ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Empty Re: Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Post by Antijunak 23/7/2016, 13:28

mutava baštarda wrote:
Antijunak wrote:
vuksadinare wrote:
mutava baštarda wrote:
n_razbojnik wrote:
Kaj su radili? Osim imali peneza i radne navike?
Dosta ih je sudjelovalo u masakru stanovnika podkamešničkih sela... sistematično, germanski
........to ej bila kaznena ekspedicija..zbog njemackih gubitaka u zasjedama...mada na tom prostoru...i nije bilo puno partizana...nno par dana ranije njemci na tom prostoru zarobili grupu od 20-tak partizana u ejdnom selu..koje je bilo partizansko..ali vecina tih sela niej bila propartizanski naklonjena..ali njemac ko njemac...necu zapalit jedno selo vec usput jos desetak u okolici tog sela...dase korov ne bi ukorjenio

Taj nesretni događaj je izazvao dosta kontroverzi i trzavica, naime taj kraj je manje-više bio za Osovinu zbog čega su i ustaške vlasti prosvjedovale. E sad tko je tamo naredio i napravio zločin nije do kraja razjašnjeno, jesu li to uistinu bili Folksdojčeri ili Srbi u njemačkim odorama? obzirom da su očevici rekli da su počinitelji govorili srpskim jezikom.
Četnici su do talijanske kapitulacije radili taj posao. Znam za slučaj gdje ustaša na mostu na cetini propušta četnike koji idu klati po njegovom selu... bilo je slučajeva kumljenja ustaških i četničkih sela koja su pošteđena kaznenih pohoda...
Znam da je na tom području bilo i četnika, a oni su sa svima surađivali..

Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Empty Re: Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Post by Guest 23/7/2016, 13:31

Antijunak wrote:
pizzon wrote:anti, to što kenjaš po forumu, što na svaki nacim ignorišeš
istorijske cinjenice o naci zlocinima, u nemckoj bi napipao corku.
nedić je kvilsing, to 100% cisto !

Ne ignoriram ja ništa, samo kažem da nije bila situacija crno-bijela,nego siva u svim nijansama, a vama Nedić nikad nije smetao, dapače pokušavate ga i dan danas rehabilitirati.

nedic nece proci, juce, danas ili sutra ! ostaje zauvek kvisling !
to, sto familiji ne odgovara istina, to je nesto drugo.
pa situacije je postala siva, nakon napada nacista na istok,
i nakon formiranja ndh, ee, onda je sve postalo sivo i krvavo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Empty Re: Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Post by Antijunak 23/7/2016, 13:38

pizzon wrote:
Antijunak wrote:
pizzon wrote:anti, to što kenjaš po forumu, što na svaki nacim ignorišeš
istorijske cinjenice o naci zlocinima, u nemckoj bi napipao corku.
nedić je kvilsing, to 100% cisto !

Ne ignoriram ja ništa, samo kažem da nije bila situacija crno-bijela,nego siva u svim nijansama, a vama Nedić nikad nije smetao, dapače pokušavate ga i dan danas rehabilitirati.

nedic nece proci, juce, danas ili sutra ! ostaje zauvek kvisling !
to, sto familiji ne odgovara istina, to je nesto drugo.
pa situacije je postala siva, nakon napada nacista na istok,
i nakon formiranja ndh, ee, onda je sve postalo sivo i krvavo.

Nisam baš siguran, ako je i Draža rehabilitiran što se prije smatralo nezamislivim, onda ni Nedić nije u potpunosti ispao iz igre.  Oboje znamo da u SSRU nije tekao med i mlijeko, tamo je bilo krvavo i prije rata, samo je to pod krinkom rata poprimilo nove razmjere, a što se tiče ovih prostora i prije formiranja NDH-a je bilo krvi i sukoba, sigurno nije bilo nikakve idile prije 41 posebice ne u odnosima Hrvata i Srba, ili bolje rečeno Srba sa svim ostalim.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Empty Re: Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Post by lobo1 23/7/2016, 14:07

Antijunak wrote:Lažljivo zločinačko govno!
Kao Nijemac znam zašto je izvršen genocid nad Folksdojčerima.
Prvi razlog je imovinske naravi: banditi su se kao što im i ime govori htjeli dočepati tuđe imovine i to pljačkom.
Drugi razlog je što se u Vojvodini htjela promijeniti etnička struktura pučanstva u korist Srba, naime u njemačka domaćinstva su dovođeni Srbi i Crnogorci.
Treći razlog je iskompleksiranost: naime banditi su u ratu redovno pušili protiv njemačkih muškaraca pa su se odlučili iživljavati nad njemačkom djecom, ženama i starcima.
Ukratko to sa SS Prinz Eugenom nema nikakve veze, jeftina i prozirna laž i izlika.
:ziri :beer "Nijemci su pokazali od samog početka da nisu za Jugoslaviju, oni nisu Jugoslaveni, nego Nijemci"

- RUSEN SCHWEIN  Tito u razgovou s V. Dedijerom : Hrvati su pokazali , od  samog početka da  nisu  za  Jugoslawiju  oni  nisu  Jugosloweni , nego  Hrvati.Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Original

_________________
Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Empty Re: Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Post by Kermit 23/7/2016, 14:29

lobo1 wrote:
Antijunak wrote:Lažljivo zločinačko govno!
Kao Nijemac znam zašto je izvršen genocid nad Folksdojčerima.
Prvi razlog je imovinske naravi: banditi su se kao što im i ime govori htjeli dočepati tuđe imovine i to pljačkom.
Drugi razlog je što se u Vojvodini htjela promijeniti etnička struktura pučanstva u korist Srba, naime u njemačka domaćinstva su dovođeni Srbi i Crnogorci.
Treći razlog je iskompleksiranost: naime banditi su u ratu redovno pušili protiv njemačkih muškaraca pa su se odlučili iživljavati nad njemačkom djecom, ženama i starcima.
Ukratko to sa SS Prinz Eugenom nema nikakve veze, jeftina i prozirna laž i izlika.
:ziri :beer "Nijemci su pokazali od samog početka da nisu za Jugoslaviju, oni nisu Jugoslaveni, nego Nijemci"

- RUSEN SCHWEIN  Tito u razgovou s V. Dedijerom : Hrvati su pokazali , od  samog početka da  nisu  za  Jugoslawiju  oni  nisu  Jugosloweni , nego  Hrvati.Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Original
nije ni čudo što pušite cijelo vrijeme, pa ovo je degenerično
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere - Page 4 Empty Re: Tito: 
Zbog divizije Princ Eugen protjerao sam folksdojčere

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum