ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caffe Venus :P

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:11

bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote:
Nisi dosadna, nego ponekad preozbiljna, temeljita si u raspravama, sviđam i to.

A volim u svemu finu dozu. Nisam ograničena. Volim o svemu razgovarati i ništa mi nije strano. Ne volim kada se određene stvari svedu na mjesto za koje nisu. I jako se volim šaliti  ;)
Nego, imam problem. Mislim da me dečko vara....

Fin si ti ženac, s mjerom. Dečko? 
Zašto misliš da te vara?

Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:19

Jer je inače seronja, ali u zadnje vrijeme malo žešći. Slučajno i večeras, vidim gdje sjedi s "prijateljicom". Ja ni a ni b. Bila sam u autu, samo produžim dalje. Niti imam namjeru išta reći. Ali onaj osjećaj kada znaš da je sve krivo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:23

Zašto je seronja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:26

Zovem tako sve koji pod izlikom posla provode vrijeme u izlascima  :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:28

Mislim da će uskoro biti bivši.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:29

Mislim da je već bivši, samo što to još ne zna. Brza si. Svaka čast.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:30

dzepna_venera wrote:Mislim da je već bivši, samo što to još ne zna. Brza si. Svaka čast.

Jedva čekam ono olakšanje o kojem sam pisala  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:37

bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote:Mislim da je već bivši, samo što to još ne zna. Brza si. Svaka čast.

Jedva čekam ono olakšanje o kojem sam pisala  ;)


Već je sad bolje, najteže je donijet odluku. Zaslužuješ poštovanje, pametna si  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:42

Najgore od svega je ono moljeljenje nakon što pokreneš određeno pitanje. I daš jednu šansu, drugu šansu, treću šansu... i jednostavno više nemaš snage....Stvari se uvijek moraju dogoditi same od sebe. Puknu same od sebe, bez razmišljanja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:45

bo_peep wrote:Najgore od svega je ono moljeljenje nakon što pokreneš određeno pitanje. I daš jednu šansu, drugu šansu, treću šansu... i jednostavno više nemaš snage....Stvari se uvijek moraju dogoditi same od sebe. Puknu same od sebe, bez razmišljanja...

Pa sad ovisi o kakvom pitanju se radi. Ponekad znamo gurati neka "pitanja" za koje druga strana nije spremna...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:51

Pitanje prekida. Duga veza je u pitanju, pa je to uvijek nekako sve bezveze....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:53

bo_peep wrote:Pitanje prekida. Duga veza je u pitanju, pa je to uvijek nekako sve bezveze....


Nije nikad problem što je prekid na tapetu, nego ono što je podmeteno ispod tapeta  B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 22:55

Istina, istina živa!  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 23:00

bo_peep wrote:Istina, istina živa!  ;)


Je, je  bom a onda sadržaj ispod tapeta obično ne bude baš bajan..uvijek postoji pribor za čišćenje, e pitanje je jesu li oboje suglasni da se napravi čistionica i ide dalje. Ako jednom paše, drugom ne, Houston we have a problem  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 23:04

Uh, ti odnosi mogu biti tako zamršeni. A sve uvijek djeluje tako jednostavno, možda zapravo i je, samo mi volimo komplicirati. Ne znam....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 23:07

bo_peep wrote:Uh, ti odnosi mogu biti tako zamršeni. A sve uvijek djeluje tako jednostavno, možda zapravo i je, samo mi volimo komplicirati. Ne znam....


Ma sve je jednostavno...mene sad kad neko ne poštuje, gleda mi momentalno u junačka leđa. Ne zadržavam se. Niti uhom na telefonu, niti u fizičkoj blizini, ni u mislima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 23:17

Baš to!   :wow: Idem u krpe sada. Toliko je dana pred nama, šteta ih trošiti na gluposti. Sve uvijek dođe na svoje, i svatko dobije ono što zaslužuje.  :} Laka ti noć  sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Wed 19 Aug - 23:18

I tebi lijepa noć   :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 20 Aug - 7:33

Dobro jutro!  :) Ajmo u nove radne pobjede.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest Thu 20 Aug - 8:34

Digla sam se namćorasta :P 

Ajmo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky Thu 20 Aug - 9:12

dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
Woohoo...koje dobre upute..hvaaala ;) ovo me podsjeća na djetinjstvo dok smo mi klinci haračili po vinogradima i brstili breskvice i kruške i prvo grožđe, pa znalu bez beda leći na zemlju i travu i uživati :)


nemam baš puno prilike boraviti u prirodi, ne mislim na park i zelenilo već prava priroda, dalkeo od grada, šuma i sl., zato koristim svaki slobodan trenutak da se maknem. s godinama ljudi mi  postaju sve veći davež haha .


kod mene nije bilo takvih ljepota,  ali smo se kroz kvart ganjali biciklima, a bila je tamo i jedna mala riječica, drveni mostić i zeleni nasip s obje strane a jedino što se dalo potamaniti su bile kupine  :D.
Kad sam čitala one tvoje upute sjetih se Celestinskog proročanstva :) si čitala možda?




ne, nisam. znaš onaj osjećaj kad neke stvari ne idu, želiš i tražiš razlog tolikog oduševljenja u drugih, ali ne ide jer jednostavno, neke ti stvari nisu namjenjene,nekome otvore put u nove spoznaje a nekome ne znače ništa  jer ili su to već prošli, savladali ili jednostavno još nisu ni dokučili što bi s tim.


recimo, alkemičar me razveselilio ali sve ostalo što je uslijedilo bilo je razočaranje. p.coelho je ipak precijenjen autor čija velika popularnost nije ovisila isključivo o inspirativnim tekstovima.on je pisac koji dobro promisli što će ponuditi a da bude prihvaćeno. iako, ne kažem da nije bio određenom čitateljskom krugu od koristi, ali jednostavno bez veće literarne vrijednosti.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 5 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum