ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Leviathan2 22/11/2016, 22:07

bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, jebeni teklic iz brisela
htjedoh nesto drugo reci, neki puta mislim da miha rece na moj komentar da obamba i ekipa ne mogu napraviti sranja jer je obamba sad samo tehnicki predsjednik i treba urediti za predaju duznosti, u normalnim situacijama da al meni se cini da obamba ima druge planove i da ih laganini provodi u djelo, nemojte se cudit da se isprovocira neko sranje i obamba proglasi izvanredno stanje te tako odjebe trumba unedogled, a onda krene dovrsavat nerijesene racune sa rusima, sve mi se cini da je taj scenario sasma izgledan, antiruska histerija se ne stisava nego se jos i pojacala otkad je trump dobio izbore, americki angazman u siriji i ukrajini je pojacan, na vojni dio mislim, tu su jos i turci koji izgledaju kao da sve rade stihijski a erdo zanesen mogucim otomanskim imperijem, no sve je to fino kontrolirano,
ja se nadam da ovaj osjecaj koji imam vec vise od mjecec dana ne bude nikad ostvaren, al ...
e-bo te Irud..1!! affraid affraid affraid .. a da ti radis neke scenarije za apokalipticne filmove..mislim ebo ti ona sva zvucna imena...

Ne vjerujem cisto ,jer Ubama d Manky ne moze nes napraviti konkretno a da i njemu ne pukne glava...Posla im sa Rusijom,ne nekom 3rd class Fukoebinom...Inzvaredno stanje znaci,formalno sa nekim proglasiti rat,i ne nekim,nego Rusijom..


druga stvar je ,kolikogod nafilao Proxyije oruzjem ovim i onom,Amerika ne moze sprijeciti da Europa gori,ako Rusija odgovori na provokacije,i ne moze definitivnop sprijeciti zauzimanje zemalja bivseg istocnog bloka,ako Rusi doista krenu naprijed cistiti prijetnju..Ovo mislim na konvencionalno oruzje..njukovo nema smisla pominjati..
Dakle,nije dobro provocirati Rusiju,jer ovo jeste provokacija najgore vrste i sto poslije??Opet ce se krivica pripisarti "agresivnoj" Rusiji??

Plenki i Comp..-..niti komarac na Medvjedjoj guzici..Medo ga otrese jednim trzajem sa guzice
nisi pazljivo procitao post, obamba moze isporovocirat neko sranje da proglasi izvanredno stanje u americi sto automatski odgadja inaguraciju trumpija unedogled, a onda moze radit sto zeli, e sad posljedice bi se vidjele poslije, cisto sumnjam da bi itko bio dovoljno lud bez amera da se primakne rusiji s  oruzjem, znaci ameri bi morali isporovocirat nesto da uvuku rusiji i onda krenu na agresivnu rusiju u odbranu svojih saveznika, nato doktrina, s tim automatski obvezuje i ostale clanice da je slijede, a onda ide tarapana, vjeruj mi kad mi se odnikud pojavila ta mogucnost u mozgu da su mi se dlake na potiljku najezile,  nadam se da je to samo od zivcanoce na bausteli ali, upicku materinu

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:15

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:hm, ne znam decki al plenkiju nije trebalo da se jesa u rusko ukrajinski spor, hrvatska nema nista s tim, jebeni teklic iz brisela
htjedoh nesto drugo reci, neki puta mislim da miha rece na moj komentar da obamba i ekipa ne mogu napraviti sranja jer je obamba sad samo tehnicki predsjednik i treba urediti za predaju duznosti, u normalnim situacijama da al meni se cini da obamba ima druge planove i da ih laganini provodi u djelo, nemojte se cudit da se isprovocira neko sranje i obamba proglasi izvanredno stanje te tako odjebe trumba unedogled, a onda krene dovrsavat nerijesene racune sa rusima, sve mi se cini da je taj scenario sasma izgledan, antiruska histerija se ne stisava nego se jos i pojacala otkad je trump dobio izbore, americki angazman u siriji i ukrajini je pojacan, na vojni dio mislim, tu su jos i turci koji izgledaju kao da sve rade stihijski a erdo zanesen mogucim otomanskim imperijem, no sve je to fino kontrolirano,
ja se nadam da ovaj osjecaj koji imam vec vise od mjecec dana ne bude nikad ostvaren, al ...
e-bo te Irud..1!! affraid affraid affraid .. a da ti radis neke scenarije za apokalipticne filmove..mislim ebo ti ona sva zvucna imena...

Ne vjerujem cisto ,jer Ubama d Manky ne moze nes napraviti konkretno a da i njemu ne pukne glava...Posla im sa Rusijom,ne nekom 3rd class Fukoebinom...Inzvaredno stanje znaci,formalno sa nekim proglasiti rat,i ne nekim,nego Rusijom..


druga stvar je ,kolikogod nafilao Proxyije oruzjem ovim i onom,Amerika ne moze sprijeciti da Europa gori,ako Rusija odgovori na provokacije,i ne moze definitivnop sprijeciti zauzimanje zemalja bivseg istocnog bloka,ako Rusi doista krenu naprijed cistiti prijetnju..Ovo mislim na konvencionalno oruzje..njukovo nema smisla pominjati..
Dakle,nije dobro provocirati Rusiju,jer ovo jeste provokacija najgore vrste i sto poslije??Opet ce se krivica pripisarti "agresivnoj" Rusiji??

Plenki i Comp..-..niti komarac na Medvjedjoj guzici..Medo ga otrese jednim trzajem sa guzice
nisi pazljivo procitao post, obamba moze isporovocirat neko sranje da proglasi izvanredno stanje u americi sto automatski odgadja inaguraciju trumpija unedogled, a onda moze radit sto zeli, e sad posljedice bi se vidjele poslije, cisto sumnjam da bi itko bio dovoljno lud bez amera da se primakne rusiji s  oruzjem, znaci ameri bi morali isporovocirat nesto da uvuku rusiji i onda krenu na agresivnu rusiju u odbranu svojih saveznika, nato doktrina, s tim automatski obvezuje i ostale clanice da je slijede, a onda ide tarapana, vjeruj mi kad mi se odnikud pojavila ta mogucnost u mozgu da su mi se dlake na potiljku najezile,  nadam se da je to samo od zivcanoce na bausteli ali, upicku materinu
uffff..ajd ti bjez sa bajustele negdje u miran i tihi ured..plasis nas.. pale

nato je sad hrpa birokrackih kastrata...ne mogu se dogovoriti oko menija za rucak a di ce skupno u slucaju stvarnog rata...lako je sve organiztirati u slucaju vojnih vjezba...no sasvim drugo je sinkronizirati se i jos bitnije ZAJDENICKI odluciti o tarapani..
Vjerujem da se nes pocne zakuhavati,Putin bi vrlo otvoreno porucio europskim drzavam sto ih slijedi,bile u Natoju ili ne...i vjeruj mi,europljani bi se dobro razmislili..
ne mog usad konkretno zamisliti taj katalizator sukoba,koji bi bio dovoljno jak, da izazove sukob otvoren i zestok,izmedju Proxyija i Rusije..Proxyiji su sasrani vec sada,a jos ih ameri plase Strasnim Medom...
eto i u siriji je koncentracija oruzja velika,a Ameri ne prilaze blizu Rusa ,sa necim jacim..
Misli mda AUbama i Kilarrybitch vise mastaju o takvo cenariju,negoli je on realno moguc..
Napose,ne mislim da je Mogućč,bas jer je Putin na vrhu Rusije u tim stvarima,a profija ne moze sakaa eropskih birokrata ,i dvije usijane americke glave isprovocirati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:16

Vučić: Plenković je uvek dobrodošao u Beograd
Hrvatski premijer Andej Plenković je uvek dobrodošao u Beograd, izjavio je predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu zagrebačkom nedeljniku Globus.
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 286786

ZAGREB - Hrvatski premijer Andej Plenković je uvek dobrodošao u Beograd, izjavio je predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu zagrebačkom nedeljniku Globus.
Cilj Srbije je da ima dobre odnose sa Hrvatskom, i ako je to moguće, super, a ako nije, ti odnosi ne treba da budu gori, rekao je Vučić.
Premijer Srbije hrvatskog kolegu Andreja Plenkovića vidi kao pristojnog, ozbiljnog i odgovornog čoveka koji, kako je rekao, ima svoj, ne uvek pozitivan, ali svoj stav o Srbiji.
"Andej Plenković je uvek dobrodošao u Beograd", rekao je Vučić u intervjuu koji će Globus, kako je najavljeno, u celini objaviti 24. novembra.
Vučić otkriva da je sa Plenkovićem do sada više puta pričao na razne teme, samo ne o odnosima Srbije i Hrvatske.
"Cilj mi je da imamo bolje odnose. Ako možemo, super, ako ne možemo, hajde da nemamo gore", naveo je premijer Vučić, koga zagrebački nedeljnik predstavlja kao najomiljenijeg srpskog političara.
Govoreći o odnosima Srbije i Hrvatske, koji su se, kako se navodi, u proteklim godinama nezaustavljivo pogoršavali, Vučić za ovaj nedeljnik ocenjuje da ni u ovom času ti odnosi "nisu sjajni, ali su prvi put postavljeni na racionalne osnove".
"Bar se ne lažemo”, kazao je Vučić.
S dolaskom Plenkovića smatra da je na pomolu razdoblje istinske normalizacije, piše Globus.
"Plenković i ja smo, ako smem to reći a da se on ne naljuti, razgovarali nekoliko puta. Odlično smo se razumeli u svim drugim pitanjima, samo se nismo doticali pitanja Srbije i Hrvatske. Razgovarali smo i o Evropi i o Americi, ali o Hrvatskoj i Srbiji nije bilo ni jedne rečenice", ispričao je Vučić.
Na pitanje kada se može očekivati njihov prvi susret, Vučić kaže da je Planković uvek dobrodošao u Beograd.
U intervjuu koji će biti objavljen u četvrtak, 24. novembra, premijer Srbije, kako je navedeno, otkriva i kako je i zašto pomogao crnogorskom premijeru Milu Đukanoviću da spreči državni prevrat, zašto je zabrinut za položaj Srba u Hrvatskoj, kako gleda na imenovanje Ante Gotovine za savetnika hrvatskoga ministra obrane, kao i zašto misli da bi Hrvatska i Srbija trebalo da uspostave zajedničko tržište bez granica.

Ne bojim se za sebe, bojim se za svoju porodicu
Primam pretnje, ali se ne bojim za svoj život. Bojim se samo za svoju porodicu, izjavio je predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu zagrebačkom nedeljniku Globus.
"U početku mi je sve to bilo smešno. Ali, sada su pronađeni arsenali oružja. Pronađeni su ljudi koji su već bili hapšeni zbog opservacija stana mog brata. Imamo živog svedoka koji je potvrdio da je jedan od tih ljudi rekao: 'Videćeš kako će ti proći Vučić!' A reč je o jednom od najpoznatijih pucača u regionu", rekao je Vučić hrvatskom nedeljniku.
Govoreći o sopstvenoj sigurnosti i oružju pronađenom blizu njegove porodične kuće u Jajincima, premijer Vučić potvrđuje da ima ljudi koji njemu ne žele dobro.
"Pustimo policiju da radi svoj posao. Nema smisla sada kukati. Ima li ljudi koji meni ne žele dobro? Ima ih koliko god hoćete, različitih, od tajkuna do mnogih drugih", naveo je premijer Srbije i, kako primećuje Globus, jetko dodao:
"Ali šta da radimo, to je Srbija! Pa koga mi nismo ubili od svojih! Sve što je nečemu vredilo, mi smo ubili. Karađorđa, Miloša...na kraju i premijera Đinđića”.

Foto Tanjug/ J.Pap, arhiva

ih, pa i ja se slazem sa hrvatima po mnogim pitanjima 
sem o s / h odnosima, yebiga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Yehudi 22/11/2016, 22:18

pizzon wrote:Moskva upozorila Zagreb: Bavite se svojim problemima
Moskva -- Rusija je pozvala zvanični Zagreb da Ukrajincima ne nude iskustva mirne reintegracije, već da se pozabave rešenjem sopstvenih problema.
IZVOR: TANJUG UTORAK, 22.11.2016. | 20:19Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 68968211354958c91258da193600424_v4_big

Ti problemi su, kako se navodi, vezani za prava Srba i drugih nacionalnih manjina u Hrvatskoj.
Moskva, naime, smatra da su hrvatski problemi na tom planu hronični.

To je objavljeno u saopštenju Kancelarije za informisanje i medije ruskog ministarstva spoljnih poslova, na zvaničnoj internet stranici i predstavlja reakciju Moskve na predlog premijera Hrvatske Andreja Plenkovića da Zagreb Ukrajini prenese vlastita iskustva mire reintegracije okupiranih područja. 


za hrvatsku je najbolje da prestane da glumi neki q.


  Ma jasno je da je plenki - mudo od oce - poslušnik kojega drugi šalju di žele 

 a on mora govoriti točno ono šta mu piše u skriptama.

  Jajara i kokošar
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:21

Ono,zesci idjotluk
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:32

Srušili smo Karamarka, čovjeka "opasnih namjera" koji je bio povezan sa Rusima, kojeg smo "mrzili", i instalirali su nam potrčka Plenkija, HDZovca koji je 91 uteka pred JNA u London, i takav će on davati savjete Ukraincima kako da izađu na kraju sa Rusima.. budu li Ukrainci njega slušali, branit će Ukrainu u Londonu, a ne u Donjecku
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:33

Milo Yiannopoulos wrote:Srušili smo Karamarka, čovjeka "opasnih namjera" koji je bio povezan sa Rusima, kojeg smo "mrzili", i instalirali su nam potrčka Plenkija, HDZovca koji je 91 uteka pred JNA u London, i takav će on davati savjete Ukraincima kako da izađu na kraju sa Rusima.. budu li Ukrainci njega slušali, branit će Ukrainu u Londonu, a ne u Donjecku
yoda sto iz svega ovoga zakljucujes?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:39

bogomdani wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Srušili smo Karamarka, čovjeka "opasnih namjera" koji je bio povezan sa Rusima, kojeg smo "mrzili", i instalirali su nam potrčka Plenkija, HDZovca koji je 91 uteka pred JNA u London, i takav će on davati savjete Ukraincima kako da izađu na kraju sa Rusima.. budu li Ukrainci njega slušali, branit će Ukrainu u Londonu, a ne u Donjecku
yoda sto iz svega ovoga zakljucujes?
a šta iman zaključiti.
Jedini sam od početka znao kako će izaći, a nebavim se politikom. Imao sam izvore iz visoke politike.

Odmah sam znao prije nego su počeli rušiti Karamarka, odmah sam rekao da će ga srušiti zbog Ruskih veza. Epikur se tada smija, a i danas on neviruje, iako je valjda svima jasno. 

I logična je stvar, da brisel/usa ambasada, instalira nekoga svog potrčka nakon Karamarka. Čak i ovaj Haso kojeg ste mrzili svi, lik je svako drugi dan bio kod Mađara na raznim kulturnim skupovima. Karamarko je bio povezan sa Rusima, a javno je hvalio Orbana(čak i Putina), i Višegradsku skupinu.

Plenković je dezerter, uhljeb, u životu nije digao ništa teže od olovke i papira, rat je izbjegao(a kao neki desničar je), mogao je barem kao Mamić biti par mjeseci na rezervnoj poziciji, ali nije niti to, lik je igračka -.

I premazan je svim mastima.

Samo lik isto tako ne kuži da je pala Hillary, i da se USA paradigma možda ne radikalno, ali barem malo mjenja. I on se ide kačiti sa Rusima. Bez obzira koliko bio u pravu(ja sam na strani Ukraine) ali netreba nam sukob sa Rusijom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:42

Milo Yiannopoulos wrote:
bogomdani wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Srušili smo Karamarka, čovjeka "opasnih namjera" koji je bio povezan sa Rusima, kojeg smo "mrzili", i instalirali su nam potrčka Plenkija, HDZovca koji je 91 uteka pred JNA u London, i takav će on davati savjete Ukraincima kako da izađu na kraju sa Rusima.. budu li Ukrainci njega slušali, branit će Ukrainu u Londonu, a ne u Donjecku
yoda sto iz svega ovoga zakljucujes?
a šta iman zaključiti.
Jedini sam od početka znao kako će izaći, a nebavim se politikom. Imao sam izvore iz visoke politike.

Odmah sam znao prije nego su počeli rušiti Karamarka, odmah sam rekao da će ga srušiti zbog Ruskih veza. Epikur se tada smija, a i danas on neviruje, iako je valjda svima jasno. 

I logična je stvar, da brisel/usa ambasada, instalira nekoga svog potrčka nakon Karamarka. Čak i ovaj Haso kojeg ste mrzili svi, lik je svako drugi dan bio kod Mađara na raznim kulturnim skupovima. Karamarko je bio povezan sa Rusima, a javno je hvalio Orbana(čak i Putina), i Višegradsku skupinu.

Plenković je dezerter, uhljeb, u životu nije digao ništa teže od olovke i papira, rat je izbjegao(a kao neki desničar je), mogao je barem kao Mamić biti par mjeseci na rezervnoj poziciji, ali nije niti to, lik je igračka -.

I premazan je svim mastima.

Samo lik isto tako ne kuži da je pala Hillary, i da se USA paradigma možda ne radikalno, ali barem malo mjenja. I on se ide kačiti sa Rusima. Bez obzira koliko bio u pravu(ja sam na strani Ukraine) ali netreba nam sukob sa Rusijom.
Poanta svega..Rusija je preebena sama po sebi,i ne vrijedi da Europa ,hajmo reci hipoteticki ,gori radi americkih interesa...
ugrubo,ubi dvije muhe jednim udarcem,Rusiju uvuce u rat,a Europu osudi na totalno razaranje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:47

bogomdani wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:
bogomdani wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Srušili smo Karamarka, čovjeka "opasnih namjera" koji je bio povezan sa Rusima, kojeg smo "mrzili", i instalirali su nam potrčka Plenkija, HDZovca koji je 91 uteka pred JNA u London, i takav će on davati savjete Ukraincima kako da izađu na kraju sa Rusima.. budu li Ukrainci njega slušali, branit će Ukrainu u Londonu, a ne u Donjecku
yoda sto iz svega ovoga zakljucujes?
a šta iman zaključiti.
Jedini sam od početka znao kako će izaći, a nebavim se politikom. Imao sam izvore iz visoke politike.

Odmah sam znao prije nego su počeli rušiti Karamarka, odmah sam rekao da će ga srušiti zbog Ruskih veza. Epikur se tada smija, a i danas on neviruje, iako je valjda svima jasno. 

I logična je stvar, da brisel/usa ambasada, instalira nekoga svog potrčka nakon Karamarka. Čak i ovaj Haso kojeg ste mrzili svi, lik je svako drugi dan bio kod Mađara na raznim kulturnim skupovima. Karamarko je bio povezan sa Rusima, a javno je hvalio Orbana(čak i Putina), i Višegradsku skupinu.

Plenković je dezerter, uhljeb, u životu nije digao ništa teže od olovke i papira, rat je izbjegao(a kao neki desničar je), mogao je barem kao Mamić biti par mjeseci na rezervnoj poziciji, ali nije niti to, lik je igračka -.

I premazan je svim mastima.

Samo lik isto tako ne kuži da je pala Hillary, i da se USA paradigma možda ne radikalno, ali barem malo mjenja. I on se ide kačiti sa Rusima. Bez obzira koliko bio u pravu(ja sam na strani Ukraine) ali netreba nam sukob sa Rusijom.
Poanta svega..Rusija je preebena sama po sebi,i ne vrijedi da Europa ,hajmo reci hipoteticki ,gori radi americkih interesa...
ugrubo,ubi dvije muhe jednim udarcem,Rusiju uvuce u rat,a Europu osudi na totalno razaranje..

da ali izgleda ništa od sukoba. Trump nije nabrijan, dakle sada stvar jedino mogu zajebati Rusi. u Americi je pobjedom Trumpa - prebačen Defcon 3 na Defcon 5(što je niži broj veća nuklearna opasnost, defcon 5 znači najmirniju ocjenu). Dakle Američka vojska smatra da je otklonjena šansa za nuklearni sukob. Putin je isto tako uvjeren. 

Eh sada stvari su na Rusiji.

Realno gledajući, kako god okreneš, Rusija je ta koja je uletila u Ukrainu. Možda je bilo opravdano/ možda i nije, ali je uletila. Sada ako Putin može garantirati da neće ulećati u Baltičke zemlje, ili da će se situacija sa Ukrainom smiriti, onda sve super. 

Ako Putin iskoristi to što je USA na čelu sa Trumpom se povukla, onda je to zajeb.
Iako nevirujem Putin nije toliko agresivan, opet.. Ukraina je opomena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by epikur37 22/11/2016, 22:48

Milo Yiannopoulos wrote:
bogomdani wrote:
Milo Yiannopoulos wrote:Srušili smo Karamarka, čovjeka "opasnih namjera" koji je bio povezan sa Rusima, kojeg smo "mrzili", i instalirali su nam potrčka Plenkija, HDZovca koji je 91 uteka pred JNA u London, i takav će on davati savjete Ukraincima kako da izađu na kraju sa Rusima.. budu li Ukrainci njega slušali, branit će Ukrainu u Londonu, a ne u Donjecku
yoda sto iz svega ovoga zakljucujes?
a šta iman zaključiti.
Jedini sam od početka znao kako će izaći, a nebavim se politikom. Imao sam izvore iz visoke politike.

Odmah sam znao prije nego su počeli rušiti Karamarka, odmah sam rekao da će ga srušiti zbog Ruskih veza. Epikur se tada smija, a i danas on neviruje, iako je valjda svima jasno. 

I logična je stvar, da brisel/usa ambasada, instalira nekoga svog potrčka nakon Karamarka. Čak i ovaj Haso kojeg ste mrzili svi, lik je svako drugi dan bio kod Mađara na raznim kulturnim skupovima. Karamarko je bio povezan sa Rusima, a javno je hvalio Orbana(čak i Putina), i Višegradsku skupinu.

Plenković je dezerter, uhljeb, u životu nije digao ništa teže od olovke i papira, rat je izbjegao(a kao neki desničar je), mogao je barem kao Mamić biti par mjeseci na rezervnoj poziciji, ali nije niti to, lik je igračka -.

I premazan je svim mastima.

Samo lik isto tako ne kuži da je pala Hillary, i da se USA paradigma možda ne radikalno, ali barem malo mjenja. I on se ide kačiti sa Rusima. Bez obzira koliko bio u pravu(ja sam na strani Ukraine) ali netreba nam sukob sa Rusijom.

Dragi yoda,


Karamarko nije bio nikakav ruski igrač, u pitanju su bili sitni poslovi za njegovu pičku. A on kako je mulav i nesposoban vrlo brzo se zapleo u političku paučinu kojoj nije dorastao, to su mu samo prikeljili.

Niti jednu izjavu nisam čuo od njega u smislu političkog odmaka od rusofobnih sentimenata....niti ikakvo repozicioniranje države, pa niti nikakav komentar.

Da ne govorim kako Hasanče komu je guru i mentor Banac, da ga zoveš odmah ide na Rsuiju.

Tu slatku iluziju koju njegujete u ovom vremensko - političkom procjepu možete zaboraviti.

Marc je najodgovorniji za to zbog radi svoje opsesije lustracijom pa je onda sve vas povukao u taj konstrukt.


Nisam uopće sretan zbog toga.

I ponovit ću da na žalost hrvatska će promjena doći s lijeva...desnica je povijesno popdkapacitirana i hendikepirana u konačnici ne prožima mentalitet.





epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:56

koji će nam kurac ljevica, i ovako smo poprilično ljevičarska država.

i ekonomski i ideološki smo jedna od najljevičarskih država na svijetu.

Hrvatska je po ekonomskim slobodama , na samom dnu zapadnog svijeta, u rangu socijalističkih polu diktatora.. tu smo lijevo

ideološki smo isto tako lijevo, u Americi grade zid, u Mađarskoj se gradi zid, u nas se i dalje prodaju priče o multikulturalizmu, trpanju arapa, ljeva ideologija je i tu.

USA na čelu sa trumpom je na suprotnoj strani političkog spektra - totalno desno - i ekonomski i lijevo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 22:56

Plenkovića treba izudarat penisom po čelu rvati se opet sramote po svijetu. Plenković nije dobrodošao u Istru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by marcellus 22/11/2016, 23:03

kic wrote:
Plenki, Lawrence od Ukrajine..

kradem

treba mi naslov

_________________
Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by epikur37 22/11/2016, 23:04

Milo Yiannopoulos wrote:koji će nam kurac ljevica, i ovako smo poprilično ljevičarska država.

i ekonomski i ideološki smo jedna od najljevičarskih država na svijetu.

Hrvatska je po ekonomskim slobodama , na samom dnu zapadnog svijeta, u rangu socijalističkih polu diktatora.. tu smo lijevo

ideološki smo isto tako lijevo, u Americi grade zid, u Mađarskoj se gradi zid, u nas se i dalje prodaju priče o multikulturalizmu, trpanju arapa, ljeva ideologija je i tu.

USA na čelu sa trumpom je na suprotnoj strani političkog spektra - totalno desno - i ekonomski i lijevo

Želim reći da je priroda hrvatske nacije u tome da pati od pomanjkanja jedinstva, subjektiviteta i volje.

Lako se pušta pod tuđe upravljanje i onda živi u komociji sitnog šićarenja i tihog grintanja.

Grinta da se osjeti živom ali tiho i smjerno da ima za kruh koji padne sa stola.

Hrvatska nikad neće biti suverena država kako to politički pojmovnik predviđa.

Osnovno je pitanje hrvatske samobitnosti: imamo li dovoljno subjektiviteta i pameti da ne budemo samo prolazna pojava kad već suverenitet ne znamo.?

barem meni
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by epikur37 22/11/2016, 23:05

marcellus wrote:
kic wrote:
Plenki, Lawrence od Ukrajine..

kradem

treba mi naslov

aj ga operi tamo...treba razbiti ovu boleščinu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Guest 22/11/2016, 23:11

Plenković mi je inače dno, od samog početka
a ovaj Marić sa svojim "reformama" još veće dno.


jedini tko je valja je Haso, a njega su srušili :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by epikur37 22/11/2016, 23:16

Milo Yiannopoulos wrote:Plenković mi je inače dno, od samog početka
a ovaj Marić sa svojim "reformama" još veće dno.


jedini tko je valja je Haso, a njega su srušili :D

heblo te haso skini se s toga :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by kic 22/11/2016, 23:18

marcellus wrote:
kic wrote:
Plenki, Lawrence od Ukrajine..

kradem

treba mi naslov


ili od Krima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by kic 22/11/2016, 23:19

Milo Yiannopoulos wrote:Plenković mi je inače dno, od samog početka
a ovaj Marić sa svojim "reformama" još veće dno.


jedini tko je valja je Haso, a njega su srušili :D


s ovim avom i nickom si mi 200% pametniji :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by govinda 22/11/2016, 23:20

epikur37 wrote:Još ćemo posve upropastitio asvoju geopolitičku poziciju u novoj europi s ovo dvoje američkih uguza...kolinda-plenki...

Pogle slovenaca, mađara, slovaka i novih struja u europi....odmjereni pametni...

a mi se trpamo prvi u konflikt s rusima...jebeni gubitnički mentalitet
Znao sam da ces zaplakati zbog Putina, hahhaha. A iance vam je geopoliticka pozicvija u Evropama i novim i starim uvijek bila u 3 pm...
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Rusija ozbiljno upozorila Plenkija - Page 6 Empty Re: Rusija ozbiljno upozorila Plenkija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum