ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Page 10 of 36 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 36  Next

Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by nowitzki 6/9/2016, 00:41

Nitko ne ocekuje puno od mandzukica, samo ocekujemo da ga stavi na klupu....takvi napadaci vise ne postoje, umrli su

nowitzki

Posts : 3791
2014-04-27


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by darth_vader 6/9/2016, 08:48

Mi od Eduarda nemamo napadača...svi ostali su prinudna polurjesenja...ja bi probao s Kramaricem koji jedini ima nos napadača...ostalim momčadima napadači zabijaju iz polusansi kao što je nekad Dudu, a našima treba pet šansi za gol...badava prividna dominacija kad je ne znaš kapitalizirati...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 08:53

sta ti je bre, mindza je klasa... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by darth_vader 6/9/2016, 09:28

Još samo Operw,Demonski i Čačić u to vjeruju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 09:33

jasambrend wrote:Još samo Operw,Demonski i Čačić u to vjeruju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 10:06

jasambrend wrote:Mi od Eduarda nemamo napadača...svi ostali su prinudna polurjesenja...ja bi probao s Kramaricem koji jedini ima nos napadača...ostalim momčadima napadači zabijaju iz polusansi kao što je nekad Dudu, a našima treba pet šansi za gol...badava prividna dominacija kad je ne znaš kapitalizirati...
Mi od Bilića nemamo izbornika, posebno ne onog koji je samostalan. Kad je Kovać to pokušao biti brzo je doživio napade od ona dva brata kriminalca, a onda vrlo brzo i izletio da bi došao ovaj potrčko...
Igrati trebaju oni najbolji, a Kalinić je već neko vrime naš najbolji igrač. On ne igra ili dobiva mrvice. To je problem, a ne neko plakanje i spominjanje Eduarda i prošlosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by darth_vader 6/9/2016, 10:25

amper1950 wrote:
jasambrend wrote:Mi od Eduarda nemamo napadača...svi ostali su prinudna polurjesenja...ja bi probao s Kramaricem koji jedini ima nos napadača...ostalim momčadima napadači zabijaju iz polusansi kao što je nekad Dudu, a našima treba pet šansi za gol...badava prividna dominacija kad je ne znaš kapitalizirati...
Mi od Bilića nemamo izbornika, posebno ne onog koji je samostalan. Kad je Kovać to pokušao biti brzo je doživio napade od ona dva brata kriminalca, a onda vrlo brzo i izletio da bi došao ovaj potrčko...
Igrati trebaju oni najbolji, a Kalinić je već neko vrime naš najbolji igrač. On ne igra ili dobiva mrvice. To je problem, a ne neko plakanje i spominjanje Eduarda i prošlosti...

Ma i Bilić je brljavio naveliko...osim prvog ciklusa ništa nije napravio s ovom generacijom...Kale, Kramarić...A zašto ne igrati s dvije špice...pa nes ti klasnih momčadi u skupini da se ta varijanta ne bi isprobavala...uostalom ta igra s jednim špicom i krilima mi, već dulje vremena ide nakurac...neefikasni smo skroz...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Zeko 6/9/2016, 10:37

Ako je Kalinić naš najbolji igrač, onda nije ni čudo kaj nam je reprezentacija na Euru ostvarila neuspjeh i kaj nismo jučer dobili ove smiješne turčine. Kakvi su nam onda tek ostali igrači ako je Kalinić najbolji ? Istina je samo jedna, a to je da smo mi ipak jedna reprezentacija koja je precijenjena ili koju smo sami podigli u visine u koje ne pripada po ničemu. Pa tu, osim Luke, nemaš poštenog igrača, igrača svjetske klase. Onaj Vrsaljko, a pogotovo Strinić ni u Andori nisu sigurni za prvih 11. Gledam jučer onaj Vrsaljkov centaršut u sudačkoj nadoknadi koji je umalo pogodio suprotnu korner zastavicu. Pa, bog te jebo, to nije promašaj za metar-dva, to je promašaj za cijelih 25 metara. I s takvim igračima mi sebe svrstavamo u svjetski vrh ? Pa Badelj, pa Mandžukić koji je totalno van forme i koji je, po meni, ozbiljnu karijeru završio onog trena kad je otišao iz Bayerna, pa Rakitić koji u reprezentaciji konstantno igra loše i koji ako ima obiteljskih problema onda je logika da takav igrač ne igra, jer nije "u utakmici" a pojavio se na okupljanju dan prije utakmice. Istina je da naši igrači igraju u jakim svjetskim klubovima, ali koji od njih je u tim klubovima jedan od glavnih igrača ? Sve same vodonoše, osim Luke Modrića u Realu. Istina je i da rade ogromne transfere, ali budimo objektivni, svi ti transferi su totalno otišli u kurac i realno nijedan igrač ne vrijedi te novce za koje se transferiraju. Tu ne mislim samo na naše, već općenito na sve svjetske igrače. Moramo se svi skupa ipak malo spustiti na zemlju i sami sebi reći da imamo dobru reprezentaciju, ali ne i odličnu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 10:38

jasambrend wrote:

Ma i Bilić je brljavio naveliko...osim prvog ciklusa ništa nije napravio s ovom generacijom...Kale, Kramarić...A zašto ne igrati s dvije špice...pa nes ti klasnih momčadi u skupini da se ta varijanta ne bi isprobavala...uostalom ta igra s jednim špicom i krilima mi, već dulje vremena ide nakurac...neefikasni smo skroz...
Da se samo ispravim, na Kalinića sam mislio kao na najboljeg napadača...

Šta se tiće spominjanja Bilića, on je imao puno slabiji kvalitet igrača, Čačić je dobio ovu generaciju i spoj mladosti i iskustva na vrhuncu. Vrijednost igrača, pa i klubovi u kojima igraju u odnosu na vrijednost igrača i klubove gdje su igrači igrači za vrijeme Bilićevog cijelog mandata pogotovo početka sve govori. Imamo skupinu izuzetnog kvalitetnih i talentiranih igrača i širok broj takvih igrača s jedne strane, dok je s druge strane izbornik koji je razina kvalitete klub sredine tablice HNL-a. Čačić može biti trener Slaven Belupa i voditi te igrače, a ne igrače Reala, Intera, Barcelone... igrače koji igraju u najboljim ligama svijeta...

Sva daljna rasprava je bezpotrebna. O taktici, izboru igrača, pripremu utakmice usljed gore spomenute činjenice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 10:43

Zeko wrote:Ako je Kalinić naš najbolji igrač, onda nije ni čudo kaj nam je reprezentacija na Euru ostvarila neuspjeh i kaj nismo jučer dobili ove smiješne turčine. Kakvi su nam onda tek ostali igrači ako je Kalinić najbolji ? Istina je samo jedna, a to je da smo mi ipak jedna reprezentacija koja je precijenjena ili koju smo sami podigli u visine u koje ne pripada po ničemu. Pa tu, osim Luke, nemaš poštenog igrača, igrača svjetske klase. Onaj Vrsaljko, a pogotovo Strinić ni u Andori nisu sigurni za prvih 11. Gledam jučer onaj Vrsaljkov centaršut u sudačkoj nadoknadi koji je umalo pogodio suprotnu korner zastavicu. Pa, bog te jebo, to nije promašaj za metar-dva, to je promašaj za cijelih 25 metara. I s takvim igračima mi sebe svrstavamo u svjetski vrh ? Pa Badelj, pa Mandžukić koji je totalno van forme i koji je, po meni, ozbiljnu karijeru završio onog trena kad je otišao iz Bayerna, pa Rakitić koji u reprezentaciji konstantno igra loše i koji ako ima obiteljskih problema onda je logika da takav igrač ne igra, jer nije "u utakmici" a pojavio se na okupljanju dan prije utakmice. Istina je da naši igrači igraju u jakim svjetskim klubovima, ali koji od njih je u tim klubovima jedan od glavnih igrača ? Sve same vodonoše, osim Luke Modrića u Realu. Istina je i da rade ogromne transfere, ali budimo objektivni, svi ti transferi su totalno otišli u kurac i realno nijedan igrač ne vrijedi te novce za koje se transferiraju. Tu ne mislim samo na naše, već općenito na sve svjetske igrače. Moramo se svi skupa ipak malo spustiti na zemlju i sami sebi reći da imamo dobru reprezentaciju, ali ne i odličnu.
Za Kalinića sam se ispravija prije ovog posta... Dakle naš najbolji napadač već neko vrime...

Mi nemamo reprezentaciju, ne dobru, nemamo nikakvu. Ja sam priča o igračima koje imamo. A imamo odlične igrače.
Sad pričati protiv šta ja znam da Vrsljko ne valja, Vrsaljko koji je fenomenalno igra u Seria A i kojeg je jedan Atletico, ponajbolja momčad na svijetu u zadnje vrijeme kupio za 16 miljuna eura je neozbiljno.
Možemo pričati da su cijene otišle gore opčenito i da se precjenjuje, ali prije nismo imali toliki broj igrača u tako kvalitetnim klubovima kao danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by End 6/9/2016, 10:53

Zeko wrote:ali koji od njih je u tim klubovima jedan od glavnih igrača ? Sve same vodonoše, osim Luke Modrića u Realu.
:rofl a po čemu to modrić nije vodonoša, po tome jer zabija, asistira, rješava utakmice ili jer se dovoljno ne uvlači u čmar onom zalizanom pederu u svakom kadru. raketa je samo prošli tjedan riješio jednu utakmicu od 100, šta modrić u životu nije. sinonim za vodonošu je modrić, šta je i jučer pokazao i stalno dokazuje, protiv raspale turske nije uspostavio dominaciju niti kontrolu, ne znam koja budala se može tješiti s one 3 grede kad je samo 1 od toga bila izrađena akcija. šta je mandžo trebao glumit messija i do centra po loptu to je tvoja logika da malo rastereti modrića.
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by darth_vader 6/9/2016, 10:58

Perišić...lik je do sada zadnjih par godina zamaskirao sve što ne valja u našoj momčadi...A ne valja puno toga osim trenera...sad ispada da više nemamo ni desni bok...sredina terena nam je redovito odsječena od napada...sve se svodi na to ako Modrić nešto izmisli ili Perišić probije....drugih rješenja nemamo...obrana je statična i prečesto pliva, a golove koje primamo najčešće su jeftini...sve u svemu i ona utakmica sa Španjolskom je zamaskirala puno toga lošeg u našoj igri...


Last edited by jasambrend on 6/9/2016, 10:59; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Zeko 6/9/2016, 10:58

Ma nemamo mi odlične igrače, to je zavaravanje. Mi imamo samo jednog jedinog odličnog igrača, a to je zna se tko i cijelo čudo dobrih igrača, pa samim time, nemožemo ni imati odličnu reprezentaciju, već samo dobru reprezentaciju. Vrsaljko ? Činjenica je da je u Italiji igrao dobro, ali to nebi nazvao odličnim. No činjenica je i da u Italiji svi naši igrači igraju dobro, puno bolje nego u reprezentaciji, a to govori nešto i o kvaliteti talijanske lige. To je liga koja uz francusku ligu, jedina ima jedan jaki klub, od vodećih europskih liga, sve ostalo je kako-tako. To kaj je Vrsaljka Atletico kupio za 16 milja eura, spada upravo u ono što sam i napisao - precijenjenost igrača uopće na svjetskom tržištu. A isto tako isti taj Vrsaljko u Atleticu NE IGRA. I ponavljam, istina je da nikada nismo imali tako veliki broj igrača u tako velikim (ne nužno i kvalitetnim) klubovima, ali koji je od njih jedan od stožernih igrača u tim klubovima ? Osim Luke u Realu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 11:01

End1899 wrote:
:rofl a po čemu to modrić nije vodonoša, po tome jer zabija, asistira, rješava utakmice ili jer se dovoljno ne uvlači u čmar onom zalizanom pederu u svakom kadru. raketa je samo prošli tjedan riješio jednu utakmicu od 100, šta modrić u životu nije. sinonim za vodonošu je modrić, šta je i jučer pokazao i stalno dokazuje, protiv raspale turske nije uspostavio dominaciju niti kontrolu, ne znam koja budala se može tješiti s one 3 grede kad je samo 1 od toga bila izrađena akcija. šta je mandžo trebao glumit messija i do centra po loptu to je tvoja logika da malo rastereti modrića.
Na stranu Rela/Barca, Modrić/Rakitić debilna prepucavanja, svi ti igrači, osim možda izuzet Perišića puno slabije igraju u reprezentaciji nego u klubu, a u kojim kojim klubovima igraju i kojim klubovima su važni igrači?!? Nisu to tamo neki prosječni klubovi.
Mi imamo odlične igrače, talentirane i dolaze mladi koji su jako dobri, ali ljudi koji vode savez zajedno s izbornikom su druga, treća liga. I cijela atmosfera oko reprezentacije. I tu je sva priča, sad možete nastaviti pisati gluposti ko je vodonoša, važan kotačić Barce ili Reala...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by End 6/9/2016, 11:01

da nije rakitić koji ima od svih igrača barcelone najviše odigranih minuta u svojim nogama..
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 11:04

jasambrend wrote:Perišić...lik je do sada zadnjih par godina zamaskirao sve što ne valja u našoj momčadi...A ne valja puno toga osim trenera...sad ispada da više nemamo ni desni bok...sredina terena nam je redovito odsječena od napada...sve se svodi na to ako Modrić nešto izmisli ili Perišić probije....drugih rješenja nemamo...obrana je statična i prečesto pliva, a golove koje primamo najčešće su jeftini...sve u svemu i ona utakmica sa Španjolskom je zamaskirala puno toga lošeg u našoj igri...
Dobar post...

Sad po nekima ispada da jedan Rakitić nije vrhunski igrač, igrač koji je kao važan kotačić poosvaja sve živo zadnjih godina. (Europa liga ko kapetan, LP -zabio važan gol u finalu, dva prvenstva španjolske, dva kupa, europski superkup).Ako to nije vrhunski igrač, tko onda je?!? A sve da bi se zamaskirali problemi u savezu, prvenstveno mislim na izbor čovjeka koji bi se triba zvati izbornik.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Zeko 6/9/2016, 11:05

End1899 wrote:
Zeko wrote:ali koji od njih je u tim klubovima jedan od glavnih igrača ? Sve same vodonoše, osim Luke Modrića u Realu.
:rofl a po čemu to modrić nije vodonoša, po tome jer zabija, asistira, rješava utakmice ili jer se dovoljno ne uvlači u čmar onom zalizanom pederu u svakom kadru. raketa je samo prošli tjedan riješio jednu utakmicu od 100, šta modrić u životu nije. sinonim za vodonošu je modrić, šta je i jučer pokazao i stalno dokazuje, protiv raspale turske nije uspostavio dominaciju niti kontrolu, ne znam koja budala se može tješiti s one 3 grede kad je samo 1 od toga bila izrađena akcija. šta je mandžo trebao glumit messija i do centra po loptu to je tvoja logika da malo rastereti modrića.
Ti očigledno pripadaš onoj skupini nogometnih promatrača koja kvalitetu jednog igrača gleda samo kroz golove, otuda i tvoja zaluđenost Mesijem. Nogomet je ipak puno kompleksniji sport i zato bi bilo dobro za tebe da se ostaviš svojih opservacija o Luki Modriću. Uostalom, o njegovim kvalitetama govori cijeli nogometni svijet i svi vodeći nogometni stručnjaci, tako da nam ova tvoja laprdanja nisu potrebna. Samo ispadaš još gluplji nego što jesi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by darth_vader 6/9/2016, 11:06

End1899 wrote:da nije rakitić koji ima od svih igrača barcelone najviše odigranih minuta u svojim nogama..

Nije ni približno dobar u reprezentaciji kao u Barceloni...jbga. ali ima samo povremene bljeskove...isto ko i Modrić... općenito obadvojica se jako troše u obrambenim zadacima pa ispada da nemaju snage u završnici...A kretenoid od izbornika očekuje završni pas od Brozovića umjesto da ga stavi na Badeljevo mjesto koje stalno netko drugi mora pokrivati koliko je dotični spor igrač...tehnički dobar, ali sporiji od Kranjčara, a igra na najzahtjevnijoj poziciji...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Guest 6/9/2016, 11:09

Zeko wrote:
Ti očigledno pripadaš onoj skupini nogometnih promatrača koja kvalitetu jednog igrača gleda samo kroz golove, otuda i tvoja zaluđenost Mesijem. Nogomet je ipak puno kompleksniji sport i zato bi bilo dobro za tebe da se ostaviš svojih opservacija o Luki Modriću. Uostalom, o njegovim kvalitetama govori cijeli nogometni svijet i svi vodeći nogometni stručnjaci, tako da nam ova tvoja laprdanja nisu potrebna. Samo ispadaš još gluplji nego što jesi.
Isti post vrijedi i za tebe samo kad je Rakitić u pitanju.
Čovjek je ko važan igrač poosvaja sve živo zadnjih godina, u zadnje 2-3 godine uzeo 7 velikih trofeja (i to naglašavam kao važan kotačić nije grijao klupu) i ti napišeš da on nije odličan, tj. da imamo samo jednog...
Imamo više njih, samo nemamo izbornika. I to treba priznati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by End 6/9/2016, 11:15

Zeko wrote:
End1899 wrote:
Zeko wrote:ali koji od njih je u tim klubovima jedan od glavnih igrača ? Sve same vodonoše, osim Luke Modrića u Realu.
:rofl a po čemu to modrić nije vodonoša, po tome jer zabija, asistira, rješava utakmice ili jer se dovoljno ne uvlači u čmar onom zalizanom pederu u svakom kadru. raketa je samo prošli tjedan riješio jednu utakmicu od 100, šta modrić u životu nije. sinonim za vodonošu je modrić, šta je i jučer pokazao i stalno dokazuje, protiv raspale turske nije uspostavio dominaciju niti kontrolu, ne znam koja budala se može tješiti s one 3 grede kad je samo 1 od toga bila izrađena akcija. šta je mandžo trebao glumit messija i do centra po loptu to je tvoja logika da malo rastereti modrića.
Ti očigledno pripadaš onoj skupini nogometnih promatrača koja kvalitetu jednog igrača gleda samo kroz golove, otuda i tvoja zaluđenost Mesijem. Nogomet je ipak puno kompleksniji sport i zato bi bilo dobro za tebe da se ostaviš svojih opservacija o Luki Modriću. Uostalom, o njegovim kvalitetama govori cijeli nogometni svijet i svi vodeći nogometni stručnjaci, tako da nam ova tvoja laprdanja nisu potrebna. Samo ispadaš još gluplji nego što jesi.
ko je to cijeli svijet, ti, net hr i marca koja mora izmišljat nagrade da bi se igrači loreala osjećali važnima jer ne mogu ništa osvojit. govorim ono šta vidim, niti je modrić ikad bio glavni u lorealu, jer igrač koji samo dodaje drugom kraj sebe i nikad ništa ne poduzima ne može to biti, a njima je takva pička od igrača potrebna jer već imaju ostalih 10 egotripera, niti je ikad bio glavni u našoj reprezentaciji još k tome sad je kapetan od kojega se najviše očekuje i ima najveću odgovornost da povede sve ostale igrače i nikad ne uspije jer nije u stanju uspostavit kontrolu na terenu šta je najvažniji faktor svega, a onda ispašta napad i obrana i svi su drugi krivi. zato šuti i nemoj biti glup bit ćeš pametniji
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Zeko 6/9/2016, 11:25

Ajde sad realno, da je netko drugi izbornik, koje bi taj igrače postavio ? Recimo, da je stavio Kalinića umjesto Mandžukića i neznam, Brozovića umjesto Badelja. Tko garantira da epilog nebi bio isti ? Pa Mandžukić je iz svoje jedine šanse na utakmici pogodio stativu, nije fulao gol za 5 metara. Mi sad krivimo Manžukića, a ne krivimo Pjacu koji je odbijanac od te stative sa 3 metra na prazan gol nabio k'o budala preko gola, umjesto da to inteligentno samo pospremi u mrežu. Za Badelja se slažem, on meni, ne da nebi igrao, ja njega uopće nebi ni zvao u reprezentaciju, jer to ničim nije zaslužio, isto kao ni Strinić. S druge strane, taj Badelj je bio u krugu reprezentativaca kod svih prošlih izbornika i igrao neke utakmice. Nije on Čačićev izum. Uostalom, iako Hrvatska ima 2 milijuna izbornika, svi se oni slažu u 90 % igrača koji bi ima započeli utakmicu, što samo posebi govori da je stvar ipak u igračima, a ne u izborniku. Nemože izbornik u onih par dana okupljanja u reprezentaciji puno promijeniti u formi igrača koji mu dolaze iz klubova. Dolaze mu u stanju u kakvom mu dolaze.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

 počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji - Page 10 Empty Re: počinje bitka Hrvatske za plasman na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 36 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 23 ... 36  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum