ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bundes

Page 8 of 44 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Next

Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by river_jude 5/12/2016, 22:11

Dečki pitajte se bez mene pig

river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:11

muckodjubre wrote:tko bi pratio sve te igrače po kojekakvim klubovima santini,kale,krama,čep...pratim samo najveće klubove i naše najbolje igrače...

 ni kad čep zabije većinom ne znam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:12

ne znam ni u kojem klubu kale igra, dnipro, zorya, ili kako se zove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 5/12/2016, 22:23

operw wrote:
muckodjubre wrote:tko bi pratio sve te igrače po kojekakvim klubovima santini,kale,krama,čep...pratim samo najveće klubove i naše najbolje igrače...

 ni kad čep zabije većinom ne znam
ima i onaj neki napadač,perica ili tak nekako se zove

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:29

operw wrote:ne znam ni u kojem klubu kale igra, dnipro, zorya, ili kako se zove




Oh znaš, znaš, dobro znaš. ;) I ti i marginalac...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:30

river_jude wrote:Dečki pitajte se bez mene pig
:D :D :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:31

muckodjubre wrote:
operw wrote:
muckodjubre wrote:tko bi pratio sve te igrače po kojekakvim klubovima santini,kale,krama,čep...pratim samo najveće klubove i naše najbolje igrače...

 ni kad čep zabije većinom ne znam
ima i onaj neki napadač,perica ili tak nekako se zove
josip perica. mislim da ga je milan kupio ovo ljeto igra u veznom redu. ili je na posudbi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:33

amper1950 wrote:
operw wrote:ne znam ni u kojem klubu kale igra, dnipro, zorya, ili kako se zove




Oh znaš, znaš, dobro znaš. ;) I ti i marginalac...  :D
ima potencijala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 5/12/2016, 22:42

opa krenulo je vrijeđanje...a ništa čudno kad se radi o ljudskom šljamu kao naš amperčić  :D :D :D :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 5/12/2016, 22:45

river_jude wrote:Dečki pitajte se bez mene pig
e  pa vidiš ovaj ljudski šljam koji ima nadimak amper očekuje da se prate neki igračići taklijanskih osrednjih klubova,a zato je čmrlja kada luka modrić kojega godinama omalovažava odigra utakmicu za pamćenje protiv barcelone u gostima...a ništa čudno da ljudski šljam onda bude čmrlja :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:49

muckodjubre wrote:opa krenulo je vrijeđanje...a ništa čudno kad se radi o ljudskom šljamu kao naš amperčić  :D :D :D :D
:D :D :D  
Kako si se prepozna u ono "marginalac"...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 5/12/2016, 22:50

ljudski šljamu šta je čmrlja pa si konačno pokazao svoje pravo lice...od šljama ništa neočekivano  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 5/12/2016, 22:55

muckodjubre wrote:
river_jude wrote:Dečki pitajte se bez mene pig
e  pa vidiš ovaj ljudski šljam koji ima nadimak amper očekuje da se prate neki igračići taklijanskih osrednjih klubova,a zato je čmrlja kada luka modrić kojega godinama omalovažava odigra utakmicu za pamćenje protiv barcelone u gostima...a ništa čudno da ljudski šljam onda bude čmrlja :D
1. Nadimak mi nije amper, samo nick. Nadimak je nešto drugo, ti si tu "mučkođubre", imaš ime i prezime i nadimak:"marginalac"...  :D
2. Šta se iman javljati kad Modrić odigra odlično? Pa jeli se javljam kad Subašić radi čuda u francuskoj? Ne,jer više nitko ne spori za njega, a ti bi se moga javljati jer si ga nekad, posve marginalno zvao "koljeno" rugajući se ozljedi našeg najboljeg golmana što je stvarno, s ljudske strane, jadno i nisko. Ja ne sporim što Modrić igra u reprezentaciji, ne sporim da je odličan i trenutno najbolji DM u svijetu, što sam za njega pisao da može postati dok su još neki trubili da triba igrati ofenzivca, i dok je bija daleko od velikog kluba i današnje slave.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 5/12/2016, 23:11

ti si ljudski šljam,to ti nije nadimak niti nick već je to činjenica...

čmrlja šljamu nakon el klasika,a očekivati da netko prati osrednje talijanske klubove je iluzorno kao očekivati da netko prati duju čepa,ali pošto si ti licemjerni ljudski šljam to je za tebe u redu  :D

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 6/12/2016, 00:42

muckodjubre wrote:ti si ljudski šljam,to ti nije nadimak niti nick već je to činjenica...

čmrlja šljamu nakon el klasika,a očekivati da netko prati osrednje talijanske klubove je iluzorno kao očekivati da netko prati duju čepa,ali pošto si ti licemjerni ljudski šljam to je za tebe u redu  :D
Ja pratim hrvatske nogometaše, ne gledam svaku utakmicu. Jedina utakmica u Italiji koju sam gleda ove sezone je Milan - Crotone, prije sam ima manje vrimena u popodnevnim satima. Sad ima nešto više, opet ne puno, ali pratim naše nogometaše vani (stvarno čudno). Pogledam kako je tko igrao, imaš sažetke, vidiš rezultate. To što ti pričaš i raspravljaš o samo dva igrača, tvoj problem...

Kakav moraš biti jadnik da mene napadaš što nisam ništa komentira poslin el klasika, pa jesam ja nešto prije el klasika komentira i Real, Barcu, Rakitića, Modrića? Ajde odgovorio na ovo pitanje, ili će opet čmrlja? Jesam visio tamo na temi, ili? Kako si jadan, da čovjek ne povjeruje...

Ja ne želim sudjelovati tamo u vašim glupim svakodnevnim raspravama, jednom sam s tobom raspravlja pa sam ti reka da je Modrić za mene bolji od Rakitića, bez obzira što ovaj zadnji ima više trofeja. Raspravlja sam više o Mandžukiću jer si ga ti vječno pravdao bez obzira na formu i kako igra, a npr. forma i igre jednog Kalinića tebi ništa ne znače...

Ti meni, jadan, pišeš da sam ljudski šljam jer se nisam uključija u raspravu, zamisli,oko Modrića (nakon el klasika) iako ni ne znam točno što ste sve pisali niti komentiram ni Barcu ni Real skoro nikako, a ti nisi ljudski šljam kad se rugaš ozljedi jednog igrača?  :D Svašta...

To što si ti planija jer sam te ja nazva marginalac, to je drugi par opanaka, pa izmišljaš razloga zašto bi mene nazva "ljudski šljam". Ako ne pratiš igrače koji igraju u nebitnim klubovima (tipa Kalinić) nego samo u največima, onda si ustinu marginalac koji sebi daje za pravo pisati tko treba igrati u reprezentaciji, a pratiš samo 5-6 igrača...  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 6/12/2016, 05:57

Sad iskreno...
Nisan previše partija naše igrače van, osim ovih razvikanih (tu mi spada i rodjak makar radi lude glave)...
Al sinoć san vidija jednog našeg napadača koji zaslužuje poziv u repku...
U desetak sekundi mi je demonstrira neviđenu napadačku klasu...
Ka sta je Amper autoritet za golmane, tako san i ja za napadače...
I odgovorno tvrdin: Santini je klasa!
Kakav gol, kakva jebacka imaginacija!
I već je zabija 7 golova u prvenstvu Francuske...
Odma bi ga zva i provjerija u repki...
Strašan je...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by muckodjubre 6/12/2016, 07:53

Tko o čemu kurva o pistenju,tako i ljudski šljam o moralnim predikama...

Šljam koji je i sam otkrivao osobne podatke forumasa i time pokazao ne samo da je licemjerni ljudski šljam već poremećen i bolestan,poremećeni ljudski šljam

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

bundes - Page 8 6b8efe2f85c2b63406b2bundes - Page 8 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500bundes - Page 8 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 6/12/2016, 09:31

muckodjubre wrote:Tko o čemu kurva o pistenju,tako i ljudski šljam o moralnim predikama...

Šljam koji je i sam otkrivao osobne podatke forumasa i time pokazao ne samo da je licemjerni ljudski šljam već poremećen i bolestan,poremećeni ljudski šljam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by End 6/12/2016, 11:17

demo je konačno dočekao jednu utakmicu u karijeri modrića da je odigrao dobro i sad će to svima nabijat na nos iako smo svi složni glede toga. ali na tvojem mjestu klošaru ne bi se veselio jer sad opet ide 100 utakmica čmrlje, to je njegova konstanta.
međutim to je 0 naspram rakitića koliko on ima zapaženih utakmica u nogama koje je rješavao golovima i asistencijama.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Guest 6/12/2016, 11:26

Rakitićeva predstava protiv Reala u dresu Seville je nedostižna za Luku...
Zato je jedan umjetnik, a drugi vodonoša...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by End 6/12/2016, 11:28

gdje je bio modrić kad je ušao iniesta. samim ulaskom on je podigao barcelonu na neviđenu razinu, svi su postali sigurniji, počelo je sprdavanje doslovno. modrić je nestao kao i cijeli loreal i onda netko njega dovodi u kontekst najboljega veznjaka svijeta, kakva šala. da nije izveo taj slobodnjak ne bi znao da je na terenu.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

bundes - Page 8 Empty Re: bundes

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 44 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 26 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum