ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 16 May - 21:49

zasto njusim nesto sexualno ? :D

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 16 May - 21:51

Ništa seksualno, ajme smo je to još falilo :^0

saznala sam da mi stari ima srednje ime među ostalim
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 16 May - 21:53

chandler M bing :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 16 May - 22:00

danas predvečer je poginuo sedmogodišnji dječak iz mog mjesta u obližnjem mjestu gdje je išao nekome u posjetu.. zamislite ovo, pao je s bicikla i udario u putni most..
sestra mi je učiteljica njegovoj sestri
poznajem mu tetu..


a  tata danas stavlja nećaka na trešnju i ovaj stoji tamo skoro 10 minuta
popizdila sam! zar je to bilo neophodno? mislim, ne razumijem :S
mama mi je maloprije kad smo saznale za ovo prvi put rekla da  imam pravo u vezi toga što ne želim djecu.

van sebe sam... al to je ono zbog čega ja uvijek strepim, ja sam svjesna da se u najbezazlenijem trenutku može desit tragedija.. eto, to je to
i ja sebi ne mogu pomoć, bit ću do kraja života teška paničarka koja nikad neće moć živjet punim plućima..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 16 May - 22:03

Čitam taman o tome. Jadno dijete i familija njegova :(((
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 16 May - 22:15

nda... i kako sad nakon toga..

ja bi se sad odma ubila, evo! još zbog svega sa tetom, svi smo u nekej depri, jadni.. i onda kad saznam ovako nešto, prisjedne mi sve, sve fuj

sad mi mali neće smjet prić biciklu bez kacige

prije desetak dana također u jednom mjestu nedaleko poginula  curica, 10 godina, isto na biciklu, auto ju udario..
 
noćas neću spavat, stvarno mi je slabo od svega, baš neko zasićenje od svega, i ne vidiš smisao ičega uopće

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 16 May - 22:37

Ja sam opuštena kao mama,ali mi djeca uvijek imaju sigurnosne kacige,nikad se ne voze u autu bez sjedalice i ne idu jos nikud sami...Marca puštam do sestre samo samog biciklom,stazom...


Djeca se moraju udarit,past,razvit koljeno,al glava se pazi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 16 May - 22:45

od nekih stvari se ne moze pobjec, a previse straha unistava zivot

treba bit oprezan i razuman

ja sam prije govorila da necu imat djecu jer bi me previse strah bilo da im se nesto dogodi, pa kako cu ja to prezivjet, bla bla

al to je cista glupost, mora se zivjet
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 May - 8:54

ono kada imas toliko glupu temu za seminarski rad da samo trkeljas i kenjas i glumis filozofa :matrix:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 May - 8:54

dostupnost resursa nula...znač nula
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 17 May - 13:00

betty.boop wrote:od nekih stvari se ne moze pobjec, a previse straha unistava zivot

treba bit oprezan i razuman

ja sam prije govorila da necu imat djecu jer bi me previse strah bilo da im se nesto dogodi, pa kako cu ja to prezivjet, bla bla

al to je cista glupost, mora se zivjet

baš to! jedna prokleta sekunda i to je to...  koliko god pazili i bili oprezni


i utrkivali su se, a još je nizbrdica, onda možemo zamislit koji je to udarac mogao bit
svejedno, da je bio pad pri najmanjoj brzini, i na skroz ravnom, ako je to taj tren, ta sekunda... jbg

bila mi sestra sad kod njih, u šoku je.. sad mi je još lošije kad sam saznala neke stvari, al to su njihove privatne
ah
no ipak, djeca - ne, hvala

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sun 17 May - 13:07

jel vi znate da kad čujem auto u ovoj mojoj uličici, ja se paraliziram, svaki put ako je nećak ovdje
izlazim van sva napeta i izbezumljena, tražim malog, gutam knedlu... :\

ne mogu shvatit koliko ti moji susjedi (a nema ih puno do kraja ulice) nabijaju gaščinu, iako su vjerojatno svjesni da svaka druga kuća ima dijete ili više njih? pa i ti isti susjedi imaju djecu ili unučad
to mi recimo nije jasno!?

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 May - 14:11

Modra biti ću iskren, ti si totalno u kurcu, trebaš potražiti stručnu pomoć
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 17 May - 14:17

mici bre.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 17 May - 14:35

Vruće je.

Kupila sam kupaći.

Idem popodne na piće sa svojom i mamom od dragog. To će im bit prvo upoznavanje.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 May - 21:04

Kako ja imam mala usta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 17 May - 21:05

to je dobro za zenu, manje prica :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 17 May - 21:09

ova beki je fakat muško.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sun 17 May - 21:11

nemoj da ti beki pokaze kako je musko
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 17 May - 21:23

:scared:
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 17 May - 22:09

Dobro za ženu, lose za muskarca.


Koj dan neki. Sva sam u nekim sivim oblacima. Mrzim strah, neizvjesnost. Sljedeći tjedan pun obaveza.
Napisala jutros 1000 strana seminara. 1000 more to go.
Čekaju me napeti i neizvjesni mjeseci u svim poljima mog života pa se nadam mirnom moru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 38 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum