ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 12:34

max123 wrote:
RayMabus wrote:

Pa ne želim ih ni hebat. Ne želim s njima kawu popit a kamo li šta drugo.
dobro ti to bogami izdrzis.al da je zdravo.i nije...
A šta mi je alternatiwa ? Napumpam je i onda me ona i društwo plus držawa zakonima maltretira jer su swi na njenoj strani. Pa nisam toliki debil jbte.

Šta je najweča baza , kafič je uz čestu , ima ogroman pristupni parking , to se widi da one tamo sjede u čoporima i da ima ženskih i to ono neloših al nema muških.

Šta se dešawa ? Ima kafića i sto metra lijewo i desno i dole uz more i ono pola muških ne wata ženske i di god dođeš wiše žena tako da ono netko tko ih wata wiše mu ne igra to šta ih negdje ima jer ih ima swugdje okolo.

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 12:41

Nema spermića. One bi se udale al izgleda da svi hebu ove samohrane ......koje su upoznali preko interneta a te zanima samo hebačina a ne weza i brak i soljenje pameti muškome.

lol!

Nowi trend. Prwo one lunjaju po tim kafićima pa ako nađe nađe a ako ne il ništa il je netko napumpa ....onda rastawa pa okolo traži hebača a taj isti neda spermu al mu owo paše.

U biti imaš pičku a owa neče wezu nego samo seks jer weč ima dite ili wiše njih.

Ideala.

Šta če ti owe šta čekaju da im tko dođe kad owe okolo šta su weč prošle swašta  hebe im se ono wrlo lako za pohebat bez filozofije dobro tebi dobro njoj.


Last edited by RayMabus on 22/7/2016, 12:45; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by max123 22/7/2016, 12:43

RayMabus wrote:

A šta mi je alternatiwa ? Napumpam je i onda me ona i društwo plus držawa zakonima maltretira jer su swi na njenoj strani. Pa nisam toliki debil jbte.

ocito ne zelis imat dicu.ok,razumim.ali zbog toga sebi uskratiti najlipsi gust, koji nam je majka priroda namjenila, je blago receno-ludost.stetis sebi i fiziski i psihiscki..i sve zbog neke samoumisljene nepravde.nevalja ti rabota,pajdo.zivot je previse kratak da sebe stedis na tako vaznim stvarima..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 12:44

Ma da, ti bi sad da su svi muški pederi. Ajde, Longi, priznaj da te ne privlače žene i nađi si dečka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by marcellus 22/7/2016, 12:45

ako fali djece ko od forumašica treba da joj napravim koje...

_________________
Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 12:46

marcellus wrote:ako fali djece ko od forumašica treba da joj napravim koje...

Fali Longiju dečko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 12:50

max123 wrote:
RayMabus wrote:

A šta mi je alternatiwa ? Napumpam je i onda me ona i društwo plus držawa zakonima maltretira jer su swi na njenoj strani. Pa nisam toliki debil jbte.

ocito ne zelis imat dicu.ok,razumim.ali zbog toga sebi uskratiti najlipsi gust, koji nam je majka priroda namjenila, je blago receno-ludost.stetis sebi i fiziski i psihiscki..i sve zbog neke samoumisljene nepravde.nevalja ti rabota,pajdo.zivot je previse kratak da sebe stedis na tako vaznim stvarima..
Djeca se prawe iz ljubawi a ne interesa. Bilo bi mi pogrešno da naprawim djete iz interesa i to nije dobro. A šta se tiče ljubawi za ovu inkarnaciju : mislim da je bilo dosta toga i nema šanse wiše i to je to.

Može mi se jedino zaletit al ono prwo me treba pohebat a to je u emaničipačiji nemoguča misija.

IZmeđu toga da se smijem čijelom swijetu koji misli da je u prawu a nije i toga da nemamm swojih potomaka biram smijanje.

I U TO UOPĆE NE SUMNJAM..

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 12:54

Eva wrote:
marcellus wrote:ako fali djece ko od forumašica treba da joj napravim koje...

Fali Longiju dečko.
Ako češ iskreno : lakše bi mi bilo žiwit s muškim u zajedniči ( ne pričam uopče o seksu ) i da on radi ja radim pa da se ekonomski poažemo jer dwa muška se mogu razumit i swe ok nego to da mi neka solit pamet.

Nema u mene soljenja pameti. Letiš kroz prozor ako samo to iti pokušaš a u tom slučaju koji če mi kuraz dječa kad idu njoj a ja moram plačat alimentačiju ?

Nema smsila ni ekonoski nit po pitanju dječe kao potomstwa za starost i to nit po pitanju zadowoljstwa odgajanja jer ih ona uzme.

Kako god okreneš kod likowa koji ne trpe soljenje mozga od nikoga tko pametuje jer znaju kakwi su i tu nema greške dječa nisu nikakwo riješenje u emaničipačiji nego baš suprotno : neimanje istih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 13:09

Ima nas swakakwih. Moraš poznawati sebe Ja sa prekjučer iskida nowčaniču od 200 kuna u tren i to u manje od sekunde na 20 komadića ? Zašto ? Pa bila je rasprawa jesmo li swi isti i onda sam ja reka da ja imam drukčiji um i nemam mentalne prepreke za npr ubit čowjeka a kako nismo imali ni neku žiwotinju da je ubijem onda sam izwadija 200 kuna i pružija toj osobi i reka da je iskida i ona ne nja knje kma owo ono ....ja doša i iskida je u manje od sekunde u 20 komadića dok ta druga osoba je još filozofirala nešto.

U prewodu poruka : MAKNI SE , OPASAN SAM , SPREMAN SAM NA SWAŠTA I NEMMAM NIKAWIH MENTALNIH KOČNIĆA ZA NIŠTA

NEČEŠ ZAWRŠIT REČENIČU JA ČU WEČ OBAWIT ZAMIŠLJENO MA ŠTA GOD TO BILO

UM ČARUJE SNAGA KLADE WALJA.



king lol! ;)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 13:14

Meni žena da shere po kuči nešto pa to nema greške šta bi bilo : glava oba zid svom snagom..

Šta si rekla ?

AJ BJEŽI I POKUPI SE I NOSI SVE ŠTA SI DONIJELA PA I DJECU AKO OĆEŠ.

A POŠTO SE MENI NE PLAČA ALIMENTAČIJA , OD TOGA ŠTA ĆE ONA UZET DJECU JA NEMA NIŠTA NI U KOM POGLEDU .....A ŠTA ĆU SE ŽENIT I PRAVIT DICU KOJI KURAZ ?

NEMA RAZLOGA ZA TAKO NEŠTO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 13:16

RayMabus wrote:Meni žena da shere po kuči nešto pa to nema greške šta bi bilo : glava oba zid svom snagom..

Šta si rekla ?

AJ BJEŽI I POKUPI SE I NOSI SVE ŠTA SI DONIJELA PA I DJECU AKO OĆEŠ.

A POŠTO SE MENI NE PLAČA ALIMENTAČIJA , OD TOGA ŠTA ĆE ONA UZET DJECU JA NEMA NIŠTA NI U KOM POGLEDU .....A ŠTA ĆU SE ŽENIT I PRAVIT DICU KOJI KURAZ ?

NEMA RAZLOGA ZA TAKO NEŠTO.
Samo problemi očito.

Niks djeca dok traje emanicpacija.

Pa vi birajte kad čete je i očete li je ukinit ja točno zna šta nečete vidit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:19

Da imaš ženu ne bi sad sam sa sobom razgovaral na forumu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:20

Eva wrote:Da imaš ženu ne bi sad sam sa sobom razgovaral na forumu.

bolje da nema...zbog nje mislim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:24

Btw, odlična ti je boja haljina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by dzango 22/7/2016, 13:28

Eva wrote:Btw, odlična ti je boja haljina.
Ja primetio nešto drugo.

_________________
Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:30

Boju kose? Hm, meni je malčice pretamna, ja sam na par nijansi svjetlijoj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:31

Eva wrote:Btw, odlična ti je boja haljina.
hvala eva, je, dođe do izražaja jer sam crnka, a kroj je još bolji :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by dzango 22/7/2016, 13:32

Eva wrote:Boju kose? Hm,  meni je malčice pretamna, ja sam na par nijansi svjetlijoj.
E baš to.

_________________
Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:34

dzango wrote:
Eva wrote:Boju kose? Hm,  meni je malčice pretamna, ja sam na par nijansi svjetlijoj.
E baš to.

A teško skužit muški mozak. To ima sam jednu tipku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:35

Noor wrote:
Eva wrote:Btw, odlična ti je boja haljina.
hvala eva, je, dođe do izražaja jer sam crnka, a kroj je još bolji :)

Sad će stilisti tražit fotku di se vidi kroj i ušitci. Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 13:39

Eva wrote:
Noor wrote:
Eva wrote:Btw, odlična ti je boja haljina.
hvala eva, je, dođe do izražaja jer sam crnka, a kroj je još bolji :)

Sad će stilisti tražit fotku di se vidi kroj i ušitci. Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 1f602

evo, ovako nekako...jedino je moja bez rukava i nije dekoltirana.
dovoljan je ovaj izrez dolje :^0

i ja nisam prebukirana ko kim, pa nije tak vampasto...

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Spl629647_002-533x800
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 4 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum