ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 9/10/2017, 23:01

nowitzki wrote:
Braća wrote:Grčka ispada svejedno, kao najgori drugi gluperdo... Basketball
E moj bracala
Btw. Slovaci ispadaju kao najgori drugi

Izvini kurvicki, ljtb... Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 9/10/2017, 23:02

Kakav gol he prija dao. Umetnost, bože dragi... :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by nowitzki 9/10/2017, 23:07

Kako je Dalic nasamarao ovom izjavom, svaka cast, kakav gospodin
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 9/10/2017, 23:10

Cestitke mandzukicu modricu i momcima na izborenom playoffu za svjetsko prvenstvo u rusiji 2018 godine
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by kic 9/10/2017, 23:29


sa je reko ZLATKO?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by nowitzki 9/10/2017, 23:30

http://sport.hrt.hr/409370/dalic-veliki-pritisak-ali-sreca-prati-hrabre
Najbolja izjava nekog trenera u povjesti
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by kic 9/10/2017, 23:37

nowitzki wrote:http://sport.hrt.hr/409370/dalic-veliki-pritisak-ali-sreca-prati-hrabre
Najbolja izjava nekog trenera u povjesti

gospodin
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 10/10/2017, 00:08

konkretni odgovori u stilu pepa guardiole, kraj mu malo šteka, ali naučit će
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 10/10/2017, 02:08

I neopisivo mi je drago kaj je decko iz njemackog sela zabio dva gola samo iz razloga da usuti ono kopile koje jebsebi umislilo da je vazan cimbenik na skupstinama dinama. Jel vidis ovo jeli mater ti sprcin cigane jedan

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 09:08

Ante dominira!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 12:23

Desert_fox wrote:I neopisivo mi je drago kaj je decko iz njemackog sela zabio dva gola samo iz razloga da usuti ono kopile koje jebsebi umislilo da je vazan cimbenik na skupstinama dinama. Jel vidis ovo jeli mater ti sprcin cigane jedan
Je, začepija mu je ono šporku gubicu. Vidiš, nekim reprezentacijama udarni igrači dolaze iz puno slabijih klubova nego taj dečko iz tog "njemačkog sela", a igraju bolje i organiziranije nego hrvatska nogometna reprezentacija, pogotovo pod tv serviserom.

Ovaj Dalić možda i nije vrhunski trener, izbornik, sigurno nije najbolje riješenje, ali je u 90 minuta napravija korisniji stvari nego tv serviser cili svoj mandat. Prvo je iz prve postave maknuo onog koji je zaluta u kadar reprezentacije (Pivarić) a onda je u sred utakmice zaminija mista Kramariću i Mandžukiću (ključan potez pobijede). Zanimljivo da je Mandžukića stavija na istu onu poziciju za koju sam ja pričao da bi ga stavija protiv Finske (a Santinija u napad). I pticama na grani je jasno da s Mandžukićem u napadu ne funkcionira dobro, da nismo efikasni i to je vidljivo duže vremena gotovo svima samo ne tv serviseru. Dečku iz "njemačkog sela" je manje od pola sata bilo dovoljno da riješi Ukrajinu u gostima, premda ni on sam često ne igra tu poziciju, a očito je tu puno bolji od Mandžukića koji već dugo, dugo igra krilnu poziciju u klubu.

Valjda je sad i tupku Dumberu (ili ipak ne?) jasno da je uloga izbornika itekako bitna!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 12:38

tu je rajko najviše na aparatima... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 12:52

sad kad brazilci namerno izgube da čamrgentina izgubi šansu za SP... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by muckodjubre 10/10/2017, 12:57

Braća wrote:sad kad brazilci namerno izgube da čamrgentina izgubi šansu za SP... Basketball
nebitno jer argentina sve drži u svojim rukama i s pobjedom je sigurno na SP jer peru i kolumbija igraju međusobno...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by muckodjubre 10/10/2017, 12:59

vracala čestitke na plasmanu u rusiju...

a mi ćemo u baraž,dajte nam liverpool jer ako budu igrali kao jučer u 2.p nema straha...

samo neka prate kapetana i najboljega hrvatskoga igrača svih vremena,njegovu borbenost i genijalnost,o bože dragi kakva igračina,maestro,profesor ove igre

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 13:05

muckodjubre wrote:vracala čestitke na plasmanu u rusiju...

a mi ćemo u baraž,dajte nam liverpool jer ako budu igrali kao jučer u 2.p nema straha...

samo neka prate kapetana i najboljega hrvatskoga igrača svih vremena,njegovu borbenost i genijalnost,o bože dragi kakva igračina,maestro,profesor ove igre


Hvala, ipak je ovo bila najlakša grupa do sada. Ali sa koncepcijom muslinove igre i kadrovskim rešenjima, crlo brzo ćemo da se vratimo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by bafalo 10/10/2017, 13:34

srbija ima vrlo slab koeficijent negdje sam pročitao da su jedina europska zemlja u zadnjoj jakosnoj skupini sa vrlo malim šansama da dohvate treću tako da neće bit lake skupine ali nije bitno kad nemaš kontinuitet sudjelovanja kao mi glavno se kvalificirat pa šta bude a i pomaže za iduće kvale

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by bafalo 10/10/2017, 13:39

Braća wrote:tu je rajko najviše na aparatima... Basketball
rajko u kuhinji viče žena gol gol trči rajko sav sretan kad ono krama zabio i suza krene ali gleda dalje zna se da je drugi najvažniji kad ono opet krama šamar i na drugi obraz :( :^0

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 10/10/2017, 13:39

isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:I neopisivo mi je drago kaj je decko iz njemackog sela zabio dva gola samo iz razloga da usuti ono kopile koje jebsebi umislilo da je vazan cimbenik na skupstinama dinama. Jel vidis ovo jeli mater ti sprcin cigane jedan
Je, začepija mu je ono šporku gubicu. Vidiš, nekim reprezentacijama udarni igrači dolaze iz puno slabijih klubova nego taj dečko iz tog "njemačkog sela", a igraju bolje i organiziranije nego hrvatska nogometna reprezentacija, pogotovo pod tv serviserom.

Ovaj Dalić možda i nije vrhunski trener, izbornik, sigurno nije najbolje riješenje, ali je u 90 minuta napravija korisniji stvari nego tv serviser cili svoj mandat. Prvo je iz prve postave maknuo onog koji je zaluta u kadar reprezentacije (Pivarić) a onda je u sred utakmice zaminija mista Kramariću i Mandžukiću (ključan potez pobijede). Zanimljivo da je Mandžukića stavija na istu onu poziciju za koju sam ja pričao da bi ga stavija protiv Finske (a Santinija u napad). I pticama na grani je jasno da s Mandžukićem u napadu ne funkcionira dobro, da nismo efikasni i to je vidljivo duže vremena gotovo svima samo ne tv serviseru. Dečku iz "njemačkog sela" je manje od pola sata bilo dovoljno da riješi Ukrajinu u gostima, premda ni on sam često ne igra tu poziciju, a očito je tu puno bolji od Mandžukića koji već dugo, dugo igra krilnu poziciju u klubu.

Valjda je sad i tupku Dumberu (ili ipak ne?) jasno da je uloga izbornika itekako bitna!
Aha, jel' to onaj izbornik koji je dobio taj posao isključivo iz razloga kaj je Zoranu Mamiću naštimao posao u Emiratima ? E moji glupani, glupi. Nego, reci ti meni kol'ko je golova Santini zabio jučer ? On bi igrao jedino i isključivo u tvom sastavu, jer vidiš da ga ni ovaj izbornik ne jebe pola posto. A dečko iz njemačkog sela zabio 2 gola. A teško mu bilo u pičku materinu, za prvi ga je maestro Luka pogodio u glavu, a za drugi Rakitić u nogu. Samo je još trebalo da to ne zabije, onda bi se stvarno mogao ostaviti nogometa.
PS. Jesi vidio kako koljeno hvata "vruće krumpire" ? Jebote, umalo si je sam zabio gol, jebena je ta lopta kad je okrugla a još i skakuće.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 13:56

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:I neopisivo mi je drago kaj je decko iz njemackog sela zabio dva gola samo iz razloga da usuti ono kopile koje jebsebi umislilo da je vazan cimbenik na skupstinama dinama. Jel vidis ovo jeli mater ti sprcin cigane jedan
Je, začepija mu je ono šporku gubicu. Vidiš, nekim reprezentacijama udarni igrači dolaze iz puno slabijih klubova nego taj dečko iz tog "njemačkog sela", a igraju bolje i organiziranije nego hrvatska nogometna reprezentacija, pogotovo pod tv serviserom.

Ovaj Dalić možda i nije vrhunski trener, izbornik, sigurno nije najbolje riješenje, ali je u 90 minuta napravija korisniji stvari nego tv serviser cili svoj mandat. Prvo je iz prve postave maknuo onog koji je zaluta u kadar reprezentacije (Pivarić) a onda je u sred utakmice zaminija mista Kramariću i Mandžukiću (ključan potez pobijede). Zanimljivo da je Mandžukića stavija na istu onu poziciju za koju sam ja pričao da bi ga stavija protiv Finske (a Santinija u napad). I pticama na grani je jasno da s Mandžukićem u napadu ne funkcionira dobro, da nismo efikasni i to je vidljivo duže vremena gotovo svima samo ne tv serviseru. Dečku iz "njemačkog sela" je manje od pola sata bilo dovoljno da riješi Ukrajinu u gostima, premda ni on sam često ne igra tu poziciju, a očito je tu puno bolji od Mandžukića koji već dugo, dugo igra krilnu poziciju u klubu.

Valjda je sad i tupku Dumberu (ili ipak ne?) jasno da je uloga izbornika itekako bitna!
Aha, jel' to onaj izbornik koji je dobio taj posao isključivo iz razloga kaj je Zoranu Mamiću naštimao posao u Emiratima ? E moji glupani, glupi. Nego, reci ti meni kol'ko je golova Santini zabio jučer ? On bi igrao jedino i isključivo u tvom sastavu, jer vidiš da ga ni ovaj izbornik ne jebe pola posto. A dečko iz njemačkog sela zabio 2 gola. A teško mu bilo u pičku materinu, za prvi ga je maestro Luka pogodio u glavu, a za drugi Rakitić u nogu. Samo je još trebalo da to ne zabije, onda bi se stvarno mogao ostaviti nogometa.
PS. Jesi vidio kako koljeno hvata "vruće krumpire" ? Jebote, umalo si je sam zabio gol, jebena je ta lopta kad je okrugla a još i skakuće.
:lol: :lol: :lol:

Kad je tako lako zabijati golove kad maestralni luka samo napadača pogodi u glavu, ili rakitić u nogu kaj se mandžukić kao napadač nije nazabija golova zadnjih 2 godine, pogotovo u velikim i važnim utakmicama?!? Basketball

Subašić jučer čiste mriže, pomogao je i Dalić kad je maknuo največu rupu ;)

Kaj si se uspjenio Dumberu, kažem da je Dalić daleko od izbornika kvalitete kakvoj nama treba, ali opet je svemirski brod za tv servisera. Ostaje činjenica da je čovjek imao plan B (za razliku od tv servisera koji je sam rekao da ga nema i to pokazivao) i taktičkim odlukama pogodio i pobijedio. Tek toliko da tebi glupanderu glupom pokaže kako je izbornik itetako bitan i da nije nevažno tko je on Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 14:05

bafalo wrote:srbija ima vrlo slab koeficijent negdje sam pročitao da su jedina europska zemlja u zadnjoj jakosnoj skupini sa vrlo malim šansama da dohvate treću tako da neće bit lake skupine ali nije bitno kad nemaš kontinuitet sudjelovanja kao mi glavno se kvalificirat pa šta bude a i pomaže za iduće kvale


tako je bilo i 2006, kada je tadasnja SCG u bila smestena u posebni sesir...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 43 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum