ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 19/10/2018, 07:29

Maryland

https://www.bljesak.info/gospodarstvo/ulaganja/nacionalna-garda-marylanda-pomaze-oruzane-snage-bih/225421

6 miljona stanovnika, 30% crnaca čiji je broj od 1970 narastao za duplo a broj bijelih Amerikanca uglavnom protestanata pao s 80%' na 50%
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 19/10/2018, 08:04

Nevada i Meryland dvije američke države koje najbrže gube bijelu populaciju 

Dobro Nevada je i onako Novi Meksiko pa nije ni bitno a ovi su vamo protestantski multikulti koji je s 80% populacije pao na 50% i još pada

Saš brajo dobit hispanjolce pa ti pomaži Os BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 19/10/2018, 09:11

Protestantska bijela žgadija

Maryland su inače osnovali Englezi katolici koji su pobjegli od protestanskog terora iz Engleske u Ameriku no engleska kolonija i onda katolici manjina i praktički katolici čine 15% stanovništva a od toga 11% su naknadni irski doseljenici

Drugim riječima ti protestantski bijelci tamo to su teški mrzitelji katolika i takvi mi sad dolaze rovat po Bosni a kakvi su najbolje govori podatak da su radije useljavali Azijate nego hispanjolce samo zato jer Azijati nisu katolici  , znači sve je bolje nego katolici 

E pa kad je tako baš mi je drago šta ćete na popisu za 2020 past ispod 50% stanovnika i kao bijela populacija i kao protestanti a 1970 ste činili 80% populacije

E pa neka vas crnci i azijati gaze, da Bog da na 5% spali tamo
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by Serbinho-3 19/10/2018, 10:39

Latinosi duvaju vutra, radjaju decu sa 15 godina, dok sa 30 postaju babe i dede.
Tetovaže, smrt policiji fazon, simbol sličan Micubisiju, simbol suze ispod očiju da su izgubili prijatelja...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 19/10/2018, 11:00

Serbinho-3 wrote:Latinosi duvaju vutra, radjaju decu sa 15 godina, dok sa 30 postaju babe i dede.
Tetovaže, smrt policiji fazon, simbol sličan Micubisiju, simbol suze ispod očiju da su izgubili prijatelja...
Baš zato ih triba naselit tamo, da udare kontru ovom protestanskom šljamu u Marylandu

Engleski lojalisti, britanska govna
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by Guest 19/10/2018, 11:17

Gledam ja jutros Njuz...sve vise Migranata ide iz Mehika prema Jemerici na sjever..izgleda da je i Trumponja nes dogovorio sa meksickim predsjednikom o propustanju...
dobro,Hispanci su cestiti i vrijedni,pa bar rade,ne kao ovi Nasi Kozojebi sto dolaze.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 19/10/2018, 11:36

Sve to u Maryland triba nabit,, engleski lojalisti, antikatolički zakon ukinut 1830

Teški antikatokici i onda mi takve šalje u Bosnu kao vojnu suradnju
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by Guest 19/10/2018, 11:40

Pa..Longi..budimo iskreni..Katolicanstvo je shebano do temelja...i sam stav Poupa Franceka,o Islamu i Kozojebima sve govori...masovna korupcija unutar vatikanskih zidina.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 19/10/2018, 11:52

Nije stvar u tome nego šta su ti bijeli protestanti ljubitelji mislimana

On meni u Bosnu ja njemu u Meryland pa tko koga
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by Serbinho-3 19/10/2018, 12:48

Ima Crnaca dosta na East Coast.

Bio sam jednom u nekom dobrom kraju Merilenda, blizu valjda Vasingtona, kuce u sumi, dobra kola okolo, mirno, mislio belci neki dobro usemljeni, administracija, ovo, ono...

Posle nekog vremena, gledam, Crnac za Crncem............verovatno iz administracije, usemljeni...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by RayMabus 20/10/2018, 03:08

Sve poslat u Maryland 

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/hiljade-migranata-probilo-ogradu-na-granici-gvatemale-i-meksika-na-putu-za-sad/181019171
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima Empty Re: Zašto istočnu obalu Amerike treba pod hitno naseliti hispanjolcima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum