ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by Guest 14/9/2016, 10:39

kic wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:[size=38]"Diplomirala je na temi "Srpska propaganda i hrvatska šutnja"..."[/size]


[size=38]Znači cijeli njezin "desni" diskurs je zapeo između dva Antea te Srba, strašno je kako kod nas uopće nema nikakve desnice, ali niti natruhe osim ovih plemenskih bantu Srbi gluposti[/size]

a proucila je nepostojecu stvar i odnose? bolje da je usmrkala droge i osla u BG, nego se bavila proucavanjem silovanih  zena u DR? sta ismijavate ovdje nije mi jasno, rasvjetljavanje cinjenicama treba pozdraviti, a huskacka retorika je nesto tipicnije za SDP danas..
Bolje da je pisala od udbaškoj strukturi vlasti u RH i njezinim elitama, te kako isti upravljaju sa državom. Nakon toga bi morala negdje otići ali ne u BG sa ili bez gudre, a ovo je ne istrošeno nego potpuno nepotrebno...

pisanje i snimanje filma o silovanim ženama u Domovinskom Ratu je nepotrebno?

ajbok
Nije, ali ona vidi crvenu zvijezdu na svakom uglu, a HR danas crnja neg crvenija. Samo Bruna to ne vidi! Kao ni Kolinda urlikanje na stadionu kak ne čuje. Limitirane intelektualke.

Guest
Guest


Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by L'âme 14/9/2016, 10:43

marcellus wrote:pa srpska agresivnost i jest produkt hrvatske pasivnosti, i ovaj put
ne bih rekla da je produkt, al'da joj pogoduje, to svakako..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by Kermit 14/9/2016, 11:41

kaja_333 wrote:
asilovski wrote:"Diplomirala je na temi "Srpska propaganda i hrvatska šutnja"..."


Znači cijeli njezin "desni" diskurs je zapeo između dva Antea te Srba, strašno je kako kod nas uopće nema nikakve desnice, ali niti natruhe osim ovih plemenskih bantu Srbi gluposti
A na čemu bi trebala diplomirati kada je period između dva Ante zadnjih 80 godina a sam naslov teme je zapravo veliki problem hrvatske . Dobro, mozda je mogla khuena i njegova govna mađarone uzeti  za temu ali predavno je bilo pa joj valjda nije zanimljivo.
Najveći problem mađarona je što su opismenili ovdašnja plemena, dali im ceste, bolnice, škole, muzeje, kazališta, sudove i civilizaciju a oni i nakon 200 godina nisu izašli iz svojih plemenskih vivgana nego su se vratili u primordijalnu zajednicu (ako se tako što može uopće nazvati zajednicom) i pišu radove jedni o drugima
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by Kermit 14/9/2016, 11:46

kic wrote:
asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:[size=38]"Diplomirala je na temi "Srpska propaganda i hrvatska šutnja"..."[/size]


[size=38]Znači cijeli njezin "desni" diskurs je zapeo između dva Antea te Srba, strašno je kako kod nas uopće nema nikakve desnice, ali niti natruhe osim ovih plemenskih bantu Srbi gluposti[/size]

a proucila je nepostojecu stvar i odnose? bolje da je usmrkala droge i osla u BG, nego se bavila proucavanjem silovanih  zena u DR? sta ismijavate ovdje nije mi jasno, rasvjetljavanje cinjenicama treba pozdraviti, a huskacka retorika je nesto tipicnije za SDP danas..
Bolje da je pisala od udbaškoj strukturi vlasti u RH i njezinim elitama, te kako isti upravljaju sa državom. Nakon toga bi morala negdje otići ali ne u BG sa ili bez gudre, a ovo je ne istrošeno nego potpuno nepotrebno...

pisanje i snimanje filma o silovanim ženama u Domovinskom Ratu je nepotrebno?

ajbok
kakve silovane žene, kakvi filmovi o čemu ti pišeš pobogu? Rođenoj strini nije pisala 13 godina samo što živi na trgu maršala Tita, a da živi na Aleji Mile Budaka pisala bi joj 2 puta dnevno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by Kermit 14/9/2016, 11:51

maggie13 wrote:
marcellus wrote:pa srpska agresivnost i jest produkt hrvatske pasivnosti, i ovaj put
ne bih rekla da je produkt, al'da joj pogoduje, to svakako..
Srbi su uvijek bili puno agresivniji, slobodniji, nametljiviji, a čaršija ih vodi u propast i nestanak, Hrvati nisu društvo, nemaju zajednički cilj, opći interes, sve im odlučuje Buzin i lopovi, a nišđta ne žele nazvati pravim imenom, ali oba nroda ne shvaćaju da imaju jako malo vremena da se okrenu spašavanju svojeg naroda i to pod malo možda 10-20 godina, te su sve ove rasprave potpuno i u cijelosti ne neproduktivne nego jedna od razloga propasti
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by darth_vader 14/9/2016, 14:31

deda ultimate nemesis wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:HR desnica je malo zaostala.
nije....jednostavno neke stvari u hrvatskoj rijesene...zato jednostavno politicke struje djeluju u hrvatskoj primjereno trenutku..

prije rata u Hrvatskoj je bilo 15% Srba, danas je Srba u stanovništvu 3%

kako ta stvar nije riješena? što još treba? vidite ugrozu u sjenkama

11%
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by Guest 14/9/2016, 20:49

asilovski wrote:
kaja_333 wrote:
asilovski wrote:"Diplomirala je na temi "Srpska propaganda i hrvatska šutnja"..."


Znači cijeli njezin "desni" diskurs je zapeo između dva Antea te Srba, strašno je kako kod nas uopće nema nikakve desnice, ali niti natruhe osim ovih plemenskih bantu Srbi gluposti
A na čemu bi trebala diplomirati kada je period između dva Ante zadnjih 80 godina a sam naslov teme je zapravo veliki problem hrvatske . Dobro, mozda je mogla khuena i njegova govna mađarone uzeti  za temu ali predavno je bilo pa joj valjda nije zanimljivo.
Najveći problem mađarona je što su opismenili ovdašnja plemena, dali im ceste, bolnice, škole, muzeje, kazališta, sudove i civilizaciju a oni i nakon 200 godina nisu izašli iz svojih plemenskih vivgana nego su se vratili u primordijalnu zajednicu (ako se tako što može uopće nazvati zajednicom) i pišu radove jedni o drugima


Boldano je stav kompleksa uzrokovanog propašću trule tvorevine Ugarske, ugasle Trianonskom pljuskom od koje se nikad neće oporaviti. Taj civilizacijski "doseg" koji je ovim narodima ostavljen , skupo je plaćen i preplaćen. Turci, a bogami ni Rumunji nikad nisu stolovali u Zagrebu, a u Budimu i Pešti itekako jesu. Stoga, sve što navodiš je možda bilo onda, danas se više ne broji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku' - Page 7 Empty Re: Bruna Esih glasno,jasno i kratko na HR2:'Tko god odustane od hrvatskih nacionalnih interesa i stavlja nešto drugo ispred neće imati moju podršku'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum