ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umro Jure Radić

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by jastreb 11/9/2016, 10:10

Kao što je tvornica glinice u Obrovcu bila simbol nekih promašenih stvari u doba SKH,tako je i ovaj most simbol promašaja HDZ-a.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by veber 11/9/2016, 10:16

kaja_333 wrote:
abraham wrote:Ne, ovo su dosli neki novi ljudi odrastali u nekom drugom okruzju sa nekim , ja, lopovskim mentalitetom. Toga u mangino vrijeme nije bilo.
Jure je dobio orden u mangino vrijeme, dobio je i u Tuđmanovo. 
Međutim u mangino vrijeme ipak nisi mogao napraviti most na kojem lete šleperi jer bi nekom odletila glava. Ili zgradu na kojoj izađeš zapaliti cigaretu na balkon i srušiš se s balkonom. Jbg, činjenice. 
Dokaz tome da su bivši inžinjeri mjesecima ispitivali pastire gdje najmanje puse , to znaju ljudi od tamo, kad su ovi rekli a oni najbolje znaju i bez diploma koje ima Jure jer su stalno na otvorenome išli su raditi mjerenja i ustanovili da je tamo gdje su rekli , da je to idealna pozicija te su digli most tamo. Taj most funkcionirao je besprijekorno a i danas je pomoćni pravac kad po jurinom lete auti. 
Međutim nije stvar u jurinom neznanju, znao je on sto ce desiti,  nego korupciji i zacrtanoj trasi zbog zemljišta.
tako je

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:22

veber wrote:
kaja_333 wrote:
abraham wrote:Ne, ovo su dosli neki novi ljudi odrastali u nekom drugom okruzju sa nekim , ja, lopovskim mentalitetom. Toga u mangino vrijeme nije bilo.
Jure je dobio orden u mangino vrijeme, dobio je i u Tuđmanovo. 
Međutim u mangino vrijeme ipak nisi mogao napraviti most na kojem lete šleperi jer bi nekom odletila glava. Ili zgradu na kojoj izađeš zapaliti cigaretu na balkon i srušiš se s balkonom. Jbg, činjenice. 
Dokaz tome da su bivši inžinjeri mjesecima ispitivali pastire gdje najmanje puse , to znaju ljudi od tamo, kad su ovi rekli a oni najbolje znaju i bez diploma koje ima Jure jer su stalno na otvorenome išli su raditi mjerenja i ustanovili da je tamo gdje su rekli , da je to idealna pozicija te su digli most tamo. Taj most funkcionirao je besprijekorno a i danas je pomoćni pravac kad po jurinom lete auti. 
Međutim nije stvar u jurinom neznanju, znao je on sto ce desiti,  nego korupciji i zacrtanoj trasi zbog zemljišta.
tako je

Vis kako si korigiran bez soka u 2 ujutro i spominjanja Ocenasa :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:24

kaja_333 wrote:
abraham wrote:Ne, ovo su dosli neki novi ljudi odrastali u nekom drugom okruzju sa nekim , ja, lopovskim mentalitetom. Toga u mangino vrijeme nije bilo.
Jure je dobio orden u mangino vrijeme, dobio je i u Tuđmanovo. 
Međutim u mangino vrijeme ipak nisi mogao napraviti most na kojem lete šleperi jer bi nekom odletila glava. Ili zgradu na kojoj izađeš zapaliti cigaretu na balkon i srušiš se s balkonom. Jbg, činjenice. 
Dokaz tome da su bivši inžinjeri mjesecima ispitivali pastire gdje najmanje puse , to znaju ljudi od tamo, kad su ovi rekli a oni najbolje znaju i bez diploma koje ima Jure jer su stalno na otvorenome išli su raditi mjerenja i ustanovili da je tamo gdje su rekli , da je to idealna pozicija te su digli most tamo. Taj most funkcionirao je besprijekorno a i danas je pomoćni pravac kad po jurinom lete auti. 
Međutim nije stvar u jurinom neznanju, znao je on sto ce desiti,  nego korupciji i zacrtanoj trasi zbog zemljišta.

 Umro Jure Radić - Page 4 1f44d  tako je kajo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 11/9/2016, 10:25

jastreb wrote:
Regoč wrote:Budući da je Radića vječito progonio Mesić, znači da je Radić u politici obavio izvrstan posao.
Počivao u miru Božjem!
Mesića je pak progonio Tito,što znači da je i Tito sjajno obavljao svoj posao u politici? Ili?
Mesić je bio agent provokator u Titinoj službi.

_________________
Umro Jure Radić - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 10:30

kolerik wrote:
kaja_333 wrote:
abraham wrote:Ne, ovo su dosli neki novi ljudi odrastali u nekom drugom okruzju sa nekim , ja, lopovskim mentalitetom. Toga u mangino vrijeme nije bilo.
Jure je dobio orden u mangino vrijeme, dobio je i u Tuđmanovo. 
Međutim u mangino vrijeme ipak nisi mogao napraviti most na kojem lete šleperi jer bi nekom odletila glava. Ili zgradu na kojoj izađeš zapaliti cigaretu na balkon i srušiš se s balkonom. Jbg, činjenice. 
Dokaz tome da su bivši inžinjeri mjesecima ispitivali pastire gdje najmanje puse , to znaju ljudi od tamo, kad su ovi rekli a oni najbolje znaju i bez diploma koje ima Jure jer su stalno na otvorenome išli su raditi mjerenja i ustanovili da je tamo gdje su rekli , da je to idealna pozicija te su digli most tamo. Taj most funkcionirao je besprijekorno a i danas je pomoćni pravac kad po jurinom lete auti. 
Međutim nije stvar u jurinom neznanju, znao je on sto ce desiti,  nego korupciji i zacrtanoj trasi zbog zemljišta.

 Umro Jure Radić - Page 4 1f44d  tako je kajo
Pa je. Bezveze ga brane i njegov korumpirani projekt. Mislim mene ne mogu optužiti da sam titov obožavatelj , to je Jure bio. Svejedno da je to napravio u jugi završio bi u zatvoru, ne bi ni mogao napraviti u stvari.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:32

marcellus wrote:
vili40 wrote:
abraham wrote:Bilo kako bilo ali koliko se sjecam zavrsio dva fakulteta paralelno sa srednjom ocjenom 10.
još jedan dokaz da sa našim školstvom nešto nije u redu

Gluposti, Radić je bio vrhunski intelektulac i stručnjak

jedan od rijetkih obrazovanih i inteligetnih ljudi u hrvatskoj politici, a sad smo spali na neke plenkoviće i milanoviće

Ne moras bit bogzna kako obrazovan da precvikas Hrvatsku, zaradis na lokaciji i dobivas poslove na namjestenim javnim natjecajima od Tudjmana do Sanadera. Ili ''domoljubna'' IGH ili ''udbaska'' Ingra, samo je pitanje tko ce derati proracun, tj. sve nas.

Studenti su mu besplatno u studiju radili idejna rjesenja i projekte, njega u tome nije bilo 1%, a prodavao ih je kao svoje. Ako mu neces raditi nema prolaza na faksu. Ucjena, naravno da to ne mozes staviti ni u CV.

Zaliboze njegovog studiranja, to sto je on radio, mogao je svaki drumski razbojnik.

Pokoj mu dusi, ali nisam za to malogradjansko licemjerje ''o mrtvima sve najbolje''. Hocemo li o Pol Potu sve najbolje? I on je mrtav.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Regoč 11/9/2016, 10:33

Kajo, ne idealiziraj, nedaleko odatle komunjare su otvorile tvornicu koja nikada ništa nije zaradila. U mom su kraju otvorili krečanu koja je proizvodila gubitke. A vjerujem da će svatko naći pokoji primjer.

_________________
Umro Jure Radić - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 10:41

kolerik wrote:
marcellus wrote:
vili40 wrote:
abraham wrote:Bilo kako bilo ali koliko se sjecam zavrsio dva fakulteta paralelno sa srednjom ocjenom 10.
još jedan dokaz da sa našim školstvom nešto nije u redu

Gluposti, Radić je bio vrhunski intelektulac i stručnjak

jedan od rijetkih obrazovanih i inteligetnih ljudi u hrvatskoj politici, a sad smo spali na neke plenkoviće i milanoviće

Ne moras bit bogzna kako obrazovan da precvikas Hrvatsku, zaradis na lokaciji i dobivas poslove na namjestenim javnim natjecajima od Tudjmana do Sanadera. Ili ''domoljubna'' IGH ili ''udbaska'' Ingra, samo je pitanje tko ce derati proracun, tj. sve nas.

Studenti su mu besplatno u studiju radili idejna rjesenja i projekte, njega u tome nije bilo 1%, a prodavao ih je kao svoje. Ako mu neces raditi nema prolaza na faksu. Ucjena, naravno da to ne mozes staviti ni u CV.

Zaliboze njegovog studiranja, to sto je on radio, mogao je svaki drumski razbojnik.

Pokoj mu dusi, ali nisam za to malogradjansko licemjerje ''o mrtvima sve najbolje''. Hocemo li o Pol Potu sve najbolje? I on je mrtav.
Bravo kolerik, to bi bilo najobjektivnije. Braniti Tuđmanovo lopove jer su Tuđmanovi je zbilja grozno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:41

Jos je Rojs pricao o gradjevinskoj mafiji, sa vojskom je delal ceste po visestruko nizim cijenama od komercijalnih, uza sve muljaze. Po emisijama je vikal i mahal papirima i dokazival kak postoji cestovna mafija, svi znaju da je mislil na IGH i Ingru, i badava. Ko da je prical zidu...

Rojs je baraba, al se barem boril sa kalasnjikovom u ruci za ovaj narod, a ono vaznije, radil je kilometar po visestruko nizoj cijeni, bez visestrukog stanjivanja asfalta od norme za autocestu.

Eto vam cijela IGH nova naselja po Zagrebu, prekrasne zgrade, ulazi od ''mermera'' i mesinga,:) a otpada fasada. Nitko se nije uselio zbog cijene po kvadratu, a vec otpada fasada.

A dobro, covjek intelektualac. Intelektualno nas je zaduzio u komplotu sa Linicem da ce to moji unuci i Marcelovi praunuci vracati...

Inace, kad ne budu gospodicne nazocne Marcel, bum ti isprical jedan o intelektualcu i Fati. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 10:44

Regoč wrote:Kajo, ne idealiziraj, nedaleko odatle komunjare su otvorile tvornicu koja nikada ništa nije zaradila. U mom su kraju otvorili krečanu koja je proizvodila gubitke. A vjerujem da će svatko naći pokoji primjer.
To je drugo, nitko nije bio ugrožen da bi mogao stradati. Tvornica nije bila za javnu upotrebu. Nije nitko mogao napraviti zgradu na kojoj pada balkon jer ju inspekcija ne bi pustila.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:48

Regoč wrote:Kajo, ne idealiziraj, nedaleko odatle komunjare su otvorile tvornicu koja nikada ništa nije zaradila. U mom su kraju otvorili krečanu koja je proizvodila gubitke. A vjerujem da će svatko naći pokoji primjer.

Ima ih puno, i nije dobro. I sta sad, sta nam je to opravdanje da i danas radimo sranja? U digitalnoj smo eri, moremo vidjeti dokumentacije sa javnih natjecaja, Vlada je duzna odgovarati na pitanja tvog zastupnika u Saboru o cost-benefit analizi i kioska koji se podigne o nasem trosku ili kroz JPP...i opet se krade, i to jos kako.

Nekad su nas krali narodni heroji iz sume, danas nas kradu vrhunski intelektualci kao pokojni Radic i genijalac Mudrinic koji je dosel iz Kanade sa dva para prljavih gaca i koji je privatiziral HT, skupa sa infrastrukturom i opet nudi gore cijene od operatera koji mu placaju najam za infrastrukturu (koju smo mi placali da se izgradi, postavljali smo opticka kablove o nasem trosku prije privatizacije DT-u, kad ni Amerika nije postavljala opticke kabove, a sad smradovi iz HT-a to unajmljuju kao da su oni skupili osobno pare za infrastrukturu?!!).

I on sad u Kolnu, zasluzil je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:51

kaja_333 wrote:
Bravo kolerik, to bi bilo najobjektivnije. Braniti Tuđmanovo lopove jer su Tuđmanovi je zbilja grozno.

Pa meni nije jasan taj mentalitet, neki su bas rodjeni da sluze, i traze da sluze i da ih se pljacka u oci, i jos ih brane. Stockholski sindrom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 10:52

kolerik wrote:
Regoč wrote:Kajo, ne idealiziraj, nedaleko odatle komunjare su otvorile tvornicu koja nikada ništa nije zaradila. U mom su kraju otvorili krečanu koja je proizvodila gubitke. A vjerujem da će svatko naći pokoji primjer.

Ima ih puno, i nije dobro. I sta sad, sta nam je to opravdanje da i danas radimo sranja? U digitalnoj smo eri, moremo vidjeti dokumentacije sa javnih natjecaja, Vlada je duzna odgovarati na pitanja tvog zastupnika u Saboru o cost-benefit analizi i kioska koji se podigne o nasem trosku ili kroz JPP...i opet se krade, i to jos kako.

Nekad su nas krali narodni heroji iz sume, danas nas kradu vrhunski intelektualci kao pokojni Radic i genijalac Mudrinic koji je dosel iz Kanade sa dva para prljavih gaca i koji je privatiziral HT, skupa sa infrastrukturom i opet nudi gore cijene od operatera koji mu placaju najam za infrastrukturu (koju smo mi placali da se izgradi, postavljali smo opticka kablove o nasem trosku prije privatizacije DT-u, kad ni Amerika nije postavljala opticke kabove, a sad smradovi iz HT-a to unajmljuju kao da su oni skupili osobno pare za infrastrukturu?!!).

I on sad u Kolnu, zasluzil je.
U kolnu je ta mrcina ?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 10:53

Sad ce i njega braniti a doslovno je stigao sa poderanim hlačama , u Caritasu su ga obukli.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by veber 11/9/2016, 10:55

a, odojko. odkuda je taj izronio?
a i oreskovic?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 10:57

veber wrote:a, odojko. odkuda je taj izronio?
a i oreskovic?
Odojko je jos 45, tamo se vlast nije promjenila. 
Orešković nemam pojma. Mudrinica su po gaće odveli u caritas. Ja znam ljude koji su ga odveli, stariji su ali znam.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 10:58

kaja_333 wrote:
kolerik wrote:
Regoč wrote:Kajo, ne idealiziraj, nedaleko odatle komunjare su otvorile tvornicu koja nikada ništa nije zaradila. U mom su kraju otvorili krečanu koja je proizvodila gubitke. A vjerujem da će svatko naći pokoji primjer.

Ima ih puno, i nije dobro. I sta sad, sta nam je to opravdanje da i danas radimo sranja? U digitalnoj smo eri, moremo vidjeti dokumentacije sa javnih natjecaja, Vlada je duzna odgovarati na pitanja tvog zastupnika u Saboru o cost-benefit analizi i kioska koji se podigne o nasem trosku ili kroz JPP...i opet se krade, i to jos kako.

Nekad su nas krali narodni heroji iz sume, danas nas kradu vrhunski intelektualci kao pokojni Radic i genijalac Mudrinic koji je dosel iz Kanade sa dva para prljavih gaca i koji je privatiziral HT, skupa sa infrastrukturom i opet nudi gore cijene od operatera koji mu placaju najam za infrastrukturu (koju smo mi placali da se izgradi, postavljali smo opticka kablove o nasem trosku prije privatizacije DT-u, kad ni Amerika nije postavljala opticke kabove, a sad smradovi iz HT-a to unajmljuju kao da su oni skupili osobno pare za infrastrukturu?!!).

I on sad u Kolnu, zasluzil je.
U kolnu je ta mrcina ?

Da da, u Upravnom odboru DT-a, il je barem bil. Mi platili :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by kaya 11/9/2016, 11:00

Predivno.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by veber 11/9/2016, 11:04

kaja_333 wrote:
veber wrote:a, odojko. odkuda je taj izronio?
a i oreskovic?
Odojko je jos 45, tamo se vlast nije promjenila. 
Orešković nemam pojma. Mudrinica su po gaće odveli u caritas. Ja znam ljude koji su ga odveli, stariji su ali znam.
za mudrinica znam toda je peder i da je spnzorirao modnog macka. vidosevic je prcio onu bagaricku....
ko babasam

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Guest 11/9/2016, 11:05

veber wrote:a, odojko. odkuda je taj izronio?
a i oreskovic?

Kaj je bitno odakle je Oreskovic izronio? Predlozili ga u Saboru, a tamo koreju izabrat tebe ili mene, tak svejedno. Za razliku od Mudrinica, dosel je sa nekim referencama i pregovaral je o financijskim obvezama, delal je koliko su mu dali ovi luciferi. Ak mene pitas, ispal je kompetentniji i veci domoljub od svih ovih koji si pridrzavaju srcani misic dok svira himna. Sa njim smo imali spontani rast, sad ces vidjet ak ti zasjednu HDZ/Most/Bandic il NK/HDSSB/''Pametno''/manjinci kak ce bit rasta...sa grafa u zid. Sve vec vidjeno.

bash

Ja s Odojkom nemam veze, neka ga biraju i dalje krepili koji ga biraju vec 15-16 godina, njima je on dobar i neka im ga. Juru Radica nitko nikada za nista nije izabral na izborima, neg sam na namjestenim javnim natjecajima, Mudrinica isto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umro Jure Radić - Page 4 Empty Re: Umro Jure Radić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum