ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by Eroo 4/10/2016, 10:46

vuksadinare wrote:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/446845/Pregledali-smo-biografiju-Brune-Esih-i-otkrili-neobjasnjive-rupe.html
Sve je Index taksativno naveo, samo nisu znali sve skupa povezati u cjelinu.A  kako bi, treba to znat...
Nije im ideološki podobno, ima i toga. Ili prije svega to.

Eroo

Posts : 74951
2016-07-22


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by vuksadinare 4/10/2016, 10:46

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:osobno znam hasanbegovica...jos iz mladih dana i navijackog svijeta...i tvrd je to momak...taj se ne predaje a voli rizik....jednom prilikom kod hotela esplanade u zagrebu 1989 godine...je on i jos cetvorica...krenuli prema grupi delija oko njih tridesetak...koji su bili na proputovanju u rijeku...ali su izasli na glavnom kolodvoru...po obicaju bio im ej pripremljen 'docek' od bbb-ovaca...u toj grupi delija bilo ej i njihovih vođa...šuca,peca panker....a ova cetvorka u kojoj je bio hase..uzeli flase,letve i na njih....šuca je jednom prilikom rekao..'nismo vjerovali da nas ovi hoce napast nas trideset a njih cetvorica...svaka cast im..jesu nam protivnici..ali jaja su im do neba...nista se nije desilo sem verbalnih prepucavanja i pokoje bacene flase i kamena...jer su između nas stali žandari..'
I Vuk se outao lol! Ovo je fakat Blue Oyster forum.
sto sam se otkrio?..pa vec sam tu pisao da ga poznam iz mladih i navijackih krugova..uostalom susjedni kvartovi smo bili..moja generacija...nije neobicno da smo se u tom periodu druzili...pa jebote znam pola zapruđa...isli smo nekoliko puta na gostovanja u beograd....on je vlasnik bio cuvenog transparenta new blue generation jedne od frakcija bbb-a tada...
Otkrio si da ste si bili intimni u mladim danima.
..ono pod tvrd..nije sto mislis jer ti je bujna masta zlocesta....zna se sto sam mislio pod tvrd.....nije ga se dalo slomit..jebote lik se šorao u banja luci sa dva ondasnja pandura da mu ovi ne uzmu transparent....kad smo vidjeli tu šoru...zaletili smo se svi ostali prema drotovima...koji su zavrsili na cipelarki..i da ih nije spasila intervencija mu drugova...ne znam kako bi prosli
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by vuksadinare 4/10/2016, 10:48

Eva wrote:Znači grupnjak affraid
mala...nemoj me izazivati..bus videla sto je grupnjak... affraid
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by Guest 4/10/2016, 10:50

Ma daj kaj si zapel za te potrošene likove. Ti, kao i Marčelo, živiš u prošlosti. Odrastite.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by vuksadinare 4/10/2016, 10:54

Eva wrote:Ma daj kaj si zapel za te potrošene likove. Ti, kao i Marčelo, živiš u prošlosti. Odrastite.
..ne zivim ja u proslosti..nego lijepo se prisjetiti nekih stvari iz mladosti..ti se nikad ne prisjetis?..nisu nama bile samo utakmice u modi...čage..izlasci u lap,jabuku..sve je to moja generacija...ima ih danas i lijevih i desnih i svih njih se rado prisjetim.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by sitting_bull 4/10/2016, 10:55

asilovski wrote:
Brzo će to jandroković i Buzin pomesti i to  za par mjeseci svi oni lete van, osnivaju nov novi hsp-e i prelaze u svijet utvara
teško.
svi oni imaju saborske mandate.

jedino ako i buzin igra na veliku koaliciju i eliminaciju ustašoida, zidića i mosta sa političke scene...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by vuksadinare 4/10/2016, 11:13

bruna esih...

http://www.klix.ba/sport/skijanje/lindsey-vonn-promovira-svoju-autobiografiju-potpuno-naga/161003110
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by debotoijusto 4/10/2016, 11:31

deda ilerminatus wrote:
tportal wrote:diplomirane profesorice filozofije i kroatologije

eto, i ova je završila filozofski, kao i Karamarko, Hasanbegović i mnogi drugi

filozofski je problem samo ako tamo ima ljudi koji drugčije misle, ako ne slušaju Bozanićeve upute itd.

u tekstu pise hrvatske studije... nisam je nikada cuo kako govori , ima neki video na mrezi  da ne cita napisano povise neke jame , malo mi to degutantno jutri , poveznica ako moze
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by darth_vader 4/10/2016, 12:28

deda ilerminatus wrote:
tportal wrote:diplomirane profesorice filozofije i kroatologije

eto, i ova je završila filozofski, kao i Karamarko, Hasanbegović i mnogi drugi

filozofski je problem samo ako tamo ima ljudi koji drugčije misle, ako ne slušaju Bozanićeve upute itd.

Pa vidiš da je općenito problem...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by provocator 4/10/2016, 13:45

vuksadinare wrote:http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/446845/Pregledali-smo-biografiju-Brune-Esih-i-otkrili-neobjasnjive-rupe.html
Kaj pica ima neke neobjašnjive rupe? Treba joj ih zečepit.

_________________
Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by kaya 4/10/2016, 14:17

meni je neobjašnjiva rupa kako je to ona zgodna, pametna a ne voli komunizam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih - Page 3 Empty Re: Ovo više nije slučajno!Nakon Hasanbegovića.Glasnovića,Previšića,Kovača na udaru lijevih medija došla na red Bruna Esih

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum