ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 7/10/2016, 01:08

michaellcmacha wrote:ajmo malo realno, bar pokušat rezonirat.... kad se rus izravno uključio u sukob u siriji... ima tom godina dana... što je u trenutku njegovog izravnog angažmana bila realna i očekivana pretpostavka... da će sukob u koji se uključi rus biti vrlo brzo završen na štetu onih koji su na suprotnoj strani.... da li se to tako odigralo... je al u kurcu... ajmo pak s povijesnog aspekta preispitat ranije ruske aranžmane... ima li neki da je bio uspješan i ima li neki da je iza rusa na nekom prostoru ostao trajni ruski utjecaj.... ima al u kurcu.... da li se je rus iz aspekta modernog ratovanja u posljednje vrijeme sukobio s bilo kojom moderno vojnom silom koja ima vojnu arhitekturu i infrastrukturu da se ravnopravno suoči i sukobi sa rusom.... je al u kurcu, a jel hoće... hoće al isto tako u kurcu.... a pogotovo sa ovima što samo boje potroše za farbanje čamaca više neg svi zajedno za sve ostalo....
di su one priče

rat gotov za 3 dana
više su rusi napravili štete isisu(kojeg btw ne diraju) u 3 dana nego ameri u dvije godine
rat gotov za misec dana
rat gotov za 3 miseca..

evo prošla godina dana, SAA protiv isisa je osvojila nešto minimalno teritorija i više ih ne diraju.. protiv pobujnenika je ostvaren napredak oko zatvaranja Alepa i osvojilo se malo teritorija kod Latakije, ali se izgubilo i teritorija Sjeverno od grada Hame, gdje pobunjenici sada imaju u domet zračnu luku tamo koju su zatvorili.

i posljedica jest da je Turska koja je kao "postala saveznik" ušla u rat protiv ISISa, i širi teritorij za svoje pobunjenike, danas su osvojili jednu selo, i gledam na mapi, svega ih 3 sela od par tisuća stanovnika i nekih 80km linije djeli od Alepa..

Turci su otklonom od zapada, postali "samostalni igrač", igraju svoju neo-osmansku politiku, Alepo je bio dio Osmanskog carstva, evo spominje Erdogan i Grčke otoke .. di su one priče da će se Rusi nuklearnim oružujem razoriti Tursku i da će se u Konstantinopolu krstit sa 3 prsta opet .. lol

Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 03:10

dva brata wrote:
michaellcmacha wrote:ajmo malo realno, bar pokušat rezonirat.... kad se rus izravno uključio u sukob u siriji... ima tom godina dana... što je u trenutku njegovog izravnog angažmana bila realna i očekivana pretpostavka... da će sukob u koji se uključi rus biti vrlo brzo završen na štetu onih koji su na suprotnoj strani.... da li se to tako odigralo... je al u kurcu... ajmo pak s povijesnog aspekta preispitat ranije ruske aranžmane... ima li neki da je bio uspješan i ima li neki da je iza rusa na nekom prostoru ostao trajni ruski utjecaj.... ima al u kurcu.... da li se je rus iz aspekta modernog ratovanja u posljednje vrijeme sukobio s bilo kojom moderno vojnom silom koja ima vojnu arhitekturu i infrastrukturu da se ravnopravno suoči i sukobi sa rusom.... je al u kurcu, a jel hoće... hoće al isto tako u kurcu.... a pogotovo sa ovima što samo boje potroše za farbanje čamaca više neg svi zajedno za sve ostalo....
di su one priče

rat gotov za 3 dana
više su rusi napravili štete isisu(kojeg btw ne diraju) u 3 dana nego ameri u dvije godine
rat gotov za misec dana
rat gotov za 3 miseca..

evo prošla godina dana, SAA protiv isisa je osvojila nešto minimalno teritorija i više ih ne diraju.. protiv pobujnenika je ostvaren napredak oko zatvaranja Alepa i osvojilo se malo teritorija kod Latakije, ali se izgubilo i teritorija Sjeverno od grada Hame, gdje pobunjenici sada imaju u domet zračnu luku tamo koju su zatvorili.

i posljedica jest da je Turska koja je kao "postala saveznik" ušla u rat protiv ISISa, i širi teritorij za svoje pobunjenike, danas su osvojili jednu selo, i gledam na mapi, svega ih 3 sela od par tisuća stanovnika i nekih 80km linije djeli od Alepa..

Turci su otklonom od zapada, postali "samostalni igrač", igraju svoju neo-osmansku politiku, Alepo je bio dio Osmanskog carstva, evo spominje Erdogan i Grčke otoke .. di su one priče da će se Rusi nuklearnim oružujem razoriti Tursku i da će se u Konstantinopolu krstit sa 3 prsta opet .. lol
te su priče, ajmo reć u kurcu.... gdje su brat bratu sve vrijeme i bile....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 7/10/2016, 03:15

ja sam samo napisao prije godinu dana, samo da rat neće završiti za 3 dana niti za mjesec dana, jer zračni udari ne mogu sami dobiti rat, trebat će ići vojnička čizma gaziti teren, a SAA vojska je previše iscrpljena ratom, onda je bilo "mrziš rusiju navijaš za teroriste"

ispalo je da sam u pravu.. da nisam "amaterski pogađa", nego sam analizira NATO bombardiranje Srbije, gdje je NATO (koji je puno jači od Rusije) imao uspjehe u uništavanju srpske vojne infrastrukture i ukinuo im mobilnost vojske, ali kada se srbija "zakopala" , nisu im nanosili vojne gubitke..
dapače ispada po nekim izvješćima da je više tenkova uništio /oštetio branitelj Tromblon u Vukovaru nego NATO na Kosovu..

onda sam vidio kakvo je stanje SAA vojske.. katastrofa and katastrofom. motiviranost je 0 bodova, imaju par brigrada koje su dobro motivirane i obučene, ostalo katastrofa. i ovise o hezbollahu, šitskim milicijama iz irana, afganistana, iraka, libanona.. bez ovih dobrovoljaca iz stranih zemalja - čak bi izgubili vrlo brzo rat čak i uz rusku zračnu pomoć

naravno da sam pogodio više manje sve , za razliku od raznih stručnjaka poput epija i asile

jbt kada mi epi i asila idu nakon što sve isfalivaju pa onda kreću sa vrijeđanjem na osobnoj razini i to iz privatnog života(asila epi je barem korektan tu), pa jbt šta sam im ja napravio, niti ih vrijeđan niti im se obraćan, brate mili , aj vrijeđaj me na forumu, ali nemoj mi stvari iz osobnog života pisati na javnom forumu i to još lažno, pa budem te doma posjetio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 03:20

dva brata wrote:ja sam samo napisao prije godinu dana, samo da rat neće završiti za 3 dana niti za mjesec dana, jer zračni udari ne mogu sami dobiti rat, trebat će ići vojnička čizma gaziti teren, a SAA vojska je previše iscrpljena ratom, onda je bilo "mrziš rusiju navijaš za teroriste"

jbt kada mi epi i asila idu nakon što sve isfalivaju pa onda kreću sa vrijeđanjem na osobnoj razini i to iz privatnog života, pa jbt šta sam im ja napravio, niti ih vrijeđan niti im se obraćan
ma ko ih jebe obojicu... jedan je bio balonja koji se voli kurčit, a drugi pička pobjeglička kojeg je hrvatska primila i sad prvenstveno pljuje i gadi po toj hrvatskoj... jebo ga onaj ko mu je dao domovnicu..... i primio ga ko izbjeglicu.... bolje da je primio nekog muju iz tuzle, taj bi bio manji štetnik....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 03:25

i njih dvojica ko i levi i jetkundo a i medolino su ustaše po potrebi.... sad im odgovara i ustaški koncept da se sve svede pod refu, al samo da se postigne cilj.....jebo djecu i žene... staraca ionako nema.... sve tamani ionak su suport kanibalima ili njihova djeca.... uzh jebote ja pogriješio... nije to bio ustaški koncept nego koncept jugoslavenskih crvenopetokračnih kanibala....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 7/10/2016, 03:26

ma ne želim ih ovdje crniti, iako asila svako drugi post i dalje mene spominje i vrijeđa, neću se spuštati na takav nivo, , nije mi jasno zašto ne može prestati - ja te nediram, pa diraj ti mene i imaj neku mjeru , neću se ljutit..
, pa u ratu u siriji, tko je god došao sa strane na temu, vidio je da više manje samo prenosim vijesti i ništa drugo, dapače da sam jedini normalan tamo :D

ako napišen da su rusi u alepu uglavnom porokali civile, jesu brate..

matematički je jednostavno.
istočni alepo ima 200 - 250 000 stanovnika..

oko 100 000 djece.. svega 6000-7000 boraca brani(naravno jer ih je Ostoja Ranković švercao ostale muškrace u Njemačku )

zbog visokog nataliteta u toj regiji, kao i činjenici da su vojno sposobni muškraci ili utekli ili poginuli, logično je da su djeca najbrojiniji segment populacije,

i radi se o urbanom području i normalno da će biti civilnih žrtava i to najviše..

"mrziš rusiju,".. ne mrzim rusiju, samo govorim , stanje kakvo jest. najviše žrtava je civila. čak ne osjećam niti neku žalost, deda govori da su ljudi tako programirani.. najviše žalimo za obitelji, pa bližom rodbinom i prijateljima, pa onda za nacijom, a sve ostalo nas emotivno ne zanima.. jbg
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 7/10/2016, 03:30

michaellcmacha wrote:i njih dvojica ko i levi i jetkundo a i medolino su ustaše po potrebi.... sad im odgovara i ustaški koncept da se sve svede pod refu, al samo da se postigne cilj.....jebo djecu i žene... staraca ionako nema.... sve tamani ionak su suport kanibalima ili njihova djeca.... uzh jebote ja pogriješio... nije to bio ustaški koncept nego koncept jugoslavenskih crvenopetokračnih kanibala....

pa zamisli da je kojim slučajem naša vojska to napravila u krajini.. okružila krajinu i onda porokala sve živo što se kreće.. od 500 000 srba, na kraju bi ih poginulo par stotina tisuća... naši hvala bogu, ponosan na našu vojsku, obavili su najhumaniju vojnu operaciju u povjesti ratovanja! . bilo je individualnih zločina, ali nikada humanije nije rat tako završen, zarobljenici svi pušteni, dobro nahranjeni, civili pušteni da odu, oni koji su ostali - zaštićeni. (izuzev par zločina)

ne može se to usporediti sa ovime što se dolje radi.. svi kolju .. i onda to podržavaju-- pa zamisli da smo mi tako radili..

inače ovako gledajući , nisam siguran koliko je "produktivno" kako kaže leviatan i jehudi, "tamaniti sve". treba imati na umu da većina ljudi se i dalje ne ratuje, .. međutim ako im povećavaš civilne žrtve, sve više ljudi će se latiti oružja i tako se rat samo produžuje..

+ negativna svjetska reakcija, ratni zločini, sankcije itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 03:37

dva brata wrote:
michaellcmacha wrote:i njih dvojica ko i levi i jetkundo a i medolino su ustaše po potrebi.... sad im odgovara i ustaški koncept da se sve svede pod refu, al samo da se postigne cilj.....jebo djecu i žene... staraca ionako nema.... sve tamani ionak su suport kanibalima ili njihova djeca.... uzh jebote ja pogriješio... nije to bio ustaški koncept nego koncept jugoslavenskih crvenopetokračnih kanibala....

pa zamisli da je kojim slučajem naša vojska to napravila u krajini.. okružila krajinu i onda porokala sve živo što se kreće.. od 500 000 srba, na kraju bi ih poginulo par stotina tisuća... naši hvala bogu, ponosan na našu vojsku, obavili su najhumaniju vojnu operaciju u povjesti ratovanja! . bilo je individualnih zločina, ali nikada humanije nije rat tako završen, zarobljenici svi pušteni, dobro nahranjeni, civili pušteni da odu, oni koji su ostali - zaštićeni. (izuzev par zločina)

ne može se to usporediti sa ovime što se dolje radi.. svi kolju .. i onda to podržavaju-- pa zamisli da smo mi tako radili..

inače ovako gledajući , nisam siguran koliko je "produktivno" kako kaže leviatan i jehudi, "tamaniti sve". treba imati na umu da većina ljudi se i dalje ne ratuje, .. međutim ako im povećavaš civilne žrtve, sve više ljudi će se latiti oružja i tako se rat samo produžuje..

+ negativna svjetska reakcija, ratni zločini, sankcije itd.
levi čini mi se potpadne pod utjecaj... a jetkundo je već bezbroj puta dokazao svojim upisima da nije baš nešto normalan... shodno njegovim upisima i njegovim tvrdnjama da je sudjelovao u ratu i Oluji, vrlo je vjerovatno da negativnosti koje se pripisuju hrvatskoj vojsci, spadaju u domenu takvih patologa koji su se nekim jebenim slučajem zadesili u HV....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 03:41

a tko zna tvrdio je on da je bio i plaćenik... pa lako moguće da je takve pizdarije možebitno i plaćenički odradio,ukoliko je jel.... mada ja sumnjam, bio je ko i provokator domobran pa je eventualno mogao napraviti kakvu pizdariju kokošareći ko i sokol što se hvalio da je vršljo po srpskim kućama tražeći pod fol literaturu....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Guest 7/10/2016, 03:51

ma yehudi mi je OK, čovik nekada viče, ali brate ne vrijeđa barem na na osobnoj razini - to mi je ok. levi isto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by abraham 7/10/2016, 06:45

Bilo kako bilo ali evo godina od ruskog upletanja u konflikt prodje. Prodje tjedan, dva, mjesec, tri mjeseca i op, prodje godina. Cuda covjekmoze procitati ovdje. Kila mozga.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14080
2014-04-14


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by epikur37 7/10/2016, 09:42

Yoda, ja nista na osobnoj razini...ali te znam prozvati zbog tvog pisanja. Posve zasluženo. Ovamo se ubijaš antirusku propagandu širiti a onda izbaciš da podržavaš ruse :D

To jednostavno trazi da te se cimne zbog hipokrizije :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by udba 7/10/2016, 10:11

epikur37 wrote:Yoda, ja nista na osobnoj razini...ali te znam prozvati zbog tvog pisanja. Posve zasluženo. Ovamo se ubijaš antirusku propagandu širiti a onda izbaciš da podržavaš ruse :D

To jednostavno trazi da te se cimne zbog hipokrizije :)
Zar se ne može istaknuti i dobre i loše strane od treće strane nego se samo nekritički i navijački treba podržavati određena treća strana iz pitaj boga kojeg motiva?

_________________
Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 10:14

dva brata wrote:ma yehudi mi je OK, čovik nekada viče, ali brate ne vrijeđa barem na na osobnoj razini - to mi je ok. levi isto
gle meni nije ok netko tko opravdava ubijanje svih koji se nalaze iza linije....a s druge strane se pozivat na neke pozitiva karakteristike ljudskosti i čovječnosti....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 10:16

michaellcmacha wrote:
dva brata wrote:ma yehudi mi je OK, čovik nekada viče, ali brate ne vrijeđa barem na na osobnoj razini - to mi je ok. levi isto
gle meni nije ok netko tko opravdava ubijanje svih koji se nalaze iza linije....a s druge strane se pozivat na neke pozitiva karakteristike ljudskosti i čovječnosti....
ne samo da opravdava nego bi po svojim upisima i sam sudjelovao u takvim akvizicijama kad bi mu se otvorilo....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by epikur37 7/10/2016, 10:22

Krimen za tragediju na bliskom istoku nosi iskljucivo amerika i njihovi vehabisticki saveznici.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 10:23

epikur37 wrote:Krimen za tragediju na bliskom istoku nosi iskljucivo amerika i njihovi vehabisticki saveznici.
ti vv ne bi, ti si klasična pička pobjeglička.... ;), a možda si i osjetljiv na krv i tako to...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by epikur37 7/10/2016, 10:27

Govoreci o uvredama na osobnom nivou....tjah
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 10:30

epikur37 wrote:Govoreci o uvredama na osobnom nivou....tjah
to je malo slobodniji izričaj, moja isprika ako te vrijeđa istina....koja se lako iščita iz upisa... jedino ako si ranije izmišljao i lagao za potrebe forumskog prihvaćanja.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by epikur37 7/10/2016, 10:43

Ts, mara ti ne znas drukcije.....no sto se moze
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by michaellcmacha 7/10/2016, 10:46

epikur37 wrote:Ts, mara ti ne znas drukcije.....no sto se moze
u čem je problem, pa ja bi ti i uživo rekao da si pička pobjeglička koja je došla metiljaviti i štetiti tu k nama u hrvatsku... isti kurac ko da je serbinjo bježeći iz srbije skrasio se u zadru ili ti... nikakve razlike, čak bi bilo bolje da je on u pitanju...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Rusija formirala novu diviziju teških bombardera - Page 3 Empty Re: Rusija formirala novu diviziju teških bombardera

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum