ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 29/3/2017, 18:33

Aaaaa, dalmatinski portal. OK onda.

Zeko

Posts : 6710
2015-08-26


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 29/3/2017, 18:41

Zeko wrote: Čorič ili vaš Ivić-Pašalić, isti kurac, 
O cijelog tvog posta, izvadi ću samo ovaj dio (gluposti nemam volje puno komentirati, a ni nema svrhe). Ovo je samo dokaz koliko smo podjeljeni, a upravo ovo je politika ovakvog HNS-a koji ti podržavaš. Dakle, "vaš" Pašalić (kojeg još pogrdno nazivaš Ivić-pašačić) jer on eto nije hrvatski igrač koji bi trebao biti konkurent u Hrvatskoj reprezentaciji, nego eto on je citiram "vaš". Tu si sve rekao, dok je takvih glava kao ti u HNS-u NIKAD neće biti jedinstva kakvog je bilo prije, kakvo je bilo 98-e pa čak i 2008-e iako daleko da je tada bila situacija bajna (mislim po pitanju HNS-a i njihove politike) danas je sto puta gora. A bez jedinstva svih nikad nećemo ništa napraviti, a razjedinili su nas upravo tipovi s razmišljanjem poput tvoga, takav profil ljudi je na čelnim funkcijama u HNS-u. A bez da smo svi ujedinjeni i na istoj valnoj duljini kad je reprezentacija u pitanju, nikad ništa od nas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 29/3/2017, 18:46

kmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 30/3/2017, 01:07

amper1950 wrote:
Zeko wrote: Čorič ili vaš Ivić-Pašalić, isti kurac, 
O cijelog tvog posta, izvadi ću samo ovaj dio (gluposti nemam volje puno komentirati, a ni nema svrhe). Ovo je samo dokaz koliko smo podjeljeni, a upravo ovo je politika ovakvog HNS-a koji ti podržavaš. Dakle, "vaš" Pašalić (kojeg još pogrdno nazivaš Ivić-pašačić) jer on eto nije hrvatski igrač koji bi trebao biti konkurent u Hrvatskoj reprezentaciji, nego eto on je citiram "vaš". Tu si sve rekao, dok je takvih glava kao ti u HNS-u NIKAD neće biti jedinstva kakvog je bilo prije, kakvo je bilo 98-e pa čak i 2008-e iako daleko da je tada bila situacija bajna (mislim po pitanju HNS-a i njihove politike) danas je sto puta gora. A bez jedinstva svih nikad nećemo ništa napraviti, a razjedinili su nas upravo tipovi s razmišljanjem poput tvoga, takav profil ljudi je na čelnim funkcijama u HNS-u. A bez da smo svi ujedinjeni i na istoj valnoj duljini kad je reprezentacija u pitanju, nikad ništa od nas.

Potpuno očekivano da "nemaš volje komentirati" kad neznaš kaj bi napisao, a izvadio si i komentiraš potpuno nebitnu stvar i prodaješ tu nekakvo hrvatsko "bratstvo i  jedinstvo" kojeg ste upravo vi razjebali pljuvanjem po svemu i svačemu kaj ima bilo kakve veze sa HNS-om, Zagrebom i Dinamom. Najgore u svemu tome je činjenica da iz vas govore isključivo višegoišnje frustracije rezultirane katastrofanim stanjem u "diki i ponosu Dalmacje", a nemate muda priznati da ste si za to sami krivi i onda je najlakše naći krivce izvan te regije. I tek kad vi shvatite da krivci nisu u Zagrebu, tada možemo pričati o nekakvom jedinstvu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 01:23

Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Zeko wrote: Čorič ili vaš Ivić-Pašalić, isti kurac, 
O cijelog tvog posta, izvadi ću samo ovaj dio (gluposti nemam volje puno komentirati, a ni nema svrhe). Ovo je samo dokaz koliko smo podjeljeni, a upravo ovo je politika ovakvog HNS-a koji ti podržavaš. Dakle, "vaš" Pašalić (kojeg još pogrdno nazivaš Ivić-pašačić) jer on eto nije hrvatski igrač koji bi trebao biti konkurent u Hrvatskoj reprezentaciji, nego eto on je citiram "vaš". Tu si sve rekao, dok je takvih glava kao ti u HNS-u NIKAD neće biti jedinstva kakvog je bilo prije, kakvo je bilo 98-e pa čak i 2008-e iako daleko da je tada bila situacija bajna (mislim po pitanju HNS-a i njihove politike) danas je sto puta gora. A bez jedinstva svih nikad nećemo ništa napraviti, a razjedinili su nas upravo tipovi s razmišljanjem poput tvoga, takav profil ljudi je na čelnim funkcijama u HNS-u. A bez da smo svi ujedinjeni i na istoj valnoj duljini kad je reprezentacija u pitanju, nikad ništa od nas.

Potpuno očekivano da "nemaš volje komentirati" kad neznaš kaj bi napisao, a izvadio si i komentiraš potpuno nebitnu stvar i prodaješ tu nekakvo hrvatsko "bratstvo i  jedinstvo" kojeg ste upravo vi razjebali pljuvanjem po svemu i svačemu kaj ima bilo kakve veze sa HNS-om, Zagrebom i Dinamom. Najgore u svemu tome je činjenica da iz vas govore isključivo višegoišnje frustracije rezultirane katastrofanim stanjem u "diki i ponosu Dalmacje", a nemate muda priznati da ste si za to sami krivi i onda je najlakše naći krivce izvan te regije. I tek kad vi shvatite da krivci nisu u Zagrebu, tada možemo pričati o nekakvom jedinstvu.
Kaj da ti napišem na tvoj post gdje pišeš kako, citiram; "vaš" Ivić-Pašalić ne zaslužuje biti u reprezentaciji? Kaj da ti napišem na to gdje stavljaš meni riječi u usta pričaš da ja, citiram"nešto velim" što nikad nisam rekao? Kaj da ti kažem na to što pišeš da kaj se ja hvatam financijskog izvješća, kaj sam finacijaš? kao da je nebitno na što i kako HNS troši novac? Kaj da ti Dumberu na sve to kažem? Kao da bi pomoglo da išta kažem.

A to što je tebi pljuvanje dizanje glasa protiv svih nepravilnosti koje se rade unutar HNS-a kroz sve ove godine zaključno s ignoriranjem i nepoštivanjem zakona koji je donesen u saboru ne znači da to uistinu i jest pljuvanje i razjebavanje nečega. To ti tako vidiš jer zatvaraš oči pred svim činjenicima i argumentima!

I tu se uopće ne priča o Hajduku, Dinamu, Zagrebu, Splitu, ja nigdje nisam pričao o tome, pričao sam o profilu ljudi koji vode HNS (i nigdje tu nisam djelio ljude po regionalnoj pripadnosti što ti stalno radiš), pa takav profil ljudi imaš po županijskim savezima jer je sve odavno ustrojeno po nekom političkom modelu i gdje je politike duboku ukorjenjena. Tako da si totalno zaluta i još jednom pokazuješ da jedino ti djeliš i stvaraš podjele (u ovoj raspravi) ko što rade ljudi koji su u HNS-u. Bez kompletnog uređenja sporta i nogometa, što u prvom redu znači micanje politike i političara nikad neće se nešto pomaknuti na bolje niti će biti jedinstva već će i dalje vladati homo sapiensi s razmišljanjem poput tvog:"naši i vaši".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 30/3/2017, 11:25

Kad ti jednom shvatiš da u nogometu nema "bratstva i jedinstva" već da je to 100 % - tni biznis, možda budeš drugačije pisao. 
I nemoj se sad izvlačiti i ukopavati. Jesi napisao da je Pivarić drvo ? Jesi napisao da je Vida drvo ? Jesi i to prije par postova. Jesi tu 100 puta napisao da je Modrić precijenjen igrač koji nikada ne odlučuje utakmice i da u reprezentaciji igra loše ? Jesi, a to nam je daleko najbolji igrač. I gdje su onda ti fantastični igrači, imenom i prezimenom, koje Čačić ima. Znamo za N. Kalinića, Subašića i Perišića. koji su ostali ti fantastični ? Za više od polovice njih, koji dolaze iz Dinama, 100 puta si napisao da tu nisu zbog kvalitete već ih je Mamić ugurao u reprezentaciju radi prodaje, a za to je i postavio Čačića. Jesi li ? Jesi. Pa bog ga jebo, iz kojeg bi kluba trebalo biti najviše reprezentativaca ako ne iz kluba koji je prvak Hrvatske 11 godina zaredom i koji je u tom razdoblju napravio transfera za cca 200 mil. eura i čiji igrači igraju po najboljim svjetskim klubovima ? Ne, al' tebi je bitan samo Pašelić i njegovo nepozivanje kao 21. igrača reprezentacije, što je apsolutno nebitno i za rezultate i za reprezentaciju. Pa to je igrač koji u 3 godine inozemne karijere ima valjda 4 posudbe, da je tak dobar valjda bi ga netko zadržao, a reprezentativni kalibar za ovu našu reprezentaciju sigurno nije, bar još nije. A ako je i ako bi, po tebi, trebao biti u tom krugu i konkurirati, ako ne za udarnih 11 onda bar za 14-15 igrača, onda Čačić nema fantastične igrače, a nema ni širinu. Mi tu lomimo koplja oko Pašalića, koji niti je igrač za prvih 11. niti je igrač za prvih 15 i radite drame oko njegovog nepozivanja k'o da se o Mesiju radi. A dečko tek solidno igra u jednom Milanu, klubu velikog imena i tradicije, ali i u klubu koji valjda nikada igrački slabiji nije bio nego zadnjih par godina.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 11:27

Zeko, oces li sad Pjacu zvat Koljenom?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 30/3/2017, 11:28

Hoću.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 11:31

:cru
Vjerodostojno...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by kic 30/3/2017, 18:49


Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 17553410
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 19:31

Zeko wrote:Kad ti jednom shvatiš da u nogometu nema "bratstva i jedinstva" već da je to 100 % - tni biznis, možda budeš drugačije pisao. 
I nemoj se sad izvlačiti i ukopavati. Jesi napisao da je Pivarić drvo ? Jesi napisao da je Vida drvo ? Jesi i to prije par postova. Jesi tu 100 puta napisao da je Modrić precijenjen igrač koji nikada ne odlučuje utakmice i da u reprezentaciji igra loše ? Jesi, a to nam je daleko najbolji igrač. I gdje su onda ti fantastični igrači, imenom i prezimenom, koje Čačić ima. Znamo za N. Kalinića, Subašića i Perišića. koji su ostali ti fantastični ? Za više od polovice njih, koji dolaze iz Dinama, 100 puta si napisao da tu nisu zbog kvalitete već ih je Mamić ugurao u reprezentaciju radi prodaje, a za to je i postavio Čačića. Jesi li ? Jesi. Pa bog ga jebo, iz kojeg bi kluba trebalo biti najviše reprezentativaca ako ne iz kluba koji je prvak Hrvatske 11 godina zaredom i koji je u tom razdoblju napravio transfera za cca 200 mil. eura i čiji igrači igraju po najboljim svjetskim klubovima ? Ne, al' tebi je bitan samo Pašelić i njegovo nepozivanje kao 21. igrača reprezentacije, što je apsolutno nebitno i za rezultate i za reprezentaciju. Pa to je igrač koji u 3 godine inozemne karijere ima valjda 4 posudbe, da je tak dobar valjda bi ga netko zadržao, a reprezentativni kalibar za ovu našu reprezentaciju sigurno nije, bar još nije. A ako je i ako bi, po tebi, trebao biti u tom krugu i konkurirati, ako ne za udarnih 11 onda bar za 14-15 igrača, onda Čačić nema fantastične igrače, a nema ni širinu. Mi tu lomimo koplja oko Pašalića, koji niti je igrač za prvih 11. niti je igrač za prvih 15 i radite drame oko njegovog nepozivanja k'o da se o Mesiju radi. A dečko tek solidno igra u jednom Milanu, klubu velikog imena i tradicije, ali i u klubu koji valjda nikada igrački slabiji nije bio nego zadnjih par godina.
1. Kad shvatiš da hrvatska reprezentacija NE SMIJE biti biznis, a da je jedinstvo jedan od preduvjeta uspjeha onda ćeš drugačije pričati. 
2.Ja nigdje nisam pričao da je Mandžukić drvo, Modrić prevara što si mi stavio u usta. Modrić nije čovjek odluke (što ne znači da nikad nije odlučija utakmicu) ali isto ga onakav kako igra zadnja par godina može poželjeti svaki klub i svaka reprezentacija na svijetu. Onaj tko može pamtiti zna što sam ja pisao za Modrića dok je još bio u Tottenhamu, a isto tako on nikad nije bio ofenzivac niti će ikad biti nego zadnji vezni (što je za njega najbolja pozicija) i centralni vezni pa ni ne mora odlučivati utakmice, no njegova trka, motorika i dovođenje lopte iz faze obrane i je na najvišoj razini i ti segmenti i takvi igrači su itekako bitni u nogometu, no nisu igrači odluke. To nije nikakvo pljucanje po Modriću niti sam ikad napisao da je ko igrač prijevara. Za Mandžukića isto nikad nisam napisao da je drvo, a oni koji mogu pamtiti sjetit će se da sam za Kalu i Mandžukića, dok su isti bili u HNL-u, pisao da su različiti tipovi igrača i budućnost reprezentacije. Kale mi je bio bolji, možda zato jer je hajdukovac, ali nisam pljuvao po Mandži za razliku od tebe koji si pisao da je rezerva Dinama bolja od Kalinića, da nebi trebao biti u prvoj postavi Hajduka, da će završiti u Solinu i slične gluposti. Ako si ti zaboravio, ja nisam!
3. Pašalić nije izoliran slučaj, nego jedan od mnogih primjera kako se igrači pozivaju u reprezentaciju. Neki igrači nakon 2-3 dobre utakmice u Dinamo završe u reprezentaciji, dok se Pašalić dokazao u 3 jake lige. Kakve jebene veze ima što igra na posudbi tri godine u tri različita kluba? Zar nebi trebalo biti bitno kako igra? A to da on ne zaslužuje ni u prvi 15 i tvoje procjene, zadrži ih za sebe. Ja kažem da nam baš takav igrač triba, a čovjek gdje god je došao je igrao važnu ulogu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by jalnirajko 30/3/2017, 21:12

Zeko wrote:Hoću.
:roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by jalnirajko 30/3/2017, 21:13

ono već su dosadni mediji s tom estonijom. kbk
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 21:19

nije da smo izgubili s najjačom postavom od neke gruzije u kvalifikacijama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 30/3/2017, 21:56


Exposing Argentina's supposed "world class" players.
Messi carried these retards to three consecutive finals. Unbelievable.

lako messiju kraj svih tih klasa :ming1
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by jalnirajko 30/3/2017, 21:57

sere se samo da bi se sralo. prvo su srali zakaj smo igrali u estoniji a da nisu ni provjerili zakaj. kad su saznali sad zakaj je onda igrao pjaca. koliko brige oko njega a prije godinu su srali da ga mamić gura u repku. čekali su kiks protiv ukrajine pa sad im se sad skupile frustracije
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 30/3/2017, 22:01

jedini koji seru su igrači za loš teren, pa nije niti čudo da takve pičkice ne mogu do nikakvih rezultata s obzirom na to koliko su precijenjeni.
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 22:09

Poraz od estonije sam po sebi i nije toliki problem kao što su mnoge druge stvari. A pošto neki ne žele o tim stvarima ne znam zašto ušutkavaju one koji pričaju o Estoniji.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 22:47

jalnirajko wrote:
Zeko wrote:Hoću.
:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Rajkane, oces li i ti Pjacu zvat Koljeno?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by jalnirajko 30/3/2017, 22:50

fridrih_niche wrote:
jalnirajko wrote:
Zeko wrote:Hoću.
:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Rajkane, oces li i ti Pjacu zvat Koljeno?
;)
zakaj ne  lolly
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 30/3/2017, 22:52

:cru
Svaka čast!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 23 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum