ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest 12/8/2015, 10:44

Ero wrote:
Ero eb se..nis na Balkanu nije moje,pa tako niti jedna drzava koju smatram svojom..
Ostalo..pa sladunjav si..kao Adolescent koji se zaljubio u nastavnicu..Istina,zerna ima stila i nastup i to je oke,ali brate,ti si podjetinjio jocolor ..Daj,vise ti okreni pogled prema svojoj
1.) Sorry, glede na tvoje komentare sam pomislio da si iz HR..
2.) Neglede na ovo iznad probaj naći neki interview od Mesića na nekoj stranoj TV, ali da je bez slušalica (BiH se ne pika  :D ) . Jedan. Barem jedan.
     Ili od bilo kojeg predasjednika od državica bivše  Juge (možeš i od dojčlanda, ako baš hoćeš? .Nemaš ga niti jednoga-ni sa slušalicama, ni bez slušalica :) .

Od KGK ti ih mogu naći desetak. Ne radi se o laprdanju nego o  ozbilnoj situacijskoj analizi-tu, šire i dalje u svijetu.
Da ti kažem, imam neki osjećaj kao da je duže vrijeme bila spremana za ovu funkciju koju sad vrši. ;)
Ma oke..i meni se zena svidja ,jer ima level edukacije ali i izrazavanja...no nisam zaljubljen u nju... pirat

Guest
Guest


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero 12/8/2015, 11:10

Ero wrote:
v_vlado wrote:....dobra je za svoje godine,pametna,snalažljiva,prilagodljiva,inteligentna ... .ima kapacitetje...



Što jes jes, zaebata je... :D

Hahahaha....šintori i kokošari se uznemirili...Pogledajte i poslušajte...    :]
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by veber 12/8/2015, 12:30

ljubo1212 wrote:veberu, tko te to prevario? iznajmi se auto s našom vozačkom, čak ne ni međunarodnom...
kada sam bio na floridi i išao iznajmiti auto prvo sam morao u njihovu autoškolu pa sam dobio privremenu vozačku, koliko mi je viza trajala....eto
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by dzango 12/8/2015, 12:32

iknarovdje wrote:
dzango wrote:
Baron wrote:
dzango wrote:
Baron wrote:Ja sam jutros pojeo doručak, popio kavu u centru grada i poslije posla sam kupio špeceraj. Jesam i ja kralj?
Nisi, moraš još da popušiš nekom, Crnji.

Hoćeš mi prvo pokazati kako se to radi? Naći će mo jednog crnju, ti mu pocuclaš kurčinu, pa ti velim onda jel to mogu ili ne.
Pitaj predsednicu. Ona je to bar naučila po Amerikama.
pupitaj vucica ne zovu ga bezveze picousti,kada je popusio svim cetnicima,zato je sada takav
Jeste. Mogli bi zajedno da puše po štajgama diljem EU i Sveta.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero 12/8/2015, 13:06

veber_1 wrote:
ljubo1212 wrote:veberu, tko te to prevario? iznajmi se auto s našom vozačkom, čak ne ni međunarodnom...
kada sam bio na floridi i išao iznajmiti auto prvo sam morao u njihovu autoškolu pa sam dobio privremenu vozačku, koliko mi je viza trajala....eto

To prije ili nakon alkotesta? :^0
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by veber 12/8/2015, 13:09

hahahaha, kada nema protuargumenta onda lupetaš, odokativno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero 12/8/2015, 13:18

S obzirom na kvalitete (intelektualne i ine) pitao sam se zašto KGK uopće ima namjeru biti predsjednica jedne za svijetu nebitne državice, u kojoj će je samo pljuvati
 i  ponižavati za 5x manju plaću nego što ju je imala u NATO-u na primjer? Onda sam se sjetio jedne faze u mome profesionalnom životu.
Ponudila se mi prilika gdje sam mogao imati 5x veću plaću, plus ostale beneficije...Kad sam shvatio koja g*na bi sve morao kusati, glatko sam otklonio ponudu. Moja gospođa se dobro isplakala i optužila me da ne razmišljam o budućnosti naše djece itd...Nakon desetak godina  je i ona svatila koliko sam bio u pravu...Nije u šoldima sve. :)
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by jastreb 12/8/2015, 13:45

Propadanje Hrvatske započelo je time što smo umjesto naroda rakijice,ili barem pivice,postali narod kavice.

Sjećam se kad sam bio mali,moj pok.nonić je uvijek pozivao frenda(ili prijatelji njega) na bićerin (čokanjac,ili čašica) rakijice.

U doba mojeg momkovanja uvijek smo jedan drugoga pozivali na pivo.

Danas su hrvati teški gospodičići pa piju kavicu.

I to čak nije ona stara dobra kava/kafa/kahva skuhana na vatri,kakvu su pili naši preci.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by jastreb 12/8/2015, 13:47

Pravi muškarci se ujutru nađu na rakijici,uz neizostavnu meze,a navečer pslije nogometa okupe se na druženje uz hladno pivo.

Hrvati i ujutro i uvečer ispijaju nekakve kavice.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by jastreb 12/8/2015, 13:52

Eto,Karamarko me je ugodno iznenadio sa pivom u Benkovcu.

Tako da po prvi put i ja moram Tomeka za nešto pohvaliti.

Pojavio se sam,bez žene u muškom društvu.

A većina gospodičića pije pivo samo kad se nekoliko parova nađu na nekakvom roštiljanju ,ali se ni tu ne smiju opustiti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by crvenkasti 12/8/2015, 17:10

Ero wrote:Nakon desetak godina  je i ona svatila koliko sam bio u pravu...Nije u šoldima sve. :)

Phi, trebalo ti je deset godina da uvjeriš svoju ženu da si u pravu?

Ja svoju samo pogledam iskosa... 5-6 sekundi, nije više.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28827
2014-04-17


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest 12/8/2015, 21:09

albatros wrote:Propadanje Hrvatske započelo je time što smo umjesto naroda rakijice,ili barem pivice,postali narod kavice.

Sjećam se kad sam bio mali,moj pok.nonić je uvijek pozivao frenda(ili prijatelji njega) na bićerin (čokanjac,ili čašica) rakijice.

U doba mojeg momkovanja uvijek smo jedan drugoga pozivali na pivo.

Danas su hrvati teški gospodičići pa piju kavicu.

I to čak nije ona stara dobra kava/kafa/kahva skuhana na vatri,kakvu su pili naši preci.

tako su i srbi govorili 80tih  i početkom 90tih da su Hrvati i Slovenci mekani i da će lako sa nama izaći na kraj, a da ih je strah šiptara jer su jaki i opasni na nožima i napasti u čoporu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero 12/8/2015, 21:19

crvenkasti wrote:
Ero wrote:Nakon desetak godina  je i ona svatila koliko sam bio u pravu...Nije u šoldima sve. :)

Phi, trebalo ti je deset godina da uvjeriš svoju ženu da si u pravu?

Ja svoju samo pogledam iskosa... 5-6 sekundi, nije više.

To dok si ispod stola...lako je tako. geek
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Yehudi 12/8/2015, 23:04

isti dan kad je izašla snimka.........tada je i zaklan.

Rekao sam odmah da -se nitko nije izvukao iz te situacije-

A tako je i ispalo.

A sada se predcjednica 


-vrhovna zapovjedica- lol-


kune da RH ne sudjeluje, i neće sudjelovati u ratu protiv -iSIS-a

PS - Pa i neće, jer mi ih pomažemo i naoružavamo..........a oni opet tako............CCCCCCCCCCCCCC
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest 12/8/2015, 23:59

predsjednica kao i ostatak vlasti ne znaju tko im glavu nosi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Yehudi 13/8/2015, 14:38

neoliberalni_placenik wrote:predsjednica kao i ostatak vlasti ne znaju tko im glavu nosi...

Prreciednica i vrovna koandantica kgk ne priznaje  smrt otetog Hrvata

Radi toga će sisti u zrakomlat kojim će sama upravljati a zatim

jurnuti u boj sa isis. Pri tomećeosloboditi otetoga te  junački i slavodobitno 

aterirati u Zagreb........................onda će je svi voliti i slaviti kao spasiteljicu

 poneki zlovenci će joj čak pisati pjesme
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero 13/8/2015, 16:24

Yehudi wrote:
neoliberalni_placenik wrote:predsjednica kao i ostatak vlasti ne znaju tko im glavu nosi...



 poneki zlovenci će joj čak pisati pjesme

Nema potribe, ima gotovih... :)

Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest 13/8/2015, 16:24

I TAKO LJUBAV BI... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Ero 13/8/2015, 16:39

bogomdani wrote:I TAKO LJUBAV BI... :clown

Nema se više vrimena za to... :]

Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Guest 13/8/2015, 17:16

Dobro..Ero,jos mozes mlatiti jezikom,a vremena se uvijek nadje... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK,  u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi  - Page 6 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Splitu otišla na tržnicu i popila kavu na rivi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum