ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 8/10/2017, 15:59

Jedno je jasno a to je da ce pevi put nakon 1958 i 1962 i brazila naslov prvaka obraniti najveca svjetska nogometna sila a to je Elf. 
Pa oni sa juniorima osvajaju kup konfederacija. Nitko nema takav ustroj i iskreno nista osim Boga i sudnjeg dana nemoze promjeniti cinjenicu da ce njemacka za godinu dana nositi petu zvijezdicu na prsima. To je realno stanje i nitko to nemoze osporiti najvecoj svjetskoj nogometnoj mega velesili. . U biti kad vidim sve ove talente i strojeve nebih se iznenadio da fo 2030 pocevsi brojati od dogodine elf na prsa prisije jos barem 3 zvijezdice

FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 8/10/2017, 16:17

“Ne želim udarati našim navijačima, ali neke me stvari iskreno smetaju. Mi ulazimo u drugo poluvrijeme, rezultat je 0:0, a znamo da nam je svima u interesu pobjeda kako bismo dohvatili Svjetsko prvenstvo. A dio navijača već tada viče ‘igrajte pederi’, već su odustali od davanja podrške. Meni je to – zabrinjavajuće. Ne kažem da su to bili svi ili većina navijača, svjestan sam kako je velika većina uz nas i živi uz reprezentaciju. Pa nas su i na Rujevicu ljudi došli bodriti, oni pravi navijači su nas podržali”, kazao je Vrsaljko


vojvoda šta kažeš na ovu gnjusnu pederčinu..
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 8/10/2017, 16:46

Sutra uopće neću gledat utakmicu, totalno san indiferentan prema toj kriminalnoj nakupini zaboravnih bankomata i lažnih domoljuba...
Iden radije gledat Blade Runnera u kino...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 8/10/2017, 16:51

fridrih_niche wrote:
Iden radije gledat Blade Runnera u kino...
;)

Ne bacaj pare, ljtb. Sinoć sam 2/3 filma prespavao... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 8/10/2017, 17:01

Nemoj mi spojlat!
Ma jebe mi se, otić cu pogledat u čast originalnog filma...
A sigurno je bolji od ukrajinske utakmice...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by EstebanEnrique 8/10/2017, 17:12

ovde prenose njemacka azerbejdzan kakva ce to nogometna rapsodija biti :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 8/10/2017, 22:34

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ma dajte, molim vas. Ako je ovim našim igračima glavni razlog izbornik što nisu u stanju pobijediti jednu Finsku na domačem terenu, onda to nisu igrači te klase kakve svi mi govorimo da jesu. Pa to je tolika razlika u igračkoj kvaliteti da ako igrači hoće igrati, izbornik im ni netreba. Jebote, sad ispada da ovim igračima treba izbornik kvalitete Mourinha ili takvog ranga da bi pobijedili jednu Finsku. Pravi igrači izađu na teren, natamburaju to i čekaju drugu utakmicu pa da baš nikoga na klupi nemaju. Ja bi prije rekao da je ovdje najveći problem u igračima koji ili neće igrati ili dobar dio njih nije ta klasa kakva mislimo da jesu.
Čačić je do dugo u noć učio utakmice s Finskom popravljao televizije po Istri, u hotel je ušetao rano ujutro u vidno umornom stanju. Sad mi ti reci, kak će ti igrači imati motiv igrati kad ih izbornik večer prije utakmice ostavi same i ode popravljati televizore?!? :D 

Ante Čačić - isključivi krivac Basketball
Glupane, imaš tu jednu jako bitnu razliku između Ciceka Kranjčara i Čačića pa da je baš ovaj drugi i popravljao televizore po Istri noć prije utakmice. Cicek je imao utakmicu na Rujevici gdje su igrale ekipe koje su tu negdje u egalu bile u tom trenutku, dok je Čačke imao utakmicu protiv, kak ti veliš, tamo nekih finaca, koje, kak' ja velim, pravi igrači izađu na teren, natamburaju to i idu dalje pa bio im izbornik pijan ili popravljao televizore, svejedno. Glupane, igrali smo protiv jedne jebene Finske, a ne protiv Njemačke ili Belgije i ako našim igračima za Finsku treba Mourinho da im složi taktiku, onda oni nisu ta klasa kakva mislimo da jesu.
:lol: :lol: :lol:

Čuj, i Cicek koji je cical noć prije bi nakon utakmice znal da smo igrali protiv Finske, za razliku od tvog tv servisera koji je mislil da je igral protiv Islanda Basketball

Dumberu, ne postoji osoba na ovom svijetu koja je kontradiktornija od tebe.  Basketball Uz to si još glup i oćeš reći da nije potreban izbornik. Naravno da je, jer da je tako ne bi ozbiljne reprezentacije imale ozbiljne izbornika koje plaćaju s ozbiljnim novcem!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 8/10/2017, 22:56

Istina, ozbiljne reprezentacije plaćaju ozbiljne izbornike ozbiljnim novcem. Ali, ozbiljne reprezentacije ne plačaju ozbiljne izbornike ozbiljnim novcem da bi uz njegovu pomoć pobijedili Finsku, Azerbajdžan, Estoniju i reprezentacije te kvalitete. Ozbiljne reprezentacije plaćaju ozbiljne izbornike ozbiljnim novcem da bi s njime zajedno daleko dogurali na SP-u ili EP-u, a tamo će se plasirati i sa ozbiljnim i sa neozbiljnim izbornikom. Nisu ni nijemci, francuzi, španjolci uvijek imali ozbiljne izbornike pa se nisu usrali protiv reprezentacija ranga Finske u utakmici koju moraš dobiti.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 8/10/2017, 22:58

Znaci da pokusam shvatiti. 
Jedino po svin upisima ispada da ova poremecena seljacina koja se odaziva na ime zeko alias sport i jos sebi umislja da je neki vazan faktor na sjednicama najveceg hrvatskog kluba i najveceg kluba na prostorima ex sugoslavije misli da nije kriv hns nego igraci. Jer po njemu krivi su svi osim vladajuceg zlocinackog trijumvirata na celu sa tuzno propucanim maksimirskim milom tj zdravkom martic..mamicem

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 8/10/2017, 23:00

Da objasnim budalama a budaletina ovdje ima ohoho.
Upravo jedna brani hns.
Mamic je ka i Mile Martic
Sukerina ka i Babic
Vrbanovic ka Mrksic.
Onda dolazi Oluja i pomete zlocinacku tvorevinu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 8/10/2017, 23:03

Preglup si ti da shvatiš kaj ja mislim. Puno, puno preglup. Čak si toliko preglup da ništa ne vrijedi ni da ti se malo pojasni, jer tvoj primozak funkcionira primitivno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 8/10/2017, 23:09

Miruj tupko. Uskoro ces odgovarati za kazneno dijelo jer si svojom savjescu i to malo malog mozga podupirao i promovirao kazneno dijelo. 
Dali te je barem malo sram ne od ljudi jer ti nisi covjek.
Dali te je sram od svemoguceg Boga

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 8/10/2017, 23:10

End wrote:“Ne želim udarati našim navijačima, ali neke me stvari iskreno smetaju. Mi ulazimo u drugo poluvrijeme, rezultat je 0:0, a znamo da nam je svima u interesu pobjeda kako bismo dohvatili Svjetsko prvenstvo. A dio navijača već tada viče ‘igrajte pederi’, već su odustali od davanja podrške. Meni je to – zabrinjavajuće. Ne kažem da su to bili svi ili većina navijača, svjestan sam kako je velika većina uz nas i živi uz reprezentaciju. Pa nas su i na Rujevicu ljudi došli bodriti, oni pravi navijači su nas podržali”, kazao je Vrsaljko


vojvoda šta kažeš na ovu gnjusnu pederčinu..
Sta reci nego pozeliti mu da mu Diego Costa u naletu ciganskog bijesa polomi sve kosti.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 8/10/2017, 23:27

Zeko wrote:Istina, ozbiljne reprezentacije plaćaju ozbiljne izbornike ozbiljnim novcem. Ali, ozbiljne reprezentacije ne plačaju ozbiljne izbornike ozbiljnim novcem da bi uz njegovu pomoć pobijedili Finsku, Azerbajdžan, Estoniju i reprezentacije te kvalitete. Ozbiljne reprezentacije plaćaju ozbiljne izbornike ozbiljnim novcem da bi s njime zajedno daleko dogurali na SP-u ili EP-u, a tamo će se plasirati i sa ozbiljnim i sa neozbiljnim izbornikom. Nisu ni nijemci, francuzi, španjolci uvijek imali ozbiljne izbornike pa se nisu usrali protiv reprezentacija ranga Finske u utakmici koju moraš dobiti.
Nisu nikad imali ovako neozbiljnog lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 8/10/2017, 23:32

Desert_fox wrote:Znaci da pokusam shvatiti. 
Jedino po svin upisima ispada da ova poremecena seljacina koja se odaziva na ime zeko alias sport i jos sebi umislja da je neki vazan faktor na sjednicama najveceg hrvatskog kluba i najveceg kluba na prostorima ex sugoslavije misli da nije kriv hns nego igraci. Jer po njemu krivi su svi osim vladajuceg zlocinackog trijumvirata na celu sa tuzno propucanim maksimirskim milom tj zdravkom martic..mamicem
Nitko nije kriv, pogotovo ne Mamić, Šuker i ostali iz HNS-a koji sve ove godine unatoč pustim milijunima što su dobili od Uefe, sponzora, tv prava nisu uspili napraviti jedan jebeni kamp što i BIH ima, već troše na sebe, svoje vanjske suradnike, putovanja predsjednika i da bi guzice uživale u luksuznim prostorijama luksuznog hotela. Uz to nisu u stanju (točnije ne žele) dovesti i platiti "poštenog" izbornika dostojnog kvalitete ovih igrača jer njemu ne bi mogli ubaciti na popis ponekog igrača.

Ovi ljudi iz HNS-a su dvestirali hrvatski nogomet i zgadili ljudima reprezentaciju, za Dumbera i slične su krivci uvik neki drugi, pa sad kao igrači nemaju kvalitete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 8/10/2017, 23:38

Desert_fox wrote:Dali te je sram od svemoguceg Boga
A 'ko ti je pak taj ? Ja ti u bajke ne vjerujem. To ti je samo duševna hrana za sirotinju. Jer tom tvome svemogućem klanja se uglavnom sirotinja i uvijek ostaje sirotinja. I ponekad neki političar, ali taj se tamo pojavi uglavnom pred izbore kako bi ga ta sirotinja primijetila i glasala za njega. Pusti to u kurac, to veze sa zbiljom nema.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 8/10/2017, 23:56

isključivi krivac wrote:
Desert_fox wrote:Znaci da pokusam shvatiti. 
Jedino po svin upisima ispada da ova poremecena seljacina koja se odaziva na ime zeko alias sport i jos sebi umislja da je neki vazan faktor na sjednicama najveceg hrvatskog kluba i najveceg kluba na prostorima ex sugoslavije misli da nije kriv hns nego igraci. Jer po njemu krivi su svi osim vladajuceg zlocinackog trijumvirata na celu sa tuzno propucanim maksimirskim milom tj zdravkom martic..mamicem
Nitko nije kriv, pogotovo ne Mamić, Šuker i ostali iz HNS-a koji sve ove godine unatoč pustim milijunima što su dobili od Uefe, sponzora, tv prava nisu uspili napraviti jedan jebeni kamp što i BIH ima, već troše na sebe, svoje vanjske suradnike, putovanja predsjednika i da bi guzice uživale u luksuznim prostorijama luksuznog hotela. Uz to nisu u stanju (točnije ne žele) dovesti i platiti "poštenog" izbornika dostojnog kvalitete ovih igrača jer njemu ne bi mogli ubaciti na popis ponekog igrača.

Ovi ljudi iz HNS-a su dvestirali hrvatski nogomet i zgadili ljudima reprezentaciju, za Dumbera i slične su krivci uvik neki drugi, pa sad kao igrači nemaju kvalitete.
Spusti malo loptu na zemlju i pogledaj i pročitaj sastav naše reprezentacije koji je igrao protiv Finske i vrlo ćeš lagano doći do zaključka da u vrhunskoj ili velikoj ekipi igraju samo 3 naša igrača - Mandžukić u Juventusu, Rakitić u Barceloni i Modrić u Realu. Ostali su ti Dinamo Kijev, Besiktas, njemačko selo Hoffenheim, Inter koji jest veliki klub ali je daleko od velike ekipe i Atletico Madrid za koji se može slično reći. I još dobar dio tih igrača balansira između terena i klupe. Dok su svi ti igrači konstantno igrali u svojim klubovima ove su kvalifikacije išle savršeno, a čim je tu zaštekalo zaredali su ovakvi rezultati, A isti je izbornik bio i onda i sada. Dakle ?

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by nowitzki 8/10/2017, 23:58

Bit ce sutra odlicna utakmica, sano pobjede igraju i jednin i drugim....bit ce veselo
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 9/10/2017, 00:09

hoće dobit wales bez balesa
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 9/10/2017, 00:22

Mi mozemo dobiti ukrajinu jedino ako sutrasnji tzv izbornik izostavi naseg dicnog kapetana iz ekipe. A tko zna mozda kapetan zaboravi i doci na utakmicu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 9/10/2017, 00:34

nowitzki wrote:Bit ce sutra odlicna utakmica, sano pobjede igraju i jednin i drugim....bit ce veselo
Ako Wales i Irska odigraju X onda je i nama dosta X. To su još jedine 2 utakmice koje imaju vezu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 40 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum