ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Sora 31/8/2016, 21:33

dzmrdz wrote:Problem je sto se kod nas generalno sve iz doba yu odbacuje kao zlo i naopako a sve sa zapada uzima za ispravno. To je greska

Problem je sto hrvati nemaju svoj stav
Svoju drzavu
Svoju ekonomiju
Svoju politiku

Ova je drzava kuac od ovce .
Naspram jugoslavije . :tss

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest 31/8/2016, 21:39

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:

jebe mi se za norvešku. Što da štitim domaće ako je strano jeftinije ili bolje? Koja je ikom od toga korist, osim proizvođaču koji nije konkurentan, a korist mu je onoliko koliko je meni šteta? Makroekonomski, zaštita domaće proizvodnje zabranama uvoza se uvijek u konačnici pokazala štetnom za ekonomiju države u cjelini. Osim iznimno, kad su mjere privremene i kad se u doglednoj budućnosti može računati da će štićena industrija postati konkurentna. Narod od "zaštite domaće proizvodnje" nema nikakve koristi, ima tek štete jer manje dobije za svoj novac.
Onda ok. Za trenutak sam pomislio da se govori o tome kako napredne drzave funkcionisu

tako što nemaju carine i imaju otvoreno tržište. Jebe mi se za norvešku gdje je najgori kapučino na planeti 11 eura. Nisam ja, bila žena. Cijene strava.
U Norvešku bi ipak mnogi

da kad imaju naftu i losose

Ima Hrvatska mnogo vise resursa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Winter is coming 31/8/2016, 22:13

ima da,cokolino,vegetu,radensku i juhu,to je u biti sve sto mi od tamo i treba

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest 31/8/2016, 23:23

Winter is coming wrote:ima da,cokolino,vegetu,radensku i juhu,to je u biti sve sto mi od tamo i treba

A ima jos...recimo...klozapin,risperidon,olanzapin....i tako :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator 31/8/2016, 23:35

Winter is coming wrote:ima da,cokolino,vegetu,radensku i juhu,to je u biti sve sto mi od tamo i treba
Ima i KOnčar, Teslu, Dalekovod, Kraš, Plivu... A imala jer i Prvomajsku, TAZ, Jedinstvo...

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 13 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum