ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by RayMabus Wed 26 May - 5:47

:^0 lol! lol! lol! lol! lol!  :^0


https://www.google.com/amp/s/net.hr/danas/hrvatska/zestoka-skare-ozbolt-skoro-moju-podrsku-nece-imati-nikada-pa-ni-na-eurosongu-ali-tu-nije-stala-brutalno-je-oplela-po-njemu/amp/

:D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175522
2014-04-11


Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by vuksadinare Wed 26 May - 5:50

tsssss....a sto je ona mislila..da ce ona u drugi krug..poraz treba znati prihvatiti..pecala hdz glasace pa nije upecala
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by RayMabus Wed 26 May - 5:59

vuksadinare wrote:tsssss....a sto je ona mislila..da ce ona u drugi krug..poraz treba znati prihvatiti..pecala hdz glasace pa nije upecala
Išla se uvalit u gradsku skupštinu jer je mislila da će biti neka pat pozicija pa će ona tu profitirat i utjecat nešto za svoje interese i interese onih koji je guraju pa nije ušla ni u gradsko vijeće grada Zagreba.

Vesna Škare , izbori za gradsko vijeće grada Zagreba : 14,247 glasova , 4,44%

Nije prešla izborni prag.

Ona je Bandićev igrać i od ove Jelene Vukičević i kako ova nije ni jedna ni druga prošla onda napada Škoru jer ih je on posra obadvije.

Neka ona laje i dalje. Nema je u gradskom vijeću a ova njena prija nema nikakvu vlast i ide metla Bandičevcima.

Počistit će ih sve a Plenkovic će se snać i ubacit svoje ljude jer jednostavno grad triba pomoć a država je Plenkovic.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175522
2014-04-11


Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by darth_vader Wed 26 May - 10:26

A sve zbog onog glupog Pervana...

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by dijagram Wed 26 May - 20:35

jasambrend wrote:A sve zbog onog glupog Pervana...

hahahahahah, hehehehehe, hihihihihihiiiiiiiiiiiiiii

:D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by immortal Wed 26 May - 23:20

ni ti moju  :cleanteeth

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23137
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by niels Wed 26 May - 23:31

Pa ja bi čovjeka podržao na Eurosongu, kako ne.

Ne znam koliko to vrijedi, poslali smo onu zgodnu malu, imala je pamtljivu pjesmicu, pokazala je guzu, otprilike toliko mi možemo progutati.

Imamo prođu na Eurosongu kao SDP u Slavoniji i Dalmaciji.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu Empty Re: Škare Ožbolt : Škoro moju podršku neće imati nikada, pa ni na Eurosongu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum