ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 15 May - 11:05

da, al to sam i ja rekla da je prešao.. valjda nešto više zna?

ne znam što reć, ne želim vjerovat da je to to.. odvratno! ovo su mi oni dani kad je život besmislen..

modra

Posts : 7660
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 11:23

Ako se hormon stitnjace ne titra/dozira dobro ides u hipo/hipertireozu sa svim popratim simptomima

Cak i da postoji rizik od uzimanja trebas (u)vidjeti cost benefit , je da...znam dosadno je cijeli zivot to uzimati ,ali alternativa ti sigurno nije prihvatljiva .  Stitnjaca odnosno njeni hormoni imaju utjecaj na manje vise sve organske sustave ..tak da 


@  metastaze su izuzetno los prognosticki faktor 
e sad nisam iscitao sto je primarni maligni proces i jesu li metastaze solitarne ili multiple .malo sam hmm slomljen od posla i zaboravan sam 
postoje slucajevi kada i takva uznapredovala bolest stane ..ali oni su iznimka koja potvrdjuje pravilo... bojim se da ti rodjakinja nece jos dugo . kada predju na kosti ljudi imaju agonalnu bol i cesto je za te ljude bolje da sto prije odu ,  jednostavno se spase
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 11:29

Mici ja sam to uzimala jedno vrijeme, onda sam stala.
Strah me jer sam čula da eutyrox moze utjecati i na druge stvari u organizmu nakon vise godina uzimanja.
Samo me zato onako malo strah...

Inace moram sa time početi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 15 May - 11:39

moja teta je imala primarni na dojci, zatim metastaza na kostima gdje su joj bile popucale skoro sve kosti se uspjesno zalijecila, ali onda je metastaziralo na mozak ... 

draga modra, zelim ti da se naoruzas strpljenjem i snagom, trebat ce vam puno ... samo znaj da ako trebas pricat, tu sam ... zadnje dvije godine sam kroz to prolazila
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 15 May - 14:41

hvala betić moja draga❌

žao mi je zbog tete.. užas :(


ne znam šta reć za te boleštine... jučer sam imala slučaj gdje čovjek nije imao uopće simtpome karcinoma nepca, tek mu je zubar skužio neku kvržicu naprijed, omg... a ovaj baš ništa nije osjetio, ništa ništa
i sad mu prešlo na pluća i još nešto, ruke je pokazivao nešto
ista stvar s jednim susjedom..

kako te jedna novotvorina na tijelu može uništit..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 15 May - 14:46

M3tzTli wrote:

@  metastaze su izuzetno los prognosticki faktor 
e sad nisam iscitao sto je primarni maligni proces i jesu li metastaze solitarne ili multiple .malo sam hmm slomljen od posla i zaboravan sam 
postoje slucajevi kada i takva uznapredovala bolest stane ..ali oni su iznimka koja potvrdjuje pravilo... bojim se da ti rodjakinja nece jos dugo . kada predju na kosti ljudi imaju agonalnu bol i cesto je za te ljude bolje da sto prije odu ,  jednostavno se spase

ne znam ni ja ništ, šta je, kakvo je..
još se čeka nešto, neki nalaz ili nešt slično, pa će nakon toga na liječenje
 
blah..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 14:58

Koj fijaka dan...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 15 May - 15:21

ma super duper, voditelj nam je javio da haraju lažne stranke u odijelima koje te ispitaju sve živo i neživo u vezi akcijskih proizvoda i onda se okrenu i odu

al tu gdje ja sjedim piše prijava šteta, prema tome šta oni znaju, ja sam na prijavama i ne mogu im odgovorit...
iako radim i jedno i drugo
al ja sam samo na štetama. i kraj :D

upsić, neće mi to proć, imamo slike u mejlu kraj imena gdje piše i radno mjesto :D


Last edited by modra on Fri 15 May - 16:30; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 16:18

Počinje sortiranje šminke,slike slijede...:) 



Jucer dobila kofer...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 15 May - 21:10

love

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 21:13

Predivna pjesma....:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 15 May - 21:25

prvi put cujem


ne svidja mi se
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 15 May - 21:53

mene podsjeća na vrijeme kad sam se preselila u firmu radit... i tako to.. sav taj stres, al ipak pozitiva :D
u firmi stalno svira otvoreni, naime


______

sutra čišćenje kuće, žestoko

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 22:05

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 15 May - 22:14

Pijem campari orange i chillam uz gibu dok cure ne zaspu....umorna sam a imam jos posla.....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 15 May - 22:48

Bila malo s prijom, drago mi je da je radni tjedan završio...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Fri 15 May - 22:53

Lady_D wrote:Ja sam mislila da nisi na pripravnickoj placi. 
Ja sam si rekla kad krenem radit, ako ne bude bas nuzno, nuzo da potrosim svu placu, 500kn ce ici u kasicu.

kako mene ubija sto ne radim... tako bih rado posao...


Ma nemam se što žalit, bar nisam na 1600.

I trebaš imat takav plan, to je uglavnom i sasvim izvedivo. Prvih par mjeseci zajedničkog života ne baš jer ti svašta treba za kuću i to, al kasnije nije frka.

Vjerujem, ti si baš tip koji će procvjetat kad počne radit. Trebaš samo bit strpljiva.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 16 May - 3:38

Prosto ne mogu da vjerujem ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 16 May - 8:30

evo sad vidim da sam zaboravila maskaru stavit jutros

ne znam kako sam uopce budna dosla na posao  💤
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 16 May - 21:43

Od svih mojih odlazaka na selo, danas je bio daleko najčudniji...

:^0 :?
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 16 May - 21:49

zasto njusim nesto sexualno ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 37 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum