ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by RayMabus 3/5/2017, 12:07

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Milankaopacicfah1200px


NEUPEČATLJIVA političarka koju je Zoran Milanović lansirao u zvijezde i koja sada prima visoku plaću kao potpredsjednica sabora, vrlo vjerojatno je završila svoju političku karijeru u SDP-u.

U ključnom političkom tjednu tražila je od šefa stranke ispričnicu da ne dođe u sabor, a sve kako bi izbjegla glasanje o opozivu HDZ-ovog ministra financija. Zahtjev za glasanje o povjerenju Zdravka Marića zatražio je upravo SDP, koji bi mogao reagirati na ovakvo miniranje svoje zastupnice isključivanjem iz stranke.

SDP-ovka koja navija za ostanak HDZ-ove vlade


U želji da sačuva privilegije jučer je u razgovoru s Mislavom Bagom govorila kako se nada da vlada neće pasti. Kao da je zaboravila da dolazi iz SDP-a, a ne HDZ-a, naricala je oko saborske većine i nadala se će vlada nastaviti svoj posao.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kraj-bezvezne-karijere-milanke-opacic/967414.aspx

Ništa od četničke koalicije a ti letiš iz SDPa jer si im zabila nož u leđa za svog šefa Pupovca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Guest 3/5/2017, 12:19

RayMabus wrote: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Milankaopacicfah1200px


NEUPEČATLJIVA političarka koju je Zoran Milanović lansirao u zvijezde i koja sada prima visoku plaću kao potpredsjednica sabora, vrlo vjerojatno je završila svoju političku karijeru u SDP-u.

U ključnom političkom tjednu tražila je od šefa stranke ispričnicu da ne dođe u sabor, a sve kako bi izbjegla glasanje o opozivu HDZ-ovog ministra financija. Zahtjev za glasanje o povjerenju Zdravka Marića zatražio je upravo SDP, koji bi mogao reagirati na ovakvo miniranje svoje zastupnice isključivanjem iz stranke.

SDP-ovka koja navija za ostanak HDZ-ove vlade


U želji da sačuva privilegije jučer je u razgovoru s Mislavom Bagom govorila kako se nada da vlada neće pasti. Kao da je zaboravila da dolazi iz SDP-a, a ne HDZ-a, naricala je oko saborske većine i nadala se će vlada nastaviti svoj posao.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kraj-bezvezne-karijere-milanke-opacic/967414.aspx

Ništa od četničke koalicije a ti letiš iz SDPa jer si im zabila nož u leđa za svog šefa Pupovca.





SMRDULJA koje je ODBILA  primiti SILOVANE VUKOVARKE !!

MARŠ !!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:28

Milanka Opačić: Moram brinuti o bolesnoj majci, a sad bi me zbog toga izbacivali iz stranke

http://www.index.hr/vijesti/clanak/milanka-opacic-moram-brinuti-o-bolesnoj-majci-a-sad-bi-me-zbog-toga-izbacivali-iz-stranke/967537.aspx


Johnakan Kether ·
Split, Croatia



Jel se ta majka zove Milorad Pupovac ?


:aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by marcellus 3/5/2017, 19:48

vidim da javni linč poprima posve nove razmjere... ok svatko tko ne želi sudjelovati je sotona

_________________
 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by RayMabus 3/5/2017, 19:57

marcellus wrote:vidim da javni linč poprima posve nove razmjere... ok svatko tko ne želi sudjelovati je sotona
A tis mislio da cemo ti dat vremena za predah ? Ccccc
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Guest 3/5/2017, 19:57

hahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Leviathan2 3/5/2017, 20:06

bila je opacicka zgodan pichic u mladim danima :D

_________________
 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Guest 3/5/2017, 20:08

bila je žestoka jebačina po bivšoj SrAO krajini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Leviathan2 3/5/2017, 20:09

Pinochet wrote:bila je žestoka jebačina po bivšoj SrAO krajini
to nebih znao, 
mada j amislim da su to hadezeovci prasili cim je cijelo vrijeme u vrhu sabora

_________________
 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by RayMabus 3/5/2017, 20:10

To je Pupy hebo....
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Leviathan2 3/5/2017, 20:12

ebemise ko jest, ja nisam Suspect

_________________
 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by RayMabus 3/5/2017, 20:37

Ev još malo prcanja s moje strane kradeza ;



Dalić u Dnevniku Nove TV: "Sigurna sam da će Marić i sutra biti ministar"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dalic-u-dnevniku-nove-tv-sigurna-sam-da-ce-maric-i-sutra-biti-ministar/967560.aspx


Johnakan Kether ·
Split, Croatia


Ja sam siguran da cemo mi demografski krahirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by RayMabus 3/5/2017, 21:17

Hajdaš Dončić: Imate i onu staru narodnu - tko izda, beep

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Hajdasdoncic_1200nova_logo
Foto: NovaTV
SINIŠA HAJDAŠ DONČIĆ, član Predsjedništva SDP-a, gostovao je večeras u Dnevniku Nove TV.

Rekao je kako SDP danas ima 77 glasova za smjenu Marića.

"Danas imamo 77 potpisa. To su zastupnici koji su potpisali ili javno izrekli da će podržati opoziv Zdravka Marića. Dakle, inicijative koju je pokrenuo SDP", rekao je.

Kaže kako njima lobiranje nije potrebno

"to se tiče SDP-a, mi ne trebamo lobirati. Vjerujemo u poštenje i zdrav razum zastupnika, koji su izjavili da im je neprihvatljivo da Marić ostane ministar financija. Vjerujem da oni neće promijeniti svoje mišljenje. Imate i onu staru narodnu - tko izda, beep", poručio je Hajdaš Dončić.

Kaže i kako su oni za izbore.

"Mi smo isključivo u SDP-u u ovom trenutku skloni izborima. Smatramo da država mora imati političku stabilnost i mora imati makroekonomsku stabilnost. Ne vidim mogućnosti, dakle, SDP neće u tome sudjelovati da dođe do bilo kakvog preslagivanja. Za građane RH a čak i za deficit, pošto neće biti trošenja iz državne blagajne, najpošteniji bi bili novi izbori, ali ću naglasiti, njih nije izazvao SDP. Dakle, izazvala ih je suluda politika Andreja Plenkovića koji nije htio smijeniti ministra, koji ima definitivno moralnu odgovornost", zaključio je.

Svi zastupnici SDP-a sutra će biti u saboru

Kaže i da ne zna što će biti nakon eventualnih izbora.

"Pa vidjet ćemo što će donijeti budućnost. Nemam kristalnu kuglu, a nemam ni grah da mogu predvidjeti kakvi će biti rezultati izbora. Ne znam što će se dogoditi. Vjerujem da građani RH neće glasovati za HDZ i Most, jer su dvaput bili razočarani. Međutim ovdje je Most koji ima naknadnu pamet, koji se sjetio tek nakon naše inicijative da nešto ne valja, ali vjerojatno su kolege iz Mosta išli po onoj narodnoj - Fata je Fata, ali dvaput je dvaput s HDZ-om", poručio je Dončić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175655
2014-04-11


Back to top Go down

 Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić Empty Re: Kraj bezvezne karijere Milanke Opačić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum