ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Antijunak 11/8/2016, 11:46

Čini se da ime istine  u Šešeljevim riječima kad je rekao za Vučića kako se vremena na vrijeme primi i kurza.

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by jastreb 11/8/2016, 17:21

Ima li ova Ana možda kakve veze sa otokom Krkom?

 Točnije sa Starom Baškom? 

Ondje su Brnabići,a znano je da se dio Starobašćana nakon 2.svj.rata preselio u Beograd.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by jastreb 11/8/2016, 17:29

Je! sad sam provjerio kod jednog drugara.

Njen djed ili pradjed je poslije 2.svj.rata kao vojno lice službovao u Srbiji i ostao živjeti u BG.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by stenjalica 11/8/2016, 17:29

kurva,hrvatica i još gejuša i za veliku srb iju
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by stenjalica 11/8/2016, 17:30

kurva,hrvatica i još gejuša i za veliku srb iju
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 11/8/2016, 19:09

Srbija dobila novu vladu
Beograd -- Skupština Srbije izglasala je novu Vladu Srbije. Za predlog mandatara Aleksandra Vučića glasala su 163 poslanika, protiv su bila 62, a uzdržanih nije bilo.
IZVOR: B92, BETA, RTS, TANJUG ČETVRTAK, 11.08.2016. | 17:00 -> 19:02Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 129417318257ac92f175895785746469_v4_big

Polaganje zakletve zakazano je za 19 časova.
Drugi dan rasprave o izboru nove vlade i ekspozeu mandatara Aleksandra Vučića obeležile su polemike pojedinih opozicionih poslanika i mandatara, kao i verbalni dueli predsednice parlamenta s liderom pokreta "Dosta je bilo" Sašom Radulovićem.

Predsednica Skupštine Maja Gojković sazvala je za petak prvo vanredno zasedanje o sastavu RIK-a, skupštinskih odbora i delegacija. 

U skupštinu su pred polaganje zakletve nove vlade došli i predsednik Tomislav Nikolić kao, predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, kao i patrijarh Irinej. 

Vlada je izabrana većinom glasova od ukupnog broja narodnih poslanika. Nakon glasanja, uslediće polaganje zakletve pred Narodnom skupštinom, a zakletva glasi: 

"Zaklinjem se na odanost Republici Srbiji i svojom čašću obavezujem da ću poštovati Ustav i zakon, da ću dužnost člana Vlade vršiti savesno, odgovorno i predano i biti posvećen očuvanju Kosova i Metohije unutar Republike Srbije". 

Posle položene zakletve, predsednik i članovi Vlade potpisuju tekst zakletve i predaju ga predsedniku Narodne skupštine. 

Mandatar Aleksandar Vučić obećao je na kraju rasprave građanima da će vlada raditi marljivo, pošteno,odgovorno i u interesu građana. 

Osim toga, Vučić je rekao da će vlada ujutru u 6.30 imati prvu sednicu. 

"Ne znam da li će biti promena u vladi u budućnosti, to nije ništa strašno i u najboljim timovima se ljudi menjaju, ali važno je da dok radimo zajedno, dok smo u Nemanjinoj 11, radimo pošteno, odgovorno i u interesu građana Srbije. Građani mogu da očekuju požrtvovanost i marljivost", rekao je Vučić. 

On je odgovarajući na kritike poslanika opozicije, rekao da je njegov "jedini greh" bio što se trudio da svima odgovori na kritike i pitanja. 

"Ja nisam kukavica da se krijem, ja smem da vam kažem šta imam, e to je čast i obraz. Ne plašim vas se jer sam pošten i nemam dugova i brat mi nije kupio ni jedan restoran i nikad nikog nisam podmitio, niti je mene ko podmitio. Diktator sam samo zato što sam se drznuo da odgovaram i jer vaše neistine ne mogu da prođu bez mog odgovora", rekao je Vučić. 

Vučić je zahvalio svojim poslanicima većine što su se borili, bili dostojanstveni i nisu napustili sednicu i što nisu koristili "lažne argumente", a "istrpeli ono što nije istina". 

Sednica je počela u utorak 9. avgusta, kada je mandatar Vučić izlagao ekspoze skoro šest sati. Ekspoze ima 260 strana, a Vučić je to sažeo u 68 strana koje je delom pročitao, a delom prepričao. 

Spisak ministara u novoj vladi, kao i njihove biografije, možete pogledati - OVDE.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 11/8/2016, 19:14

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Informerka_550_tifani_l

el ovo ta Ana Brnabić ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Winter is coming 11/8/2016, 22:15

Vucica je opozicija dobro iskritikovala,tako i treba,a Nikolic ce izgleda u prijevremenu penziju

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 3 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum