ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaški napad na srpkinju u beču

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 20:40

dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
Stari svat je mrtav čovek, sprdate se s tim. Istomrtav ko i u Jaseovcu iili Ovcari al sa potonjim se nesprdate
Pa sprdamo se sa pričama da je rat počeo zbog mrtvog svata a ne velikosrpske politike, sa jasenovcem su upravo srbi najviše sprdaju jer pričaju pizdarije i debelo uveličavaju žrtve istoga i tako omalovažavaju zaista pobijene u tom logoru, sad ću i jadovno spomenuti odnosno šaranovu jamu u kooj se svake godine drži komemoracija za ubienih 30-50 tisuća srba a kad su se speleolozi dolje spustili nisu pronašli ni jednu jedinu koščicu. To moraš razlučiti u ovome što pišemo, nemoj misliti da omalovažavamo ijednog zaista mrtvog u tim logorima sa bilo koje strane niti nam to pada na pamet, sprdamo se sa ideologijom i kako rekoh ništa osobno.

Hipokrizija. Nemam drugo objasnjenje. Srpska mitomanija je nasla sparing partnera u hrvatskom intelektualiziranju i relativiziranju dogadjaja koji joj ne sluze na cast.
eto ja sam ucen da je 700 000 ubijeno u jasenovcu, znaci kao klinac sam to prihvatio jer mi nije palo na pamet da je mozda netacno. Isto tako i vi sada ne mozete da prihvatite da je nesto mozda netacno s vase strane.
samo komentiranje ove teme je podjebavanje i cekanje reakcije, bar je to ocigledno.
U stavri ja ne razumem tu potrebu da non stop dokazujete kako ste bolji od Srba a u stavri sluzite se istim fintama sa malo ugladjenijim stilom.
Ovo je sirenje mrznje, znaci omalovazavanje i podjebavanje. ne kuzim ljude majke mi
Pa podjebavanje jeste jer nema ni jednog relevantnog podatka o tome da je tamo pobijeno više od 50-60 tisuća ljudi ukupno( da se razumjemo svako nevin i da je jedan puno je i ovo je velika brojka), sama sondiranja toga kraja otkrila su tek nešto manje od 500 ljudskih ostataka a kako si mogao vidjeti ni šaranova jama nije ono za što se u srbiji predstavlja a onda se pojave emisari iz srbije i počnu nabrijavati srbe u RH i u BiH sa tim pizdarijama i eto ti zla i ne možeš očekivati da se hrvati onda neće sprdati sa tom srpskom mitomanijom. Što se tiče jasenovca mogu ti izbaciti par postova no mislim da nema svrhe jer si vjeorajtno i sam svjestan u pogubnost ovoga što je zvanično u srbiji na snazi a što stalno prelazi u susjedna dvorišta i upire prstom u vlasnike istih optužujući ih za nešto što nema veze sa pameću.

Vidi, da nema niti jednog mrtvog u toj jami ili da ih ima milion to je nebitno. Bitno je da se koristi svaka prilika da se otvori "front" a ja to kontam na ovaj nacin:
Kada sam ja bio klinac, jebali su mi mater srpsku i sacekuse pravili i jedva sam cekao rat da ih vise ne moram izbegavati (te Hrvate siledzije).
Da sam nedaj Boze nekoga ubio bilo bi jer sam bio ispunjen mrznjom prema tim momcima. Sada vidim da je to bilo banalno ali u datom momentu me je ispunjavalo mrznjom.
Isto tako sada neki klinac Srbin a nije clan foruma mozda cita te postove u kojima se Srbi izruguju i sve srpsko manje vise, (ja se jos trudim naci nesto pozitivno o Srbima izreceno) i on ce sutra formirati svoje misljenje o Hrvatima a bez da ih je upoznao. Ja sam se u stavri iznenadio kada sam procitao vase upise koliko isijavaju potrebom da se konfrontira.
nemojte praviti ste greske kao Srbi ako mislite da ste drugaciji.
Na stalne prozivke teško je neodgovarati, optužbe dolaze konstantno iz srbije za sve što se ovdje događa, od alojzija stepinca pa do podizanja spomenika miri barešiću dok istovremeno u srbiji četništvo divlja i rehabilitira se sve od mihajlovića do slobe no nema reakcije iz RH na to i iskreno malo je koga briga što srbi u srbiji rade no na stalne prozivke teško je ne odgovarati i jasno da indukcija čini svoje pa i na ovakav način na koji si se osvrnio.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by jastreb 30/8/2016, 20:40

dzmrdz wrote:Sta slusas?
Pa dok sam u busu slušam da mi vrijeme prođe određenu pjesmu.

I tako svaki dan po sat i po vremena.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by omni 30/8/2016, 20:41

jastreb wrote:Forum i RL su sasvim suprotne stvari.

Ja u RL ne vidim ni na kakve protivnosti među Hrvatima. Mislim nikad se nisam u životu svađao sa nekim ustašofilom oko Jasenovca i Blajburga,a u posljednje vrijeme nema među običnim ljudima ni trzavica izmeđ Hrvata,Srba i Muslimana.

No to ne znači da neke mračne sile ne snuju i rade da se ponovno o svome jadu zabavimo.

(od kada slušam guslarske pjesne,počeo sam se i sam služiti epskim,kićenim jezikom)
Naravno. Ja bi vidis u RL rado pizzonu i forumskim Srbima platio cugu. A starici soji ne bi posto je lijeceni alkoholicar ali bi je zato preveo preko ceste da je ne zgazi auto s hrvatskim tablicama.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 20:43

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:
tre911 wrote:
Pa sprdamo se sa pričama da je rat počeo zbog mrtvog svata a ne velikosrpske politike, sa jasenovcem su upravo srbi najviše sprdaju jer pričaju pizdarije i debelo uveličavaju žrtve istoga i tako omalovažavaju zaista pobijene u tom logoru, sad ću i jadovno spomenuti odnosno šaranovu jamu u kooj se svake godine drži komemoracija za ubienih 30-50 tisuća srba a kad su se speleolozi dolje spustili nisu pronašli ni jednu jedinu koščicu. To moraš razlučiti u ovome što pišemo, nemoj misliti da omalovažavamo ijednog zaista mrtvog u tim logorima sa bilo koje strane niti nam to pada na pamet, sprdamo se sa ideologijom i kako rekoh ništa osobno.

Hipokrizija. Nemam drugo objasnjenje. Srpska mitomanija je nasla sparing partnera u hrvatskom intelektualiziranju i relativiziranju dogadjaja koji joj ne sluze na cast.
eto ja sam ucen da je 700 000 ubijeno u jasenovcu, znaci kao klinac sam to prihvatio jer mi nije palo na pamet da je mozda netacno. Isto tako i vi sada ne mozete da prihvatite da je nesto mozda netacno s vase strane.
samo komentiranje ove teme je podjebavanje i cekanje reakcije, bar je to ocigledno.
U stavri ja ne razumem tu potrebu da non stop dokazujete kako ste bolji od Srba a u stavri sluzite se istim fintama sa malo ugladjenijim stilom.
Ovo je sirenje mrznje, znaci omalovazavanje i podjebavanje. ne kuzim ljude majke mi
Pa podjebavanje jeste jer nema ni jednog relevantnog podatka o tome da je tamo pobijeno više od 50-60 tisuća ljudi ukupno( da se razumjemo svako nevin i da je jedan puno je i ovo je velika brojka), sama sondiranja toga kraja otkrila su tek nešto manje od 500 ljudskih ostataka a kako si mogao vidjeti ni šaranova jama nije ono za što se u srbiji predstavlja a onda se pojave emisari iz srbije i počnu nabrijavati srbe u RH i u BiH sa tim pizdarijama i eto ti zla i ne možeš očekivati da se hrvati onda neće sprdati sa tom srpskom mitomanijom. Što se tiče jasenovca mogu ti izbaciti par postova no mislim da nema svrhe jer si vjeorajtno i sam svjestan u pogubnost ovoga što je zvanično u srbiji na snazi a što stalno prelazi u susjedna dvorišta i upire prstom u vlasnike istih optužujući ih za nešto što nema veze sa pameću.

Vidi, da nema niti jednog mrtvog u toj jami ili da ih ima milion to je nebitno. Bitno je da se koristi svaka prilika da se otvori "front" a ja to kontam na ovaj nacin:
Kada sam ja bio klinac, jebali su mi mater srpsku i sacekuse pravili i jedva sam cekao rat da ih vise ne moram izbegavati (te Hrvate siledzije).
Da sam nedaj Boze nekoga ubio bilo bi jer sam bio ispunjen mrznjom prema tim momcima. Sada vidim da je to bilo banalno ali u datom momentu me je ispunjavalo mrznjom.
Isto tako sada neki klinac Srbin a nije clan foruma mozda cita te postove u kojima se Srbi izruguju i sve srpsko manje vise, (ja se jos trudim naci nesto pozitivno o Srbima izreceno) i on ce sutra formirati svoje misljenje o Hrvatima a bez da ih je upoznao. Ja sam se u stavri iznenadio kada sam procitao vase upise koliko isijavaju potrebom da se konfrontira.
nemojte praviti ste greske kao Srbi ako mislite da ste drugaciji.
Na stalne prozivke teško je neodgovarati, optužbe dolaze konstantno iz srbije za sve što se ovdje događa, od alojzija stepinca pa do podizanja spomenika miri barešiću dok istovremeno u srbiji četništvo divlja i rehabilitira se sve od mihajlovića do slobe no nema reakcije iz RH na to i iskreno malo je koga briga što srbi u srbiji rade no na stalne prozivke teško je ne odgovarati i jasno da indukcija čini svoje pa i na ovakav način na koji si se osvrnio.

Ma ja tebe brate razumem al o tome nije rec u ovom clanku a koristi se za to, cak nije ni iz srpskih novina pa da kazemo eno opet srbi napisali kako ustasa ubio srpkinju..
Aj kad ima potrebe da se odlaje drugoj strani to razumem ali ovo je cisto fabrikovanje sukoba, znaci od vazduha se pravi nesto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 20:48

jastreb wrote:
dzmrdz wrote:Sta slusas?
Pa dok sam u busu slušam da mi vrijeme prođe određenu pjesmu.

I tako svaki dan po sat i po vremena.

Pa sto radis u busu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 20:53

Tre, trazis krv. Oseti se to. Nije dobro radi tebe.
Pricao mi jedan taksista Srbin kako je vozio jednog Hrvata iz VU kojemu je clan obitelji nastradao u ratu, tacnije kcerka. Invalid je.
Kaze on (taksista Srbin) a ovaj je njemu pricao(Hrvat) kako je bio ispunjen mrznjom da nije mogao cuti slovo S a ne Srbin. Znaci bruka totalno koliko je mrzio Srbe radi cerke. Razumljivo.

Kaze on i od te mrznje on dobije secer i zdravlje otislo kvragu skroz. Medjutim volio je gledati srpske filmove i tako on krene da nabavlja te filmove u B Palanci na pijaci, ti filmovi su ga opustali. Tu je doslo i do kontakta s lokalnim ljudima i price i sve sto ide kad je covek na pijaci. Kaze on da se bukvalno posle toga preporodio jer je mrznja nestala iz njega i da mu se i zdravlje drasticno popravilo.
Kuzis, ne valja. Ne moras ti mene poslusati niti ocekujem ali mi je nekako na srcu da ti kazem jer ti si bas bio u ratu vidim i zato ljudi kao ti znaju sta je rat.
Nije rat radi Srba i Hrvata i sl, to je radi mahinacija, bankara, kolonizacije i sl. Ja tebi zelim sve najbolje svakako, a svoje Srbe bih volio viditi da malo se isto stisaju i budi pametniji vise nego ista.
Ja svoje najvise kritikujem, a oni misle da se ja vama uvlacim. Treba i porazenom dati dostojanstvo da taj poraz prihvati i sansu da krene drugim putem, ma ko god da je u pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by jastreb 30/8/2016, 20:53

kolerik wrote:
jastreb wrote:
dzmrdz wrote:Sta slusas?
Pa dok sam u busu slušam da mi vrijeme prođe određenu pjesmu.

I tako svaki dan po sat i po vremena.

Pa sto radis u busu?
Putujem na radno mjesto.

I nazad.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 20:54

kolerik wrote:
jastreb wrote:
dzmrdz wrote:Sta slusas?
Pa dok sam u busu slušam da mi vrijeme prođe određenu pjesmu.

I tako svaki dan po sat i po vremena.

Pa sto radis u busu?

A-ha! Sta radis u bus jeli!?? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by dijagram 30/8/2016, 20:55

Mopja srpkinja ne bi ni pogledala kakvog mujicu B-)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 20:57

jastreb wrote:
dzmrdz wrote:Sta slusas?
Pa dok sam u busu slušam da mi vrijeme prođe određenu pjesmu.

I tako svaki dan po sat i po vremena.

https://www.youtube.com/watch?v=ElUzCQR4c2U
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:01

tre911 wrote:
kolerik wrote:


A vid, vid, kako su forumski junaci sa obje strane zamuknuli na tvoj post...Nije u modi.

Potpis.
Ko je zamuknio i zašto??

Gle tre ti meni izgledas kao pametan covjek. :)

Eh sad, ako cemo zivjeti u proslosti, riskiramo da izgubimo sto ste u proslosti ostvarili. Ne vidim te bas na temama o ekonomiji ili demografiji (ako takve ima, morati cu nesto otvoriti), ali cim se spomeni Srbi i Hrvati, odmah si tu.

Svatko ima pravo na misljenje, a moje je da sve jaca i jaca Hrvatska je najbolja garancija da se ne dovedu u pitanje rezultati DR ili hrvatske samostalosti.

Nije fraza da Hrvatska mora rijesiti demografsku katastrofu, i ja mislim da su crvena svijetla vec upaljena, ja ne bih bas birao vise sredstva, valja ocuvati supstancu hrvatskog naroda, promijeniti kulturu obitelji bez djece/sa jednim djetetom, itd.

Hrvatska mora i ekonomski jacati, uspostaviti kvalitetnije sigurnosne sluzbe i pravosudje (KVALITETNIJE, ne novisnije, jer nijedno pravosudje nije neovisno, vidi samo Haag).

Hrvatska je mala zemlja - trebaju nam saveznici, ali i pricuvne varijante ako bi Plan A otkazao. Isto tako, Hrvatska mora imati svoje ja u vanjskoj politici, ne smije ignorirati Rusiju, treba traziti tocke suradnje. Meni je nevjerojatno da nema zemlje clanice EU sa kojom smo u zadnje tri godine uspostavili srdacnije odnose, a svima trebaju glasovi i kvalificirana vecina. Ne koristimo ono sto imamo, slabimo sami sebe. 

A jame i zice - na tome se vise ne gradi Hrvatska. Niti se na tome moze posramiti Srbija, valjda ti je to vec jasno. Nikada se necemo sloziti sto se desilo u XX. st., a ni buducnost odnosa dviju zemalja nije bajna, valja se pripremiti na nove obracune, ali na drukciji nacin, asimetricno ratovanje, potkopavanje stabilnosti, medjusobno spijuniranje, itd. itd.

Eto, toliko od mene, idem u krpe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:12

jastreb wrote:
kolerik wrote:
jastreb wrote:
dzmrdz wrote:Sta slusas?
Pa dok sam u busu slušam da mi vrijeme prođe određenu pjesmu.

I tako svaki dan po sat i po vremena.

Pa sto radis u busu?
Putujem na radno mjesto.

I nazad.

A auto crni jastrebe?!

Evo npr.:

http://www.njuskalo.hr/auti/fiat-uno-1.0-oglas-19591735

5.000 kn, to ti je 500 voznja autobusom gore i dolje, isplati se unic u roku godine dana na autobusnim kartama.

Mislis da stedis, a zapravo te bus dere.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by jastreb 30/8/2016, 21:15

Kao penzić imam besplatnu kartu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:28

jastreb wrote:Kao penzić imam besplatnu kartu.

penzić, a ideš na posao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:31

Kaj nisi ti danas napisal da nisi cul za nesrecu u bivsoj Yugi u kojoj je poginulo 152 ljudi, a bila je 1971? Recimo da si rodjen 1960, pa ti danas imas cca 55 godina.

Kakva penzija, crni jastrebe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:37

kolerik wrote:Kaj nisi ti danas napisal da nisi cul za nesrecu u bivsoj Yugi u kojoj je poginulo 152 ljudi, a bila je 1971? Recimo da si rodjen 1960, pa ti danas imas cca 55 godina.

Kakva penzija, crni jastrebe?

a koga ti s 11 godina takve stvari zanimaju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by dijagram 30/8/2016, 21:38

Noor wrote:
kolerik wrote:Kaj nisi ti danas napisal da nisi cul za nesrecu u bivsoj Yugi u kojoj je poginulo 152 ljudi, a bila je 1971? Recimo da si rodjen 1960, pa ti danas imas cca 55 godina.

Kakva penzija, crni jastrebe?

a koga ti s 11 godina takve stvari zanimaju..
jastreb je rodjen poslije te nesrece
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:41

dijagram wrote:
Noor wrote:
kolerik wrote:Kaj nisi ti danas napisal da nisi cul za nesrecu u bivsoj Yugi u kojoj je poginulo 152 ljudi, a bila je 1971? Recimo da si rodjen 1960, pa ti danas imas cca 55 godina.

Kakva penzija, crni jastrebe?

a koga ti s 11 godina takve stvari zanimaju..
jastreb je rodjen poslije te nesrece

eto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 30/8/2016, 21:41

dijagram wrote:
Noor wrote:
kolerik wrote:Kaj nisi ti danas napisal da nisi cul za nesrecu u bivsoj Yugi u kojoj je poginulo 152 ljudi, a bila je 1971? Recimo da si rodjen 1960, pa ti danas imas cca 55 godina.

Kakva penzija, crni jastrebe?

a koga ti s 11 godina takve stvari zanimaju..
jastreb je rodjen poslije te nesrece

Dobro, onda je rodjen 1975. Znaci danas ima 40. Opet: kakva penzija, jastrebe?!

Kakav posao uz penziju i besplatna karta u busu? Nema besplatne karte, tvoji te sugradjani subvencioniraju u danasnjoj financijskoj godini, dok ti putujes na posao na crno.

I veli Yuga bila manga, a Hrvatska smrdi, bljak. Od nogometa i repke do muzike.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by abraham 30/8/2016, 21:43

Dobar

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by dijagram 30/8/2016, 21:45

kolerik wrote:
dijagram wrote:
Noor wrote:
kolerik wrote:Kaj nisi ti danas napisal da nisi cul za nesrecu u bivsoj Yugi u kojoj je poginulo 152 ljudi, a bila je 1971? Recimo da si rodjen 1960, pa ti danas imas cca 55 godina.

Kakva penzija, crni jastrebe?

a koga ti s 11 godina takve stvari zanimaju..
jastreb je rodjen poslije te nesrece

Dobro, onda je rodjen 1975. Znaci danas ima 40. Opet: kakva penzija, jastrebe?!

Kakav posao uz penziju i besplatna karta u busu? Nema besplatne karte, tvoji te sugradjani subvencioniraju u danasnjoj financijskoj godini, dok ti putujes na posao na crno.

I veli Yuga bila manga, a Hrvatska smrdi, bljak. Od nogometa i repke do muzike.
jastreb je zaostali bolesni izdanak komunistickog vremena
reprezentativan uzorak
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 4 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum