ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bundes

Page 9 of 44 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Next

Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by End 6/12/2016, 11:28

gdje je bio modrić kad je ušao iniesta. samim ulaskom on je podigao barcelonu na neviđenu razinu, svi su postali sigurniji, počelo je sprdavanje doslovno. modrić je nestao kao i cijeli loreal i onda netko njega dovodi u kontekst najboljega veznjaka svijeta, kakva šala. da nije izveo taj slobodnjak ne bi znao da je na terenu.

End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 6/12/2016, 11:29

Kak gdje je bio? asistirao za izjednacenje

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 9 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 9 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 9 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 6/12/2016, 12:11

End1899 wrote:gdje je bio modrić kad je ušao iniesta. samim ulaskom on je podigao barcelonu na neviđenu razinu, svi su postali sigurniji, počelo je sprdavanje doslovno. modrić je nestao kao i cijeli loreal i onda netko njega dovodi u kontekst najboljega veznjaka svijeta, kakva šala. da nije izveo taj slobodnjak ne bi znao da je na terenu.
Istina!
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 7/12/2016, 20:23

muckodjubre wrote:Tko o čemu kurva o pistenju,tako i ljudski šljam o moralnim predikama...

Šljam koji je i sam otkrivao osobne podatke forumasa i time pokazao ne samo da je licemjerni ljudski šljam već poremećen i bolestan,poremećeni ljudski šljam
:D :D :D
Ajde, bar si shvatio da je glupost napisati da sam ljudski šljam jer se nisam uključija u vaše glupe rasprave oko Modrića, pa pokušavas nešto drugo. Mali korak naprijed za tebe...  ;)

Tebi treba biti jasno da sve što si gore napisao mene ne dira niti malo, zato jer to pišeš ti koji si ohoho puta pokaza koliko si licemjeran i koji si se ruga ozljedi jednog igrača zbog koje je završija i na operaciji:

http://www.vecernji.hr/domaci-nogomet/subasic-ide-na-operaciju-koljena-219254

Tvoja sramota!

S druge strane itekako je vidljivo koliko tebi smeta kad ti se kaže da si marginalac (iako te nisam imenova, ali si se prepozna) jer tada postaješ i sam svjestan da zaista jesi, a ja sam onda "ljudski šljam" jer na to ukažem (a dobio si i obrazloženje zašto si marginalac)...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 7/12/2016, 20:30

Naravno da si licemjerni ljudski šljam jer je bilo samo pitanje vremena kada ces krenuti vrijedjanje. I ovo nije prvi puta,jednom sam ti izignorirao a sad si dobio svoje. 
 I ne samo da si ljudski šljam najgore vrste koji je to dokazao otkrivajuci osobne podatke forumasa. 
Vec si umobolno poremećena osoba koja je otvarala temu kojom je prizivala smrt hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji. 
Dečko poremećen si i pokvaren do zla boga,a dobro to nije ništa cudno kad se zna o kakvom se ljudskom šljamu radi,šljamu najgore vrste.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 9 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 9 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 9 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 7/12/2016, 20:35

A što se tice subasica,bas cudno da ga zabolilo koljeno bas kad je dinamo u gol sansi...i nakon toga nastavio braniti...stara fora kad igraci izgube loptu ili je opasno za gol pa legnu na pod da sudac mozda prekine tekmu...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 9 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 9 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 9 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 7/12/2016, 20:39

muckodjubre wrote:Naravno da si licemjerni ljudski šljam jer je bilo samo pitanje vremena kada ces krenuti vrijedjanje. I ovo nije prvi puta,jednom sam ti izignorirao a sad si dobio svoje. 
 I ne samo da si ljudski šljam najgore vrste koji je to dokazao otkrivajuci osobne podatke forumasa. 
Vec si umobolno poremećena osoba koja je otvarala temu kojom je prizivala smrt hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji. 
Dečko poremećen si i pokvaren do zla boga,a dobro to nije ništa cudno kad se zna o kakvom se ljudskom šljamu radi,šljamu najgore vrste.
:D :D :D
O bože. Ovo drugo boldano je posve netočno, lažno i to je demantirano više puta.
Ovo prvo, to je stvar mene i osobe koje se radi. Ja nisam napravio ništa za što bi trebao odgovarati, već sam forumaša oslovija s imenom i prezimenom i posla ga u kurac (a ta osoba btw. zna moje ime i prezime). Ako to njemu nije bija problem (a tada je, da ne zaboravimo reka da je sam to isprovocira) zakaj marginalac tebe to jebe?  :D

Toliko si jadan da vadiš neke stvari od prije 100 godina, a nebi bija toliki problem ni da vadiš ako ćeš pisati što je istina, ali pišeš laži.

Ja tebe nisam niti želim vrijeđati, uistinu mislim da si marginalac i reka sam ti zašto. Ako pratiš samo 5-6 naših igrača, a daješ sebi za pravo pisati tko treba igrati u reprezentaciji tko ne,onda si uistinu marginalac. Pa sad ti dalje napiši još 100 puta da sam ljudski šljam, smeće, šljam najgore vrste, poremećen i što li veće ne... Kao da me boli kurac za to što ti pišeš...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 7/12/2016, 20:48

sve što sam napisao je istina...ljudski šljamu...

obična si licemjerna pičkica koja je otkila osobne podatke forumaša i otvorila temu "smrt hr nogometnoj reprezentaciji" (admin je kasnije promijenio ime teme) a to je samo pokazatelj o kakvoj se poremećenoj osobi radi,o ljudskom šljamu najgore vrste

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 9 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 9 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 9 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 7/12/2016, 20:57

muckodjubre wrote:sve što sam napisao je istina...ljudski šljamu...

obična si licemjerna pičkica koja je otkila osobne podatke forumaša i otvorila temu "smrt hr nogometnoj reprezentaciji" (admin je kasnije promijenio ime teme) a to je samo pokazatelj o kakvoj se poremećenoj osobi radi,o ljudskom šljamu najgore vrste
:D :D :D

A to što sam ja rekao adminu da promini naslov teme jer sam krivo napisa, ko jebe...

Nastavi lagati ako ti je tako lakše živiti u koži marginalca...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 7/12/2016, 21:02

kako da ne,jako dobro znam kako ti funkcioniraš da kod tebe nema slučajnosti...

"smrt hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji"...nema tu greške u 1 slovu iliti tipfeleru već se jasno radi o 4 riječi...

kad su te ljudi počeli pljuvati onda je promijenjeno

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 9 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 9 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 9 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 7/12/2016, 21:28

muckodjubre wrote:kako da ne,jako dobro znam kako ti funkcioniraš da kod tebe nema slučajnosti...

"smrt hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji"...nema tu greške u 1 slovu iliti tipfeleru već se jasno radi o 4 riječi...

kad su te ljudi počeli pljuvati onda je promijenjeno
:D :D :D
Da, ja nikad nisam ništa krivo napisa, zajeba se... :20 Uostalom, ti ionako imaš vrimena na pretek, nađi tu temu pa ćeš viditi da sam napisa na toj temi da sam se zajeba u naslovu i što sam ustvari tija napisati. Jadno je vaditi se na takvo nešto, hrvatska reprezentacija kao takva kakvu smo je poznavali je umrla tog trenutka, za mene, a sigurno joj ja nisam tija smrt. Postala je prčija u kojoj je jedino bitan novac i zarada pojedinaca, a ne ono što ju je krasilo nekad. Sve to je umrlo, a godine iza toga su potvrdile o čem ja pričam. I to sam jasno i tada napisa, ako ćeš ti to vaditi to zbog moje pogreške, onda to sve govori o tebi...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by jalnirajko 9/12/2016, 21:50

kaj je sinek izašao van, ajooj
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 10/12/2016, 07:31

Krama zabije skoro svako kolo...jučer je skoro zabio, prošlo kolo je skoro zabio, pretprošlo kolo je skoro zabio, i kolo prije toga, i prije toga...slično ko Kale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by jalnirajko 10/12/2016, 13:06

čim krama ode iz neke momačdi ta postane prvak (čitaj lester i rijeka)  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by jalnirajko 10/12/2016, 13:07

tražim ga među strijelcima nema ga kramarića kramarića  :megaman-headbang
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 10/12/2016, 13:08

Hahaga...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by jalnirajko 10/12/2016, 13:08

sad kad krama ode na posudbu a hoffenheim osvoji prvenstvo
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Guest 10/12/2016, 13:09

kuracodigraca wrote:sad kad krama ode na posudbu a hoffenheim osvoji prvenstvo
Već san diga dva naslova sa Hoffom...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by jalnirajko 10/12/2016, 13:09

još jedan tatin sinek. a jadan

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/odbaceni-vatreni-ekskluzivno-za-sn-otkriva-sto-ga-muci-mediji-su-prema-meni-u-hrvatskoj-doista-negativni-pisu-da-mi-je-propala-karijera/5373199/
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by jalnirajko 10/12/2016, 13:09

fridrih_niche wrote:
kuracodigraca wrote:sad kad krama ode na posudbu a hoffenheim osvoji prvenstvo
Već san diga dva naslova sa Hoffom...
:D
s kramom ili bez?  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by End 10/12/2016, 13:16

kolko ti je trebalo?
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 9 Empty Re: bundes

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 44 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum