ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 21:36

mativka wrote:
kic wrote:zapravo me muči ovo o Dostojevskom što je rekao Cioran..

Cioran je rekao da je imao dvije velike opsesije u životu, Bachovu glazbu i Dostojevskovljeve romane..  ali pri kraju života je znao reć da mu je ostao samo Bach a ljubav prema Dostojevskom je pala..

pročitao sam praktički sve od starog rusa, ali opet pokušavam dokučiti zašta ga se na kraju odrekao, za Nietzschea razumijem zašto ga je odbacio, ali ovog..
Ja opet volim Chopina i Tolstoja :)
I to traje i traje...
Volim ja još dosta klasičnih autora, kako glazbe, tako i književnosti ali opet sve nekako ovisi o raspoloženju...
hm, jo nikoga ne volin.

ali, svakako doznaj kic, pa nan jovi: volin zajebavati ženu, kad saznan čakoli iz njenog područja ekspertize, a da ona ne zno:)

aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 21:38

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
nojveća merikunska vridnost za budućnost je konzumerizam. suprotnost kozumerizmu je glod.

misli sun pogljedati mooreov dokumentarac da bi ga mogo iskomentirati vode is vami, ali je znoš ča, to je michael moore. tako morin uzesti marksa ili kardelja. to je poso za društvene preživače na institutima, kroničare. tote nemo vridnosti, and is complete waste of time.
Jel itko kod nas umro od gladi?

I ti meni govoriš da sam ograničena?!
Ljutiš me sada, jako. Ako ja tebe poštujem i tvoje ideje, poglede, kritička promišljanja i nikada te nisam zbog njih ismijavala već sam uvažavala. Kako dobre ideje tako i one manje dobre. Ako su svi tvoji predstavnici toga kao ti, onda sam sretna što sam ja kao ja.

To je demokracija, kakvu ti želiš?
pa naravski da je. 

ka sun ti reko da si ograničena? ne sićun se toga.  ne razumin te, ako počneš rečenicu s "ako ja tebe..", unda moroš završiti s "unda nešto nešto..".
moji predstavnici su svakakovi. oni su moji predstavnici jer se složemo samo u jednoj stvori, a ne u svin ili većini stvori.

jo uopće ne želin demokraciju, jo preziren demokraciju-- h h hope- democracy, the god that failed-

Indirektno jesi!
Ne želiš nešto pogledati, pročitati, jer su ti, takvi i takvi. Samim tim jer sam ja preložila isto, ne želiš uopće polemizirati. Oni su ograničeni - dakle, samim tim sam i ja ograničena. Kako bi rekao: gubljenje vremena.
Ti ne želiš uvažavati niti sagledati ičije mišljenje. Ne želiš biti slobodan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 21:40

aben wrote:
hm, jo nikoga ne volin.

ali, svakako doznaj kic, pa nan jovi: volin zajebavati ženu, kad saznan čakoli iz njenog područja ekspertize, a da ona ne zno:)
Dovoljno je tvoje postojanje, mislim.. :D (ne trebaš se posebno truditi, samo se ponašaj prirodno) :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 21:44

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:Što je Amerika lijepog dala za buduće naraštaje? Koje su njihove vrijednosti osim konzumerizma?
U svemu se vidi razlika Europe i drugih kontinenata od Amerike. Ono što je bilo lijepo i dobro, danas je uništeno...
nojveća merikunska vridnost za budućnost je konzumerizam. suprotnost kozumerizmu je glod.

misli sun pogljedati mooreov dokumentarac da bi ga mogo iskomentirati vode is vami, ali je znoš ča, to je michael moore. tako morin uzesti marksa ili kardelja. to je poso za društvene preživače na institutima, kroničare. tote nemo vridnosti, and is complete waste of time.
I u krivu si.
Baš je u tom dokumentarcu objašnjeno lijepo. Stopa smrtnosti od bolesti nije zbog bolesti već jer ljudi nemaju osnovno zdravstveno osiguranje. Uzeta je Estonija za primjer male smrtnosti pri porodu, a zašto je to tako...ti ne želiš niti znati..jer eto...odlučio si biti zadojen za razliku od nas slobodnih...koji ćemo razmotriti i tvoje mišljenje...
gljedoj, 
nis gljedo film, ali s v elikon sigurnošću morin ustvrditi da nis u krivu. kakko? lako.

moore mi je u svoja dvo filma pokozo da je socijalist, a socijalisti nikad fnisu u pravu. čaviše, un je pokozo da je jedun od glupljih socijalistov u puno primjera, notably, s bolnicami na kubi. e sa, jo ne govorin da un nika ne more reći nišće pametno, nego da je za to vjerojatnost joko mola. jebiga, socijalisti, a ne zun zoč, nika ne gredu u rezoniranju dalje od dvo metra, ča mi se slikovito opisalo ko da neko ušmrko kokain, i reče da je to zdravo i da doje puno energije čoviku. isto tako je, a ovo govorin apriori, is bolnicami u estoniji- ako su one socijalističke i dobre, unda je to ko da uzmeš sve šolde svih hrvatov i napraviš nojbolju bolnicu na svitu. je li nojbolja? je. jel to pametno učiniti? nikako.

to se još zove i prvoloptaško razmišljanje, kojen je glogov kolac u srce zabi gospodin frederic batistat prije 200 godin. zoč ne će da umre, niko ne zno.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 21:50

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
nojveća merikunska vridnost za budućnost je konzumerizam. suprotnost kozumerizmu je glod.

misli sun pogljedati mooreov dokumentarac da bi ga mogo iskomentirati vode is vami, ali je znoš ča, to je michael moore. tako morin uzesti marksa ili kardelja. to je poso za društvene preživače na institutima, kroničare. tote nemo vridnosti, and is complete waste of time.
Jel itko kod nas umro od gladi?

I ti meni govoriš da sam ograničena?!
Ljutiš me sada, jako. Ako ja tebe poštujem i tvoje ideje, poglede, kritička promišljanja i nikada te nisam zbog njih ismijavala već sam uvažavala. Kako dobre ideje tako i one manje dobre. Ako su svi tvoji predstavnici toga kao ti, onda sam sretna što sam ja kao ja.

To je demokracija, kakvu ti želiš?
pa naravski da je. 

ka sun ti reko da si ograničena? ne sićun se toga.  ne razumin te, ako počneš rečenicu s "ako ja tebe..", unda moroš završiti s "unda nešto nešto..".
moji predstavnici su svakakovi. oni su moji predstavnici jer se složemo samo u jednoj stvori, a ne u svin ili većini stvori.

jo uopće ne želin demokraciju, jo preziren demokraciju-- h h hope- democracy, the god that failed-

Indirektno jesi!
Ne želiš nešto pogledati, pročitati, jer su ti, takvi i takvi. Samim tim jer sam ja preložila isto, ne želiš uopće polemizirati. Oni su ograničeni - dakle, samim tim sam i ja ograničena. Kako bi rekao: gubljenje vremena.
Ti ne želiš uvažavati niti sagledati ičije mišljenje. Ne želiš biti slobodan?
nis.
jo bi polemiziro uvika, ali ne želin gubiti vrime na moorea.
recimo, i milton fridman je monetarist i socijalist niskog inteziteta, pa rado pročitan nešto njegovo is čin unapri znun da se ne ću slogati, ali un troži rješenja u okvirima zdravog razuma. moore troži rješenja u okviru emotivne ugode.

da je moore reko nešto noteworthy, ti bi to meni vode rekla, jel tako? ali, un to ni reko, pa ni ti nisi meni mogla preniti, jel tako?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 21:52

mativka wrote:
aben wrote:
hm, jo nikoga ne volin.

ali, svakako doznaj kic, pa nan jovi: volin zajebavati ženu, kad saznan čakoli iz njenog područja ekspertize, a da ona ne zno:)
Dovoljno je tvoje postojanje, mislim.. :D (ne trebaš se posebno truditi, samo se ponašaj prirodno) :)

za ča je dovoljno?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 21:55

aben wrote:
nis.
jo bi polemiziro uvika, ali ne želin gubiti vrime na moorea.
recimo, i milton fridman je monetarist i socijalist niskog inteziteta, pa rado pročitan nešto njegovo is čin unapri znun da se ne ću slogati, ali un troži rješenja u okvirima zdravog razuma. moore troži rješenja u okviru emotivne ugode.

da je moore reko nešto noteworthy, ti bi to meni vode rekla, jel tako? ali, un to ni reko, pa ni ti nisi meni mogla preniti, jel tako?
Moore traži u okviru zdravog razuma. Kakva je to osoba koja nema empatije?
Koje je to tvoje vrijeme?
Da li je ono važnije od moga?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 21:58

aben wrote:
gljedoj, 
nis gljedo film, ali s v elikon sigurnošću morin ustvrditi da nis u krivu. kakko? lako.

moore mi je u svoja dvo filma pokozo da je socijalist, a socijalisti nikad fnisu u pravu. čaviše, un je pokozo da je jedun od glupljih socijalistov u puno primjera, notably, s bolnicami na kubi. e sa, jo ne govorin da un nika ne more reći nišće pametno, nego da je za to vjerojatnost joko mola. jebiga, socijalisti, a ne zun zoč, nika ne gredu u rezoniranju dalje od dvo metra, ča mi se slikovito opisalo ko da neko ušmrko kokain, i reče da je to zdravo i da doje puno energije čoviku. isto tako je, a ovo govorin apriori, is bolnicami u estoniji- ako su one socijalističke i dobre, unda je to ko da uzmeš sve šolde svih hrvatov i napraviš nojbolju bolnicu na svitu. je li nojbolja? je. jel to pametno učiniti? nikako.

to se još zove i prvoloptaško razmišljanje, kojen je glogov kolac u srce zabi gospodin frederic batistat prije 200 godin. zoč ne će da umre, niko ne zno.
Socijalisti su po tebi očito, poput vidarica i prirodnih ljekarica u srednjem vijeku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 21:59

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
hm, jo nikoga ne volin.

ali, svakako doznaj kic, pa nan jovi: volin zajebavati ženu, kad saznan čakoli iz njenog područja ekspertize, a da ona ne zno:)
Dovoljno je tvoje postojanje, mislim.. :D (ne trebaš se posebno truditi, samo se ponašaj prirodno) :)

za ča je dovoljno?
Zajebavati ženu :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 21:59

Mislio si na svoju?! scratch Ili?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 21:59

mativka wrote:
aben wrote:
nis.
jo bi polemiziro uvika, ali ne želin gubiti vrime na moorea.
recimo, i milton fridman je monetarist i socijalist niskog inteziteta, pa rado pročitan nešto njegovo is čin unapri znun da se ne ću slogati, ali un troži rješenja u okvirima zdravog razuma. moore troži rješenja u okviru emotivne ugode.

da je moore reko nešto noteworthy, ti bi to meni vode rekla, jel tako? ali, un to ni reko, pa ni ti nisi meni mogla preniti, jel tako?
Moore traži u okviru zdravog razuma. Kakva je to osoba koja nema empatije?
Koje je to tvoje vrijeme?
Da li je ono važnije od moga?
vrime nemo univerzalnu vridnost, ono- ko i sve- imo subjektivnu vridnost. moje je vrime meni sveto, a vjerojatno i tvoje tebi.

d amoore išće rješenja u okviru zdravog razuma, un ne bi bi socijalist. ali, čekoj, stvor gre i malo dalje..moore ni socijalist, nego kapitalist. un je samo pametan čovik ki govori krive stvori ke ljudi volu slušati. 


osoba bez empatije je sociopat.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 22:01

mativka wrote:
aben wrote:
gljedoj, 
nis gljedo film, ali s v elikon sigurnošću morin ustvrditi da nis u krivu. kakko? lako.

moore mi je u svoja dvo filma pokozo da je socijalist, a socijalisti nikad fnisu u pravu. čaviše, un je pokozo da je jedun od glupljih socijalistov u puno primjera, notably, s bolnicami na kubi. e sa, jo ne govorin da un nika ne more reći nišće pametno, nego da je za to vjerojatnost joko mola. jebiga, socijalisti, a ne zun zoč, nika ne gredu u rezoniranju dalje od dvo metra, ča mi se slikovito opisalo ko da neko ušmrko kokain, i reče da je to zdravo i da doje puno energije čoviku. isto tako je, a ovo govorin apriori, is bolnicami u estoniji- ako su one socijalističke i dobre, unda je to ko da uzmeš sve šolde svih hrvatov i napraviš nojbolju bolnicu na svitu. je li nojbolja? je. jel to pametno učiniti? nikako.

to se još zove i prvoloptaško razmišljanje, kojen je glogov kolac u srce zabi gospodin frederic batistat prije 200 godin. zoč ne će da umre, niko ne zno.
Socijalisti su po tebi očito, poput vidarica i prirodnih ljekarica u srednjem vijeku...
pa ne zun baš, 
ljudi se volu smijati srednjen viku kako su glupi , religiozni i nazadni, ali jo ne bi tako reko. 
no, da su faljivali u medicini, jesu. kako i ovi danas. jean luc picard se u jednoj emisiji obruši na likore 20. st. ko na koljače, e

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 22:04

mativka wrote:
aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
hm, jo nikoga ne volin.

ali, svakako doznaj kic, pa nan jovi: volin zajebavati ženu, kad saznan čakoli iz njenog područja ekspertize, a da ona ne zno:)
Dovoljno je tvoje postojanje, mislim.. :D (ne trebaš se posebno truditi, samo se ponašaj prirodno) :)

za ča je dovoljno?
Zajebavati ženu :)
a ne, ne, zajebavanje je sofisticiranije od jednostavne pojavnosti, moroš nojti neku falingu, manu, i unda ubosti di je nojranjivije i nojbolnije...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 22:16

aben wrote:
vrime nemo univerzalnu vridnost, ono- ko i sve- imo subjektivnu vridnost. moje je vrime meni sveto, a vjerojatno i tvoje tebi.

d amoore išće rješenja u okviru zdravog razuma, un ne bi bi socijalist. ali, čekoj, stvor gre i malo dalje..moore ni socijalist, nego kapitalist. un je samo pametan čovik ki govori krive stvori ke ljudi volu slušati. 


osoba bez empatije je sociopat.
Vrijeme je sve što imamo....

Stvari koje se pokazuju učinkovitijima...

Jesi li ti sociopat?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 22:17

aben wrote:
a ne, ne, zajebavanje je sofisticiranije od jednostavne pojavnosti, moroš nojti neku falingu, manu, i unda ubosti di je nojranjivije i nojbolnije...
Zašto to uopće raditi i koji je smisao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 22:18

Evo od Bacha klasik koji je osnova osnove, a tako divan..:



(za one koji ne znaju, eto - morala sam :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 22:31

mativka wrote:
aben wrote:
vrime nemo univerzalnu vridnost, ono- ko i sve- imo subjektivnu vridnost. moje je vrime meni sveto, a vjerojatno i tvoje tebi.

d amoore išće rješenja u okviru zdravog razuma, un ne bi bi socijalist. ali, čekoj, stvor gre i malo dalje..moore ni socijalist, nego kapitalist. un je samo pametan čovik ki govori krive stvori ke ljudi volu slušati. 


osoba bez empatije je sociopat.
Vrijeme je sve što imamo....

Stvari koje se pokazuju učinkovitijima...

Jesi li ti sociopat?
je li? a imoš li primjer te učinkovitosti?


nis, jo samo isključivan upliv emocija prilikon odlučivanja ključnih stvori. recimo, baš danas mi žena govori kako je gljadola jedun film, interesantno tajmirun, o jednome sirijcu koga je mati dovela u meriku ka je bi joko moli. posli je izreso, mati mu je umrla, i merikunci su ga nakon nine- eleven deportrali. prijatelj mu je popizdi, i bori se zonje, i odvjetnici i sve, ali u roku od tri dona, čovika više u meriki ni bilo. 
e sa, meni molo govori da kako su besćutni ti merikunci. jo sun mudar pa mučin, jer je to trapula, ženami nika ne smiš pokozati nemilosrdnost.  lakonski odgovorin da se u meriku uvika more dojti ako uložiš polak milijuna dolarov. a ona meni da to ni pošteno, jer da unda samo bogati moru, a siromasi ne. tu je moj level za toleranciju socijalizma puko i poče sun vikati. ona mi je odgovorila da kako morin podržavati policy koji i meni osobno zabranjuje ulaz u meriku, i da nis normalan, jer niko normalan ne gre protiv sebe. ni rekla sociopat per se, al to je mislila, jer mi uvik prigovoro ka donesin odluku koje je protiv naših interesa ( jo recimo prvo vrotin dug, a tek unda kupujen hronu za familiju). e, ali to su dvi odvojene stvori, keno je istina, a drugo je ča nami osobno odgovoro. 
dakle, nisi sociopat, nego morin pogljedati stvori izvan obzora svoje koristi.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 22:32

mativka wrote:
aben wrote:
a ne, ne, zajebavanje je sofisticiranije od jednostavne pojavnosti, moroš nojti neku falingu, manu, i unda ubosti di je nojranjivije i nojbolnije...
Zašto to uopće raditi i koji je smisao?
 pa poticanje vrlina, i uništavanje mana.
i zabava.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 22:42

aben wrote:
je li? a imoš li primjer te učinkovitosti?


nis, jo samo isključivan upliv emocija prilikon odlučivanja ključnih stvori. recimo, baš danas mi žena govori kako je gljadola jedun film, interesantno tajmirun, o jednome sirijcu koga je mati dovela u meriku ka je bi joko moli. posli je izreso, mati mu je umrla, i merikunci su ga nakon nine- eleven deportrali. prijatelj mu je popizdi, i bori se zonje, i odvjetnici i sve, ali u roku od tri dona, čovika više u meriki ni bilo. 
e sa, meni molo govori da kako su besćutni ti merikunci. jo sun mudar pa mučin, jer je to trapula, ženami nika ne smiš pokozati nemilosrdnost.  lakonski odgovorin da se u meriku uvika more dojti ako uložiš polak milijuna dolarov. a ona meni da to ni pošteno, jer da unda samo bogati moru, a siromasi ne. tu je moj level za toleranciju socijalizma puko i poče sun vikati. ona mi je odgovorila da kako morin podržavati policy koji i meni osobno zabranjuje ulaz u meriku, i da nis normalan, jer niko normalan ne gre protiv sebe. ni rekla sociopat per se, al to je mislila, jer mi uvik prigovoro ka donesin odluku koje je protiv naših interesa ( jo recimo prvo vrotin dug, a tek unda kupujen hronu za familiju). e, ali to su dvi odvojene stvori, keno je istina, a drugo je ča nami osobno odgovoro. 
dakle, nisi sociopat, nego morin pogljedati stvori izvan obzora svoje koristi.
Pogledaj dokumentarac ovaj i onaj prije koji sam ti preporučila, a koji si ugasio na ne- vrijeme. Bilo je tu i tema koje bi tebi odgovarale ali eto, nisi imao strpljenja niti jedan pogledati...

Zašto si vikao? Da li ona na tebe viče kada doneseš bilo kakvu odluku? (ona samo prigovori, tj, iznese suprotno mišljenje ali ne viče).

Dakako da je normalno prvo namiriti obveze, i poslije se pokriti s onim što ti ostane. Nekad tabla slanine, a nekad si i luk možeš priuštiti. Čemu vika?

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 8/11/2016, 22:46

aben wrote:
mativka wrote:
aben wrote:
a ne, ne, zajebavanje je sofisticiranije od jednostavne pojavnosti, moroš nojti neku falingu, manu, i unda ubosti di je nojranjivije i nojbolnije...
Zašto to uopće raditi i koji je smisao?
 pa poticanje vrlina, i uništavanje mana.
i zabava.
Zašto su nastajale pjesme naslova poput: U svakom slučaju te volim..i ostale poeme, romani..Da bi netko ih uništio?

Što se tiče zabave, nije neka zabava, djeluje poput gladijatorskih igara..Više sam sam za neke socijalističke poput graničara, nogometa, i ostalih uličnih igara :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 8/11/2016, 22:50

mativka wrote:
aben wrote:
je li? a imoš li primjer te učinkovitosti?


nis, jo samo isključivan upliv emocija prilikon odlučivanja ključnih stvori. recimo, baš danas mi žena govori kako je gljadola jedun film, interesantno tajmirun, o jednome sirijcu koga je mati dovela u meriku ka je bi joko moli. posli je izreso, mati mu je umrla, i merikunci su ga nakon nine- eleven deportrali. prijatelj mu je popizdi, i bori se zonje, i odvjetnici i sve, ali u roku od tri dona, čovika više u meriki ni bilo. 
e sa, meni molo govori da kako su besćutni ti merikunci. jo sun mudar pa mučin, jer je to trapula, ženami nika ne smiš pokozati nemilosrdnost.  lakonski odgovorin da se u meriku uvika more dojti ako uložiš polak milijuna dolarov. a ona meni da to ni pošteno, jer da unda samo bogati moru, a siromasi ne. tu je moj level za toleranciju socijalizma puko i poče sun vikati. ona mi je odgovorila da kako morin podržavati policy koji i meni osobno zabranjuje ulaz u meriku, i da nis normalan, jer niko normalan ne gre protiv sebe. ni rekla sociopat per se, al to je mislila, jer mi uvik prigovoro ka donesin odluku koje je protiv naših interesa ( jo recimo prvo vrotin dug, a tek unda kupujen hronu za familiju). e, ali to su dvi odvojene stvori, keno je istina, a drugo je ča nami osobno odgovoro. 
dakle, nisi sociopat, nego morin pogljedati stvori izvan obzora svoje koristi.
Pogledaj dokumentarac ovaj i onaj prije koji sam ti preporučila, a koji si ugasio na ne- vrijeme. Bilo je tu i tema koje bi tebi odgovarale ali eto, nisi imao strpljenja niti jedan pogledati...

Zašto si vikao?  Da li ona na tebe viče kada doneseš bilo kakvu odluku? (ona samo prigovori, tj, iznese suprotno mišljenje ali ne viče).

Dakako da je normalno prvo namiriti obveze, i poslije se pokriti s onim što ti ostane. Nekad tabla slanine, a nekad si i luk možeš priuštiti. Čemu vika?

znoš ča, ako ga pogljedun, borami ćeš mi dojti na tapet.

u mojoj kući se more sve, ona more dovesti i jeboče i reći mi da sun noćas na kauču, ali jedino je pravolu zero tolerance on socialism. zoto sun viko. a žena je iz splita, oni viču općenito, i žalu se da jo dovoljno ne vičen. 

ti ne razumiš, jo prvo vrotin dug, a unda pojden udužiti se ponovo bez obzira je su li žena i dica glodne.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 14 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum