ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Jure Radić

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 11:05

veber wrote:a, odojko. odkuda je taj izronio?
a i oreskovic?

Kaj je bitno odakle je Oreskovic izronio? Predlozili ga u Saboru, a tamo koreju izabrat tebe ili mene, tak svejedno. Za razliku od Mudrinica, dosel je sa nekim referencama i pregovaral je o financijskim obvezama, delal je koliko su mu dali ovi luciferi. Ak mene pitas, ispal je kompetentniji i veci domoljub od svih ovih koji si pridrzavaju srcani misic dok svira himna. Sa njim smo imali spontani rast, sad ces vidjet ak ti zasjednu HDZ/Most/Bandic il NK/HDSSB/''Pametno''/manjinci kak ce bit rasta...sa grafa u zid. Sve vec vidjeno.

bash

Ja s Odojkom nemam veze, neka ga biraju i dalje krepili koji ga biraju vec 15-16 godina, njima je on dobar i neka im ga. Juru Radica nitko nikada za nista nije izabral na izborima, neg sam na namjestenim javnim natjecajima, Mudrinica isto.

Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 11:06

kaja_333 wrote:Predivno.

Ma ko Claudia Schiffer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 11:11

kolerik wrote:
kaja_333 wrote:Predivno.

Ma ko Claudia Schiffer.

''Mr. Ivica Mudrinic served as Senior Vice President for Strategic Support at Deutsche Telekom AG since December 2013.''


http://www.bloomberg.com/research/stocks/people/person.asp?personId=962885&privcapId=380011
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 11/9/2016, 13:16

Ne branim Juru Radića, samo upozoravam Kaću da ne idealizira komunizam jer su se i tamo događala sranja.

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 11/9/2016, 13:18

kolerik wrote:Inace, kad ne budu gospodicne nazocne Marcel, bum ti isprical jedan o intelektualcu i Fati. :)
Jel čitaš ti štogod?

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by L'âme 11/9/2016, 13:23

Ja volim viceve :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 11/9/2016, 13:40

Izišla Fata u grad, šeta Korzom, zaustavlja se gospodin u Audiju, "jesi za vožnju, mala", "jesam", odveze ju do motela, uzme sobu, skinu se, miluje ju, lizne, a kad je trebo jebat ne uzmogne. "Znaš, ja sam ti intelektualac, mnogo razmišljam, puno čitam..." Fata sva napaljena i biesna istrči van, stopa kraj ceste, staje Muju s kamionom, primi ju, zaveze u prvi šumarak i krene jebat. Jednom, dvaput, triput, dobro Fati, četiri puta, pet put, šest put, Fati već dosta, sedam puta, osam puta, devet puta, kaže Fata "Mujo, Mujo, Mujo!", "Šta je?!", "Jel ti, bona, šta čitaš?"

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 13:42

Regoč wrote:Izišla Fata u grad, šeta Korzom, zaustavlja se gospodin u Audiju, "jesi za vožnju, mala", "jesam", odveze ju do motela, uzme sobu, skinu se, miluje ju, lizne, a kad je trebo jebat ne uzmogne. "Znaš, ja sam ti intelektualac, mnogo razmišljam, puno čitam..." Fata sva napaljena i biesna istrči van, stopa kraj ceste, staje Muju s kamionom, primi ju, zaveze u prvi šumarak i krene jebat. Jednom, dvaput, triput, dobro Fati, četiri puta, pet put, šest put, Fati već dosta, sedam puta, osam puta, devet puta, kaže Fata "Mujo, Mujo, Mujo!", "Šta je?!", "Jel ti, bona, šta čitaš?"

Nije taj. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 11/9/2016, 14:08

Čekamo tvoj.

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 14:08

Regoč wrote:Izišla Fata u grad, šeta Korzom, zaustavlja se gospodin u Audiju, "jesi za vožnju, mala", "jesam", odveze ju do motela, uzme sobu, skinu se, miluje ju, lizne, a kad je trebo jebat ne uzmogne. "Znaš, ja sam ti intelektualac, mnogo razmišljam, puno čitam..." Fata sva napaljena i biesna istrči van, stopa kraj ceste, staje Muju s kamionom, primi ju, zaveze u prvi šumarak i krene jebat. Jednom, dvaput, triput, dobro Fati, četiri puta, pet put, šest put, Fati već dosta, sedam puta, osam puta, devet puta, kaže Fata "Mujo, Mujo, Mujo!", "Šta je?!", "Jel ti, bona, šta čitaš?"
Hahaha
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 14:24

Regoč wrote:Čekamo tvoj.

Ajde.

Uglavnom, Fata se kurva i vrati se jedno jutro sva zbunjena. Veli joj Mujo: ''Bolan Fato, sto ti je matere ti, sva si nekako  pale''

Kaze: ''Ah da, pokupio me neki intelektualac, odvede me sebi u stan, skine se i pokaze mi nesto, penis mislim da je reko.''

''Bolan sto ti je to penis?!''

''Ma ne znam izgleda ko kurac samo je puno manji.''
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 14:36

kolerik wrote:
Regoč wrote:Čekamo tvoj.

Ajde.

Uglavnom, Fata se kurva i vrati se jedno jutro sva zbunjena. Veli joj Mujo: ''Bolan Fato, sto ti je matere ti, sva si nekako  pale''

Kaze: ''Ah da, pokupio me neki intelektualac, odvede me sebi u stan, skine se i pokaze mi nesto, penis mislim da je reko.''

''Bolan sto ti je to penis?!''

''Ma ne znam izgleda ko kurac samo je puno manji.''
:)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by provocator 11/9/2016, 22:54

MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:serete o stvarima o kojima pojma nemate. Koliko dana u godini je STARI most, koji su Srbi srušili, bio zatvoren radi bure?

Nikoliko nikada. Zasticen bio od bure pozicijom, sama konstrukcija mosta je bila propusna te je opcenito most bio malo cudo graditeljstva :)
Ma daj... kaj god! Marcellus samom sebi nikako nemre oprostiti što je rođen u "zločinačkom režimu", prživio ga, obrazovao se, radio... Nisu ga streljali... Ni njega a ni njegove roditelje a nije im padalo na pamte napustiti taj "zločinački režim"... A mogli su. I sad zamisli ti čuda... U "zločinačkom režimu" izgrađen je most koji nije bio zatvaran zbog bure?! Nemoguće!

Kao što je nemoguće to da je mala Hrvatska imala čak četiri tvrtke s vlastim razvojnim isnstitutom. Da je imala brodogradnju top 5 u svijetu... Da je imala moćnu "Prvomajsku" koja je već tada kupovala dionice stranih tvrtki po svijetu... Da je imala moćnu "Plivu" koja danas više nije u našem vlasništvu... Niš to nije valjalo kao ni most na Maslenici. Zna marcellus. ;)

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 12/9/2016, 00:45

Čuo sam i taj, dobar je. Evo još jedan.
Vraća se Fata kući ranom zorom. Pita ju Mujo "pa dobro, di si ti cielu noć". "Ma pust, bona, zajebala sam se". "Kako to misliš zajebala si se?" "Znaš ono kad tebe nema cielu noć pa mi kažeš da si se zakarto? E, tako sam se i ja zajebala!"

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 12/9/2016, 00:48

Da, Marcel stvarno ne može priznati da je išta valjalo prije 90. Ne kažem da je sve valjalo, ne kažem ni da je većina valjala, ali da baš ništa nije valjalo, teško mogu prihvatiti.

_________________
Umro Jure Radić - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 5 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum