ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj karijere... :(

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Kraj karijere... :( Empty Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 09:38

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 09:38

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 09:39

Izgleda da je karijera našeg najplemenitijeg i najboljeg igrača jos od Vatrenih došla kraju...
Prokleta ozljeda...
:((((
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by muckodjubre 4/11/2016, 09:52

Steta...mislio sam da ce se na kraju kao Eduardo vratiti TATI da zavrsi karijeru gdje je i poceo u plavom dresu najvećeg hrvatskog kluba
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 10:52

muckodjubre wrote: dresu najvećeg hrvatskog kluba
Niko se je moga vratiti samo on već par godina nije igrač nego ozljeđeni igrač ili oporavljenik, a postajala je čak i priča s Eduardom ali njemu žena nebi dala da igra za tako malu paru u Hajduku...  cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by darth_vader 4/11/2016, 11:03

Sa strepnjom sam otvorio ovo...znači ipak...znam da će zvučati ko floskula, ali zbilja sam ga volio još dok je u Dinamu bio...strašan talent, prekrasni golovi, asistencije, driblinzi...sječam se kad je tek u Hajduk došao, on doslovce prvu sezonu nije imao s kime igrati...hrpa poluinvalida(u glavi) koja je jedva uspijevala čitati njegove genijelne paseve iz neke sasvim druge dimenzije...samo ta nesretna fizikalija ga koštala da ne postane jedan od najvećih svjetskih igrača...za današnji nogomet jednostavno nije imao dovoljnu eksplozivnost i brzinu, a sve drugo za čistu desetku...šut, dribling, razumijevanje i čitanje igre, preciznost paseva, centaršut, slobodan udarac, organizacija napada, duel igra, pozicioniranje, inteligencija...ma sve...šteta, Niko hvala ti na genijalnim potezima zbog kojih se i sad naježim kad ih vidim...


Last edited by jasambrend on 4/11/2016, 11:08; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 11:06

jasambrend wrote:Sa strepnjom sam otvorio ovo...znači ipak...znam da će zvučati ko floskula, ali zbilja sam ga volio još dok je u Dinamu bio...strašan talent, prekrasni golovi, asistencije, driblinzi...sječam se kad je tek u Hajduk došao, on doslovce prvu sezonu nije imao s kime igrati...hrpa poluinvalida(u glavi) koja je jedva uspijevala čitati njegove genijelne paseve iz neke sasvim druge dimenzije...samo ta nesretna fizikalija ga koštala da ne postane jedan od najvećih svjetskih igrača...za današnji nogomet jednostavno nije imao dovoljnu eksplozivnost i brzinu, a sve drugo za čistu desetku...šut, dribling, razumijevanje i čitanje igre, preciznost paseva, centaršut, slobodan udarac, organizacija napada, duel igra, pozicioniranje, inteligencija...ma sve...šteta, Niko hvala ti na genijalnim potezima od kojih se i sad naježim kad ih vidim...
Moga je on dati i više, ali se zadnji par godina bori s ozljedama... Šteta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 11:37

jasambrend wrote:Sa strepnjom sam otvorio ovo...znači ipak...znam da će zvučati ko floskula, ali zbilja sam ga volio još dok je u Dinamu bio...strašan talent, prekrasni golovi, asistencije, driblinzi...sječam se kad je tek u Hajduk došao, on doslovce prvu sezonu nije imao s kime igrati...hrpa poluinvalida(u glavi) koja je jedva uspijevala čitati njegove genijelne paseve iz neke sasvim druge dimenzije...samo ta nesretna fizikalija ga koštala da ne postane jedan od najvećih svjetskih igrača...za današnji nogomet jednostavno nije imao dovoljnu eksplozivnost i brzinu, a sve drugo za čistu desetku...šut, dribling, razumijevanje i čitanje igre, preciznost paseva, centaršut, slobodan udarac, organizacija napada, duel igra, pozicioniranje, inteligencija...ma sve...šteta, Niko hvala ti na genijalnim potezima zbog kojih se i sad naježim kad ih vidim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by muckodjubre 4/11/2016, 11:52

love je valjda dovoljno zaradio pa sad moze bez suzdrzavanja udarati po zrinki i kremsnitama...sretno niko i uzivaj u zivotu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kraj karijere... :( 6b8efe2f85c2b63406b2Kraj karijere... :( Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kraj karijere... :( Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by nowitzki 4/11/2016, 11:53

Karijera kosaca trave tek pocinje
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 12:00

Jalni Demo i Dirk...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by End 4/11/2016, 12:00

sutra će ga slikat u vincek slastičarni
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by muckodjubre 4/11/2016, 12:01

Sta sam ja jalan? boli ga kurac tek sad krece uzivati,nema vise treninga obaveza itd. samo udaranje

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kraj karijere... :( 6b8efe2f85c2b63406b2Kraj karijere... :( Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kraj karijere... :( Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by End 4/11/2016, 12:02

niko je i meni prirastao srcu makar je prešao u gayduk, takav je jednostavno igrač svi ga vole i rado se sjećaju na njega.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by muckodjubre 4/11/2016, 12:03

Miran i pristojan na terenu fin momak

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kraj karijere... :( 6b8efe2f85c2b63406b2Kraj karijere... :( Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kraj karijere... :( Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 12:05

Klasa od igrača...
S nikakvim igračima je osvojia naslov...
Osim rodjaka mi i par dobrih igrača, sve ostalo he bilo užasno od kadra...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 12:11

fridrih_niche wrote:Klasa od igrača...
S nikakvim igračima je osvojia naslov...
Osim rodjaka mi i par dobrih igrača, sve ostalo he bilo užasno od kadra...
;)


dosao na polusezoni kada je hajduk imao veliku prednost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by muckodjubre 4/11/2016, 12:12

I jel tad ostao duzan za posteno suđenje? :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kraj karijere... :( 6b8efe2f85c2b63406b2Kraj karijere... :( Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kraj karijere... :( Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 12:14

fridrih_niche wrote:Klasa od igrača...
S nikakvim igračima je osvojia naslov...
Osim rodjaka mi i par dobrih igrača, sve ostalo he bilo užasno od kadra...
;)
U rangu Liesterovog uzimanja premirshipa...  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Guest 4/11/2016, 12:14

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:Klasa od igrača...
S nikakvim igračima je osvojia naslov...
Osim rodjaka mi i par dobrih igrača, sve ostalo he bilo užasno od kadra...
;)
U rangu Liesterovog uzimanja premirshipa...  :)


:facepalm :facepalm :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kraj karijere... :( Empty Re: Kraj karijere... :(

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum