ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 7 Oct - 20:09

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Latest?cb=20130714233338

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by kic Sat 7 Oct - 20:29

jasambrend wrote:Dakle, finale SP-a Argenina -Hrvatska, Mandzo nosom daje pobjednički gol, End si reze žile, Vracala sav u kockicama jeca, Torcida, Armada i BBB bojkotiraju i dalje, Bafalo konacno odluči zaprositi Lanu i dobije zabranu pristupa na kilometar, Amper kritizira taktiku u finalu i da se nije igralo na Kalinica dovoljno, vojvoda uvodi trodnevno pomilovanje za sve, a Kic konačno gasi ovaj forum i izlazi iz ormara...eto, tako sam ja zamislio konačan rasplet...

brend prodaje aute bez brenda iz Kine.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK Sat 7 Oct - 23:13

Kic pozdravi kevu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sat 7 Oct - 23:59

kic wrote:
stvarnost je dokazala da nije tako zeko, treba pametna glava na klupi, ko bira igrace, ko odlucuje tko ce igrati i na kojoj poziciji s kojim zadacama, tko im dize psihu i usmjerava ih na cilj, trener-vodja..
Ne triba izbornik, tko to još ima izbornika. Postaviš jeftinog tv servisera i uštediš B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK Sun 8 Oct - 0:02

Amperinjo duso nezaboravi ujutro da nas posjetis.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 0:02

Zeko wrote:Ma dajte, molim vas. Ako je ovim našim igračima glavni razlog izbornik što nisu u stanju pobijediti jednu Finsku na domačem terenu, onda to nisu igrači te klase kakve svi mi govorimo da jesu. Pa to je tolika razlika u igračkoj kvaliteti da ako igrači hoće igrati, izbornik im ni netreba. Jebote, sad ispada da ovim igračima treba izbornik kvalitete Mourinha ili takvog ranga da bi pobijedili jednu Finsku. Pravi igrači izađu na teren, natamburaju to i čekaju drugu utakmicu pa da baš nikoga na klupi nemaju. Ja bi prije rekao da je ovdje najveći problem u igračima koji ili neće igrati ili dobar dio njih nije ta klasa kakva mislimo da jesu.
Čačić je do dugo u noć učio utakmice s Finskom popravljao televizije po Istri, u hotel je ušetao rano ujutro u vidno umornom stanju. Sad mi ti reci, kak će ti igrači imati motiv igrati kad ih izbornik večer prije utakmice ostavi same i ode popravljati televizore?!? :D 

Ante Čačić - isključivi krivac Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 11:55

End wrote:pitaju šukera zbog čega je doveden dalić zašto su se za njega odlučili.. njegov odgovor, jer je hrvatski trener da je to bila vodilja..  :rofl
Doveden je da mu vrate uslugu za to što je savjetnikovom bratu sredio posao!

Šuker, glup kao uvijek ne zna ni izmuljati, da ovi iz HNS-a imaju išta u glavi bar ga ne bi pred mikrofone gurali.

Za HNS i ove ljude, što reći. Sad je nekima malo jasnije o kakvim se to ljudima radi (ja pričam od prvog dana). Čačić je doveden da ispunjava neke neredbe, a sad kad je ugrožen odlazak na SP onda ih hvata panika (nisu očekivali računajući da imamo dovoljno kvalitete da uzmemo prvo misto-što i imamo, pa može jedan Čačić biti izbornik i pozivati tu i tamo kojeg igrača kako nekome paše). A njima je to jedino bitno, odlazak na SP ili EL, ne zbog neke ljubavi prema reprezentaciji i Hrvatskoj, nego zbog velike love koja je u igri. Nagrade Uefe, sponzori, televizijska prava, odlazak na SP/EP donosi velike milijune koje HNS ne troši na gradnju terena, ulaganje u nogomet, ne na gradnju kampa koji se već 15 godina počinje graditi nego samo na sebe i svoje potrebe. Primjerice na plaćanje luksuznih prostorija u luksuznom hotelu, na putovanja njihovog predsjednika brenda koji putuje i troši na račun saveza i budimo realni i iskreni na pranje i izvlačenje novca iza saveza - kako drugačije objasniti više od 6 milijuna eura koje su u 2016-oj godini potrošili pod stavkom:"naknada osobama izvan radnog odnosa, usluge promidžbe informiranja, ostali nespomenuti rashodi"?. BIH je za 4 milijuna eura (veći iznos Uefini milijuni ne vlastiti!) napravila nogometni kamp, a HNS je planirao gradnju kampa u centru glavnog grada (valjda jedini savez kojem je na takvoj lokaciji pala na pamet gradnja kampa, no opet u interesu pojedinaca i jednog nogometnog kluba, a ne samog saveza i reprezentacije) a od početne procjene investicije od 93 milijuna kuna narasla je na 220 milijuna (uopće ne miriše na novo pranje novca :)) pa eto to danas izgleda ovako:

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Svetice4

Izbornik, pa i taj Čačić je na kraju najmanji problem u ovoj nogometnoj močvari koja je devastirala nogomet i reprezentaciju, zgadila ljudima sve to pa na kraju ne mogu prodati sve karte za utakmicu A reprezentacije na onoj minijaturu od rujevice. Žalosno i jadno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 12:07

dalić je smiješan izbor, trener kojem je vrh karijere treniranje kineskih klubova
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 12:12

operw wrote:dalić je smiješan izbor, trener kojem je vrh karijere treniranje kineskih klubova
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 12:15

pravi izbor u ovome trenutku bio bi zoran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End Sun 8 Oct - 12:46

operw wrote:pravi izbor u ovome trenutku bio bi Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Jurcic
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko Sun 8 Oct - 13:31

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ma dajte, molim vas. Ako je ovim našim igračima glavni razlog izbornik što nisu u stanju pobijediti jednu Finsku na domačem terenu, onda to nisu igrači te klase kakve svi mi govorimo da jesu. Pa to je tolika razlika u igračkoj kvaliteti da ako igrači hoće igrati, izbornik im ni netreba. Jebote, sad ispada da ovim igračima treba izbornik kvalitete Mourinha ili takvog ranga da bi pobijedili jednu Finsku. Pravi igrači izađu na teren, natamburaju to i čekaju drugu utakmicu pa da baš nikoga na klupi nemaju. Ja bi prije rekao da je ovdje najveći problem u igračima koji ili neće igrati ili dobar dio njih nije ta klasa kakva mislimo da jesu.
Čačić je do dugo u noć učio utakmice s Finskom popravljao televizije po Istri, u hotel je ušetao rano ujutro u vidno umornom stanju. Sad mi ti reci, kak će ti igrači imati motiv igrati kad ih izbornik večer prije utakmice ostavi same i ode popravljati televizore?!? :D 

Ante Čačić - isključivi krivac Basketball
Glupane, imaš tu jednu jako bitnu razliku između Ciceka Kranjčara i Čačića pa da je baš ovaj drugi i popravljao televizore po Istri noć prije utakmice. Cicek je imao utakmicu na Rujevici gdje su igrale ekipe koje su tu negdje u egalu bile u tom trenutku, dok je Čačke imao utakmicu protiv, kak ti veliš, tamo nekih finaca, koje, kak' ja velim, pravi igrači izađu na teren, natamburaju to i idu dalje pa bio im izbornik pijan ili popravljao televizore, svejedno. Glupane, igrali smo protiv jedne jebene Finske, a ne protiv Njemačke ili Belgije i ako našim igračima za Finsku treba Mourinho da im složi taktiku, onda oni nisu ta klasa kakva mislimo da jesu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 13:46

End wrote:
operw wrote:pravi izbor u ovome trenutku bio bi Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Jurcic
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 13:49

Znači po kučkicama sada nije čačić kriv? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 13:58

Krivi su huligani, orjunaši i jugonostalgičari hahahaha...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest Sun 8 Oct - 14:01

i igrači takodje... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by darth_vader Sun 8 Oct - 14:08

fridrih_niche wrote:
End wrote:
operw wrote:pravi izbor u ovome trenutku bio bi Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Jurcic
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by darth_vader Sun 8 Oct - 14:10

Braća wrote:Znači po kučkicama sada nije čačić kriv? Basketball

Doduše i nije...kriv je samo što je umislio da je trener...drugi su trebali malo više pripaziti, možda i medicinska struka kakva...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by bafalo Sun 8 Oct - 14:13

jučer europski prvak prvo pol nije mogao andori zabit i onda uđe najbolji igrač svijeta i odma gol eh da mi i argentinci imamo tako nekog

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by bafalo Sun 8 Oct - 14:18

jučer oduvao zvereva servisima danas ne može pogodit ništa ne pomaže nadalu za sad 6 break lopti u kanalu barem je malo iscijedio crnog premo pola sata za 4 gema sramota da je federer na terenu sad bi se igrao tiebreak

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK Sun 8 Oct - 15:59

Jedno je jasno a to je da ce pevi put nakon 1958 i 1962 i brazila naslov prvaka obraniti najveca svjetska nogometna sila a to je Elf. 
Pa oni sa juniorima osvajaju kup konfederacija. Nitko nema takav ustroj i iskreno nista osim Boga i sudnjeg dana nemoze promjeniti cinjenicu da ce njemacka za godinu dana nositi petu zvijezdicu na prsima. To je realno stanje i nitko to nemoze osporiti najvecoj svjetskoj nogometnoj mega velesili. . U biti kad vidim sve ove talente i strojeve nebih se iznenadio da fo 2030 pocevsi brojati od dogodine elf na prsa prisije jos barem 3 zvijezdice

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 39 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum