ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Guest Thu 8 Sep - 13:04

PRIJE dva dana Milan Bandić gostovao je kod Mirjane Hrge u emisiji RTL Direkt, a što je bio jedan od najčudnijih intervjua u ovoj kampanji. Vidno iznervirani i nervozni Bandić više je puta napao voditeljicu, a odgovori koje je davao bili su, u najmanju ruku, zbunjujući.

No, tu nije bio kraj. Index je u posjedu kraće audio snimke napravljene nakon što su se kamere ugasile. Na snimci, koju nećemo objaviti zbog zaštite izvora, a čiji vam transkript donosimo u nastavku, čuje se vidno iznervirani Bandić koji urla na Mirjanu Hrgu.

"Pa dajte molim vas, daj se smiri. Daj se dozovi pameti. Nemoj prodavati svoje ja za ništa", govori Bandić u studiju nakon emisije.

"Proživi tri dana kao svoja, što bi selo reklo. Kako vas nije sram. Pozovete me kao gradonačelnika Zagreba u emisiju i onda lažete", viče vidno iznervirani Bandić.

"Ma što lažemo?", čuje se Hrga.

"Pa lažeš da nema toalet papira u vrtićima. Pa 'ko si ti meni da ti mene ovdje sučeljavaš. Pa ti si se malo digla, previše si se digla", govori Bandić kojemu je priča o vrtićima u emisiji očito ostavila gorak dojam.

"Jesi ti ikad rodila? Nisi. Onda nemoj o tome govorit", bezobrazan je Bandić na što mu Hrga pokušava nešto reći, ali zagrebački gradonačelnik je prekida.

"Što si dobila to si i tražila", viče Bandić na što se čuje kako se Hrga udaljuje.

Potom Bandić govori nešto nerazgovijetno. "Kad budeš imala djecu onda mi govori", viče Bandić Hrgi koja se očito već udaljila.

"Hvala", sarkastična je Hrga.

"Hvala tebi", govori iznervirani Bandić.
Za komentar smo pitali Mirjanu Hrgu, ali nam je rekla da ne želi ništa komentirati.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljujemo-cijeli-transkript-bandic-napao-hrgu-nisi-nikad-rodila-nemoj-mi-o-vrticima-govorit/918114.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Guest Thu 8 Sep - 13:10

Bandić je rodio, naravno. On o vrtićima, fontanama i svemu ostalom sve zna. Ipak najbolje mu ide engleski.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by RayMabus Thu 8 Sep - 13:10

Juni (jun)[1] je šesti mjesec godine po gregorijanskom kalendaru. On ima 30 dana.
Nazvan vjerovatno po Junoni, starorimskoj boginji braka i domaćinstva. U bosanskom jeziku se koristi i slavenski naziv lipanj, nazvan po lipama koje tada cvjetaju.

----

by RayMabus on Fri 3 Jun - 18:32
@melkior wrote:
@RayMabus wrote:Nahebat cete ko žuti. Znam zašto sam vam dao tri miseca. To je sasvim dovoljan period da svi u gradskom poglavarstvu razmisle o ovome i da liku ako žele ispravit situaciju koja je u suštini ruganje sa ostatkom Hr daju doživotni otkaz sa svih gradskih funkcija kako bi rekli : mi nemislimo tako.

Kad prođu tri miseca to više nece biti moguce reci jer je to dovoljno dug period da nikakve isprike ne budu uvažene.

BIT CETE POTOPLJENI.
Lol, splitski Dalmatinci protiv zagrebačkih Dalmatinaca. Naprijed naši :clown:
JOk LUcifer.


SLobodna volja.

Zato sam i dao ova tri miseca.



http://ex-iskon.forumcroatian.com/t9252p100-skandalozan-istup-pavla-kalinica-vikendice-se-grade-samo-u-pripidinama-zato-je-dioklecijan-odabrao-split
RayMabus
RayMabus

Posts : 176236
2014-04-11


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Guest Thu 8 Sep - 13:11

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by kic Thu 8 Sep - 13:16

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 220px-Xanax_2_mg
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Guest Thu 8 Sep - 13:22

Mile je na koki. Slabo je to njemu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by vuksadinare Thu 8 Sep - 13:26

..ja mislim ipak da je bi on pojeb'o hrgu a ona ne da...a vrijeme prolazi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Guest Thu 8 Sep - 13:30

Pa baš bi njemu dala kraj toliko frajera u gradu Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by L'âme Thu 8 Sep - 13:34

tanki živci..sirovina..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by BB-8 Thu 8 Sep - 13:38

RayMabus wrote:Juni (jun)[1] je šesti mjesec godine po gregorijanskom kalendaru. On ima 30 dana.
Nazvan vjerovatno po Junoni, starorimskoj boginji braka i domaćinstva. U bosanskom jeziku se koristi i slavenski naziv lipanj, nazvan po lipama koje tada cvjetaju.

----

by RayMabus on Fri 3 Jun - 18:32
@melkior wrote:
@RayMabus wrote:Nahebat cete ko žuti. Znam zašto sam vam dao tri miseca. To je sasvim dovoljan period da svi u gradskom poglavarstvu razmisle o ovome i da liku ako žele ispravit situaciju koja je u suštini ruganje sa ostatkom Hr daju doživotni otkaz sa svih gradskih funkcija kako bi rekli : mi nemislimo tako.

Kad prođu tri miseca to više nece biti moguce reci jer je to dovoljno dug period da nikakve isprike ne budu uvažene.

BIT CETE POTOPLJENI.
Lol, splitski Dalmatinci protiv zagrebačkih Dalmatinaca. Naprijed naši :clown
JOk LUcifer.


SLobodna volja.

Zato sam i dao ova tri miseca.



http://ex-iskon.forumcroatian.com/t9252p100-skandalozan-istup-pavla-kalinica-vikendice-se-grade-samo-u-pripidinama-zato-je-dioklecijan-odabrao-split
i? jel se ispričao pavle? tri mjeseca je prošlo... :W

_________________
Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Attach13 Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by veber Thu 8 Sep - 13:39

maggie13 wrote:tanki živci..sirovina..
od moždanog je pukao ko kokica.
a i koks je u igri.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by vuksadinare Thu 8 Sep - 13:40

Eva wrote:Pa baš bi njemu dala kraj toliko frajera u gradu Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
a on razmislja i govori..'ne moram biti lijep i frajer ali ja imam moc i novac' Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Kermit Thu 8 Sep - 13:42

ili kako kokain ima i svoju drugu stranu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by veber Thu 8 Sep - 13:43

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Pa baš bi njemu dala kraj toliko frajera u gradu Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
a on razmislja i govori..'ne moram biti lijep i frajer ali ja imam moc i novac' Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
nadam se da će u buxu na malo duže vrijeme...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Guest Thu 8 Sep - 13:44

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Pa baš bi njemu dala kraj toliko frajera u gradu Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
a on razmislja i govori..'ne moram biti lijep i frajer ali ja imam moc i novac' Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1f602
Ma daj molim te. Pa žena živi u ZG, bar tu ne manjka frajera za 1 noć da bi morala tog oronulog starca ševit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by veber Thu 8 Sep - 13:44

asilovski wrote:ili kako kokain ima i svoju drugu stranu
zaboravio je povući lajnu prije emisije pa se unervozio

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by RayMabus Thu 8 Sep - 13:47

™️ wrote:
RayMabus wrote:Juni (jun)[1] je šesti mjesec godine po gregorijanskom kalendaru. On ima 30 dana.
Nazvan vjerovatno po Junoni, starorimskoj boginji braka i domaćinstva. U bosanskom jeziku se koristi i slavenski naziv lipanj, nazvan po lipama koje tada cvjetaju.

----

by RayMabus on Fri 3 Jun - 18:32
@melkior wrote:
@RayMabus wrote:Nahebat cete ko žuti. Znam zašto sam vam dao tri miseca. To je sasvim dovoljan period da svi u gradskom poglavarstvu razmisle o ovome i da liku ako žele ispravit situaciju koja je u suštini ruganje sa ostatkom Hr daju doživotni otkaz sa svih gradskih funkcija kako bi rekli : mi nemislimo tako.

Kad prođu tri miseca to više nece biti moguce reci jer je to dovoljno dug period da nikakve isprike ne budu uvažene.

BIT CETE POTOPLJENI.
Lol, splitski Dalmatinci protiv zagrebačkih Dalmatinaca. Naprijed naši :clown
JOk LUcifer.


SLobodna volja.

Zato sam i dao ova tri miseca.



http://ex-iskon.forumcroatian.com/t9252p100-skandalozan-istup-pavla-kalinica-vikendice-se-grade-samo-u-pripidinama-zato-je-dioklecijan-odabrao-split
i? jel se ispričao pavle? tri mjeseca je prošlo... :W
Uvjetno rečeno : je ....kao samo se šalio ....no ja sam tražio ovo kao znak da to više ne želim čuti ni pod razno : da svi u gradskom poglavarstvu razmisle o ovome i da liku ako žele ispravit situaciju koja je u suštini ruganje sa ostatkom Hr daju doživotni otkaz sa svih gradskih funkcija kako bi rekli : mi nemislimo tako.

Kad prođu tri miseca to više nece biti moguce reci jer je to dovoljno dug period da nikakve isprike ne budu uvažene.

BIT CETE POTOPLJENI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176236
2014-04-11


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by BB-8 Thu 8 Sep - 14:16

tri mjeseca je prošlo...potapaj... :W

_________________
Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Attach13 Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by marcellus Thu 8 Sep - 14:19

situacija u gradskim vrtićima u Zg je sasvim dobra, imam dijete u vrtiću. Djeca ne gladuju, hrane ih sasvim dobro, i ima svega čega treba bit. Privatni su bolji, i puno skuplji, to tako ide.

_________________
Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by BB-8 Thu 8 Sep - 14:20

marcellus wrote:situacija u vrtićima u Zg je sasvim dobra, imam dijete u vrtiću. Privatni su bolji, i puno skuplji, to tako ide.
slažem se...

_________________
Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Attach13 Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit Empty Re: Nisi nikad rodila, nemoj mi o vrtićima govorit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum