ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 10:28

Kod mene se samo desila ta situacija da ja imam tih nekretnina poprilično a da je netko , moja mater , stvari postavila na nacin da ako se oženin da ću imat tj imaš a nemaš a ona će sa svime upravljat ....a to je moje po pravu ......kad sam ja shvatio da ja imam a nemam dok mi ona tu stoji .....pleska , noga , šaka .....aj piči.

lol!

RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 10:38

RayMabus wrote:Ne ženi se i ne pravi djecu pa nećeš imat potrebe za dizanjem kredita za djecu.

Moć jednostavnosti.

Pa kak provodiš život onda? Tko ti živce tapira ak nemaš klinaca ni žene?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 10:40

crvenkasti wrote:
Eva wrote:Kak da se ljudi žene kad nema posla. Rastepli su državu a sad kukaju nema djece. Pa nema kad ste im uništili budućnost. Bit će djece, sam ne u HR.

Novac je nebitan. Novcem se ne može kupiti ljubav. A djeca nastaju iz ljubavi.

tko vam je kriv kad ne volite državnu potrošnju i deficit, evo vam onda ljubav, bojite se duga ko vrag tamjana


Last edited by deda born again on 22/7/2016, 10:41; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 10:41

Eva wrote:
RayMabus wrote:Ne ženi se i ne pravi djecu pa nećeš imat potrebe za dizanjem kredita za djecu.

Moć jednostavnosti.

Pa kak provodiš život onda? Tko ti živce tapira ak nemaš klinaca ni žene?
Super mi je. Sam svoj gazda. Riješio sve probleme kad sam shvatio u kakvom društvu živim i s kakvim umovima imam posla a preuzele su vlast.

Sad to sve propada i ja se smijem sa strane.

I WIN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 10:42

Kaj ti ni dosadno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 10:42

Eva wrote:Kaj ti ni dosadno?
Jok.

lol!

Niti malo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 10:43

Radiš , imaš internet , tv , igrice , hrpa stvari da ubiješ vrijeme.

Izmisliš igru.

Al šta dalje od žena.

NO PASERANS.

Kad padne emancipacija ČITAJ : BUDE PO MOME ..........onda će bit PO MOME A NE PO TVOME.

AJ VOZITE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 10:50

Nije to niš u usporedbi s time kad ti tvoje maleno u 5,30 oči otvara i veselo kaže; Digi se, dan je, idemo u pak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 10:54

Eva wrote:Nije to niš u usporedbi s time kad ti tvoje maleno u 5,30 oči otvara i veselo kaže; Digi se, dan je, idemo u pak.
GE - kratica za genetski entitet.

Tijelo je osnovni dio živih bića. Predstavlja je fizičko tijelo pojedinca. Tijelo često se koristi u vezi s izgledom te pitanjima zdravlja i smrti.
Znanstvena grana koja se bavi proučavanjem sastava tijela je anatomija. Fiziologija je medicinska znanosti koja se bavi proučavanjem funkcija organizma.

---

I psi otvaraju okice.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by crvenkasti 22/7/2016, 10:55

deda born again wrote:
crvenkasti wrote:
Eva wrote:Kak da se ljudi žene kad nema posla. Rastepli su državu a sad kukaju nema djece. Pa nema kad ste im uništili budućnost. Bit će djece, sam ne u HR.

Novac je nebitan. Novcem se ne može kupiti ljubav. A djeca nastaju iz ljubavi.

tko vam je kriv kad ne volite državnu potrošnju i deficit, evo vam onda ljubav, bojite se duga ko vrag tamjana

pa rekel sam nek digneju kredit
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 10:57

NIsam ja nikakva rasplodna krava.

Morat ćete naći nekog drugog bika za rasplod jer ovaj je cijepljen od programa od GE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:04

Žene bi vladale na nacin tako da uzmu tvoju spermu , zatrudne i onda ti popuju do kraja života kako oe oce.

Bojim se da ćeš u mom slućaju poljubit zid.

lol!


Drkica rulls.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:16

Uglavnom meni ne možete ništa a ovim ostalima a ćuj njihowa stwar.

Njihowa sperma njihow problem ako šta naprawe u emanicipačiji.

Njet moj probljem.

Ja problema NEMAM.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:19

Ni kapitalizam ni banke ni zapadni sistem ni emanicipacija nit itko tu ne može se borit protiv muške jedinke koja neda svoju spermu.

GAME OWER.

lol!


Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Germany-population-pyramid-2014


Vaš kolaps = naša pobjeda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:23

I u to ime zapjevajmo jer vam se kraj bliži.





lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:30

Sve možete pobjedit u tom neoliberalnom kapitalizmu i emanicpaciji osim jednoga : muškarca koji nedaje svoju spermu.

GAME OWER.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:36

Mrvice
Među dalmatinskim gradovima i općinama s prirodnim prirastom su, uz Solin sa 100 rođenih više nego umrlih, Metković s 58 više rođenih od umrlih, Kaštela s prirodnim prirastom od 56, Metković s 58, Župa dubrovačka s 46, Imotski s 32, Bibinje s 18, Dugi Rat s 15, Zmijavci s 13, Opuzen s 10, Bol s devet te Ploče s pet. S troje rođenih više od umrlih su Lećevica, Konavle i Bilice, Zadvarje, Zagvozd i Kula Norinska imaju dvoje rođenih više nego umrlih, a u Brelima je lani rođen jedan stanovnik više.
Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=293&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fnovosti%2Fhrvatska%2Fclanak%2Fid%2F320568%2Fsad-vise-nema-sumnje-alarmatni-podaci-pokazuju-da-hrvatska-izumire-iznimke-tek-solin-metkovic-imotski&referer=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija

Hrvatska u 2015. godini:
37.503 rođenih
54.205 umrlih
-16.702 prirodni pad
Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=293&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fnovosti%2Fhrvatska%2Fclanak%2Fid%2F320568%2Fsad-vise-nema-sumnje-alarmatni-podaci-pokazuju-da-hrvatska-izumire-iznimke-tek-solin-metkovic-imotski&referer=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija


Dalmacija u 2015. godini:
Zadarska županija
1568 rođenih
2072 umrlih
-504 pad

Šibensko-kninska
819 rođenih
1594 umrlih
-775 pad

Dubrovačko-neretvanska
1283 rođenih
1342 umrlih
-59 pad

Splitsko-dalmatinska
4110 rođenih
5152 umrlih
-1042 pad


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/320568/sad-vise-nema-sumnje-alarmatni-podaci-pokazuju-da-hrvatska-izumire-iznimke-tek-solin-metkovic-imotski

PA PA DEBILI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Guest 22/7/2016, 11:37

ode tema...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:38

Noor wrote:ode tema...
Ode Rvacka.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by RayMabus 22/7/2016, 11:39

Pitamo dr. Stjepana Šterca, demografa i profesora na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, dokle ćemo padati, s obzirom na to da uz nepovoljno prirodno kretanje stanovništva muku mučimo i s iseljavanjem stanovništva.

– Možda čak u ovoj godini budemo imali prirodni pad od minus 20.000 ljudi prema podacima za prvo tromjesečje ove godine. Nije to iznenađenje, to su trendovi koji su očekivani, ono što smo mi najavljivali, to se sada događa. Sada još imamo i izrazito negativnu migracijsku bilancu. Njemačka je objavila da se 58.000 ljudi iz Hrvatske uselilo prošle godine u Njemačku, a gdje su tu još Irska, Austrija, prekooceanske zemlje, tako da je vrlo vjerojatno broj odseljenih mnogo veći.

Najzanimljivije je da mi to stalno ponavljamo, vi novinari to objavljujete, a nema apsolutno nikakve političke reakcije na to. Štoviše, sad je jasno da će to zakočiti svaki gospodarski rast u zemlji i da se ne može u takvim uvjetima napraviti nijedan model gospodarskog oporavka – kaže demograf.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by v_vlado 22/7/2016, 11:43

imamo hrvatsku.......tko će napravit djecu kad muški sjede u šatorima,derneče i kampiraju.....treba bit sa ženskama i imat odnos.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par - Page 2 Empty Re: Kolaps : Lani rođeno mnogo manje djece, razveo se svaki treći par

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum