ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:04

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1400

Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:04

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1401

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:05

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1402

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:09

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1403

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:13

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1404

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:15

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1405

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:16

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1406

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:17

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Screenshot-1407

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:22

Tako...baš bio užitak podsjetiti se na ovu veliku svjetsku lidericu ...Kraljica! :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 17:28

Često sam ovdje volio napisati jednu misao, koja se odnosila na pitanje 
obrane i pobjede nad neprijateljem, suparnikom ili što već.
Treba koristiti neprijateljsku moć tako što je okrenete u njegovu slabost.
Borba s protivnikom je slična onoj koju poznajemo u borilačkim vještinama;
s njegovom snagom ga izbaciš iz ravnoteže, a od tu dalje je sve samo rutina.
...mirna ruka, hladna glava i hladno pivo...i čisto srce, to je temelj svega. :D

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber 8/8/2021, 17:58

jasambrend wrote:Aha... evo ga... 💪
kuži kretena!
koji komad govedine, da je to za nebilivit.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by AssadNaPodmornici 8/8/2021, 18:07

koji luđak, niti je ona predsjednica, nju se već zaboravilo kao i josipovića, nitko se neće sjećati njih , tko se sjeća josipovića.. tuđmana se sjećaju ljudi, čak i nesretnog mesića, zoki će ostaviti traga, kolinda i josipović kao da nisu nikada bili ništa.. , plus zmijavci su popljačkani i razjebani od strane HDZa , ali eto spamaj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber 8/8/2021, 18:17

testiam koliko je glup.

fakat je teško glup.
kretenčina na kub.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 18:17

AssadNaPodmornici wrote:koji luđak, niti je ona predsjednica, nju se već zaboravilo kao i josipovića, nitko se neće sjećati njih , tko se sjeća josipovića.. tuđmana se sjećaju ljudi, čak i nesretnog mesića, zoki će ostaviti traga, kolinda i josipović kao da nisu nikada bili ništa.. , plus zmijavci su popljačkani i razjebani od strane HDZa , ali eto spamaj

Trenutno je predviđena za za Generalnu tajnicu NATO-a, tako da ćeš uskoro biti demantiran.
A za spamanje foruma obrati se svome prijatelju psihihopati, jedino on pohranjuje moje komentare.
I tvoje, kao i ostalih kolega na forumu. Psihopat.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 18:26

jasambrend wrote:Aha... evo ga... 💪
Psihopate? Pa ne družiš se valjda s takvim ljudima?
Kome normalnom pada na  na pamet pohranjivati nečije komentare i
objavljivati ih nakon 6 godina? Zar ne vidiš da me prati ko pas lutalica plijen.
Ja sam te do sada imao za pametna čovjeka, a sad me uvjeravaš u suprotno.
Razočarao si me.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by darth_vader 8/8/2021, 19:01

Čuj Ero, vas dvojica niste kliknuli i gotovo... nit' je Veber psihopat, a nit' si ti kreten... ne bih htio ulaziti u meritum ljubavi vas dvojice, ali samo ti prenosim vlastite dojmove zbog spamanja jednom te istom osobom cijeli niz godina, a koje djeluje apsolutno kontraproduktivno i sliči donekle na sjevernokorejsku propagandu. Činjenica je to da smo svi imali pristojna(ne i prevelika) očekivanja od dotične, a koja ih baš i nije adekvatno opravdala. Iskoristila je mandat za naslikavanje posvukuda, više nego ikad erodirala status i značaj Predsjednika države i na koncu svega je očekivala da će joj drugi mandat doći po inerciji, sam od sebe, a na kraju vam bio za sve kriv jadni Škoro...slabo vam je osluškivanje bila naroda, Ero... preslabo. A još sve kritičare proglašavate u najmanju ruku neprijateljima države. Kako li vas čovjek ne bi volio takve, jebem mu...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Eroo 8/8/2021, 19:17

jasambrend wrote:Čuj Ero, vas dvojica niste kliknuli i gotovo... nit' je Veber psihopat, a nit'  si ti kreten... ne bih htio ulaziti u meritum ljubavi vas dvojice, ali samo ti prenosim vlastite dojmove zbog spamanja jednom te istom osobom cijeli niz godina, a koje djeluje apsolutno kontraproduktivno i sliči donekle na sjevernokorejsku propagandu. Činjenica je to da smo svi imali pristojna(ne i prevelika) očekivanja od dotične, a koja ih baš i nije adekvatno opravdala. Iskoristila je mandat za naslikavanje posvukuda, više nego ikad erodirala status i značaj Predsjednika države i na koncu svega je očekivala da će joj drugi mandat doći po inerciji, sam od sebe, a na kraju vam bio za sve kriv jadni Škoro...slabo vam je osluškivanje bila naroda, Ero... preslabo. A još sve kritičare proglašavate u najmanju ruku neprijateljima države. Kako li vas čovjek ne bi volio takve, jebem mu...
Za godinu dana će biti sve jasnije.
Zaključio sam na ovu temu.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber 8/8/2021, 19:20

jasambrend wrote:Čuj Ero, vas dvojica niste kliknuli i gotovo... nit' je Veber psihopat, a nit'  si ti kreten... ne bih htio ulaziti u meritum ljubavi vas dvojice, ali samo ti prenosim vlastite dojmove zbog spamanja jednom te istom osobom cijeli niz godina, a koje djeluje apsolutno kontraproduktivno i sliči donekle na sjevernokorejsku propagandu. Činjenica je to da smo svi imali pristojna(ne i prevelika) očekivanja od dotične, a koja ih baš i nije adekvatno opravdala. Iskoristila je mandat za naslikavanje posvukuda, više nego ikad erodirala status i značaj Predsjednika države i na koncu svega je očekivala da će joj drugi mandat doći po inerciji, sam od sebe, a na kraju vam bio za sve kriv jadni Škoro...slabo vam je osluškivanje bila naroda, Ero... preslabo. A još sve kritičare proglašavate u najmanju ruku neprijateljima države. Kako li vas čovjek ne bi volio takve, jebem mu...
da nekaj razjasnimo.

ero je teški seronja, a taj tip ljudi organski ne podnosim.

s druge strane je nepismen.
piše da "pohranjujem" njegove upise što je čista laž.
ja se znam služiti računalom, isto tako i trežilicama.

lik je čisti debil

a sam si može pogledati što je pisao da zna kako to naći.

Primjer

samo što je lik glup ko kurac pa si svakaj zamišlja.
a i sam može kliknuti na broj stranice na forumu i naći nešto od prije.

kao što rekoh nepismena, cinkaroška kretenčina.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber 8/8/2021, 19:29

i još nekaj brende, idu mi na kurac ovi suncokreti.
do jučer nije znao razliku božića i uskrsa, a sada je veliki vjernik.

zbog smradova kao što je on moja kćer nije upala na IT dio FSBa jer su primali 55 srednješkolaca.
prvo djeca braniutelja onda djeca kradezejovaca.

dijete koje je oslobođeno njemačkog, engleskog i matematike od drugog razreda srednje škole jer ima znanje. ali otac nije u kradezeju.

pa će lijepo dijete kod oca u njemačku i još jedan mladi čovjek koji se neće vratiti u močvaru koju su stvorili erini smradovi.

a kretenčina tvdi da yoda nije prebolio covid u vidu prehlade, a znam 100% da je
ili da lažem da moj stari ima rak pluća i da već treću godinu uz moderne lijekove živi bez otvaranja, kvalitetno.

i ako ću nekog zatući, to će biti ovaj udbaški seronja.
izubijat ću ga bez obzira kaj je mizogeni starkelja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by jastreb 8/8/2021, 19:45

A sto si se mene ulovio da sam abolrani četnjak?


Ja doduše imam nekih simpatija za Srbe iz Like,Kordunaše i ove sa Grmeča i Kozare,ali nisam sluzio ni JNA,a kamo li da sam bio Martićev ili pripadnik vojske Krajine.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by veber 8/8/2021, 19:56

ajd šu, ne želiš da ti ja zajašem za vrat.
krvoslijednik sam i dok jelen nije kaputt nemam mira.
s time da se volim poigrati lovinom.

znam da nije moralno niti u skladu s ljubavi prema manjinama, pederima i ostalima na ima i ma.

ali meni je zabavno.

nemrem vas odstreliti ali mogu vas jebat.
to još nisu zabranili.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vrhovna zapovjednica, gđa  KGK,  u Zmijavcima... - Page 3 Empty Re: Vrhovna zapovjednica, gđa KGK, u Zmijavcima...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum