ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by gargamel0101 8/8/2016, 17:13

Odoše i četnici u onu stvar kad su im gejevi ok. Kamo ide ovaj svijet?

gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by vuksadinare 8/8/2016, 17:18

pizzon wrote:kako stvari stoje, ovo je vec proslavilo
vucicevu novu vladu, posebno na zapadu. 
 a jos nije izabrana Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 1f600  Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 1f60e  Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 1f60e
opasuljilo tebi mozak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99169
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:25

Vučić: Gej ministarka u vladi
Blic | 08. 08. 2016 - 13:30h Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Cat_icn_more 15:26h
| Komentara: 39

Vlada Srbija imaće i jednu ministarku koja se javno izjašnjava kao osoba homoseksulane orjentacije - rekao je Aleksandar Vučić danas u Skupštini Srbije.
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 M7-ktkqTURBXy8xNGMxMTYyMzZiYmRjNDU4NjAwODZlYWFlZWY2YWM2Yi5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA

 Ana Brnabić, koja će biti ministarka države uprave u lokalne samouprave pripadnik je gej populacije. Ona to ne krije i sa ponosom govori. Ona je toliko fina i ljupka, rekla mi je: Predsedniče, ako vam to smeta, sigurna sam da će o tome sada da govore... a ja sam odgovorio: Ne, mene zanima samo tvoj rezultat, a znam koliko si stručna i vredna - rekao je Vučić i dodao:
Baš me briga, to je njeno pravo, mene zanima njen rezultat. Ako možete da mi kažete nešto loše iz njene biografije, u njoj nema mrlja - to je žena koja je mnogo učinila za sve nas i veoma se radujem našem zajedničkom radu. Ona ima izvanrednu energiju, a mene samo zanima šta će da bude njen rezultat u teškom poslu koji je pred njom - rekao je Vučić.
Ana Brnabić na mesto ministarke dolazi sa pozicije predsednica UO Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED), radila je i za USAID i u Koordinacionom telu Vlade Srbije za opštine Preševo, Bujanovac i Medveđa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:37

Ana Brnabić

Ana Brnabić predložena je za novu ministarku državne uprave i lokalne samouprave, a do sada je bila predsednica upravnog odbora Nacionalne alijanse za lokalni ekonomski razvoj (NALED).
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 101736_brnabic_f

Poseduje MBA diplomu iz marketinga sa Hull univerziteta, Engleska i više od devet godina iskustva na menadžerskim pozicijama na različitim projektima međunarodnog razvoja, kao i u Vladi Srbije.
Izvršni je direktor Pexim fondacije od njenog osnivanja 2010, a pored toga, angažovana u kompaniji Continental Wind Serbia (CWS), gde radi na realizaciji investicije vredne 300 miliona evra u vetropark u opštini Kovin.
Jedan je od osnivača konsultantske firme Development Consulting Group (DCG). Vodila je Regionalnu stručnu grupu za komunikacije i PR za Development Alternatives Inc (DAI).
Takođe, radila je kao ekspert na USAID-ovom programu reforme lokalne samouprave u Rumuniji.
U 2013. je dobila priznanje „Biznis dama godine" u kategoriji društveno odgovorno poslovanje.
Aktivno je učestvovala u osnivanju NALED-a kao viši koordinator USAID-ovog programa za ekonomski razvoj opština, i od tada sarađuje sa Izvršnom


licno msm da je Kori zasluzila da ostane u vladi !
da vidimo, mozda joj je namenio  takodje nesto bitno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:39

dva brata wrote:
ova isto ima muškobanjaste crte lica , iako ona crna šiptarka koja je osvojila zlatnu medalju pari više muško
ili možda samo ima preko 40 godina i nema šminke, trebala je staviti ruž za usne i maskaru onda bi ju bolje prepoznali

ljudi više ne znaju kako izgledaju žene bez šminke :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:43

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 101736_brnabic_f

zelim da je cujem kako komentarise Mileta i sl. iz Hrvatske.
dotle nista ne priznajem !
da li je Vučić to proverio, ili je  razgovarao samo  o nebitnom ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by michaellcmacha 8/8/2016, 18:47

pizzon wrote:Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 101736_brnabic_f

zelim da je cujem kako komentarise Mileta i sl. iz Hrvatske.
dotle nista ne priznajem !
da li je Vučić to proverio, ili je  razgovarao samo  o nebitnom ?
jeli prečaninu... imaš li ti život u toj "svojoj" srbiji ili ti se sve vrti oko hrvatske iz koje si onomad uteko....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:49

Ako možete da mi kažete nešto loše o njenoj poslovnoj biografiji, recite. Mene samo zanima šta će da bude njen rezultat u teškom poslu koji je pred njom", rekao je mandatar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:50

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Nela_kuburovic_070816
nela kuburovic, ministar pravde
ova treba da usaglasi srpske zakone  sa Miletovim zahtevima :)):))
nema nista ! mile nece ni biti ministar, a da ostane, isto mu se pise.


Last edited by pizzon on 8/8/2016, 18:53; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by michaellcmacha 8/8/2016, 18:51

pizzon wrote:Ako možete da mi kažete nešto loše o njenoj poslovnoj biografiji, recite. Mene samo zanima šta će da bude njen rezultat u teškom poslu koji je pred njom", rekao je mandatar.
hoće ol ona prebrojavat srbe u preševu....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 18:59

u bigrafiji,
nikome nije upisana nacionalnost !
da se zna ! 
srbija je drzava, a ne  naci. " skupina "
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 8/8/2016, 21:28

Zapadne agencije o izboru prve gej ministarke u Vladi Srbije

Agencija AP citira Vučićevu izjavu da ga lično opredeljenje Ane Brnabić ne interesuje i da je "ona dobrodošla u srpsku vladu

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Novi%20sad%20188%20Ana%20Brnabic%20nacionalna%20alijansa%20za%20lokalni%20ekonomski%20razvoj%20naled%20konferencija%20foto%20Robert%20Getel_preview_1000x0



Zapadne agencije izvestile su da je mandatar Aleksandar Vučić predložio sastav nove Vlade Srbije apostrofirajući činjenicu da je, kako navode, po prvi put u istoriji za ministarku predložena kandidatkinja koja ne skriva svoje homoseksualno opredeljenje.

Srpski mandatar kaže da će nova vlada uključiti ministarku koja je otvoreno gej, javlja AP uz napomenu da je to prvi takav slučaj u "konzerativnoj balkanskoj zemlji".

Američka agencija navodi da je mandatar Aleksandar Vučić danas rekao da njegova buduća ministarka državne uprave i lokalne samouprave "ne krije svoje seksualno opredeljenje i da je svestan da bi to moglo privući pažnju", ali da ga interesuju jedino njeni rezultati.

Srbija je obećala da će ojačati prava gej populacije u trenutku kada nastoji da uđe u EU. Proteklih godina gej parade su održane pod zaštitom policije, podseća agencija.
I agencija AFP izvestila je da je premijer Vučić danas najavio novi kabinet koji uključuje i prvog otvoreno gej ministarskog kandidata.

Agencija citira Vučićevu izjavu da ga lično opredeljenje Ane Brnabić ne interesuje i da je "ona dobrodošla u srpsku vladu." Francuska agencija navodi da je u Srbiji i drugim balkanskim zemljama raširena homofobija i napominje da je Beograd "pod pritiskom" da poboljša zaštitu manjina uključujući LGBT zajednicu od kda je počela prgovore o pristupanju EU.

Više od 80 odsto stanovnika Srbije su pravoslavni hrišćani a na beograskoj Paradi ponosa u martu 2010. tvrdokorni nacionalisti su napali učesnike i sukobili se sa policijom povredivši 150 ljudi zbog čega su vlasti naredne tri godine zabranjivale paradu, podseća AFP.

Italijanska agencija Ansa navodi da će u novoj vladi Srbije biti i jedan ministar homoseksualac što je "apsolutna novina za Srbiju i za ostatak Balkana".

(Tanjug)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by provocator 8/8/2016, 22:26

Vaginousni deluje mnogo ženstvenije od te trebe.

_________________
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by dzango 8/8/2016, 22:40

Parada frikova.

_________________
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Regoč 9/8/2016, 00:41

Od svega pederluka, promaknulo je ono najvažnije: radila je za USAID, ergo je američka igračica.

_________________
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 9/8/2016, 09:58

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Ana-brnabic-aleksandar-vucic-foto-zorana-jevtic-i-stefan-jokic-1470724050-965659

ČITAJTE U KURIRU SRBIJA DOBIJA PRVU GEJ MINISTARKU: Evo zašto je zovu ŽENA-ZMAJ!
Ana Brnabić biće zadužena za državnu upravu i lokalnu samoupravu, a javno se deklariše kao homoseksualka, što ne smeta mandataru Vučiću.

U novom broju Kurira saznajte zašto Brnabićeva važi za čeličnu damu ekonomije i zašto je zovu Žena-Zmaj.
Vučić: Briga me što je gej, cenim samo njene rezultate!
Kompletan tekst možete pročitati u dnevnim novinama KURIR u broju od utorka, 9. avgusta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Regoč 9/8/2016, 09:59

Nego, tko su ruski igrači?

_________________
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by marcellus 9/8/2016, 10:46

pizzon wrote:kako stvari stoje, ovo je vec proslavilo
vucicevu novu vladu, posebno na zapadu. 

da mu kažu da pojede svoje govno jer je to moderno danas na zapadu, vjerojatno bi to i uradio

_________________
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Guest 11/8/2016, 08:43

ALO! UHVATIO AMBASADORA KAKO UŽIVA NA MORU Skot sa Lidijom na Brionima!
Autor: Ekipa Alo! | 11.08.2016. 07:00 - 11.08.2016. 07:14




Kajl Skot, američki ambasador u Beogradu, provodi odmor u elitnom hrvatskom letovalištu Brioni, gde ga je upecao naš paparaco.
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 07_1000x0

Kao što možete videti na ekskluzivnim fotografijama koje objavljujemo, u društvu ambasadora su bili i Lidija Udovički, sestra dosadašnje potpredsednice Vlade Srbije Kori Udovički, i njen suprug Mark Krendal, koji je srpskoj javnosti poznat kao predsednik američke kompanije „Continental Wind Serbia“, koja je zainteresovana za gradnju vetroparkova u Srbiji.
Poznato je da Lidijina i Korina sestra Lenka, koja je udata za našeg slavnog glumca Radeta Šerbedžiju, na Brionima ima svoje pozorište „Ulisis“, a porodica navodno ima i kuću u tom elitnom letovalištu, pa se čini da su ove godine tamo ugostili ambasadora Skota, kome je ovo prvo letovanje otkako se nalazi u Srbiji. Verovatno da ne bi bio daleko od Beograda, ambasador se opredelio za susednu Hrvatsku.

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 08_1000x0
Na fotografijama se vidi kako veselo društvo u Fažani, koja se nalazi preko puta Briona, seda u čamac kojim kormilari Lidija, najmlađa sestra Udovički. Oni su se potom uputili prema Nacionalnom parku „Brioni“, koji za sve, sasvim sigurno i za američkog ambasadora, predstavlja veliku atrakciju. U srpskim medijima je prošle godine pisano da je na Brionima letovao i lider DS-a Bojan Pajtić, koji se, prema tim navodima, takođe družio sa Lidijom Udovički.
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 10_1000x0

Da li će druženje sa ambasadorom pomoći kompaniji CWS da konačno realizuje svoje najavljene investicije u Srbiji, videćemo narednih meseci. Prema svim dosadašnjim najavama, Amerikanci su još zainteresovani da realizuju velike poslove u našoj zemlji, bez obzira na sve probleme koje su do sada imali, kao i skandal sa aferom u vezi sa prisluškivanjem, čiji je jedan od glavnih aktera bila Lidija Udovički. CWS je planirala da u vetropark „Čibuk“ na području Kovina uloži 280 milona evra, ali posao zbog problema sa dozvolama još nije realizovan.
Titovo rajsko ostrvo
Čisto more, prelepa priroda, divlje životinje koje slobodno šetaju - u najkraćem je opis Briona, grupe ostrva uz Istru, koji su bili omiljeno letovalište Josipa Broza Tita, šefa bivše SFRJ. Tito je tamo provodio i po šest meseci godišnje, donoseći odluke u svojoj vili na najvećem ostrvu brionskog arhipelaga. Tu je gostio brojne zvanice, od političkih lidera do najvećih svetskih filmskih imena. Etiopijski car Hajle Selasije bio je prvi visoki gost koji je posetio maršala na tom rajskom ostrvu.






moguce da je kori ostala bez fotelje jer ima dobru vezu kod skota >:))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Regoč 11/8/2016, 10:13

E, jebeš to, zvat se skot. Je li mu to i karakterna osobina? Bolje Jeb.

_________________
Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Antijunak 11/8/2016, 11:46

Čini se da ime istine  u Šešeljevim riječima kad je rekao za Vučića kako se vremena na vrijeme primi i kurza.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej' - Page 2 Empty Re: Vučić o novoj ministarki:'Baš me briga što je gej'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum