ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by michaellcmacha 20/9/2016, 13:59

bogomdani wrote:A niste se niti vi bas usretjili Suspect
oooo svetozareeee pa što se odmah vređaš.... ;)))))

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by marcellus 20/9/2016, 22:16

mene uvijek fascinira kako pižon baci drkicu kad pedera neko od njegovih guzhavera pomilki po glavici i potapša po dupetu... ono, "dobro je, samo tako, sjebi ih do jaja... good job"

_________________
Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 22:38

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Vucic-durakovic-klinton-20-09-2016-vlada-srbije-1474402867-995979

VUČIĆ I KLINTON NA PANELU GLOBALNE INICIJATIVE: Teže je danas održati mir nego pre 20 godina

NJUJORK -- U okviru Klintonove Globalne Inicijative počeo je panel o Srebrenici na kome učestvuju premijer Srbije Aleksandar Vučić i načelnik Srebrenice Ćamil Duraković

Panel je počeo uvodnim izlaganjem Advije Ibrahimović, devojke koja je prezivela Srebrenicu. Posle toga reč je uzeo bivši predsednik SAD Bil Klinton i prestavio Durakovića i Vučića. On je rekao da je Vučićeva poršlogodišnja poseta Srebrenici bila vrlo hrabar politički potez, i u detalje opisao napad na Vučića.

"Ako niste bili tamo, nemate pojma koliko je to bio hrabar potez, i fizički i politički",rekao je Klinton.

"Šta treba da se desi sledece? Šta svet treba da uradi da vam pomogne", pitao je Klinton Vučića i Durakovića.

Premijer Srbije Aleksandar Vučič je zatim na engleskom rekao: " Loše, loše".

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Vucic-durakovic-klinton-20-09-2016-vlada-srbije-1474402867-995983

Foto: Vlada Srbije
"Teško je komentarisati užasnu pricu koju vam je Advija isprićala. Hocu samo da kažem da sam Srbin, i ponosan sam što sam Srbin i srpski premijer. Otišao sam u Srebrenicu da pokazem poštovanje prema žrtvama, a napadnut sam od strane prisutnih. Nisam ni za trenutak spustio glavu. Prepoznajemo bol ljudi u Bosni, uradili smo šta smo mogli u Srbiji, kaznili smo i osudili ljude u Srbiji koji su bili krivi za masakr u Srebrenici. 16 ljudi je uhapseno.
Učinicemo sve da zadržimo mir i stabilnost, a nije lako. Teže je nego pre 20 godina i postaje svaki dan sve teže. Ali, i sa druge strane ima istih priČa - Srba koji mogu isto strašne price da ispričaju. Nadam se da će krivci biti pronađeni i za te zločine.

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Clinton-global-inicijativa-1474402118-995969

Moramo da uložimo puno hrabrosti, atmosfera nije dobra, nadam se objektivnijem pristupu i da ćemo svi biti u stanju da prihvatimo sve loše stvari koje smo uradii. I tek tada ćemo sve teškoce moći da prebrodimo. Ćamil zna da može da računa na nas", rekao je Vučić.
Ćamil Duraković je naveo da je istorija teška za sve narode bivše Jugoslavije, ali da je ponosan što predstavlja ljude koji sada žive u miru.

“Mogao sam i ja da ostanem i živim dobro u Americi, ali odlučio sam da se vratim. Meni je bilo teško da zagrlim Vučića među 7.000 grobnih mesta u Srebrenici, ali sam to učinio jer smo obojica hrabri“, naveo je on.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by epikur37 20/9/2016, 22:39

au bokte klikton i vučić...pa ono vrh :D


serbinjo i pizzon na aparatima
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by epikur37 20/9/2016, 22:40

viš i ovi srbi su povodljivi, recimo hrvati doista jesu malograđanština ali kad izvučeš komad srpske budale e tu nema ravnog :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 22:40

Briga mene za Vucica.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by epikur37 20/9/2016, 22:41

Serbinho-3 wrote:Briga mene za Vucica.

A onda se brineš za Kliktona, naime on vas je iskarao, raketama, avionima i čim ne.
A vi mu opet ladite jaja :D


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 22:41

epikur37 wrote:viš i ovi srbi su povodljivi, recimo hrvati doista jesu malograđanština ali kad izvučeš komad srpske budale e tu nema ravnog :D


Bas se nasao ko filozofirati o budalama Basketball
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by epikur37 20/9/2016, 22:42

Serbinho-3 wrote:
epikur37 wrote:viš i ovi srbi su povodljivi, recimo hrvati doista jesu malograđanština ali kad izvučeš komad srpske budale e tu nema ravnog :D


Bas se nasao ko filozofirati o budalama Basketball

no ti dječače nisi dostojan moje prosto proširene rečenice
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 22:44

epikur37 wrote:
Serbinho-3 wrote:Briga mene za Vucica.

A onda se brineš za Kliktona, naime on vas je iskarao, raketama, avionima i čim ne.
A vi mu opet ladite jaja :D




Ko to mi, Vucic tamo u svoje ime sedi, nemam ja nista sa time, niti neko drugi.

Klinton uzima pare da brani muslimane, druga prica od nase, Vucko glumi, pitanje i on za koga radi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 22:45

epikur37 wrote:
Serbinho-3 wrote:
epikur37 wrote:viš i ovi srbi su povodljivi, recimo hrvati doista jesu malograđanština ali kad izvučeš komad srpske budale e tu nema ravnog :D


Bas se nasao ko filozofirati o budalama Basketball

no ti dječače nisi dostojan moje prosto proširene rečenice

Dobro rece, prosto prosirena, nit' zareza, nit' velikog slova.

Balkanac umislio da je neki faktor.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Regoč 20/9/2016, 23:01

Ček, ček, nije li Clinton osuđeni ratni zločinac? Što Aca radi u takvu društvu?

_________________
Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Guest 20/9/2016, 23:20

ono sto mora. radi svoj poso ! odradjuje ! otaljava ! mora !
da je s.m. vise vodio racuna o posledicama svog ponasanja.
pre svega politickim stavovima  i izjavama,
stvari bi moguce bile drugacije.


Last edited by pizzon on 20/9/2016, 23:29; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Guest 20/9/2016, 23:21

Znaci bio je na nekom simpoziju s likom koji je bombardirao srbiju samo zato da malo izbije iz medija cinjenicu da mu je pola volonterki u Bijeloj Kuci kurac pusilo.....ali aj...stvarno ste priznati u svijetu jbt :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 23:31

Klinton i Bler zive od petro dolara, bombardovali i uslisavali zelje Abdule i ekipe.

Vucic ista prica, tamo glumi nesto kao i ova dvojica za lovu, Vucku daju pare da gradi neki BGD na vodi, Air Serbia Etihad, sto naravno mora da vrati nazad sa Klintonom i ovim iz Srebrenice, price o zrtvama Muslimanskim i tako to.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Eroo 20/9/2016, 23:33

MaximusDecimusMiridije wrote:Znaci bio je na nekom simpoziju s likom koji je bombardirao srbiju samo zato da malo izbije iz medija cinjenicu da mu je pola volonterki u Bijeloj Kuci kurac pusilo.....ali aj...stvarno ste priznati u svijetu jbt :D

Možda je baš zato Vučić prava stranka za Clintona. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 75028
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Guest 20/9/2016, 23:35

Serbinho-3 wrote:Klinton i Bler zive od petro dolara, bombardovali i uslisavali zelje Abdule i ekipe.

Vucic ista prica, tamo glumi nesto kao i ova dvojica za lovu, Vucku daju pare da gradi neki BGD na vodi, Air Serbia Etihad, sto naravno mora da vrati nazad sa Klintonom i ovim iz Srebrenice, price o zrtvama Muslimanskim i tako to.

Pa realno onog Beograd na vodi mu je uspjelo prije relativno malo vremena :)

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Srbija10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Eroo 20/9/2016, 23:37

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 DSC_9207

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75028
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Eroo 20/9/2016, 23:38

:D 

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 DSC_9437

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75028
2016-07-22


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Serbinho-3 20/9/2016, 23:41

Air Serbia se prica uzima drugi A330-200 za liniju Beograd-Teheran-Peking.
Zato mora da je sa svima dobar.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Guest 20/9/2016, 23:44

Serbinho-3 wrote:Air Serbia se prica uzima drugi A330-200 za liniju Beograd-Teheran-Peking.
Zato mora da je sa svima dobar.

Pa dobro, to nacelno opce nije losa ideja. Avion jel. A i linija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi - Page 3 Empty Re: Vučić je najveće iznenađenje među evrofilima u Evropi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum