ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest Tue 30 Aug - 21:48

Ne znas si ni potpis namjestiti, bijednice.

Tocno ti treba niz grlo gurnuti svinjski but, prekrstiti te, politi ti dimije slabim benzinom i uzgat, da dulje goris.

Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest Tue 30 Aug - 21:48

Evo ti jedna, mater ti jebem, pa si je metni u potpis

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Hvo2_zpsd7a216e5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator Tue 30 Aug - 21:50

marcellus wrote:

45 sati rada bez prekida?
Kako si ti opstao u toj torturi? Pogledaj malo i prouči materiju pa vidi kak danas piloti rade na Zapadu.

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator Tue 30 Aug - 21:51

Čemu psovanje majke?! Čemu?

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest Tue 30 Aug - 21:53

debotoijusto wrote:
kolerik wrote:
Sora wrote:
Dakle ovak : od milijun penzica cetvrtina ne pripada i nije zaradila mirovinu u Hrvackpj. To su hercegbosanci kpji kradu mjescno silne pare za svoje mirovine iz hrvackpg zepa.

Jebali ti hercegbosanci mrtvu mater u usta. Bolje i ona tak mrtva nego ti, tebe ne bi ni zombiji takli stapom, pijana spodobo.

Jebali ti oni mater, jesi procitala? Vucibatino bolesna.

gadna si ti cunka aaa

Ja? Ona vrijedja na generalno sovinistickoj osnovi, ja vracam na osobnoj :)

Milo dijete naspram te kurvetine cija slika i danas visi u zgradi UN-a sa znakom AKB opasnosti. Vise je smakla UNPROFOR-aca sa spolnim i inim bolestima nego svi srpski snajperi zajedno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator Tue 30 Aug - 21:55

Mene su banirali i zbog mnogo bezazlenijh stvari... Nisam pristalica baniranja ali nemojte jedan drugom spominjati majku. Majke su svetinja.

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest Tue 30 Aug - 21:56

provocator wrote:Čemu psovanje majke?! Čemu?

Pa ako joj to ne prodre kroz te alkoholne isparine, onda ne znam sto hoce.

Ne dam na svoj narod, svoje i sebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by debotoijusto Tue 30 Aug - 21:57

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Smece_kontejner_hrvatska3_index625

ovo je majka svih kontejnerskih slika
bicikl iz boljih dana odjeca pristojna second hand subotom sve za 10kn i sahovnica u prvom planu
kome je palo na pamet na skuplacu otpada narisat sahovnicu ?
to bi kaznio s 5 000kn i drustveno koristan rad s mladim delikventima 120h.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator Tue 30 Aug - 21:58

kolerik wrote:
provocator wrote:Čemu psovanje majke?! Čemu?

Pa ako joj to ne prodre kroz te alkoholne isparine, onda ne znam sto hoce.

Ne dam na svoj narod, svoje i sebe.
OK ali nemoj majku psovat nikome. Ja to ni najpijaniji nisam nikada nikome napravio. Majke poštujem. To su žene a za mene su žene svetinja.

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest Tue 30 Aug - 21:58

provocator wrote:Mene su banirali i zbog mnogo bezazlenijh stvari... Nisam pristalica baniranja ali nemojte jedan drugom spominjati majku. Majke su svetinja.

Ako hoces da me baniraju, prijavi, imas ban listu.

Ja se svoje majke slabo sjecam, ali meni je moj narod, koji je izrucen Sori i slicnima njoj, svetinja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator Tue 30 Aug - 21:58

debotoijusto wrote:Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Smece_kontejner_hrvatska3_index625

ovo je majka svih kontejnerskih slika
bicikl iz boljih dana odjeca pristojna second hand subotom sve za 10kn i sahovnica u prvom planu
kome je palo na pamet na skuplacu otpada narisat sahovnicu ?
to bi kaznio s 5 000kn i drustveno koristan rad s mladim delikventima 120h.
Sad si e zbilja uspio nasmijat! :^0

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by provocator Tue 30 Aug - 22:00

kolerik wrote:
provocator wrote:Mene su banirali i zbog mnogo bezazlenijh stvari... Nisam pristalica baniranja ali nemojte jedan drugom spominjati majku. Majke su svetinja.

Ako hoces da me baniraju, prijavi, imas ban listu.

Ja se svoje majke slabo sjecam, ali meni je moj narod, koji je izrucen Sori i slicnima njoj, svetinja.
Neću te prijavljivati jer to nikada nikome nisam napravio, ali meni jesu. Samo kažem... nemoj na majku... Nemoj! Nije ljudski!

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:15

debotoijusto wrote:
kolerik wrote:
Sora wrote:
Dakle ovak : od milijun penzica cetvrtina ne pripada i nije zaradila mirovinu u Hrvackpj. To su hercegbosanci kpji kradu mjescno silne pare za svoje mirovine iz hrvackpg zepa.

Jebali ti hercegbosanci mrtvu mater u usta. Bolje i ona tak mrtva nego ti, tebe ne bi ni zombiji takli stapom, pijana spodobo.

Jebali ti oni mater, jesi procitala? Vucibatino bolesna.

gadna si ti cunka aaa

a ti si ne samo beskrajno glup nego i primitivan, u suštini okrutan, zatucan, i generalno bi se teško kvalificirao za ljudsko biće po bilo kom kriteriju

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:16

provocator wrote:
marcellus wrote:Pa taj Tito je bio gori od Todorića! Provo! Opleti!
Slika govori više od tisuću riječi. Ovo je Hrvatska... samostalna, neovisna, članica EU i NATO saveza.

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Beskucnici-kontejneri-sirotinja-siroti-beta-aleksandar-dobrosavljevic-790x534


pa jebiga kad u Jugi nije bilo PET ambalaže.

Da je pol države bi visilo iz kontejnera.

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:18

komentar s jednog stranog medija koji je pisao o tome:

Rail-passengers should be entitled to feel secure that those in charge of the safe conduct of their train are alert. The loco-men's work that month of 300 hours is an average of ten hours a day, and longer if they had any days off. It is not surprising that they were tired. This would seem to raise a number of questions about the practices and the management of the railway. How was it that they able to work such hours? Perhaps the railway management should have been held to share responsibility for having permitted exhausted employees to continue to work.

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:19

Nego, 45 sati rada bez prekida, 300 sati rada mjesečno... ajde trole lijepi još malo slija kontejnera... jebotetito

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:19

ajde malo i o todoriću...

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by debotoijusto Tue 30 Aug - 22:20

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:
kolerik wrote:
Sora wrote:
Dakle ovak : od milijun penzica cetvrtina ne pripada i nije zaradila mirovinu u Hrvackpj. To su hercegbosanci kpji kradu mjescno silne pare za svoje mirovine iz hrvackpg zepa.

Jebali ti hercegbosanci mrtvu mater u usta. Bolje i ona tak mrtva nego ti, tebe ne bi ni zombiji takli stapom, pijana spodobo.

Jebali ti oni mater, jesi procitala? Vucibatino bolesna.

gadna si ti cunka aaa

a ti si ne samo beskrajno glup nego i primitivan, u suštini okrutan, zatucan, i generalno bi se teško kvalificirao za ljudsko biće po bilo kom kriteriju
njah i jos jedan njah
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30663
2014-04-12


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:22

kolerik wrote:Ne znas si ni potpis namjestiti, bijednice.

Tocno ti treba niz grlo gurnuti svinjski but, prekrstiti te, politi ti dimije slabim benzinom i uzgat, da dulje goris.

'oladi... alo... tu smo svi domaći skupa sa sorom

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Guest Tue 30 Aug - 22:29

Ali dobro, hoce li se vise prestati sa tim?

Ne smijes na majke, na udbase, na ustase, na partizane, na emigrante, na Milanovica, na Plenkovica, na Karamarka...za sve lose u Hrvatskoj su krivi Hercegbosanci.

Pa do kad? I za sto smo krivi? Zato sto radimo? Zato sto se drzimo skupa? Ostali smo vjerni i matici i vjeri i kad nam je pljunula u lice i prepustila nas ne Sarajevu, nego Maoci.

U zivotu nisam upoznao Hercegovca koji nije zaradio sve sa svojim rukama i svojom pamecu. I uvijek daju za sirotinju kojoj se vi ovdje podsmjehujete, za skole, vrtice, Crveni kriz, branitelje, operacije djece...Pa sto je hrvatski jal tako jak, ne moze se obuzdati?

Pa do kad? Sto ja moram psovati da se shvati kako je to sovinizam prema jednom etnosu, nicim zasluzen sovinizam? Sto da je napisala sto je napisala o Hercegbosancima - o Hrvatima generalno, a to fakat i misli?

Sad bi je na vilama raznosili...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by marcellus Tue 30 Aug - 22:31

Pa svi znamo što Sora misli o Hrvatima, kakve veze ima. I što Stanojko misli, i neki drugi. Skuliraj.

_________________
Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jugoslavija je poštivala radnička prava! - Page 2 Empty Re: Jugoslavija je poštivala radnička prava!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum