ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ustaški napad na srpkinju u beču

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 07:50

tre911 wrote:
kolerik wrote:
tre911 wrote:
kolerik wrote:


A vid, vid, kako su forumski junaci sa obje strane zamuknuli na tvoj post...Nije u modi.

Potpis.
Ko je zamuknio i zašto??

Gle tre ti meni izgledas kao pametan covjek. :)

Eh sad, ako cemo zivjeti u proslosti, riskiramo da izgubimo sto ste u proslosti ostvarili. Ne vidim te bas na temama o ekonomiji ili demografiji (ako takve ima, morati cu nesto otvoriti), ali cim se spomeni Srbi i Hrvati, odmah si tu.

Svatko ima pravo na misljenje, a moje je da sve jaca i jaca Hrvatska je najbolja garancija da se ne dovedu u pitanje rezultati DR ili hrvatske samostalosti.

Nije fraza da Hrvatska mora rijesiti demografsku katastrofu, i ja mislim da su crvena svijetla vec upaljena, ja ne bih bas birao vise sredstva, valja ocuvati supstancu hrvatskog naroda, promijeniti kulturu obitelji bez djece/sa jednim djetetom, itd.

Hrvatska mora i ekonomski jacati, uspostaviti kvalitetnije sigurnosne sluzbe i pravosudje (KVALITETNIJE, ne novisnije, jer nijedno pravosudje nije neovisno, vidi samo Haag).

Hrvatska je mala zemlja - trebaju nam saveznici, ali i pricuvne varijante ako bi Plan A otkazao. Isto tako, Hrvatska mora imati svoje ja u vanjskoj politici, ne smije ignorirati Rusiju, treba traziti tocke suradnje. Meni je nevjerojatno da nema zemlje clanice EU sa kojom smo u zadnje tri godine uspostavili srdacnije odnose, a svima trebaju glasovi i kvalificirana vecina. Ne koristimo ono sto imamo, slabimo sami sebe. 

A jame i zice - na tome se vise ne gradi Hrvatska. Niti se na tome moze posramiti Srbija, valjda ti je to vec jasno. Nikada se necemo sloziti sto se desilo u XX. st., a ni buducnost odnosa dviju zemalja nije bajna, valja se pripremiti na nove obracune, ali na drukciji nacin, asimetricno ratovanje, potkopavanje stabilnosti, medjusobno spijuniranje, itd. itd.

Eto, toliko od mene, idem u krpe.
I to je pogrešna percepcija, ne živim ja u prošlosti ali me prošlost naučila da treba biti oprezan pogotovo jer iste poruke iz srbije dolaze kao i prije zadnjeg rata, na vlasti su im notorni četnici, huškači i koljači koji upiru prstom prema RH, šalju svoje botove, zagađuju sve medije, pronađu sluge unutar jednog HAVCa i guraju svoju istinu....ljudi lako prepoznaju tri dimenzije rata no četvru ne mogu preponzati tek tako a o petoj dimenziji malo ko ima pojma. RH je pod permanentnim napadom nižeg ili višeg inteziteta i žao mi je ko to ne vidi.

Ako si procitao moj post, a posebno boldani dio, onda si valjda shvatio da sam to prepoznao.

Poanta je da ne koristimo svoju poziciju, ne regeneriramo se i na nekonvencionalne metode reagiramo konvencionalno.

Rata ne da nece biti, ratuje se i sad, ali u ovoj fazi ipak mozak je najpresudniji, a rasprava o jamama je izlisna. To ne vidim kao dio psihopoliticke faze ovog rata. Ne radimo kako treba, vodimo novi rat metodama i argumentima iz proslog, slicno kako su se oni ponasali 1990-ih.

Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 08:06

marcellus wrote:
abraham wrote:Osumnjiceni je vikao ZDS dok je vrsio nedjelo.

a pretučeni ljubavnik Alahu akbar

Haso neki lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 08:08

tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Niko nije rekao gle budale tuce ženu i sl. Važno da je Srpkinjatako da je automatski prigoda za neku sprdnju i konacno zaboravljanje ko je tu za sprdnju i osudu. Neverovatno, pa vi ste isti ko i Pizon
Da se neko sprdo sa Hrvaticom koju je Srbin ispizdio bilo bi eno g Srbo impotentni izivljava se i sl
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 08:50

MaximusDecimusMiridije wrote:
pizzon wrote:cerka I zet, rade, tamo daleko, daleko,
od srbije  u grupi sa hrvatima.
kada su posli malo sam cvikao,
jer nepoznaju hr. nemaju iskustva,
bez ikakvih kontakata. za sada, evo
2, 3 god. drze  se ok,  I td.

Cekaj....rade s ljudima 2-3 godine i nemaju medjusobnih kontakata?

ma ne, to nije moguce i nije tako.
msm, pre polaska o  problematicnim odnosima srba i hrvata
jedino su gledali i slusali preko tv.a, medija.
kod nas toga nema. ima nesto hrvata i srba katolika,
tako se deklarisu.
kod nas je skoro nekulturno da upoznas nekog u skoli,
fakultetu, na ulici, u firmi, i da se raspitujes da li je srbin.
msm, bio bi smesan;:)
malo sam zazirao oko toga kao ce se uklopiti oni sa hrvatima
i hrvati sa njima, da ne bude problema. nisu posli od kuce
da negativnim stavom, ali, na koga ce naleteti.
sve je ok, osim srba sa hrvatima imaju najcesce kontakte.
ima ih iz dubrovnika, opatije i t.d. ali nije problem.
zelim da tako i ostane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by jastreb 31/8/2016, 08:58

pizzon wrote: 
ma ne, to nije moguce i nije tako. 
kod nas toga nema. ima nesto hrvata i srba katolika, 
Kod nas imaš Desimira,oni su Srbi katolici,a deklariraju se kao Hrvati.

A u gorim su odnosima sa Hrvatima nego bilo koja druga grupacija.

Jer Hrvat je otvoren prema svima,a kamo li ne prema Hrvatima iz drugih krajeva.

Primjerice Dalmatinci u Slavoniji neće stvarati geta,niti se zatvarati u sebe i čuvati svoje kćerke od Slavonaca,Hercegovaca,Bosanaca ili Zagoraca.

Dočim Desimiri trube da su Hrvati,a ako se koja od njihova roda uda za Hrvata van njihova plemena,recimo za Slavonca,Istrijana,ili Podravca,to je teška sramota i takve se veze nastoje spriječiti.

Zar to Hrvati rade???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by mrincredible 31/8/2016, 09:00

O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:05

Pitat ćemo Trea, on je sad moj šrink.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:50

kolerik wrote:
tre911 wrote:
kolerik wrote:
tre911 wrote:
kolerik wrote:


A vid, vid, kako su forumski junaci sa obje strane zamuknuli na tvoj post...Nije u modi.

Potpis.
Ko je zamuknio i zašto??

Gle tre ti meni izgledas kao pametan covjek. :)

Eh sad, ako cemo zivjeti u proslosti, riskiramo da izgubimo sto ste u proslosti ostvarili. Ne vidim te bas na temama o ekonomiji ili demografiji (ako takve ima, morati cu nesto otvoriti), ali cim se spomeni Srbi i Hrvati, odmah si tu.

Svatko ima pravo na misljenje, a moje je da sve jaca i jaca Hrvatska je najbolja garancija da se ne dovedu u pitanje rezultati DR ili hrvatske samostalosti.

Nije fraza da Hrvatska mora rijesiti demografsku katastrofu, i ja mislim da su crvena svijetla vec upaljena, ja ne bih bas birao vise sredstva, valja ocuvati supstancu hrvatskog naroda, promijeniti kulturu obitelji bez djece/sa jednim djetetom, itd.

Hrvatska mora i ekonomski jacati, uspostaviti kvalitetnije sigurnosne sluzbe i pravosudje (KVALITETNIJE, ne novisnije, jer nijedno pravosudje nije neovisno, vidi samo Haag).

Hrvatska je mala zemlja - trebaju nam saveznici, ali i pricuvne varijante ako bi Plan A otkazao. Isto tako, Hrvatska mora imati svoje ja u vanjskoj politici, ne smije ignorirati Rusiju, treba traziti tocke suradnje. Meni je nevjerojatno da nema zemlje clanice EU sa kojom smo u zadnje tri godine uspostavili srdacnije odnose, a svima trebaju glasovi i kvalificirana vecina. Ne koristimo ono sto imamo, slabimo sami sebe. 

A jame i zice - na tome se vise ne gradi Hrvatska. Niti se na tome moze posramiti Srbija, valjda ti je to vec jasno. Nikada se necemo sloziti sto se desilo u XX. st., a ni buducnost odnosa dviju zemalja nije bajna, valja se pripremiti na nove obracune, ali na drukciji nacin, asimetricno ratovanje, potkopavanje stabilnosti, medjusobno spijuniranje, itd. itd.

Eto, toliko od mene, idem u krpe.
I to je pogrešna percepcija, ne živim ja u prošlosti ali me prošlost naučila da treba biti oprezan pogotovo jer iste poruke iz srbije dolaze kao i prije zadnjeg rata, na vlasti su im notorni četnici, huškači i koljači koji upiru prstom prema RH, šalju svoje botove, zagađuju sve medije, pronađu sluge unutar jednog HAVCa i guraju svoju istinu....ljudi lako prepoznaju tri dimenzije rata no četvru ne mogu preponzati tek tako a o petoj dimenziji malo ko ima pojma. RH je pod permanentnim napadom nižeg ili višeg inteziteta i žao mi je ko to ne vidi.

Ako si procitao moj post, a posebno boldani dio, onda si valjda shvatio da sam to prepoznao.

Poanta je da ne koristimo svoju poziciju, ne regeneriramo se i na nekonvencionalne metode reagiramo konvencionalno.

Rata ne da nece biti, ratuje se i sad, ali u ovoj fazi ipak mozak je najpresudniji, a rasprava o jamama je izlisna. To ne vidim kao dio psihopoliticke faze ovog rata. Ne radimo kako treba, vodimo novi rat metodama i argumentima iz proslog, slicno kako su se oni ponasali 1990-ih.
Moja greška, nisam sve dobro ošacovao što se tiče boldanog. U principou stvar je jasna zašto se forsiraju jame i ubijeni i zašto ta brojka ne ide na realnu opciju, ovo furganje u srbiji je jednostavno zalog za neke buduće generacije, sjeme zla koje se ne smije u RH primiti i zato mi smeta da se šire laži i obmane o tome, zato sam stavio šaranovu jamu, tema jasenovac je prožvakana tisuće puta no botovi uvijek i iznova dođu i guraju svoju istinu i žalosno mi je vidjeti da to čak država i financira(onaj kretenizam o dvoru na uni) i slične pizdarije kad dovedu vulina koji se usred Hrvatske posere na sve Hrvate i Alojzija Stepinca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by marcellus 31/8/2016, 09:52

mrincredible wrote:O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e

:] :] :]

_________________
Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:52

Eva wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Niko nije rekao gle budale tuce ženu i sl. Važno da je Srpkinjatako da je automatski prigoda za neku sprdnju i konacno zaboravljanje ko je tu za sprdnju i osudu. Neverovatno, pa vi ste isti ko i Pizon
Da se neko sprdo sa Hrvaticom koju je Srbin ispizdio bilo bi eno g Srbo impotentni izivljava se i sl
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
Ne, ti se sprdaš sa stvarnim ljudima i zato si smeće, mi se sprdamo sa izmišljenim virtualnim megalomanskim velikosrpskim brojkama
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:53

Eva wrote:Pitat ćemo Trea, on je sad moj šrink.
Ma ti si jako jako bolesna osoba
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:55

mrincredible wrote:O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e
Kad joj je i bilo dobro uopće scratch
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Stanojko 31/8/2016, 09:57

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Niko nije rekao gle budale tuce ženu i sl. Važno da je Srpkinjatako da je automatski prigoda za neku sprdnju i konacno zaboravljanje ko je tu za sprdnju i osudu. Neverovatno, pa vi ste isti ko i Pizon
Da se neko sprdo sa Hrvaticom koju je Srbin ispizdio bilo bi eno g Srbo impotentni izivljava se i sl
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
Ne, ti se sprdaš sa stvarnim ljudima i zato si smeće, mi se sprdamo sa izmišljenim virtualnim megalomanskim velikosrpskim brojkama
Zile...ne prdi.

_________________
Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:57

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Niko nije rekao gle budale tuce ženu i sl. Važno da je Srpkinjatako da je automatski prigoda za neku sprdnju i konacno zaboravljanje ko je tu za sprdnju i osudu. Neverovatno, pa vi ste isti ko i Pizon
Da se neko sprdo sa Hrvaticom koju je Srbin ispizdio bilo bi eno g Srbo impotentni izivljava se i sl
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
Ne, ti se sprdaš sa stvarnim ljudima i zato si smeće, mi se sprdamo sa izmišljenim virtualnim megalomanskim velikosrpskim brojkama

Ja se sprdam s djecom od 25 godina. To su kao ovi koji dolaze u EU iz Pakistana, Afgana i ostalih stanova, isto ono musava djeca. A na Bleiburgu je zagnojilo ono 2-3 milijuna nevinih ustaša, tak tvrde desni mediji u Rvata. I u čem je razlika?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 09:59

tre911 wrote:
mrincredible wrote:O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e
Kad joj je i bilo dobro uopće scratch

Uvijek kad je proslava na Bleiburgu, onda se baš nekak opustim lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 10:07

Stanojko wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Niko nije rekao gle budale tuce ženu i sl. Važno da je Srpkinjatako da je automatski prigoda za neku sprdnju i konacno zaboravljanje ko je tu za sprdnju i osudu. Neverovatno, pa vi ste isti ko i Pizon
Da se neko sprdo sa Hrvaticom koju je Srbin ispizdio bilo bi eno g Srbo impotentni izivljava se i sl
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
Ne, ti se sprdaš sa stvarnim ljudima i zato si smeće, mi se sprdamo sa izmišljenim virtualnim megalomanskim velikosrpskim brojkama
Zile...ne prdi.
Alo krelac ti se ne javljaj, da si imalo normalan barem bi uzeo u razmatranje vaše pizdarije o toj temi a da si zeru iznad toga odbacio bi ih ko dobar dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 10:08

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
dzmrdz wrote:Niko nije rekao gle budale tuce ženu i sl. Važno da je Srpkinjatako da je automatski prigoda za neku sprdnju i konacno zaboravljanje ko je tu za sprdnju i osudu. Neverovatno, pa vi ste isti ko i Pizon
Da se neko sprdo sa Hrvaticom koju je Srbin ispizdio bilo bi eno g Srbo impotentni izivljava se i sl
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
Ne, ti se sprdaš sa stvarnim ljudima i zato si smeće, mi se sprdamo sa izmišljenim virtualnim megalomanskim velikosrpskim brojkama

Ja se sprdam s djecom od 25 godina. To su kao ovi koji dolaze u EU iz Pakistana, Afgana i ostalih stanova, isto ono musava djeca. A na Bleiburgu je zagnojilo ono 2-3 milijuna nevinih ustaša, tak tvrde desni mediji u Rvata. I u čem je razlika?
Pa ti ćeš imati priliku plakati nad svojom djecom, sama si ih proklela i sjetiti ćeš se već što sam ti govorio o tome, samo polako
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 10:09

Eva wrote:
tre911 wrote:
mrincredible wrote:O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e
Kad joj je i bilo dobro uopće scratch

Uvijek kad je proslava na Bleiburgu, onda se baš nekak opustim lol!
U to ne sumnjam, svi psihopati se opuste u takvoj situaciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 10:10

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
mrincredible wrote:O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e
Kad joj je i bilo dobro uopće scratch

Uvijek kad je proslava na Bleiburgu, onda se baš nekak opustim lol!
U to ne sumnjam, svi psihopati se opuste u takvoj situaciji.

Pa viš da i tebe veseli ova makljaža Srpkinje. Još da je Mujo priklao, eh štimunga. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 10:12

tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
A jebiga nije to sve bez vraga, gledaj kada si ga već spomenio kao i stanojka li đžanga ili serbinja..svi misle da je u jasenovcu pobijeno 700 ooo srba i tako to i onda se nije za čuditi kada se sprdamo sa takvim stvarima, ništa osobno hebiga.

Eto viš tak se i ja sprdam s ustaškom "dječicom" od 20 godina s Bleiburga.
Ne, ti se sprdaš sa stvarnim ljudima i zato si smeće, mi se sprdamo sa izmišljenim virtualnim megalomanskim velikosrpskim brojkama

Ja se sprdam s djecom od 25 godina. To su kao ovi koji dolaze u EU iz Pakistana, Afgana i ostalih stanova, isto ono musava djeca. A na Bleiburgu je zagnojilo ono 2-3 milijuna nevinih ustaša, tak tvrde desni mediji u Rvata. I u čem je razlika?
Pa ti ćeš imati priliku plakati nad svojom djecom, sama si ih proklela i sjetiti ćeš se već što sam ti govorio o tome, samo polako

Ne vjerujem ti ja u karmu i te mambojumbo vradžbine, tak niš od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Guest 31/8/2016, 10:13

Eva wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:
tre911 wrote:
mrincredible wrote:O bože, je li Eva dobro?  Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 1f62e
Kad joj je i bilo dobro uopće scratch

Uvijek kad je proslava na Bleiburgu, onda se baš nekak opustim lol!
U to ne sumnjam, svi psihopati se opuste u takvoj situaciji.

Pa viš da i tebe veseli ova makljaža Srpkinje. Još da je  Mujo priklao, eh štimunga. lol!
To je strašno kako si ti pametna i kako si ovaj zaključak izvukla onako majestorski, nema te država izrael(ali zato i tu sreću imamo mi :doh )
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ustaški napad na srpkinju u beču - Page 6 Empty Re: Ustaški napad na srpkinju u beču

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum