ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU  - Page 3 Empty Re: Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Post by Winter is coming 9/11/2016, 00:33

pizzon wrote:
Winter is coming wrote:
pizzon wrote:
Winter is coming wrote:
pizzon wrote:

da, garantu ajem da bi srbija prihvatila eu armiju
odnosno da bude deo te koncepcije
normanlo, nakon referenduma
to je razlika izmedju mene i tebe i ostalih,ti Srbiju vidis kroz strukturu vlasti a ja je vidim na drugi nacin,ali ko to tebi moze objasniti
ja je vidim kroz  rezultate izbora, juce i sutra,
nikako drugacije
koliko gradjana je glasalo u postotcima? jeli bar pola? znaci tih pola izmanipulisanih ljudi koji su kasnije i shvatili da su se ispalili nisu vise imali gdje a ovi sto nisu izasli na glasanje? oni nisu Srbija? Sta mislis zasto je ekipa Vucic i Nikolic pobjedila na izborima? zato jer se narodu zgadio Tadic a ne zbog ko zna cega sto si ljudi izgubljeni u vremenu i prostoru umisljaju.Vucic je tu da predstavlja interese naroda a ne svoje fiks ideje,to mu treba neko objsniti,tj podsjetiti ga na tu ustavnu obavezu.

da li ti verujes, 
da bi srbija, na referendumu, tajnom glasanju,
glasala da se izmesti iz evrope i postane vojno_politicki deo rusije ?
sta je ustavna obaveza, koja ?
interes naroda je eu. to je izglasano na izborima.
vjerujem u volju naroda za ulazak u ODKB

Winter is coming

Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU  - Page 3 Empty Re: Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Post by Guest 9/11/2016, 00:33

Winter is coming wrote:pizzone americka vojska ima jedan termin,mozda si cuo za njega zove se "situational awerness" to znaci da je u odredjenoj situaciji vrlo bitno biti svjestan okruzenja u kome se nalazis,gdje si ti,gdje je neprijatelj i sta se eventualno moze desiti,koji potez oni mogu povuci i koji potez bi trebalo povuci prije.meni se cini da ti nisi svjestan situacije u kojoj se Srbija nalazi.

ja sam jedino svestan da smo mi svesno sami sebe proglasili metom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU  - Page 3 Empty Re: Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Post by Winter is coming 9/11/2016, 00:40

pizzon wrote:
Winter is coming wrote:pizzone americka vojska ima jedan termin,mozda si cuo za njega zove se "situational awerness" to znaci da je u odredjenoj situaciji vrlo bitno biti svjestan okruzenja u kome se nalazis,gdje si ti,gdje je neprijatelj i sta se eventualno moze desiti,koji potez oni mogu povuci i koji potez bi trebalo povuci prije.meni se cini da ti nisi svjestan situacije u kojoj se Srbija nalazi.

ja sam jedino svestan da smo mi svesno sami sebe proglasili metom
pa dobro je ako si svjestan situacije,da se unistilo tenkove t-34,t-55 oklopne transportere pa cak i neke t-84 to u sklopu "modernizacije" pa se proglasilo vojnu neutralnost,citaj neutralisanost,dobro je sto ce se vratiti vojni rok,neki minimalni mada vise i ne treba,kad bi izbacio sve nepotrebne ceremonije i preseravanja nebi trebalo ni toliko.

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU  - Page 3 Empty Re: Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Post by RayMabus 9/11/2016, 00:43

Ja koliko sa ovo sve shvatio priča je vod dakle 10 vojnih policajaca , pet oficira i ova ekipa za kordinaciju tj civilno vojni ti .....u biti ovo je služba za obezbeđenje vojnog i drugog tovara preko Srbije do zemalja ove borbene skupine ....Grčka , Bugarska , Rumunjska.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU  - Page 3 Empty Re: Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Post by RayMabus 9/11/2016, 00:51

Ja sam uvijek govorio da Srbija ima bitnu prometnu važnost , cestovnu al i ono još bitnije željezničku a tu je i plovni put Dunav .....dakle ovo je tim za obezbjeđenje vojnog tereta preko Srbije do Grčke , Bugarske , Rumunjske .....tako da vi u biti nečete se nigdje borit nit če ovaj tim izlazit iz Srbije.

Naravno tu je i zračni transport te neka osiguranja granice i slično al u suštini tim za obezbeđenje vojnog transporta preko Srbije do Grčke , Bugarske i Rumunjske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

 Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU  - Page 3 Empty Re: Diković u Briselu: Srbija pristupa borbenoj grupi EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum