ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna

Go down

Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Empty Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna

Post by provocator 31/10/2016, 11:37

link


"Moj odnos s gradonačelnikom je kompleksan. Meni je nadređen Silvije Novak, ja s njim već pet godina nemam kontakta. Imala sam jedan primjer na predmet tada, pročelnik je moju kritiku teško podnio. Tada mi je rekao da više neću ništa znati što se događa u Zavodu. Veliki je problem to individualno odlučivanje, mi smo imali samo dva kolegija u šest godina. Pročelnik je bio nadglasan pa mu se nije isplatilo to sazivati jer on gura svoje ideje", objašnjava situaciju u Zavodu Paladino.
Ispričala je i o susretu s Bandićem upravo zbog pročelnika Silvija Novaka.

"Vrlo neprimjereno mi je rekao. Rekao mi je da je Novak sitan kokošar, ali da je njegov pročelnik. Rekao je da su zamjenici lijeva jaja pa da stojim tamo gdje me on stavio", ispričala je Paladino o sastanku s Bandićem zbog pročelnika Silivija Novaka.

"Bilo je spomena i o Britancu. I tamo se kršila procedura, ja osobno nisam dobila projekt. Britanac, koliko znam, kao i Trg žrtava fašizma rješava ista arhitektica, meni osobno nepoznata", rekla je Paladino kratko o uređenju Britanca. Ona je projekt odbila.

_________________
Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Empty Re: Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna

Post by provocator 31/10/2016, 11:55

Meni je npr. jako zgodno to kako je naš vrsni novinar marcellus svojevremeno hvalio Bandića na sva usta. Inače marcellus je (nedvani gost na jednoj od "najgoedanijh" televizija) piše za dnveno.hr
Pa samo da citiramo što je to isto dnveno.hr pisalo o Bandiću:

Tragično je i za HDZ i za SDP da su dopustili da takav čovjek harači gradom tolike godine. Tragično je i to da se Bandić hvali kako je sve svoje nekretnine krvavo stekao. Prisjetimo se samo što je imao Bandić dok nije postao gradonačelnik. Živio je u neboderu na Peščenici, a sada živi u luksuznom penthausu, za kojeg tvrdi da pola pripada – njegovom bratu. Kladimo se da njegov brat ne bi mogao iz prve pogoditi, kada dođe iz Njemačke, gdje se nalazi zgrada u kojem je navodno njegov stan, pa bi morao uključiti i navigaciju da ga pronađe.

Read more: http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/pati-li-bandic-od-bipolarnog-poremecaja-869599#ixzz4Oev88fIk

_________________
Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Empty Re: Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna

Post by Sora 31/10/2016, 12:15

To su te sheme koje je uveo Bandic : krao i nama dao
I kao sto je razvidno usle u sve strukture gradske vlasti
A ta Zrnka , covjece ..
Kapa dolje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Empty Re: Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna

Post by Sora 31/10/2016, 12:17

Ali steta je ogromna sko se unistava stara jezgra grada .
O tome je bilo rijec .
Nikada zagreb nece ikati onaj sarm i izgked kao prije FONTANA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna Empty Re: Zrinka Paladino u NU2 otkrila aferu o gradnji u Zagrebu tešku desetke milijuna kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum