ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 21:17

Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
aa papak, jel imas tamo jednog naseg momka, visok, onak malo razbacan ima slovenski pasos bolan, bavio se boksom, zivi u kirsschem am necekr il tak nekako , otprilike 35 godova
et ..balkanca..cim kazem da sam tamo i tamo,e jel znas ovoga i onoga??..pa ebote,nije ovo selo od 100 duša..Ovoga i Onoga na Necru imas mali milijun...
aj bola nabijem te nakurac sta se radis kinez :D, mali radi u audiju na zicevima mislim, bar je radijo prije 5 godova
 No No No No No  GDJE da ga nadjem... No No No No No 

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 2211537_1_Bild_Sonderbeilage
ma koji kurac bi ga trazio, nek radi , jos bi se mogao  umislit da zna nekog iz kancelarije, lol,
inace mi je to daljnji rod, nije iz plemena al rodijacke veze i to
O lev..kad malo prohodam tim pogonima,izgubim se..to je prakticno grad i nafilano je ljudima..eto,ja sam pune 3 godine u svabiji,tako da...velika je i cirkulacija ljudi dolje na montazama..

Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by melkior 24/10/2016, 21:18

epikur37 wrote:5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 61878e083646a186d98b7cc8304debe0

STRUČNJACI: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Spomenuta raketa navodno je tisuću puta jača od bombe koja je bačena na Nagasaki

Kada bi Rusija uspjela lansirati i pogoditi istočnu obalu SAD-a, upozoravaju stručnjaci, sa samo pet raketa SS-18 uništila bi kompletnu obalu te prouzročila više od 4 milijuna ljudskih žrtava, piše IBTimes.

Rusija navodno posjeduje 55 "Satan" raketa, a one su dio najvećeg nuklearnog arsenala na svijetu. Samo jedna raketa SS-18, u mogućem scenariju apokalipse, mogla bi uništiti 75% područja New Yorka te ga učiniti nepogodnim za život sljedećih nekoliko tisuća godina, upozorava dr. Paul Craig Roberts, bivši pomoćni tajnik Riznice za ekonomsku politiku. Dodao je da rakete SS-18 mogu nositi nuklearne bojeve glave snage do 20 000 kilotona.

Navodno je spomenuta raketa tisuću puta jača od bombe koja je bačena na Nagasaki. Roberts dodaje da bi izravan pogodak na New York mogao ubiti 4.5 milijuna ljudi, ozlijediti dodatnih 3.6 milijuna te poslati radioaktivni oblak koji bi mogao pokriti oko 1000 kilometara naseljenog i nenaseljenog područja. SS-18 također može nositi deset ''manjih'' nuklearnih bojevih glava od 550 kilotona, koje bi mogle biti raspršene na većem području.



Roberts je u članku napisanom za Centar za istraživanje i globalizaciju upozorio da Rusija može lako uništiti NATO te dovesti do raspada zapadnog savezništva. Prema predviđanjima FEMA-e, ciljevi u scenariju mogućeg ruskog nuklearnog napada bili bi gradovi s najvećim brojem stanovnika, kao što su New York, Philadelphia, Miami, Boston, Jacksonville te Washington DC.
http://vojnapovijest.vecernji.hr/strucnjaci-5-ruskih-raketa-satan-moze-unistiti-istocnu-obalu-sad-a-1123523
Ma ništa od rata, prevelike su ljudi pičke, Hillary mi posljednja nada No
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 21:22

jes,zbrckani mozak frigidne isfrustrirane kučke je onaj famozni dodatak,koji ce omoguciti globalni raspasoj... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Leviathan2 24/10/2016, 21:34

ale i
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
et ..balkanca..cim kazem da sam tamo i tamo,e jel znas ovoga i onoga??..pa ebote,nije ovo selo od 100 duša..Ovoga i Onoga na Necru imas mali milijun...
aj bola nabijem te nakurac sta se radis kinez :D, mali radi u audiju na zicevima mislim, bar je radijo prije 5 godova
 No No No No No  GDJE da ga nadjem... No No No No No 

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 2211537_1_Bild_Sonderbeilage
ma koji kurac bi ga trazio, nek radi , jos bi se mogao  umislit da zna nekog iz kancelarije, lol,
inace mi je to daljnji rod, nije iz plemena al rodijacke veze i to
O lev..kad malo prohodam tim pogonima,izgubim se..to je prakticno grad i nafilano je ljudima..eto,ja sam pune 3 godine u svabiji,tako da...velika je i cirkulacija ljudi dolje na montazama..
ma znam, zajebajem , ja na bausteli znam samo moju ekipu, ostale i ne gledam, eo tjedan dana sam jednoj drugoj ekipi dizao dizalicom i skuzim da im poslovodja zagorec,  ono, sve madjari  i ja mislio da je madjar, on za mene mislio da sam talijan jer sam se sa zanpjerpaolom spominao na talijanskom, ebesga kad jadnicak talijan ne zna ni engleski ni njemacki  ni ruski a bogme ni shiptarski, :D

_________________
5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 21:56

epikur37 wrote: A imaju ih 55, praktički mogu ih uništiti kad im se digne kurac :)

A njima se zauzvrat nista nemoze dogoditi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 21:58

MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote: A imaju ih 55, praktički mogu ih uništiti kad im se digne kurac :)

A njima se zauzvrat nista nemoze dogoditi :)
Pa,ako si pratio Max,sami generali zaduzeni za to podrucje,dakle njukove silose su rekli da je u sustini mali dio projektila,raketa nosaca ispravan..kompovi su jos uvijek oni iz 60tih godina,a punjenja nesigurna da ce i uspjeti okinuti raketu u zrak..
Ostaju oni na podmornicama,ali posto su one na oku Rusima,opet je situacije neizvjesna..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by marcellus 24/10/2016, 21:58

zastrašivanje amera rusijom i velikim sotonom putinom

al saće njega hilary dovest u red, a ne neki tamo trump njegov plaćenik

_________________
5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Winter is coming 24/10/2016, 22:07

Citah neku knjigu o Hiroshimi i Nagasakiju i u knjizi detaljno opisuju sa koje visine su bacili A bombu na kojoj visini je detonirala,svi ti detalji,zanimljiv detalj mi je bio da su ljudi koji su bili u nekim sklonistima u trenutku eksplozije (a u samom epicentru) prezivjeli i prosli bez nekih vecih posljedica,u tom momentu,e sad kasnije je bio faktor izlozenost radijaciji,masovni pozari itd,navodno u roku od 14 dana 50% radijacije se razislo.danas su te a bombe puno jace tako da se to nemoze usporedjivati ali dobro.npr ove termonuklearne bombe su toliko jake da ustvari obicnu atomsku koriste kao detonator,znaci zamisli eksloziju obicnog detonatora i eksploziju detonatora sa recimo 4 stapina dinamita,to bi bila onako laicka usporedba,uglavnom razorna moc je ogromna,a recimo i jedan emp u atmosferi bi mogao izazvati haos i nestanak struje sto bi moglo dovesti do nekog stanja anarhije

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 22:10

Medo i dan danas se radjaju degenerirana japanska djeca...geni su nepovratno osteceni kod te populacije izlozene radijaciji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Winter is coming 24/10/2016, 22:14

da,to mi je cudno da su napravili taj grad bas na tom istom mjestu gdje je dernila atomska,nekako mi nema logike

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 22:15

bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote: A imaju ih 55, praktički mogu ih uništiti kad im se digne kurac :)

A njima se zauzvrat nista nemoze dogoditi :)
Pa,ako si pratio Max,sami generali zaduzeni za to podrucje,dakle njukove silose su rekli da je u sustini mali dio projektila,raketa nosaca ispravan..kompovi su jos uvijek oni iz 60tih godina,a punjenja nesigurna da ce i uspjeti okinuti raketu u zrak..
Ostaju oni na podmornicama,ali posto su one na oku Rusima,opet je situacije neizvjesna..

Pa kao sto rekoh, Rusi njih mogu spaliti, oni Rusima nemogu nista. Gotovo je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 22:17

MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote: A imaju ih 55, praktički mogu ih uništiti kad im se digne kurac :)

A njima se zauzvrat nista nemoze dogoditi :)
Pa,ako si pratio Max,sami generali zaduzeni za to podrucje,dakle njukove silose su rekli da je u sustini mali dio projektila,raketa nosaca ispravan..kompovi su jos uvijek oni iz 60tih godina,a punjenja nesigurna da ce i uspjeti okinuti raketu u zrak..
Ostaju oni na podmornicama,ali posto su one na oku Rusima,opet je situacije neizvjesna..

Pa kao sto rekoh, Rusi njih mogu spaliti, oni Rusima nemogu nista. Gotovo je.
moram se sloziti sa tobom..nevoljkoga srca... :)
Kakogod,balkanci prelako sviraju kurcu da su rusi drljavi i nikakvi,a ameri ih zaobilaze nasiroko jos od ww2... :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Leviathan2 24/10/2016, 22:19

marcellus wrote:zastrašivanje amera rusijom i velikim sotonom putinom

al saće njega hilary dovest u red, a ne neki tamo trump njegov plaćenik
e bas to, svaka daljnja raspra na temu je suvisna

_________________
5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by crvenkasti 24/10/2016, 22:28

Ako Rusi budu gađali Ameriku, oni će njima Srbiju, pa nek vide!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 22:30

Megatons to Megawatts

Called Megatons to Megawatts, the program involved taking decommissioned and aging nuclear warheads from the 30,000-plus stockpiled during the Soviet era and harvesting enriched uranium for civil usage.

Russian uranium, once in the heart of weapons like the SS-18s, became fuel for American nuclear power plants.

The process required 90% enriched Uranium-235 to be downgraded to 5% low-enriched uranium (LEU) through dilution — ultimately yielding about 30 times that mass in reactor-grade fuel.

In total, the program took 500 metric tons of weaponized uranium out of circulation, and with good timing, as the post-Soviet 1990s saw a collapse in the organizational infrastructure that kept live warheads secure.

Over its 20-year lifespan, Megatons to Megawatts accounted for up to 10% of the total energy used in the United States — or about half of the total power output of American nuclear power plants.

It's a story few Americans know about and probably even fewer would have believed after the height of superpower rivalry in the 1980s, but it's a fact.

Russian warheads have been powering our society for more than two decades, even while the two nations continued to view each other with suspicion and, at times, open hostility


However, all things come to an end. And in 2013, the program concluded.

2014. USA počinje kopat sranja u Ukrajini.

http://www.wealthdaily.com/articles/russian-nukes-inside-us-borders-since-1991/6162

https://en.wikipedia.org/wiki/Megatons_to_Megawatts_Program

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by marcellus 24/10/2016, 22:58

bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
epikur37 wrote: A imaju ih 55, praktički mogu ih uništiti kad im se digne kurac :)

A njima se zauzvrat nista nemoze dogoditi :)
Pa,ako si pratio Max,sami generali zaduzeni za to podrucje,dakle njukove silose su rekli da je u sustini mali dio projektila,raketa nosaca ispravan..kompovi su jos uvijek oni iz 60tih godina,a punjenja nesigurna da ce i uspjeti okinuti raketu u zrak..
Ostaju oni na podmornicama,ali posto su one na oku Rusima,opet je situacije neizvjesna..

Pa kao sto rekoh, Rusi njih mogu spaliti, oni Rusima nemogu nista. Gotovo je.
moram se sloziti sa tobom..nevoljkoga srca... :)
Kakogod,balkanci prelako sviraju kurcu da su rusi drljavi i nikakvi,a ameri ih zaobilaze nasiroko jos od ww2... :}

max je bio ironičan...

_________________
5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by crvenkasti 24/10/2016, 23:02

marcelus zna prepoznat ironiju!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Guest 24/10/2016, 23:09

SARAJEVO – U Istočnom Sarajevu danas je održan skup podrške republikanskom kandidatu na predsedničkim izborima u SAD Donaldu Trampu na kom se pojavilo desetak građana, javila je regionalna TV N1.
Skup je održan dan nakon sličnog mitinga podrške demokratskom kandidatu Hilari Klinton, održanog u Sarajevu ispred katedrale.
N1 navodi da su na skup podrške Trampu u parku Gavrilo Princip došli uglavnom penzioneri, nakon što je na Fejsbuku najavljen događaj „Istočno Sarajevo glasa za Trampa”.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a! - Page 3 Empty Re: 5 ruskih raketa "Satan" može uništiti istočnu obalu SAD-a!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum