi eu-a...pa se svaka rijec onda duplo vaze...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dzango Wed 23 Nov - 10:43

Sada vi ozbiljno upozorite Putina.

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest Wed 23 Nov - 10:44

Ovog pudla i onu kokoš ionak Rusi doživljuju kao usputni lavež i malo kokodakanja. Neš ti političara.
Svi pametni šute i čekaju Trumpov stav, a ovo dvoje pajaca gratis nastupaju, ili za par zrna kikirikija. Presmiješno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:47

vuksadinare wrote:osobno mislim da je plenki tu odigrao malo vise na svoju ruku....malo da ispadne faca...

on bez depeše iz Berlina ne ide ni na zahod, nešto ko pavelić II


_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:47

Eva wrote:Ovog pudla i onu kokoš ionak Rusi doživljuju kao usputni lavež i malo kokodakanja. Neš ti političara.
Svi pametni šute i čekaju Trumpov stav, a ovo dvoje pajaca gratis nastupaju, ili za par zrna kikirikija. Presmiješno.
trumpov stav se vec nazire....postavio sam temo..a to je ipak jedna distanca od rusije..ne prevec biti blizak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:47

komentari pod mojim tekstom, glup komentar i dobar odgovor

Marko Lončarević · Works at Retired
Mi smo dio zapada kojem teži i Ukrajina. Treba podržavati one snage , pa i u Srbiji koje žele na zapad i u srednjeeuropski krug.

Kao mali narod trebamo ustrajati na načelima . Načelno gledano Putin radi ono što je Milošević radio u mini verziji. Kako se onda nisam slagao s politikom S. Miloševića, ne mogu ni danas podržati politiku Putina.

Meni je svjetonazorski bliži Putin, ne volim pederoliberale iz USA i EU. No ne bih volio da me Rusi brane a Kinezi hrane.

U konačnici Rusi će biti ( bili bi ) na srpskoj strani. Na žalost ne možemo si priuštiti neutralnost.
Like · Reply · 1 hr

Domagoj Kovač
Potpuna neistina. Mi smo zapadu korisne budale , izgubili smo suverenitet u svim bitnim sferama od tog zapada, raspadamo se kao cijela periferija EU...u samom ovom tekstu imaš nekoliko primjera kako nas tretiraju na zapadu. A kada bi se samo prisjetili 90ih dobio bi još veću sliku. Mogao bi ti navesti 100 primjera gdje su guralo Srbiju od strane zapada. I danas oni žele Srbiju pod njihovom kapom pa bi ti vidio tko bi dominirao. Naša predsjednica potpisuje deklaracije sa Vučićem, upućuje dobrodošlicu Srbiji ako se želi uključiti u NATO..iako je Srbija već duboko u NATO suradnji.


Last edited by marcellus on Wed 23 Nov - 10:48; edited 1 time in total

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:48

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:osobno mislim da je plenki tu odigrao malo vise na svoju ruku....malo da ispadne faca...

on bez depeše iz Berlina ne ide ni na zahod, nešto ko pavelić II

a cuj kad si duzan...ne mres biti nikak svoj.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus Wed 23 Nov - 10:49

Eva wrote:Ovog pudla i onu kokoš ionak Rusi doživljuju kao usputni lavež i malo kokodakanja. Neš ti političara.
Svi pametni šute i čekaju Trumpov stav, a ovo dvoje pajaca gratis nastupaju, ili za par zrna kikirikija. Presmiješno.

baš, komedija, i merkelica šuti dok se ne čuje što će trump reć, zna se uostalom ko je gazda na zapadu, a ovaj se gura "mogu ja jel mogu ja"

moš, dobit po pički

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:52

decki ni ej da branim plenkija a sto bi vi na njegovom mjestu...gospodarstvo nije sjajno imamo velik vanjski dug..a nitko se ne nudi da ga pokrije....vezan si za kreditore....mozemo mi lajat ovako ili onako....ali ja ne bi bio u kozi plenkija..i ne samo plenkija..svi oni pricaju jedno dok ne zajsednu u fotelju..pa sam zoki ej priznao..'i ja sam prije premijerske fotelje se slagao sa misljenjima obicnog puka..ali kad postanes premijer e to ej druga stvar'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest Wed 23 Nov - 10:53

vuksadinare wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote:osobno mislim da je plenki tu odigrao malo vise na svoju ruku....malo da ispadne faca...

on bez depeše iz Berlina ne ide ni na zahod, nešto ko pavelić II

a cuj kad si duzan...ne mres biti nikak svoj.. :)
Pa možeš ak si mudar šutit i vrludat, ono bumo, bumo, pa odugovlačit. Kak Slovenija može. A ne ovo dvoje budala i štrebera, više brinu o trepavicama i frizuri nego o državi čije kakti interese brane. Za njih je Zoki luđak,  Einstein čisti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by vuksadinare Wed 23 Nov - 10:54

mi ove 2017 moramo vratiti cini mi se 2 milijarde eura duga..i aj sad se ti qurtzi prema onima kojima si duzan..jos ce ti poslat na naplatu i one druge rate..pa ti vidi..i vucic je rekao na koncu da bi on mogao biti putin ali da ima sa cim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99163
2015-09-08


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by dzango Wed 23 Nov - 10:54

marcellus wrote:
Eva wrote:Ovog pudla i onu kokoš ionak Rusi doživljuju kao usputni lavež i malo kokodakanja. Neš ti političara.
Svi pametni šute i čekaju Trumpov stav, a ovo dvoje pajaca gratis nastupaju, ili za par zrna kikirikija. Presmiješno.

baš, komedija, i merkelica šuti dok se ne čuje što će trump reć, zna se uostalom ko je gazda na zapadu, a ovaj se gura "mogu ja jel mogu ja"

moš, dobit po pički
Sada neka upozori i on Putina i Rusiju.

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 10 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 18 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum