ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 10:46

epikur37 wrote:Ts, mara ti ne znas drukcije.....no sto se moze
u čem je problem, pa ja bi ti i uživo rekao da si pička pobjeglička koja je došla metiljaviti i štetiti tu k nama u hrvatsku... isti kurac ko da je serbinjo bježeći iz srbije skrasio se u zadru ili ti... nikakve razlike, čak bi bilo bolje da je on u pitanju...

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by epikur37 7/10/2016, 10:59

Sad bih ja trebao ici na osobnu razinu i odgovoriti ali to nije moj nivo, stoga ignore.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 11:05

ne sad bi ti trebao reć kako mi koji živimo u hrvatskoj nismo pri pameti jer ne simpatiziramo ovovjekog ruskog cara, ja osobno simpatiziram i rusiju i putina, ali nisam bitan kao pojedinac.... a i svjestan sam toga tko sam, komu pripadam i gdje i pod kojim uvjetima i u kojim okolnostima živim..... ti iako voliš docirati sa neke kvazi intelektualne razine tog očito nisi svjestan.... a možda i jesi... u tom slučaju šteta onog papira na koji su ti ovjerili domovnicu, koju da je do mene ne bi imao sekunde.... nažalost a na tvoju sreću nije do mene...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 7/10/2016, 11:17

michaellcmacha wrote:ne sad bi ti trebao reć kako mi koji živimo u hrvatskoj nismo pri pameti jer ne simpatiziramo ovovjekog ruskog cara, ja osobno simpatiziram i rusiju i putina, ali nisam bitan kao pojedinac.... a i svjestan sam toga tko sam, komu pripadam i gdje i pod kojim uvjetima i u kojim okolnostima živim..... ti iako voliš docirati sa neke kvazi intelektualne razine tog očito nisi svjestan.... a možda i jesi... u tom slučaju šteta onog papira na koji su ti ovjerili domovnicu, koju da je do mene ne bi imao sekunde.... nažalost a na tvoju sreću nije do mene...
Neće nikad ni biti. Miha, ostavi se ljudi se na forumu a primi korova. Najgori si seljak u svojoj županiji. Gnojiš na forumu a ne tam di treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by mutava baštarda 7/10/2016, 11:29

abraham wrote:Bilo kako bilo ali evo godina od ruskog upletanja u konflikt prodje. Prodje tjedan, dva, mjesec, tri mjeseca i op, prodje godina. Cuda covjekmoze procitati ovdje. Kila mozga.......
i 6 godina americkog upletanja u kojemu je alkaida od drzavnog neprijatelja No1 postala saveznik....
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by crvenkasti 7/10/2016, 11:31

Eva wrote:
michaellcmacha wrote:ne sad bi ti trebao reć kako mi koji živimo u hrvatskoj nismo pri pameti jer ne simpatiziramo ovovjekog ruskog cara, ja osobno simpatiziram i rusiju i putina, ali nisam bitan kao pojedinac.... a i svjestan sam toga tko sam, komu pripadam i gdje i pod kojim uvjetima i u kojim okolnostima živim..... ti iako voliš docirati sa neke kvazi intelektualne razine tog očito nisi svjestan.... a možda i jesi... u tom slučaju šteta onog papira na koji su ti ovjerili domovnicu, koju da je do mene ne bi imao sekunde.... nažalost a na tvoju sreću nije do mene...
Neće nikad ni biti. Miha, ostavi se ljudi se na forumu a primi korova. Najgori si seljak u svojoj županiji. Gnojiš na forumu a ne tam di treba.

Daj ti, četnikušo, šuti! On možda je seljak i je govnar i glup, ali je pravi Hrvat!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by AlfaOmega 7/10/2016, 11:48

epikur37 wrote:Krimen za tragediju na bliskom istoku nosi iskljucivo amerika i njihovi vehabisticki saveznici.
I ćifuti. I ovdi ih je pun k. Ali ne mislim na ove nenormalne kvazi ćifute koji podržavaju Izrael i iz sebi nekog razloga prave se da usput podržavaju i Assada i Iran (svetko i yehudi), neg ove pronicljive koji od starta pljuju po Assadu, Iranu i Rusima, te svršavaju na kanibale.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10266
2015-09-11


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by RayMabus 13/10/2016, 19:21

U Rusiji, sve približiti PROIZVODNJE svjetlu strateški bombarderi TU-160

Rusko Ministarstvo obrane planira kupiti oko 50 novih i nadograditi Supersonic strateški bombarderi Tu-160m2 blackjack, prvi zrakoplov se očekuje da će letjeti još 2018. godine, izjavio je zamjenik ruskog ministra obrane Jurij Borisov 13. listopada 2016. godine.

Kupiti nove bombarderi Tu-160 nadograđenu verziju m2 za potrebe ruskog ratnog zrakoplovstva još od proljeća 2015. prognoza istaknutih predstavnika ruske vojske i. Ministarstvo obrane. Ponovno pokretanje proizvodnje u zrakoplovnoj tvornici u Kazanu na kraju travnja 2015. objavila je prvi ruski ministar obrane Sergej Shoigu. Njegove riječi bile su mjesec dana kasnije potvrđeno zapovjednik ruskog ratnog zrakoplovstva Viktor Bondarev, koji je najavio da će ruskog Ministarstva obrane reda najmanje 50 novih teških strateški bombarderi Tupoljev Tu-160 Blackjack ponovno početi proizvoditi ovih zrakoplova.

Jurij Borisov u ovogodišnjem izvještaju je dao nove informacije, naime, da je prva nova Tu-160m2 može letjeti na kraju 2018. Dodao je da je on još uvijek planirao kupnju najmanje 50-bombardera Tu-160, a oni su nastavili ulaganje u razvoj naprednih strateškog dugoročnog bombarder - bombaš pete generacije PAK-DA (najperspektivnijih aviacionij složene dalnej zrakoplovstva).

Poslije rečenog da, partneri s tvrtkama koje rade na poboljšanju tehničkih specifikacija bombarder Tu-160, posebno, kako smanjiti parametara težine, i dodao da je serijska proizvodnja je vjerojatno da će početi u godinama 2020-2021.


http://www.obramba.com/novice/prvi-novi-bombnik-tu-160m2-naj-bi-poletel-ze-leta-2018/



Tu-160M: upgraded version that features new weaponry, improved electronics and avionics, which double its combat effectiveness.[60] Will carry the hypersonic Kh-90 (3M25 Meteorit-A) missiles.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tupolev_Tu-160#Modernization

[th]Operational range[/th][th]Speed[/th]
± 3000 Km (can reach 4000 >5000)
4 - 5 - 6 Mach (can be reach < 10-15 Mach)

https://en.wikipedia.org/wiki/Kh-90
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 13/10/2016, 20:40

dva brata wrote:
neće nitko napasti ruse, jer
1)rusi imaju nuklearno oružje
2)rusi imaju jaku vojsku(da drugu ili treću na svijetu)

ratuje se preko drugih zemalja.. preko sirotinje.. preko sirije, ukraine, arapa, srba, šiptara, itd..

sada je trenutno sukob u Siriji, radi naftovoda.
Tko pobjedi rat u Siriji, kontrolira naftovod koji će voditi ogromne količine nafte u najveće svjetsko tržište EU.

a time utječu i na politiku u tim zemljama.
Da pobjede Arapi Suniti + USA, onda bi naftovod bio pod kontrolom Arapa i USA , i onda bi ovi još više drmali Eu
ako pobjede Rusi, onda naftovod kontroliraju Iran i Rusija, a time utječu na EU politiku, pa mogu utjecati na odvajanje EU od USA, pa Ameri to nesmiju dopustiti.

simple as fuck
Ipak,Yoda neko povece sranje bude..
direktni atack se jako tesko moze dogoditi,ali vidis da Ameri pakiraju sve moguce Rusima,sto mogu smisliti..na kraju ce se kao greskom dogoditi neko sranje sa Proxy teritorija kojima upravljaju Ameri,i odatle ce se kao slucajno pokrenuti napad na Ruse,ne nuzno u Rusiji..

Rusi ko Rusi,nemaju drugi obraz,nek ti nakon prvog odvale glavu..

Cinjenica jest,da ameri,niti preko Proxyija ne mogu pokrenuti napad direktno na Rusiju,jer ne mogu navuci ,niti sakupiti snage,zajedno sa "saveznicima",da iole nes ozbiljno mogu priprijetiti Rusiji..Ostaje njukamnje Rusije,koje isto otpada,jer prvo,americki generali su se pobunili prvo na zastarjelost nuklearnih silosa,kako kompjuterski,tako i samim pogonskim jedinicama,koje su postale jako vremesne i upitna je ucinkovitost njihovih punjenja za raketne motore..to je prvo..drugo,jest i da polete,iz Rusije promptno stize odgovor..mnogo gadniji..
Rusi su se bazirali na lansere na kamionima i vlakovima,koji su znatno zgodniji kako za skrivanje,tako i za prijevoz i dovoz u servisne centre...
taj scenario moze poceti,kad ameri na tlu Europe ili bliskog istoka direktno ili indirektno pocnu pushiti..Dvapu je bilo,treci put ne treba sumnjati...njukanje mislim..
Ostaje samo da se do jaja zaguzva na bliskom istoku i da tu pokusaju preko Proxyja,picit po Rusima..no i to je malo vjerovatno.,jer kolikogod bili Proxyji glumpavi,znaju da ne valja dirati ruskog Medu,i opet,gleda se uvuci u sukob sto vise zemalja,i u toj zbrci pokusati opetnes protiv Rusa...
GREŠKOM ce vjerovatno nesto takvo zapoceti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 13/10/2016, 20:42

AlfaOmega wrote:
epikur37 wrote:Krimen za tragediju na bliskom istoku nosi iskljucivo amerika i njihovi vehabisticki saveznici.
I ćifuti. I ovdi ih je pun k. Ali ne mislim na ove nenormalne kvazi ćifute koji podržavaju Izrael i iz sebi nekog razloga prave se da usput podržavaju i Assada i Iran (svetko i yehudi), neg ove pronicljive koji od starta pljuju po Assadu, Iranu i Rusima, te svršavaju na kanibale.
KMEEE,KMEEEE,KMEEE...e-bote,pa iz svake pore kože ti se cijedi žuć lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Leviathan2 13/10/2016, 21:01

crvenkasti wrote:
Eva wrote:
michaellcmacha wrote:ne sad bi ti trebao reć kako mi koji živimo u hrvatskoj nismo pri pameti jer ne simpatiziramo ovovjekog ruskog cara, ja osobno simpatiziram i rusiju i putina, ali nisam bitan kao pojedinac.... a i svjestan sam toga tko sam, komu pripadam i gdje i pod kojim uvjetima i u kojim okolnostima živim..... ti iako voliš docirati sa neke kvazi intelektualne razine tog očito nisi svjestan.... a možda i jesi... u tom slučaju šteta onog papira na koji su ti ovjerili domovnicu, koju da je do mene ne bi imao sekunde.... nažalost a na tvoju sreću nije do mene...
Neće nikad ni biti. Miha, ostavi se ljudi se na forumu a primi korova. Najgori si seljak u svojoj županiji. Gnojiš na forumu a ne tam di treba.

Daj ti, četnikušo, šuti! On možda je seljak i je govnar i glup, ali je pravi Hrvat!
a ti mozes malo upristojit se za promjenu, ako joj ima ko sta odgovrit to je miha a ne ti,

_________________
Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 13/10/2016, 21:08

Sajlent..!!!  :stop
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Yehudi 13/10/2016, 21:11

Crvenkasti je u tome slučaju veći Hrvat, barem živi u RH a ne u  Jajcu
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 4 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum