ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caffe Venus :P

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 15/8/2015, 22:31

veber_1 wrote:a mene tko hebe, nikaj od terapije.

POMAGAJ !!!!

Pomozi si sam, i Bog će ti pomoći!!!! :^0

Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 15/8/2015, 22:32

Mativka wrote:Volim da su ljudi uz mene sretni. Volim ih nasmijavati i popraviti dan. Imam osjećaj kao da sam previše svjesna prolaznosti života...

Lijepo...a ti? Jesi ti sretna?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 15/8/2015, 22:40

Sreća je ionako trenutak koji traje par sekundi. U skladu s tim, često sam sretna ;) :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by veber 15/8/2015, 22:48

Mativka wrote:Pomozi si sam, i Bog će ti pomoći!!!! :^0
e baš si neću pomoć sam, pa nisam u pubertetu, a i propisan je sex, ne desanka šakić 👅
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 15/8/2015, 22:54

Sve to spada pod pojam blagodati :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by veber 15/8/2015, 23:01

ja bi radije da mi ti pomogneš B-)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 16/8/2015, 09:18

Mativka wrote:Kod mene je zanimljiva činjenica da sam bivala prevarena ali me nikada to nije zaboljelo, čak sam u takvim trenucima osjećala olakšanje. :roll



možda jer si znala da nije bila onakva kakva je trebala biti, do tada, ta ljubav.
kad se sruši nešto što ne valja čovjek,uglavnom, osjeti olakšanje, ili na kraju, ipak,možda ne odmah, ali osjeti.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 16/8/2015, 09:24

Mativka wrote:
dzepna_venera wrote:

Zašto ti je drugih žao?

Ne znam, ne volim kada se netko osjeća loše..



to može biti veliko opterećenje... :? .
osim ako nisi 24-satna sunčica nepresušnog izvora energije  :) .
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 17/8/2015, 17:34

night sky wrote:to može biti veliko opterećenje... :? .
osim ako nisi 24-satna sunčica nepresušnog izvora energije  :) .

Pa nije opterećenje jer to je nekako prirodno ponašanje. U lošim fazama izbjegavam veće kontakte i da ne znam kako sam ljuta, onaj tko nije kriv, neće uopće niti skužiti. sunny  Znam dosta osoba kojima je cijeli svijet kriv kada im nešto ne ide.

Nick i avatar ti je onako, samo da zalegneš negdje u travu i promatraš nebo. Opuštajuć. :zen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 17/8/2015, 18:52

Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 18/8/2015, 09:17

Mativka wrote:
night sky wrote:to može biti veliko opterećenje... :? .
osim ako nisi 24-satna sunčica nepresušnog izvora energije  :) .

Pa nije opterećenje jer to je nekako prirodno ponašanje. U lošim fazama izbjegavam veće kontakte i da ne znam kako sam ljuta, onaj tko nije kriv, neće uopće niti skužiti. sunny  Znam dosta osoba kojima je cijeli svijet kriv kada im nešto ne ide.

Nick i avatar ti je onako, samo da zalegneš negdje u travu i promatraš nebo. Opuštajuć. :zen



lijepo je biti pozitivi okrenut, naravno da se ne može uvijek ali to nosi...nosi onog tko  je ima,,, i nosi one koji su s tobom. :x
imam prijatelja koji s istim žarom hoda svijetom ali kad nešto ne štima onda se to odmah vidi, uozbilji se jako, ali mu  i jako malo treba da opet živne.

je, s fokusom na nebo...posebno u toplo, ljetno doba.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 18/8/2015, 09:27

dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 18/8/2015, 17:54

night sky wrote:
dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
Woohoo...koje dobre upute..hvaaala ;) ovo me podsjeća na djetinjstvo dok smo mi klinci haračili po vinogradima i brstili breskvice i kruške i prvo grožđe, pa znalu bez beda leći na zemlju i travu i uživati :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 19/8/2015, 08:32

dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
Woohoo...koje dobre upute..hvaaala ;) ovo me podsjeća na djetinjstvo dok smo mi klinci haračili po vinogradima i brstili breskvice i kruške i prvo grožđe, pa znalu bez beda leći na zemlju i travu i uživati :)


nemam baš puno prilike boraviti u prirodi, ne mislim na park i zelenilo već prava priroda, dalkeo od grada, šuma i sl., zato koristim svaki slobodan trenutak da se maknem. s godinama ljudi mi  postaju sve veći davež haha .


kod mene nije bilo takvih ljepota,  ali smo se kroz kvart ganjali biciklima, a bila je tamo i jedna mala riječica, drveni mostić i zeleni nasip s obje strane a jedino što se dalo potamaniti su bile kupine  :D.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 17:44

Kod mene sama priroda, a pogled s balkona nema kraja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 18:20

night sky wrote:
dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
Woohoo...koje dobre upute..hvaaala ;) ovo me podsjeća na djetinjstvo dok smo mi klinci haračili po vinogradima i brstili breskvice i kruške i prvo grožđe, pa znalu bez beda leći na zemlju i travu i uživati :)


nemam baš puno prilike boraviti u prirodi, ne mislim na park i zelenilo već prava priroda, dalkeo od grada, šuma i sl., zato koristim svaki slobodan trenutak da se maknem. s godinama ljudi mi  postaju sve veći davež haha .


kod mene nije bilo takvih ljepota,  ali smo se kroz kvart ganjali biciklima, a bila je tamo i jedna mala riječica, drveni mostić i zeleni nasip s obje strane a jedino što se dalo potamaniti su bile kupine  :D.
Kad sam čitala one tvoje upute sjetih se Celestinskog proročanstva :) si čitala možda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 18:21

bo_peep wrote:Kod mene sama priroda, a pogled s balkona nema kraja..
Mativka! Jes to ti? Ki te presvuko? :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 18:42

Jesam. :x Malo glumatam. :D Kako ti se ovo čini? Ma Lone me nagovorio, rekao mi da sam dosadna. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 22:04

bo_peep wrote:Jesam. :x Malo glumatam. :D Kako ti se ovo čini? Ma Lone me nagovorio, rekao mi da sam dosadna. :^0

Ma baš je če-če!!! Sviđam!  cheers sunny 

Nisi dosadna, nego ponekad preozbiljna, temeljita si u raspravama, sviđam i to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 22:10

dzepna_venera wrote:
Nisi dosadna, nego ponekad preozbiljna, temeljita si u raspravama, sviđam i to.

A volim u svemu finu dozu. Nisam ograničena. Volim o svemu razgovarati i ništa mi nije strano. Ne volim kada se određene stvari svedu na mjesto za koje nisu. I jako se volim šaliti  ;)
Nego, imam problem. Mislim da me dečko vara....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 19/8/2015, 22:11

bo_peep wrote:
dzepna_venera wrote:
Nisi dosadna, nego ponekad preozbiljna, temeljita si u raspravama, sviđam i to.

A volim u svemu finu dozu. Nisam ograničena. Volim o svemu razgovarati i ništa mi nije strano. Ne volim kada se određene stvari svedu na mjesto za koje nisu. I jako se volim šaliti  ;)
Nego, imam problem. Mislim da me dečko vara....

Fin si ti ženac, s mjerom. Dečko? 
Zašto misliš da te vara?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 4 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum