ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero Tue 11 Aug - 18:29

dzango wrote:



Pitaj predsednicu. Ona je to bar naučila po Amerikama.
Evo šta kaže nedavno...Jako je informirana po svim pitanjima, samo ju pitajte, veoma rado će vam odgovoriti... B-)


Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero Tue 11 Aug - 21:40

bogomdani wrote:Ero mi je simpa,ali ima tako retardirane teme da je to za nepovjerovati...
Želim vam samo reći da gđa KGK daleko prevazilazi značaj vaše države (vjerovali vi to ili ne) u vašem prostoru i puno šire. Nemam pravog objašnjenja zašto je tako, ali...
Pratim njene interviewe raznim svjetskim televizijama...Ima nešto što me fascinira kod nje: Nevjerojatna jasnost u izgovorenom, te povezanost između onoga što misli i kaže.
 Rijetkost među političarima ...Svi eu političari, kad ih sabereš sve skupa, nisu joj do koljena. Ovo najiskrenije mislim i bez trunke "sladunjavosti", kao što ti reče...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero Tue 11 Aug - 21:44

PS: Niste ni svjesni što imate...pravi dragulj. Pa ne samo izgledom(mada i to), kao što mislite vi, seksistični šovinisti. :]
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest Tue 11 Aug - 23:54

Ero wrote:
bogomdani wrote:Ero mi je simpa,ali ima tako retardirane teme da je to za nepovjerovati...
Želim vam samo reći da gđa KGK daleko prevazilazi značaj vaše države (vjerovali vi to ili ne) u vašem prostoru i puno šire. Nemam pravog objašnjenja zašto je tako, ali...
Pratim njene interviewe raznim svjetskim televizijama...Ima nešto što me fascinira kod nje: Nevjerojatna jasnost u izgovorenom, te povezanost između onoga što misli i kaže.
 Rijetkost među političarima ...Svi eu političari, kad ih sabereš sve skupa, nisu joj do koljena. Ovo najiskrenije mislim i bez trunke "sladunjavosti", kao što ti reče...
Ero eb se..nis na Balkanu nije moje,pa tako niti jedna drzava koju smatram svojom..
Ostalo..pa sladunjav si..kao Adolescent koji se zaljubio u nastavnicu..Istina,zerna ima stila i nastup i to je oke,ali brate,ti si podjetinjio jocolor ..Daj,vise ti okreni pogled prema svojoj Gospodji,nego sto tu šlatas pogledom svoju Kraljicu..pobenavio pod stare dane.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero Wed 12 Aug - 0:10

Ero eb se..nis na Balkanu nije moje,pa tako niti jedna drzava koju smatram svojom..
Ostalo..pa sladunjav si..kao Adolescent koji se zaljubio u nastavnicu..Istina,zerna ima stila i nastup i to je oke,ali brate,ti si podjetinjio jocolor ..Daj,vise ti okreni pogled prema svojoj
1.) Sorry, glede na tvoje komentare sam pomislio da si iz HR..
2.) Neglede na ovo iznad probaj naći neki interview od Mesića na nekoj stranoj TV, ali da je bez slušalica (BiH se ne pika  :D ) . Jedan. Barem jedan.
     Ili od bilo kojeg predasjednika od državica bivše  Juge (možeš i od dojčlanda, ako baš hoćeš? .Nemaš ga niti jednoga-ni sa slušalicama, ni bez slušalica :) .

Od KGK ti ih mogu naći desetak. Ne radi se o laprdanju nego o  ozbilnoj situacijskoj analizi-tu, šire i dalje u svijetu.
Da ti kažem, imam neki osjećaj kao da je duže vrijeme bila spremana za ovu funkciju koju sad vrši. ;)


Last edited by Ero on Wed 12 Aug - 0:12; edited 1 time in total
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero Wed 12 Aug - 0:17

 ..Daj,vise ti okreni pogled prema svojoj Gospodji,nego sto tu šlatas pogledom svoju Kraljicu..pobenavio pod stare dane.. jocolor

PS: Nijedna se ne može usporediti s mojom gospođom. S njom sam izgradio naše malo carstvo u kojem sam ja kralj, a ona kraljica... Samo Bog je iznad nas. :)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by v_vlado Wed 12 Aug - 6:40

Tebe muči tlak radi predsjednice,....dobra je za svoje godine,pametna,snalažljiva,prilagodljiva,inteligentna ... .ima kapacitet,ali joj baza kriva stranka i samim time zaražena je...rezultati,rezultati,toga nema ni kod nje ni bivših....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by veber Wed 12 Aug - 9:46

Ero fakat si mutav. Od balvana ne vidis sumu. Inace u US normalno polazes vozacki kao i u EU, a kada dođeš kao turist prvo ides na par sati u auto skolu ako želiš iznajmiti auto.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by ljubo1212 Wed 12 Aug - 9:51

veberu, tko te to prevario? iznajmi se auto s našom vozačkom, čak ne ni međunarodnom...
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by v_vlado Wed 12 Aug - 9:54

Nejdem u ameriku i boli me kifla....za vozačku...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by ljubo1212 Wed 12 Aug - 9:55

tebi će još 9,5 godina kolinda dizati tlak, neka, tako i treba
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by v_vlado Wed 12 Aug - 9:58

A zaboli me i to...svaki narod ima vodstvo kakvo zaslužuje,ližite sad oltare nekad ste bacali svece i palili crkve,,netko mora biti precjednik pa nek bude ona izabrana voljom bosanskog naroda...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by ljubo1212 Wed 12 Aug - 10:39

nek te boli i treba boljeti :)
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero Wed 12 Aug - 10:42

v_vlado wrote:....dobra je za svoje godine,pametna,snalažljiva,prilagodljiva,inteligentna ... .ima kapacitetje...



Što jes jes, zaebata je... :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest Wed 12 Aug - 10:44

Ero wrote:
Ero eb se..nis na Balkanu nije moje,pa tako niti jedna drzava koju smatram svojom..
Ostalo..pa sladunjav si..kao Adolescent koji se zaljubio u nastavnicu..Istina,zerna ima stila i nastup i to je oke,ali brate,ti si podjetinjio jocolor ..Daj,vise ti okreni pogled prema svojoj
1.) Sorry, glede na tvoje komentare sam pomislio da si iz HR..
2.) Neglede na ovo iznad probaj naći neki interview od Mesića na nekoj stranoj TV, ali da je bez slušalica (BiH se ne pika  :D ) . Jedan. Barem jedan.
     Ili od bilo kojeg predasjednika od državica bivše  Juge (možeš i od dojčlanda, ako baš hoćeš? .Nemaš ga niti jednoga-ni sa slušalicama, ni bez slušalica :) .

Od KGK ti ih mogu naći desetak. Ne radi se o laprdanju nego o  ozbilnoj situacijskoj analizi-tu, šire i dalje u svijetu.
Da ti kažem, imam neki osjećaj kao da je duže vrijeme bila spremana za ovu funkciju koju sad vrši. ;)
Ma oke..i meni se zena svidja ,jer ima level edukacije ali i izrazavanja...no nisam zaljubljen u nju... pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 5 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum