ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber Sun 8 Aug - 19:56

ajd šu, ne želiš da ti ja zajašem za vrat.
krvoslijednik sam i dok jelen nije kaputt nemam mira.
s time da se volim poigrati lovinom.

znam da nije moralno niti u skladu s ljubavi prema manjinama, pederima i ostalima na ima i ma.

ali meni je zabavno.

nemrem vas odstreliti ali mogu vas jebat.
to još nisu zabranili.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 20:24

jasambrend wrote:Čuj Ero, vas dvojica niste kliknuli i gotovo... nit' je Veber psihopat, a nit'  si ti kreten... ne bih htio ulaziti u meritum ljubavi vas dvojice, ali samo ti prenosim vlastite dojmove zbog spamanja jednom te istom osobom cijeli niz godina, a koje djeluje apsolutno kontraproduktivno i sliči donekle na sjevernokorejsku propagandu. Činjenica je to da smo svi imali pristojna(ne i prevelika) očekivanja od dotične, a koja ih baš i nije adekvatno opravdala. Iskoristila je mandat za naslikavanje posvukuda, više nego ikad erodirala status i značaj Predsjednika države i na koncu svega je očekivala da će joj drugi mandat doći po inerciji, sam od sebe, a na kraju vam bio za sve kriv jadni Škoro...slabo vam je osluškivanje bila naroda, Ero... preslabo. A još sve kritičare proglašavate u najmanju ruku neprijateljima države. Kako li vas čovjek ne bi volio takve, jebem mu...
Na ignor je i ne odgovaram na njegove laži i psihopatske fiksacije.
Zar ti on djeluje normalno? On?
Pa, jebote, tko to još radii što on radi osim psihopate.5 godina staru temu otvara...Issuseeee...
Ne vidiš poveznicu između njega i onog bolesnika šta je pratio gradonačelnicu?
Razumio bih da sam žensko, pa hajde...A možda je prikriven peder, a?
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 20:29

veber wrote:i ako ću nekog zatući, to će biti ovaj udbaški seronja.
izubijat ću ga bez obzira kaj je mizogeni starkelja.

Tvoja teleća glava bi postala kockasta, pa bi se onda mogao predstaviti za pravog Hrvata.

I unaprijed ti kažem, s pederi se ne družim niti slučajno, zato odjebi u ktroskocima.

Na ignore si!
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 20:32

veber wrote:

nemrem vas odstreliti ali mogu vas jebat.
to još nisu zabranili.

Pa kažem vam, prikriveni peder!

Na ignore si, nepismeni!
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber Sun 8 Aug - 20:33

Eroo wrote:
jasambrend wrote:Čuj Ero, vas dvojica niste kliknuli i gotovo... nit' je Veber psihopat, a nit'  si ti kreten... ne bih htio ulaziti u meritum ljubavi vas dvojice, ali samo ti prenosim vlastite dojmove zbog spamanja jednom te istom osobom cijeli niz godina, a koje djeluje apsolutno kontraproduktivno i sliči donekle na sjevernokorejsku propagandu. Činjenica je to da smo svi imali pristojna(ne i prevelika) očekivanja od dotične, a koja ih baš i nije adekvatno opravdala. Iskoristila je mandat za naslikavanje posvukuda, više nego ikad erodirala status i značaj Predsjednika države i na koncu svega je očekivala da će joj drugi mandat doći po inerciji, sam od sebe, a na kraju vam bio za sve kriv jadni Škoro...slabo vam je osluškivanje bila naroda, Ero... preslabo. A još sve kritičare proglašavate u najmanju ruku neprijateljima države. Kako li vas čovjek ne bi volio takve, jebem mu...
Na ignor je i ne odgovaram na njegove laži i psihopatske fiksacije.
Zar ti on djeluje normalno? On?
Pa, jebote, tko to još radii što on radi osim psihopate.5 godina staru temu otvara...Issuseeee...
Ne vidiš poveznicu između njega i onog bolesnika šta je pratio gradonačelnicu?
Razumio bih da sam žensko, pa hajde...A možda je peder, a?
opet si ispao kreten.
ti si bolesnik kako ne kužiš?

imaš stalne fiksacije na nekog ili nešto.
u tvom životu nema kreativnosti.
nemaš prijatelja i jedini ti je izlaz forum.

moj stari, za kojeg lažem da je živ i da svaka tri tjedna prima terapiju novim lijekom, sudjeluje na stručnom forumu. kuha, pegla, radi kolače. ode do moje kuće, prozrači ju.

ti nemaš nikakav život od kada si u mirovini, a udba više ne treba tvoje cinkarške uslugice.

stalno lažeš.
IQ 164
3 stana koje si dobio
i sl.

nemaš sreće jer sam ja krvoslijednik i neki put skratim muke jedinki koja je oštećena.

neki put se igram.

nemaš sreće.
nisi kapitalni jeleen, a nisi ni za odstrel u cilju očuvanja ekosustava.
ostaje mi samo igra.

lažovčino stara.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber Sun 8 Aug - 20:35

Eroo wrote:
veber wrote:i ako ću nekog zatući, to će biti ovaj udbaški seronja.
izubijat ću ga bez obzira kaj je mizogeni starkelja.

Tvoja teleća glava bi postala kockasta, pa bi se onda mogao predstaviti za pravog Hrvata.

I unaprijed ti kažem, s pederi se ne družim niti slučajno, zato odjebi u ktroskocima.

Na ignore si!
vidiš kako sam te na čistinu istjerao!
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by epikur37 Sun 8 Aug - 21:11

ljubav između vas dvojice je jedna od težih forumskih priča :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 21:27

epikur37 wrote:ljubav između vas dvojice je jedna od težih forumskih priča :)
Čovječe, ko pas tragač je...to je neke vrste psihopatija.
Ne čitam njegova sranja.
Ne bi ni sada da nije otvorio moju temu od prije 6 godina.
Svašta zemlja nosi. :)
.
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber Sun 8 Aug - 21:27

ti imaš sreće kaj si mi drag.
poslao si mendule mojoj ex, ona tebi bermet.
družimo se.

govno udbaško treba odsteliti jednom zauvijek.
dosta je njegovih neuroza i pamfletacija po partijskom ključu.

ne zanima me da li je netko kršten ili nije, slavi uskrs ili štuje božić.

ali mi idu na kurac čefuri. pride oženjen s mujagom i onda bulazni o najvećeme kršćanskom blagdanu božiću.

ali on, kao i ti ste vjeru otkrili nedavno pa nije ni čudno da bulaznite.
ti, doduše ne bulazniš o vjerskim pitanjima, ali safet jebe i ne vadi po pitanju nepismenosti i gluposti.

ali od jednog sitnog cinkera drugo nije ni za očekivati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 21:30

Šta kaže?  :coffee

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by epikur37 Sun 8 Aug - 21:34

a ne ulazim u to,
jedite se ljudožderi

malom livanjske puđe i kap crnog vina...
 i moram preporučiti grčke velike crne masline iz lidla...divota, cijelu kesicu sam pojeo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 21:38

epikur37 wrote:a ne ulazim u to,
jedite se ljudožderi

malom livanjske puđe i kap crnog vina...
 i moram preporučiti grčke velike crne masline iz lidla...divota, cijelu kesicu sam pojeo

Meni vaše, hercgovske i crnogorske "dobrote" stižu kroz cca 10 dana.
Maloprije mi javiše...
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by epikur37 Sun 8 Aug - 21:39

Eroo wrote:
epikur37 wrote:a ne ulazim u to,
jedite se ljudožderi

malom livanjske puđe i kap crnog vina...
 i moram preporučiti grčke velike crne masline iz lidla...divota, cijelu kesicu sam pojeo

Meni vaše, hercgovske i crnogorske "dobrote" stižu kroz cca 10 dana.
Maloprije mi javiše...

Znaš da mi baš paše crno vino preko ljeta i ovih vrućina, ne više gemišt.

Po litre crnog, maksimalno jedna buteljka i ovih mirodijica. Ma!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber Sun 8 Aug - 21:40

epikur37 wrote:a ne ulazim u to,
jedite se ljudožderi

malom livanjske puđe i kap crnog vina...
 i moram preporučiti grčke velike crne masline iz lidla...divota, cijelu kesicu sam pojeo
živiš u dalmaciji.
kupuješ masline u lidlu porjeklom iz maroka.

tvoje i safetovo hrvatstvo nema granica.
ziher paški sir kupuješ u kauflandu a proizveden u australiji.
i prošek, šibenski ubran u italiji.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by FRANK Sun 8 Aug - 22:48

epikur37 wrote:
jasambrend wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:bogte njezin HDZ je razjeba Imotsku krajinu u 20godina gore nego svi komunisti zajedno. većina mladosti se iselila iz toga kraja , koji je prije WW2 , sa okolicom imao više stanovnika nego Split, a sada cijela krajina ima stanovnika kao dva splitska osrednja kvarta

Morlacima ne valja ni jedna vlast, takva raca.

Isključivo zahvaljujući Imoćanima ti i ostali "zaratini" imate di točat te svoje guzičetine...a i gospari, moglo bi se reć... ;)

Zato sada i idu investicije u te krajeve, probijaju se tuneli upumpava u ekonomiju :)
Nediraj mi pokojne Imocane.
Niti u sali. Ostavi se mrtvih kostiju mojih imocana

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by FRANK Sun 8 Aug - 22:50

jasambrend wrote:Ovo je isključivo paralela za lokalne i fetive nadobudne domoljube.. koji se groze nekih tamo "morlaka", a devedesetih trajekti za Anconu bili puni dok su im isti držali odstupnicu na Dračevcu, Bokanjcu, Kruševu...i ginuli... a glede točanja za vrijeme Tite...isto je bilo pun kurac življa koji nikad nisu vidili more da se ne ulazi u detalje preveć...
Previse brate previse su imotske majke oplakale.
Donoseci im kuci mrtve sinove sa Bokanjxa Golubova Kamena Osojnika Imotice Vukovara Plitvica

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by FRANK Sun 8 Aug - 23:00

Kurvin sin hercegovacki udbas i dezerter prica o domoljublju.
Majku ti jeben sto nisi bio samnom na Boksevici kad je omjer bio 8 prema 1 balija i nas.
Bili smo gladni promrzli u kaosu dok.si se grijao u ljubljani na toplome i divio se partizanskom generalu na celu.rh.
Nespominji mi.plavokosu kurvu.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber Sun 8 Aug - 23:06

FRANK wrote:Kurvin sin hercegovacki udbas i dezerter prica o domoljublju.
Majku ti jeben sto nisi bio samnom na Boksevici kad je omjer bio 8 prema 1 balija i nas.
Bili smo gladni promrzli u kaosu dok.si se grijao u ljubljani na toplome i divio se partizanskom generalu na celu.rh.
Nespominji mi.plavokosu kurvu.
govno udbaško je bilo u novom mestu, koja crna ljubljana.
a, daleko mu je bilo priskočiti do karlovca.
ipak je to nekih 40ak kilometara.

ali bitno da popuje.

smrad udbaški.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by epikur37 Sun 8 Aug - 23:20

veber wrote:
epikur37 wrote:a ne ulazim u to,
jedite se ljudožderi

malom livanjske puđe i kap crnog vina...
 i moram preporučiti grčke velike crne masline iz lidla...divota, cijelu kesicu sam pojeo
živiš u dalmaciji.
kupuješ masline u lidlu porjeklom iz maroka.

tvoje i safetovo hrvatstvo nema granica.
ziher paški sir kupuješ u kauflandu a proizveden u australiji.
i prošek, šibenski ubran u italiji.


švapče, odjebi od finih stvari, drš se kobaščetine i piva :p
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo Sun 8 Aug - 23:48

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:a ne ulazim u to,
jedite se ljudožderi

malom livanjske puđe i kap crnog vina...
 i moram preporučiti grčke velike crne masline iz lidla...divota, cijelu kesicu sam pojeo

Meni vaše, hercgovske i crnogorske "dobrote" stižu kroz cca 10 dana.
Maloprije mi javiše...

Znaš da mi baš paše crno vino preko ljeta i ovih vrućina, ne više gemišt.

Po litre crnog, maksimalno jedna buteljka i ovih mirodijica. Ma!
Ma kakav gemišt, to mi djeluje kao da je nešto ostalo kad su se prale čaše.
Grijeh je miješati vino s vodom. Da je gemišt dobar koristili bi ga i na misi. :)
Eroo
Eroo

Posts : 75292
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 4 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum