ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanžeković danas Nu2

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 6/11/2016, 23:20

GNJEČ e-be,ne vadi... :20

Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 6/11/2016, 23:22

Kakogod,narodu u RH se ne pishe dobro... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 6/11/2016, 23:32

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:da to nama ne paše već bi mi nešto poduzeli... nebitno kakav bi ishod bio.... nikad više kuknjave i nikad manje akcije.....

Ti si budala jer si ih ti doveo na vlast 1990. Serem ti se na tvoje domoljublje.
može se to i tako tretirati.... ajmo reć da smo ja odnosno mi pogriješili... šta vi sad čekate. što ne krenete u neku novu revoluciju.... nije vrag da vas je prpa.... kak veli nihilus... ajte vi, misleći na nas u prvi ešalon pa će on, misleći na vas u drugom ešalonu.... jbg ne ide to tako... mi, tj ja kad sam išao išao sam u prvom ešalonu i jbg izginulo nas je pun kurac i osamsto usput još toliko postradavalo.... e sad ako hoćete mijenjati ginite brate, ima vas a nije vas šteta ko što ni nas nije bilo.... jel pošteno...

Ti nisi pogriješio! Ti si točno znao što se dešava!!!!!!! I šutio si!!!! Točno si znao sve!

U koju revoluciju jebo te bog da te jebo u uznojeno prkno???? Pa ima vas u policiji 50 tisuća pseta jebatebog koji štite te tvoje zločince koje si TI i TVOJI branitelji doveli na vlast. I dan danas šutite i ko kerovi čekate da vam gazde kapnu penziju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 6/11/2016, 23:39

Ma šta kapnu? Ispljunu vam penzije ko šta gazda keru ispljune kost iz usta kad ždere janjetinu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Antijunak 6/11/2016, 23:44

Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
Uostalom Hanžeković nije jedini koji piše prijedloga za ovrhu za HRT.
Za dugovanja se posvuda plaćaju zatezne kamate i troškovi ovrhe ili drugog sudskog postupka naplate potraživanja i ne vidim šta je tu čudno. A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. Nećemo napredovati nigdje sa kulturom neplaćanja obveza, sve dok se dužnici tretiraju kao svete krave, a ovrhovoditelji kao najcrnji dušmani, dok je u zapadnom svijetu drukčije posebice kod nas Nijemaca gdje ista rijec označava dug i krivnju.
Također debilana je i institut predstečajne nagodbe koji je tisuće poštenih vjerovnika odveo u propast.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 6/11/2016, 23:59

Antijunak wrote:Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
Uostalom Hanžeković nije jedini koji piše prijedloga za ovrhu za HRT.
Za dugovanja se posvuda plaćaju zatezne kamate i troškovi ovrhe ili drugog sudskog postupka naplate potraživanja i ne vidim šta je tu čudno. A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. Nećemo napredovati nigdje sa kulturom neplaćanja obveza, sve dok se dužnici tretiraju kao svete krave, a ovrhovoditelji kao najcrnji dušmani, dok je u zapadnom svijetu drukčije posebice kod nas Nijemaca gdje ista rijec označava dug i krivnju.
Također debilana je i institut predstečajne nagodbe koji je tisuće poštenih vjerovnika odveo u propast.

Nitko Hanžekovića ne napada. Svi napadamo sistem koji je Hanžekoviću i takvima poput njega psihopata bez skrupula, morala i savjesti dozvolio da rade to što rade, jer da im netko to nije dozvolio oni to ne bi radili. Dakle Hanžeković je nitk i ništa isto kao što je Ivica Todorić nitko i ništa ili Kolinda kurbetina koja da nije precjednica RH-NDH bila bi precjednica svih kurvi u svom kvartu. Netko im je omogućio da rade to što rade a mi o takvima pričamo jebeš Hanžekovića i ekipu oni bi to isto radili i u Njemačkoj da mogu ali ne mogu jer im ne dozvoljava zakon.

Apropo zakona u RH-NDH ja ih sve smatram ništavnim. SVE.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 6/11/2016, 23:59

Ljhubomora i zavist?'na sto?? Imam love da na zajebanciju u 4 subotre spizdim i po 2000 Ojrova,i ne znam sto bih vise kupovao..Na cemu mogu zaviditi toj sebicnoj egocentricnoj i pohlepnoj Cvinji?? Taj niti pisu od debljine ne moze vidjeti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Antijunak 7/11/2016, 00:05

Gnječ wrote:
Antijunak wrote:Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
Uostalom Hanžeković nije jedini koji piše prijedloga za ovrhu za HRT.
Za dugovanja se posvuda plaćaju zatezne kamate i troškovi ovrhe ili drugog sudskog postupka naplate potraživanja i ne vidim šta je tu čudno. A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. Nećemo napredovati nigdje sa kulturom neplaćanja obveza, sve dok se dužnici tretiraju kao svete krave, a ovrhovoditelji kao najcrnji dušmani, dok je u zapadnom svijetu drukčije posebice kod nas Nijemaca gdje ista rijec označava dug i krivnju.
Također debilana je i institut predstečajne nagodbe koji je tisuće poštenih vjerovnika odveo u propast.

Nitko Hanžekovića ne napada. Svi napadamo sistem koji je Hanžekoviću i takvima poput njega psihopata bez skrupula, morala i savjesti dozvolio da rade to što rade, jer da im netko to nije dozvolio oni to ne bi radili. Dakle Hanžeković je nitk i ništa isto kao što je Ivica Todorić nitko i ništa ili Kolinda kurbetina koja da nije precjednica RH-NDH bila bi precjednica svih kurvi u svom kvartu. Netko im je omogućio da rade to što rade a mi o takvima pričamo jebeš Hanžekovića i ekipu oni bi to isto radili i u Njemačkoj da mogu ali ne mogu jer im ne dozvoljava zakon.

Apropo zakona u RH-NDH ja ih sve smatram ništavnim. SVE.

E pa to je problem svi kukaju u bradu, a nitko ništa ne poduzima.
Ni vi u Istri niste ništa drukčiji, niti vaš IDS nije ništa drukčiji od SDP i HDZ i podržava ovakav sustav kakav je.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by michaellcmacha 7/11/2016, 00:11

Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:da to nama ne paše već bi mi nešto poduzeli... nebitno kakav bi ishod bio.... nikad više kuknjave i nikad manje akcije.....

Ti si budala jer si ih ti doveo na vlast 1990. Serem ti se na tvoje domoljublje.
može se to i tako tretirati.... ajmo reć da smo ja odnosno mi pogriješili... šta vi sad čekate. što ne krenete u neku novu revoluciju.... nije vrag da vas je prpa.... kak veli nihilus... ajte vi, misleći na nas u prvi ešalon pa će on, misleći na vas u drugom ešalonu.... jbg ne ide to tako... mi, tj ja kad sam išao išao sam u prvom ešalonu i jbg izginulo nas je pun kurac i osamsto usput još toliko postradavalo.... e sad ako hoćete mijenjati ginite brate, ima vas a nije vas šteta ko što ni nas nije bilo.... jel pošteno...

Ti nisi pogriješio! Ti si točno znao što se dešava!!!!!!! I šutio si!!!! Točno si znao sve!

U koju revoluciju jebo te bog da te jebo u uznojeno prkno???? Pa ima vas u policiji 50 tisuća pseta jebatebog koji štite te tvoje zločince koje si TI i TVOJI branitelji doveli na vlast. I dan danas šutite i ko kerovi čekate da vam gazde kapnu penziju.
znači ipak si kurčić od ovce... eto, a ubijao si se hvaleći kako si spreman zubima grkljane čupat.... :)))... zajebavam se, ali jebiga tako zvučiš.... ali na stranu to.... zamijenio si tezu i pogrešno odredio adresate.... ili to ili uopće ne razumiješ svoje upise.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 7/11/2016, 00:14

Antijunak wrote:
Gnječ wrote:
Antijunak wrote:Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
Uostalom Hanžeković nije jedini koji piše prijedloga za ovrhu za HRT.
Za dugovanja se posvuda plaćaju zatezne kamate i troškovi ovrhe ili drugog sudskog postupka naplate potraživanja i ne vidim šta je tu čudno. A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. Nećemo napredovati nigdje sa kulturom neplaćanja obveza, sve dok se dužnici tretiraju kao svete krave, a ovrhovoditelji kao najcrnji dušmani, dok je u zapadnom svijetu drukčije posebice kod nas Nijemaca gdje ista rijec označava dug i krivnju.
Također debilana je i institut predstečajne nagodbe koji je tisuće poštenih vjerovnika odveo u propast.

Nitko Hanžekovića ne napada. Svi napadamo sistem koji je Hanžekoviću i takvima poput njega psihopata bez skrupula, morala i savjesti dozvolio da rade to što rade, jer da im netko to nije dozvolio oni to ne bi radili. Dakle Hanžeković je nitk i ništa isto kao što je Ivica Todorić nitko i ništa ili Kolinda kurbetina koja da nije precjednica RH-NDH bila bi precjednica svih kurvi u svom kvartu. Netko im je omogućio da rade to što rade a mi o takvima pričamo jebeš Hanžekovića i ekipu oni bi to isto radili i u Njemačkoj da mogu ali ne mogu jer im ne dozvoljava zakon.

Apropo zakona u RH-NDH ja ih sve smatram ništavnim. SVE.

E pa to je problem svi kukaju u bradu, a nitko ništa ne poduzima.
Ni vi u Istri niste ništa drukčiji, niti vaš IDS nije ništa drukčiji od SDP i HDZ i podržava ovakav sustav kakav je.

Ma ko jebe IDS majketi meni su neki iz IDS-a otvoreno prijetili ubistvom ako ne prestanem špotat i kritizirati IDS.

IDS nije stranka nego mafijaška zločinačka organizacija politički kartel nastao kao pandan HDZ-u jer u Istri Tuđmanu i HDZ-u su svi jebali ustašku majku mu i oca ko i svim HDZ-ovcima. Tuđman je mrzio Istru htio ju je skroz razjebati i poustašiti što mu nikada nije uspjelo. IDS je zahvaljujući zločincu Tuđmanu i njegovoj zločinačkoj autokratskoj klerofašističkoj politici napredovao i pretvorio se u Cosa Nostru u istarskoj verziji.

E vidiš nitko ništa ne poduzima jer svi čekaju nekog drugog da poduzme pa ako uspije će mu se diviti ako ne uspije pljuvat će po njemu ko po zadnjem govnetu. To su hrvati gdje prođu hrvati tamo trava više ne raste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by kaya 7/11/2016, 00:16

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:pa meni je nekidan ovršio 1600 s računa a nikad nisam dobio ni račun ni opomenu ni ovrhu

fuj govno
Pa jesi otišao u FINA-u i pogledao kada je poslana i preko kojeg j.b.?


čim stignem u ponedjeljak imam na izvadu tekućeg broj ovrhe

nikakav papir nismo primili ni ja ni žena majkemi
Poslali su ga postom, vratilo se jer niste bili doma i niste ga podigli na pošti, samim time niste mogli ni prigovor napraviti i otišlo je nakon 8 dana na naplatu jer nije prigovor uložen. 
Isti rade i sa plaćenim dugom.
Čovjeku su digli tako oko 1000000kn sa lažnom fakturom. Lakše su mu digli lovu s računa nego da je sam svoju išao podići. 
Jer sto ima za reci " dužnik" nije bitno. Pa sumnjam da je vani tako jer zašto bi europski izvrsni nalog išao preko suda inače.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by kaya 7/11/2016, 00:20

asilovski wrote:Vani te blokiraju do te mjere da ne možeš ništa kupovati sa karticom (Švedska) dok ne platiš račun, samo troškovi su minimalni i isključivo plaćaš dug ne i reket, a i zz kamate su daleko manje
Ali tko te blokira , sud? Tu te moze bilo koji kriminalac sa lažnom fakturom ili čistoća za dug 1991-e, ili sud za sudske troškove koje si vec platio i imas uplatnicu.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by darth_vader 7/11/2016, 00:52

michaellcmacha wrote:da to nama ne paše već bi mi nešto poduzeli... nebitno kakav bi ishod bio.... nikad više kuknjave i nikad manje akcije.....

Istina...al problem nas Hrvata je u tome da ne dižemo glavu dok nas ne dođu klati pred kućnim pragom, a neki čak ni tada ne dođu svijesti...sve dotle se samo iscudavamo situaciji i kurca ne kuzimo kako je do nje došlo...na žalost taj refleks samozavaravanja i odmaka od stvarnosti roditelji sustavno odgojem usaduju djeci toboz kako bi ih zaštitili pa ih uče da je jedino dobro biti u milosti moćnika...nema tu pomoći, kmetski mentalitet...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by kaya 7/11/2016, 00:55

jasambrend wrote:
michaellcmacha wrote: da to nama ne paše već bi mi nešto poduzeli... nebitno kakav bi ishod bio.... nikad više kuknjave i nikad manje akcije.....

Istina...al problem nas Hrvata je u tome da ne dižemo glavu dok nas ne dođu klati pred kućnim pragom, a neki čak ni tada ne dođu svijesti...sve dotle se samo iscudavamo situaciji i kurca ne kuzimo kako je do nje došlo...na žalost taj refleks samozavaravanja roditelji sustavno odgojem usaduju djeci...nema tu pomoći, kmetski mentalitet...
:tu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by kaya 7/11/2016, 01:01

Antijunak wrote:A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. 
Daj nam pojasni kako je u korist ovršenika?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Antijunak 7/11/2016, 01:56

kaja wrote:
Antijunak wrote:A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. 
Daj nam pojasni kako je u korist ovršenika?

Prvo na mnogim pokretninama se ne može provesti ovrha, nadalje može se odjednom  u pravilu ovršiti najviše trećina plaće ili mirovine, zatim postoje brojni razlozi zašto se može izjavit žalba protiv rješenja o ovrsi, nadalje otežana je ovrha na nekretnini.ono ako se iz drugog pokušaja ne proda za 3/5 vrijednosti ovrha se obustavlja na nekretnini zatim postoji mogućnost podstanarstva u ovršenoj nekretnini itd.
Čisto sumnjam da takve povoljnosti za ovršenika postoje u drugi zemljama.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 7/11/2016, 02:02

Ma loodilo od pogodnosti. Hrvatska, ovrsni raj na zemlji!  Hanžeković danas Nu2 - Page 5 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by vili40 7/11/2016, 06:34

Antijunak wrote:
kaja wrote:
Antijunak wrote:A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. 
Daj nam pojasni kako je u korist ovršenika?

Prvo na mnogim pokretninama se ne može provesti ovrha, nadalje može se odjednom  u pravilu ovršiti najviše trećina plaće ili mirovine, zatim postoje brojni razlozi zašto se može izjavit žalba protiv rješenja o ovrsi, nadalje otežana je ovrha na nekretnini.ono ako se iz drugog pokušaja ne proda za 3/5 vrijednosti ovrha se obustavlja na nekretnini zatim postoji mogućnost podstanarstva u ovršenoj nekretnini itd.
Čisto sumnjam da takve povoljnosti za ovršenika postoje u drugi zemljama.
znači nemaš pojma a kitiš se tu njemačkom zastavom pa se onda raspitaj kako to ide tamo,recimo dal ti se dug odmah u startu podupla a nakon kratkog vremena naraste i po nekoliko puta.Dal i tamo javni bilježnici i odvjetničke kuće cipelare jadnike koji nisu primili plaću po nekoliko mjeseci ili ostali bez posla.Ukratko,kolko košta sama ovrha tamo a kolko tu.
Da,i dal te tamo mogu izbaciti iz jedine nekretnine koju nisi dao u hipoteku(nije mi jasno zbog čega se uopće kod nas traži ta hipoteka kad ti stan ili kuću mogu uzet i bez toga) zbog malog duga i to da se nemaš pravo kome žalit.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by n_razbojnik 7/11/2016, 07:51

Antijunak wrote:

Prvo na mnogim pokretninama se ne može provesti ovrha, nadalje može se odjednom  u pravilu ovršiti najviše trećina plaće ili mirovine
Ovo piše u zakonu, pogotovo ovo potonje??! Jer na svoje oči svjedočio sma u nekoliko navrata u kršenje ovoga zakona, jednom prilikom lika su olakšali za sav novac koji je kapnuo nakon nekoliko mjeseci na brodu, 70-ak tisuća kuna...jest da je lik malo poglup i dužan jer je takav ali opet...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by n_razbojnik 7/11/2016, 07:57

Antijunak wrote:Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
Uostalom Hanžeković nije jedini koji piše prijedloga za ovrhu za HRT.
Za dugovanja se posvuda plaćaju zatezne kamate i troškovi ovrhe ili drugog sudskog postupka naplate potraživanja i ne vidim šta je tu čudno. A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. Nećemo napredovati nigdje sa kulturom neplaćanja obveza, sve dok se dužnici tretiraju kao svete krave, a ovrhovoditelji kao najcrnji dušmani, dok je u zapadnom svijetu drukčije posebice kod nas Nijemaca gdje ista rijec označava dug i krivnju.
Također debilana je i institut predstečajne nagodbe koji je tisuće poštenih vjerovnika odveo u propast.

Na početku post dijeluje ironično, ali čini se da misliš ozbiljno...Ne, uopće nije čudno da su za dospjeli dug od nekoliko stotina kuna razni troškovi sviju uhljeba nakačenih na taj i takav dug višestruko veći, i to je garant praksa svugdje po svijetu...Kao i da advokat sam dođe u javnu kuću kao što je Prisavlje i preda otvorenu molbu za ovršenje neplatiša

Jedno je nekultura, koja je rasprostranjena ovdje i dolazi pod normalno,a drugo je lešinarenje i legalizirana pljačka u sklopu ovršnog procesa

Jer ne, nigdje u svijetu mislim da nema ovrhe na plaćene račune, toga se ipak Hanžek sma sjetio, ali dobro dok stvara radna mjesta, sebi i ministru

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by udba 7/11/2016, 08:14

marcellus wrote:pa meni je nekidan ovršio 1600 s računa a nikad nisam dobio ni račun ni opomenu ni ovrhu

fuj govno
Što nisi nazv'o Živi Zid?

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 5 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum