ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hanžeković danas Nu2

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by udba 7/11/2016, 07:14

marcellus wrote:pa meni je nekidan ovršio 1600 s računa a nikad nisam dobio ni račun ni opomenu ni ovrhu

fuj govno
Što nisi nazv'o Živi Zid?

udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by udba 7/11/2016, 07:16

Antijunak wrote:Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
I ja kažem, previše se oslanjamo na turizam.

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 7/11/2016, 07:20

Gnječ wrote:
Antijunak wrote:
Gnječ wrote:
Antijunak wrote:Šta ste svi napali Hanžekovića!?. Ljubomora i zavist su zajebani osjećaji.  Čovjek je uspješan u svom poslu i radi sve u skladu sa zakonom i odvj.tarifom.
Trebamo više uspješnih ljudi poput njega koji će zapošljavati nove mlade ljude.
Uostalom Hanžeković nije jedini koji piše prijedloga za ovrhu za HRT.
Za dugovanja se posvuda plaćaju zatezne kamate i troškovi ovrhe ili drugog sudskog postupka naplate potraživanja i ne vidim šta je tu čudno. A što se tiče ovršnog zakona on je poprilično u korist ovršenika,a na štetu ovrhovoditelja. Nećemo napredovati nigdje sa kulturom neplaćanja obveza, sve dok se dužnici tretiraju kao svete krave, a ovrhovoditelji kao najcrnji dušmani, dok je u zapadnom svijetu drukčije posebice kod nas Nijemaca gdje ista rijec označava dug i krivnju.
Također debilana je i institut predstečajne nagodbe koji je tisuće poštenih vjerovnika odveo u propast.

Nitko Hanžekovića ne napada. Svi napadamo sistem koji je Hanžekoviću i takvima poput njega psihopata bez skrupula, morala i savjesti dozvolio da rade to što rade, jer da im netko to nije dozvolio oni to ne bi radili. Dakle Hanžeković je nitk i ništa isto kao što je Ivica Todorić nitko i ništa ili Kolinda kurbetina koja da nije precjednica RH-NDH bila bi precjednica svih kurvi u svom kvartu. Netko im je omogućio da rade to što rade a mi o takvima pričamo jebeš Hanžekovića i ekipu oni bi to isto radili i u Njemačkoj da mogu ali ne mogu jer im ne dozvoljava zakon.

Apropo zakona u RH-NDH ja ih sve smatram ništavnim. SVE.

E pa to je problem svi kukaju u bradu, a nitko ništa ne poduzima.
Ni vi u Istri niste ništa drukčiji, niti vaš IDS nije ništa drukčiji od SDP i HDZ i podržava ovakav sustav kakav je.

Ma ko jebe IDS majketi meni su neki iz IDS-a otvoreno prijetili ubistvom ako ne prestanem špotat i kritizirati IDS.

IDS nije stranka nego mafijaška zločinačka organizacija politički kartel nastao kao pandan HDZ-u jer u Istri Tuđmanu i HDZ-u su svi jebali ustašku majku mu i oca ko i svim HDZ-ovcima. Tuđman je mrzio Istru htio ju je skroz razjebati i poustašiti što mu nikada nije uspjelo. IDS je zahvaljujući zločincu Tuđmanu i njegovoj zločinačkoj autokratskoj klerofašističkoj politici napredovao i pretvorio se u Cosa Nostru u istarskoj verziji.

E vidiš nitko ništa ne poduzima jer svi čekaju nekog drugog da poduzme pa ako uspije će mu se diviti ako ne uspije pljuvat će po njemu ko po zadnjem govnetu. To su hrvati gdje prođu hrvati tamo trava više ne raste.
Esco,Legenda..da ga nema trebalo bi ga izmisliti... :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by vuksadinare 7/11/2016, 07:22

esco nema pojma frustriran covjek zat sto susjedi oko njega bolje prodaju maslinovo ulje i odmah su krimosi,sumnjivi...posteno sigurno nije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 7/11/2016, 07:32

esko je jebena postenjacina,i zato sto ga boli to sto se dogadja Ljudima oko njega,sipa vjecitu ljutnju..ne bi,da ga boli kurac,jer je njemu mozda dobro,a ostale tko ebe..
iz istog razloga i ja lajem..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by vili40 7/11/2016, 09:35

pitao bih antijunaka koji toliko plješće tome što odvjetničke kuće niču ko gljive poslije kiše,dal zna za EU koliko zemalja ima u politici stranku ko u nas živi zid koji ne samo da bez problema prelazi izborni prag nego osvoji respektabilan broj mandata u saboru?
Znam da tamo idu zeleni sa jedno par posto ali ova pojava je valjda osuđena samo za nas.I to je vjerojatno sasvim slučajno.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by marcellus 7/11/2016, 09:42

kaja wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:pa meni je nekidan ovršio 1600 s računa a nikad nisam dobio ni račun ni opomenu ni ovrhu

fuj govno
Pa jesi otišao u FINA-u i pogledao kada je poslana i preko kojeg j.b.?


čim stignem u ponedjeljak imam na izvadu tekućeg broj ovrhe

nikakav papir nismo primili ni ja ni žena majkemi
Poslali su ga postom, vratilo se jer niste bili doma i niste ga podigli na pošti, samim time niste mogli ni prigovor napraviti i otišlo je nakon 8 dana na naplatu jer nije prigovor uložen. 
Isti rade i sa plaćenim dugom.
Čovjeku su digli tako oko 1000000kn sa lažnom fakturom. Lakše su mu digli lovu s računa nego da je sam svoju išao podići. 
Jer sto ima za reci " dužnik" nije bitno. Pa sumnjam da je vani tako jer zašto bi europski izvrsni nalog išao preko suda inače.

gle ja samo čekam da debelom ovrhovitelju nečastivi pošalje rješenje o ovrsi, na dušu i život. S kamatama i troškovima, naravno

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by marcellus 7/11/2016, 09:43

s tim da će mu dušu jako teško ovršit jer je nema

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by udba 7/11/2016, 09:53

vili40 wrote:pitao bih antijunaka koji toliko plješće tome što odvjetničke kuće niču ko gljive poslije kiše
Znači ima posla u HR što kaže Kaja, samo se treba prekvalifikovat, ne moš bit ceo život referent za obranu i zaštitu.

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 7/11/2016, 10:05

marcellus wrote:
kaja wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:pa meni je nekidan ovršio 1600 s računa a nikad nisam dobio ni račun ni opomenu ni ovrhu

fuj govno
Pa jesi otišao u FINA-u i pogledao kada je poslana i preko kojeg j.b.?


čim stignem u ponedjeljak imam na izvadu tekućeg broj ovrhe

nikakav papir nismo primili ni ja ni žena majkemi
Poslali su ga postom, vratilo se jer niste bili doma i niste ga podigli na pošti, samim time niste mogli ni prigovor napraviti i otišlo je nakon 8 dana na naplatu jer nije prigovor uložen. 
Isti rade i sa plaćenim dugom.
Čovjeku su digli tako oko 1000000kn sa lažnom fakturom. Lakše su mu digli lovu s računa nego da je sam svoju išao podići. 
Jer sto ima za reci " dužnik" nije bitno. Pa sumnjam da je vani tako jer zašto bi europski izvrsni nalog išao preko suda inače.

gle ja samo čekam da debelom ovrhovitelju nečastivi pošalje rješenje o ovrsi, na dušu i život. S kamatama i troškovima, naravno

Smijao si se i likovao kad je druge ovršio reko si ko ih jebe neka crknu sami su si krivi što su se uvalili u dugove. Eto smijao si se tuđoj nesreći pa tebe sad stigla božja kazna lik je i tebe ovršio. I neka je šteta što te iz stana nije izbacio na ulicu pa da vidiš in live kako to izgleda nounaru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by vili40 7/11/2016, 10:11

udba wrote:
vili40 wrote:pitao bih antijunaka koji toliko plješće tome što odvjetničke kuće niču ko gljive poslije kiše
Znači ima posla u HR što kaže Kaja, samo se treba prekvalifikovat, ne moš bit ceo život referent za obranu i zaštitu.
da,lijepo je to samo se pitam koji narod može izfinancirati tolke odvjetnike,javne bilježnike i ostale stručnjake za maglu,jer ova je bagra nezasitna?
Razgovarao sam prije neko vrijeme sa jednim djelatnikom FINE.Lete granate a ne znaš od koga i od kuda pa da saznam.Superhik me ovršio,svaka čast,brz je na pištolju i okreneš leđa ide metak.I tako malo popričali a ja velim ovome i vi ga lijepo grabljate.Veli mi on,ma sitno,mi uzmemo tek onda kad se sve naplati,onako na kraju a to potraje i nemamo jedini zateznu kamatu.Velim dobro,ajde ako svi zašto ne biste i vi.Veli on,ali te odvjetničke kuće,kako se ti snalaze i deru...Veli,čovjek nije platio recimo tri pretplate i to bi se trebao voditi kao jedan slučaj jer dužan si 3 puta x =y ali ne,stručnjaci te radije ovrše tri puta,pa onda tri puta njihove pizdarije pa tri puta sve ostalo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by udba 7/11/2016, 10:14

vili40 wrote:
udba wrote:
vili40 wrote:pitao bih antijunaka koji toliko plješće tome što odvjetničke kuće niču ko gljive poslije kiše
Znači ima posla u HR što kaže Kaja, samo se treba prekvalifikovat, ne moš bit ceo život referent za obranu i zaštitu.
da,lijepo je to samo se pitam koji narod može izfinancirati tolke odvjetnike,javne bilježnike i ostale stručnjake za maglu,jer ova je bagra nezasitna?
Razgovarao sam prije neko vrijeme sa jednim djelatnikom FINE.Lete granate a ne znaš od koga i od kuda pa da saznam.Superhik me ovršio,svaka čast,brz je na pištolju i okreneš leđa ide metak.I tako malo popričali a ja velim ovome i vi ga lijepo grabljate.Veli mi on,ma sitno,mi uzmemo tek onda kad se sve naplati,onako na kraju a to potraje i nemamo jedini zateznu kamatu.Velim dobro,ajde ako svi zašto ne biste i vi.Veli on,ali te odvjetničke kuće,kako se ti snalaze i deru...Veli,čovjek nije platio recimo tri pretplate i to bi se trebao voditi kao jedan slučaj jer dužan si 3 puta x =y ali ne,stručnjaci te radije ovrše tri puta,pa onda tri puta njihove pizdarije pa tri puta sve ostalo.

To je borba protiv neplaćanja na nacionalnoj razini. Osim toga štancamo fiškale i ekonomiste koji nemaju posla, idu dan čistit veceje pa se razočarani vrate. Sad im je država stvorila preduvjete i otvorila novo tržište što kaže Antijunak ša će se mladi pozapošljavat.

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Guest 7/11/2016, 10:18

udba wrote:
vili40 wrote:
udba wrote:
vili40 wrote:pitao bih antijunaka koji toliko plješće tome što odvjetničke kuće niču ko gljive poslije kiše
Znači ima posla u HR što kaže Kaja, samo se treba prekvalifikovat, ne moš bit ceo život referent za obranu i zaštitu.
da,lijepo je to samo se pitam koji narod može izfinancirati tolke odvjetnike,javne bilježnike i ostale stručnjake za maglu,jer ova je bagra nezasitna?
Razgovarao sam prije neko vrijeme sa jednim djelatnikom FINE.Lete granate a ne znaš od koga i od kuda pa da saznam.Superhik me ovršio,svaka čast,brz je na pištolju i okreneš leđa ide metak.I tako malo popričali a ja velim ovome i vi ga lijepo grabljate.Veli mi on,ma sitno,mi uzmemo tek onda kad se sve naplati,onako na kraju a to potraje i nemamo jedini zateznu kamatu.Velim dobro,ajde ako svi zašto ne biste i vi.Veli on,ali te odvjetničke kuće,kako se ti snalaze i deru...Veli,čovjek nije platio recimo tri pretplate i to bi se trebao voditi kao jedan slučaj jer dužan si 3 puta x =y ali ne,stručnjaci te radije ovrše tri puta,pa onda tri puta njihove pizdarije pa tri puta sve ostalo.

To je borba protiv neplaćanja na nacionalnoj razini. Osim toga štancamo fiškale i ekonomiste koji nemaju posla, idu dan čistit veceje pa se razočarani vrate. Sad im je država stvorila preduvjete i otvorila novo tržište što kaže Antijunak ša će se mladi pozapošljavat.

Nek si odmah kupe i pancirke trebat će im zbog zaštite na radu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by kic 7/11/2016, 21:58

http://www.tportal.hr/biznis/trendovi/451563/Znate-li-razliku-izmedu-prihoda-i-zarade.html

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 GetImage
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Leviathan2 7/11/2016, 23:02

kic wrote:http://www.tportal.hr/biznis/trendovi/451563/Znate-li-razliku-izmedu-prihoda-i-zarade.html

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 GetImage
znamo, a ta lista je goli kurac, jbte, od 51 milijun 46 rasgodi pa onda porez i siromah zaradio 3 milijuna,  za tri milijuna kuna taj se nece ujutro dizat,
i toliki rashod, u normalnom poslovnom svijetu  bi neko proglasio gubitak i zbog loseg poslovanja zatvorio firmu

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by udba 8/11/2016, 08:07

Leviathan2 wrote:
kic wrote:http://www.tportal.hr/biznis/trendovi/451563/Znate-li-razliku-izmedu-prihoda-i-zarade.html
znamo, a ta lista je goli kurac, jbte, od 51 milijun 46 rasgodi pa onda porez i siromah zaradio 3 milijuna,  za tri milijuna kuna taj se nece ujutro dizat,
i toliki rashod, u normalnom poslovnom svijetu  bi neko proglasio gubitak i zbog loseg poslovanja zatvorio firmu
Treba bit taj rashod. U njemu se nalazi i keš dignut na razne načine s računa i potrošen za poboljšanje vlastite situacije, nije lud ovoj pljačkaškoj državi dat 20% plus porez i prirez.

_________________
Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Hanžeković danas Nu2 - Page 6 Empty Re: Hanžeković danas Nu2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum