ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by vuksadinare 24/10/2016, 11:26

....zoki posljednji pozdravi i cestitke

https://www.youtube.com/watch?v=9EBC5PcWXd4

vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by vuksadinare 24/10/2016, 11:30

Zoki..ode ti ivana u berane

https://www.youtube.com/watch?v=zdZH46ivuG8
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by udba 24/10/2016, 11:33

Rroka Mandolinen

rroka mandolinen dolla ne qardak o moj cucja vogel qmu ke ban merak (2x)
(Svira mandolina, dolje nije čardak, o mog cucla Vučić, ne ide ban na merak)

Ref. Vaj,vaj,vaj gishtat me kalma o moj cucja vogel qmu ke ban merak (2x)
(Why, why, why, guštam ja ko Kalmeta? O mog cucla Vučić, ne ide ban na merak)


rroka mandolinen dolla ne obor o moj cucja vogel sema ban me dore (2x)
(Svira mandolina, dole kod obora, a mog cucla Vučić, bez bana me obožava)


Ref. Vaj,vaj,vaj gishtat me kalma o moj cucja vogel qmu ke ban merak (2x)
(Why, why, why, guštam ja ko Kalmeta? O mog cucla Vučić, ne ide ban na merak)


rroka mandolinen dolla ne qarshi o moj cucja vogel semma ban me sy (2x)
(Svira mandolina, dole u ćaršiji, a mog cucla Vučić bez bana, a, mene sram)


Ref. Vaj,vaj,vaj gishtat me kalma o moj cucja vogel qmu ke ban merak (2x)
(Why, why, why, guštam ja ko Kalmeta? O mog cucla Vučić, ne ide ban na merak)

_________________
Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by dzango 24/10/2016, 11:39

udba wrote:
dzango wrote:
udba wrote:
Stanojko wrote:Kako sta radi? Pa produbljuje siptarsko-hrvatsko bratstvo... S kim si, onakav si... :coffee
Nije to, radi na uvođenju južnog dijela Srbije u EU, a njegovo iskustvo i znanje bi mogli koristiti i vi na sjeveru. On zna sa Srbima, imao ih je 14 u vladi, s njegovim znanjem i vezama po Zagrebu i Briselu ćete ući puno brže u EU nego da vas Vučić vuče sam.
Najbolje da nas povuku obojica.
i 'oće. Prva južna, pa sjeverna Srbija u EU. I konačno će da bude cela iz tri dela. Vučić obećo, Vučić ostvario.
Ne to. Nego da nas malo povuku.

_________________
Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by vili40 24/10/2016, 11:40

roka mandoljin ali roka i Zoki
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by vili40 24/10/2016, 11:43

dzango wrote:
udba wrote:
dzango wrote:
udba wrote:
Stanojko wrote:Kako sta radi? Pa produbljuje siptarsko-hrvatsko bratstvo... S kim si, onakav si... :coffee
Nije to, radi na uvođenju južnog dijela Srbije u EU, a njegovo iskustvo i znanje bi mogli koristiti i vi na sjeveru. On zna sa Srbima, imao ih je 14 u vladi, s njegovim znanjem i vezama po Zagrebu i Briselu ćete ući puno brže u EU nego da vas Vučić vuče sam.
Najbolje da nas povuku obojica.
i 'oće. Prva južna, pa sjeverna Srbija u EU. I konačno će da bude cela iz tri dela. Vučić obećo, Vučić ostvario.
Ne to. Nego da nas malo povuku.
vi bi se zapravo trebali veselit tome jer će ovaj garant dolje napraviti neko teže sranje
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU - Page 2 Empty Re: Milanović u Prištin roka mandoljin, uvodi nekad južni dio Srbije u EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum